Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#26 2009-03-01 18:44

Re: 3 dienu programa

Vytiokasss rašė:

Savas4u rašė:

Vytiokasss rašė:


nu vsio jasna.. pas manes su peciais ir taip problema tai nenoriu klaunisku peciu smile bet galvoju biski neperdaug 14 priejimu? visur stengiuos isitekt i 11-12 priejimu peciam, nugarai ir krutinei.. jeigu pastebejai peciuose klaidu, galetum ir del kitu raumenu gal permest aki? gal patarsi ka?

as tai isvis nezinau kaip tu sugebi po koju padaryt pecius, nes as tai po koju tik drebanciom kojom vos iki masinos daeinu big_smile
jei nera dar stazas ilgas tavo ir siaip jaunas esi, tai daryk, kad ir 3 pratimus po 3 priejimus ir manau efektai bus tau vistiek smile
bet esme ta, kad daryk visus pecius, o ne vien tik prieki lol
pirma su stanga, antra sklaidyma i sonus atistojus ir trecia peciu galui mostus i salis pasilenkus- bus isdirbti visi peciai..
pirma pratima bazini daryk 4 priejimus, o likusius po 3 ir gausis tau 10 priejimu, bet vistiek as tavo vietoj geriau 4 dienu treniruote daryciau ir kojas su peciais isskirciau

supranti pas manes tos kojos dideles yra, bet nera ryskios, o as nenoriu kad butu jos 70cm, man uztenka kaip dabar yra, tai nesidraskau as perdaug su koju treniruote, anksciau isvis koju nedarydavau, nes kai tik pradedu normaliai daryt man iskart istambeja labai jos.. iskart visas kelnes galiu keist, o dbr krize tai sunku big_smile big_smile
sportas apie pora metu, pats jauciu kad reikia apie 10 priejimu tikrai.. priklauso nuo pratimu... tai manau pecius darysiu : stangos spaudimas 4x6
sklaidymas stovint 3x8
sklaidyma pasilenkus arba alahus(su trosu galinei dalei) 3x8
ir gal kilnoti gantelius pries save 2x8, arba kaip kad tu minejai du pratimus vidurinei dalei..
o del kitu raumenu viskas tvarkoj? nera taip kad kazka bereikalingai sukises esu?
Snd krutines treniruote dariau, tai puloverio negaliu daryt, pecius lauzia, patarsi gal ka nors vietoj puloverio?

siaip viskas kaip ir gerai, jei del koju taip yra, tai del  ju nieko nesakau tada, bet ju diena menka smile
krutinei nedarai plesimo, jau geriau ji daryk, vietoj trecio pratimo.
jei vien su stangom stumdysi visada, tai neisvystisi krutines vidiniu daliu, visus sktangu stumdymus daryk 3 savaites, o po to 3 savaites daryk visus stumdymus su hanteliais wink pamatysi kaip papukai atsigaus wink
as nedarau irgi puloverio, kazkaip neprilipo jis man jau senais laikais ir nebedarau, o krutinei darau 3 pratimus ir jei jauciu, kad dar truuksta pora setu padarau kokiose staklese ketvirta pratima..

na o siaip viskas kaip ir gerai, ti galetum nugarai daryti 1 prat prisitraukimai 4 x man, stangos trauka 4x... ir 3 pratima tarkim U/V formos rankenos trauka link pilvo/krutines ir U/V formos trauka is virsaus link krutines.  nugara didelis raumuo, tikrai nebijok kad cia gaunas 14 priejimu.., cia ne krutine ir ne rankos wink po koju didziausias raumuo nugara..

Neprisijungęs

 
Vytiokasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#27 2009-03-01 20:50

Re: 3 dienu programa

Savas4u rašė:

Vytiokasss rašė:

Savas4u rašė:


as tai isvis nezinau kaip tu sugebi po koju padaryt pecius, nes as tai po koju tik drebanciom kojom vos iki masinos daeinu big_smile
jei nera dar stazas ilgas tavo ir siaip jaunas esi, tai daryk, kad ir 3 pratimus po 3 priejimus ir manau efektai bus tau vistiek smile
bet esme ta, kad daryk visus pecius, o ne vien tik prieki lol
pirma su stanga, antra sklaidyma i sonus atistojus ir trecia peciu galui mostus i salis pasilenkus- bus isdirbti visi peciai..
pirma pratima bazini daryk 4 priejimus, o likusius po 3 ir gausis tau 10 priejimu, bet vistiek as tavo vietoj geriau 4 dienu treniruote daryciau ir kojas su peciais isskirciau

