Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

gedais
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#1 2009-02-06 16:18

NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

kokia jusu nuomone apie siuos papildus

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2 2009-02-06 17:05

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

gedais rašė:

kokia jusu nuomone apie siuos papildus

zinau tik tiek kad baisiai brangi firma, kazin ar verta tu pinigu..hmm

Neprisijungęs

 
gedais
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#3 2009-02-06 23:35

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

sudetis tai labai nebloga ir kaina nera tokia baisi 28eurai gaunas tiek vienas tiek kitas(cia ne Lietuvoj)su pristatymu i namus

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#4 2009-02-07 10:09

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

gedais rašė:

sudetis tai labai nebloga ir kaina nera tokia baisi 28eurai gaunas tiek vienas tiek kitas(cia ne Lietuvoj)su pristatymu i namus

ai paziurejau kad cia jis lietuvoj 90lt tekainuoja jei ~480gr pakutoe.. sudetis man neispudinga atrodo visai http://www.tvirtas-kunas.lt/maisto-papi … ::229.html

Neprisijungęs

 
gedais
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#5 2009-02-07 15:12

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

Xtreme Muscle Meal (XM2) 1125 g

MARCA: Xyience


Calories 330 

Calories from Fat  127 

Saturated Fat Calories  64 

Total Fat 14 g 22% 
Saturated Fat  7 g  35% 
Cholesterol 71 mg 24% 
Sodium 173 mg 7% 
Potassium 772 mg 22% 
Total Carbohydrate 16 g 6% 
Dietary Fiber  0 g  0% 
Sugars  2 g 

Protein 33 g 66% 
Vitamin A 
37% 
Vitamin C 
34% 
Calcium 
57% 
Iron 
34% 
Vitamin D 
30% 
Biotin 
30% 
Chloride 
4% 
Copper 
24% 
Folate 
30% 
Iodine 
30% 
Magnesium 
8% 
Niacin 
30% 
Pantothenic Acid 
30% 
Phosphorus 
25% 
Vitamin B12 
30% 
Vitamin B6 
30% 
Zinc 
24% 
Riboflavin 
28% 
Thiamin 
30% 
Trans Fat  0 g 



Ingredients:
Protein, Peptide and Amino Acid Complex (Micellar Caseins and Caseinates, Whey Protein Concentrates Rich in Alpha-Lactalbumin, Whey Protein Isolates, Whey Peptides, Colostrum, Glutamine Peptides, L-Taurine, Lactoferrin). LipidFuel [Sunflower Oil, Lecithin, Tonalin CLA (Conjugated Linoleic Acid), Tocopherols], L-Glutamine, Creatine Monohydrate, Natural and Artificial Flavors, Vitamin and Mineral Blend of (Vitamin A Acetate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid, Folate, Thiamine Monohydrate, Riboflavin, Niacinamide, Pyridoxine HCI, Cyanocobalamin, Biotin, Pantothenic Acid, Di-Calcium Phosphate, Potassium Iodide, Potassium Chloride, Ferrous Fumerate, Magnesium Oxide, Copper Gluconate and Zinc Oxide), Potassium Chloride, Stevia, Sucralose.

Neprisijungęs

 
gedais
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#6 2009-02-07 15:23

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

Calorias:
  22.5 
Total Carbohidratos:
4.5g

Açúcares:
0mg

Fibras:
4g

Niacina:
5mg

Tri- Complexo (formula) Advançado de Creatina :
(Creatina Etil Ester, Creatina Monohidrato, Creatina Alfa-Ketoglutarato, Tri-Creatina Malato)  2.5g

Polidextrose:
(Sistema de Transporte de Creatina para as células)
6g

Tri- ComplexoComplexo de Aminoácidos NO2 :
(Arginina Alfa Ketoglutarato, L-Arginina HCl, Ornithina Alfa Ketoglutarato, Arginina Ketoisocaproato)
1.5g

Tri- Complexo de Glutamina :
(L-Glutamina HCl, L-Glutamina Alpha Ketoglutarato, N-Acetyl-L-Glutamina)
1.5g

L-Taurina:   1.5g 

nesu as labai didelis specas situose dalykuose bet man atrodo visai nieko sudetis praktiskai viskas ieina kas reikalinga  per abu produktus susirenki ir aminkes ir gliutamina ir kreatina ir siaip dar nemazai ivairaus gerio dadeta.

Neprisijungęs

 
gedais
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#7 2009-02-10 01:35

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

tai ka niekas nieko nepatars?nejau niekas nera bandes?ar siaip protingi zmones pasireiskit sudeti paskaite:D

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#8 2009-02-10 09:22

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

gedais rašė:

tai ka niekas nieko nepatars?nejau niekas nera bandes?ar siaip protingi zmones pasireiskit sudeti paskaite:D

Ką tu čia nori išgirsti? NO papildukas ir tiek, masė jų rinkoje yra, veiks kaip visi. Eik sportuoti geriau smile

Neprisijungęs

 
gedais
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#9 2009-02-10 11:53

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

matai su tuo eik sportuot tai as jau 14metu sportuoju tik kad stangos man yra antra sporto saka ir vieninteliai papildai kuriuos buvau vartojes yra proteinas ir vitaminai.reikia priaugti svorio(bent3kg)tai ir bandau ivairius papildus.no xplode tribu1000 aminkes gliutaminas kreatinas geineris 90%proteinas ir kakutis per2men 1kg priaugau.mityba sutvarkyta5kartai i diena maistas kokybiskas.net visu isgirtas animalas jokio efekto nepadare neisisavina mano organizmas papildu.apie xyience girdejau geru atsiliepimu tai ir nutariau paklausyt zmoniu kurie daugiau uz mane supranta

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#10 2009-02-10 11:59

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

Gal ecdysterone ar methoxy (emexas turi) pabandyk padidinęs proteino dozes hmm

Neprisijungęs

 
po
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 402
Atsiliepimai: 0

#11 2009-02-10 13:30

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

gedais rašė:

matai su tuo eik sportuot tai as jau 14metu sportuoju tik kad stangos man yra antra sporto saka ir vieninteliai papildai kuriuos buvau vartojes yra proteinas ir vitaminai.reikia priaugti svorio(bent3kg)tai ir bandau ivairius papildus.no xplode tribu1000 aminkes gliutaminas kreatinas geineris 90%proteinas ir kakutis per2men 1kg priaugau.mityba sutvarkyta5kartai i diena maistas kokybiskas.net visu isgirtas animalas jokio efekto nepadare neisisavina mano organizmas papildu.apie xyience girdejau geru atsiliepimu tai ir nutariau paklausyt zmoniu kurie daugiau uz mane supranta

dasidek prie savo mitybos dar kaloriju ir vsio! ir taip aisku.kad mityboje truksta kaloriju,jei neaugi wink kokia tavo pirma sporto saka?turbut krepsinis,nes pas krepsininkus amzinos problemos del svorio smile

Neprisijungęs

 
Andhax
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 322
Atsiliepimai: 0

#12 2009-02-10 15:31

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

walgyti,ir dar karta walgyti.ne papildai augina.pasiimk witaminu,bcaa,ir proteino.susidaryk gera treniruociu programa.o jai pirminis tawo sportas yra hyper jurdrus,gali pamirsti mase tada

Neprisijungęs

 
Diskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-13
Žinutės: 780
Atsiliepimai: 0

#13 2009-02-10 16:05

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

gedais rašė:

matai su tuo eik sportuot tai as jau 14metu sportuoju tik kad stangos man yra antra sporto saka ir vieninteliai papildai kuriuos buvau vartojes yra proteinas ir vitaminai.reikia priaugti svorio(bent3kg)tai ir bandau ivairius papildus.no xplode tribu1000 aminkes gliutaminas kreatinas geineris 90%proteinas ir kakutis per2men 1kg priaugau.mityba sutvarkyta5kartai i diena maistas kokybiskas.net visu isgirtas animalas jokio efekto nepadare neisisavina mano organizmas papildu.apie xyience girdejau geru atsiliepimu tai ir nutariau paklausyt zmoniu kurie daugiau uz mane supranta

Medžiagų apykaita pas tave tokia, todėl svoris sunkiai ir auga. Ir xyience čia nepadės. Gal padidink kreatino dozes na ir kalorijų kiekį aišku.

Neprisijungęs

 
gedais
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-10
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#14 2009-02-10 17:23

Re: NOX-cg3 / Xtreme Muscle Meal (Xyience)

kaloriju susirenku apie 4000.4- 5 valgymai plius kokteiliukai.tailando boksas+vale tudo pagrindas o po to jau stangos.programas turiu neblogas naudoju serious mass geineri plius gliutamina kreatina ir bcaa ir proteina.trenkes jo ganetinai aktyvios daug kaloriju ten sudega bet dabar menesiuka skyriau tik stangom.trys trenkes su svoriais i savaite ir viena diena krosiukas10km(reikia istverme palaikyt)ir praktiskai jokio progreso siek tiek jega padidejo o svoris nuo94 iki 95kg tiktai ir tai cia per du menesius.o taip noretuos iki 98kg pasikelt.chemijos nesinori.
   





Beyond The Basics
Adding Calories Has Never Been This Easy or Tasted So Good
1,250 CALORIES
50 g of BLENDED PROTEIN
Over 250 g of Carbohydrates with NO ADDED SUGAR
Enhanced with Creatine, Glutamine, and Glutamine Peptides
25 Vitamins and Essential Minerals

 

Aditional Information About Serious Mass
Nutritional Details:
Calories 1250
Calories from Fat 40
Total Fat 4.5 g
Saturated Fat 3 g
Cholesterol 75 mg
Total Carbohydrate 252 g
Sugars 40 g
Protein 50 g
Vitamin C 60 mg
Vitamin D 200 I.U.
Vitamin E 30 I.U.
Thiamin 5 mg
Riboflavin 5 mg
Niacin 50 mg
Vitamin B6 5 mg
Folic Acid 400 mcg
Vitamin B12 20 mcg
Biotin 300 mcg
Pantothenic Acid 100 mg
Calcium 730 mg
Iron 6 mg
Phosphorus 350 mg
Iodine 75 mcg
Magnesium 186 mg
Zinc 30 mg
Selenium 200 mcg
Copper 1 mg
Manganese 10 mg
Chromium 600 mcg
Molybdenum 150 mcg
Sodium 600 mg
Potassium 1230 mg
Choline 250 mg
Inositol 250 mg
PABA 5 mg
Creatine Monohydrate 1 g
L-Glutamine 500 mg

Ingredients:
Complex Carbohydrates, Proprietary Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Calcium Caseinate, Egg Albumen, L-Glutamine), Artificial Flavor, Serious Mass Vitamin & Mineral Blend (Potassium Phosphate, Choline Bitartrate, Magnesium Aspartate, Beta Carotene, Inositol, d-Calcium Pantothenate, Zinc Citrate, Ascorbic Acid, Boron Amino Acid Chelate, Niacinamide, Manganese Glycinate, Kelp, d-alpha Tocopherol Succinate, Ferrous Fumarate, Copper Gluconate, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Pyridoxine Hydrochloride, Para-Aminobenzoic Acid, Chromium Picolinate, Selenium Glycinate, Molybdenum Glycinate, Vitamin D3, Folic Acid, Biotin, Cyanocobalamin), Medium Chain Triglycerides, Creatine Monohydrate, Acesulfame Potassium. (Vanilla shown. Slight variations may occur among flavors.)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net