supranti pas manes tos kojos dideles yra, bet nera ryskios, o as nenoriu kad butu jos 70cm, man uztenka kaip dabar yra, tai nesidraskau as perdaug su koju treniruote, anksciau isvis koju nedarydavau, nes kai tik pradedu normaliai daryt man iskart istambeja labai jos.. iskart visas kelnes galiu keist, o dbr krize tai sunku big_smile big_smile
sportas apie pora metu, pats jauciu kad reikia apie 10 priejimu tikrai.. priklauso nuo pratimu... tai manau pecius darysiu : stangos spaudimas 4x6
sklaidymas stovint 3x8
sklaidyma pasilenkus arba alahus(su trosu galinei dalei) 3x8
ir gal kilnoti gantelius pries save 2x8, arba kaip kad tu minejai du pratimus vidurinei dalei..
o del kitu raumenu viskas tvarkoj? nera taip kad kazka bereikalingai sukises esu?
Snd krutines treniruote dariau, tai puloverio negaliu daryt, pecius lauzia, patarsi gal ka nors vietoj puloverio?

siaip viskas kaip ir gerai, jei del koju taip yra, tai del  ju nieko nesakau tada, bet ju diena menka smile
krutinei nedarai plesimo, jau geriau ji daryk, vietoj trecio pratimo.
jei vien su stangom stumdysi visada, tai neisvystisi krutines vidiniu daliu, visus sktangu stumdymus daryk 3 savaites, o po to 3 savaites daryk visus stumdymus su hanteliais wink pamatysi kaip papukai atsigaus wink
as nedarau irgi puloverio, kazkaip neprilipo jis man jau senais laikais ir nebedarau, o krutinei darau 3 pratimus ir jei jauciu, kad dar truuksta pora setu padarau kokiose staklese ketvirta pratima..

na o siaip viskas kaip ir gerai, ti galetum nugarai daryti 1 prat prisitraukimai 4 x man, stangos trauka 4x... ir 3 pratima tarkim U/V formos rankenos trauka link pilvo/krutines ir U/V formos trauka is virsaus link krutines.  nugara didelis raumuo, tikrai nebijok kad cia gaunas 14 priejimu.., cia ne krutine ir ne rankos wink po koju didziausias raumuo nugara..

dekui uz patarimus wink krutinei siaip visad viska ir darydavau su ganteliais, tik apprasta stumima su stanga.. ir siaip mano programoj visad plesimas budavo, tai galvojau reikia pakeist sioj programoj, tai bandysiu su lynais daryt plesima smile manau beveik esme tapati to pratimo:) man su krutine yra problemu, tai del to dabar pasidariau 4 pratimus smile siaip is dalies irgi 3 uztenka.. del nugaros bandysiu kankinti tada labiau smile ziuresim kas gausis.. programos begyje ziuresiu kas netiks ir nepatiks smile kreipsiuos jeigu ka dar..

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#28 2009-03-01 21:50

Re: 3 dienu programa

Vytiokasss rašė:

Savas4u rašė:

Vytiokasss rašė:


supranti pas manes tos kojos dideles yra, bet nera ryskios, o as nenoriu kad butu jos 70cm, man uztenka kaip dabar yra, tai nesidraskau as perdaug su koju treniruote, anksciau isvis koju nedarydavau, nes kai tik pradedu normaliai daryt man iskart istambeja labai jos.. iskart visas kelnes galiu keist, o dbr krize tai sunku big_smile big_smile
sportas apie pora metu, pats jauciu kad reikia apie 10 priejimu tikrai.. priklauso nuo pratimu... tai manau pecius darysiu : stangos spaudimas 4x6
sklaidymas stovint 3x8
sklaidyma pasilenkus arba alahus(su trosu galinei dalei) 3x8
ir gal kilnoti gantelius pries save 2x8, arba kaip kad tu minejai du pratimus vidurinei dalei..
o del kitu raumenu viskas tvarkoj? nera taip kad kazka bereikalingai sukises esu?
Snd krutines treniruote dariau, tai puloverio negaliu daryt, pecius lauzia, patarsi gal ka nors vietoj puloverio?

siaip viskas kaip ir gerai, jei del koju taip yra, tai del  ju nieko nesakau tada, bet ju diena menka smile
krutinei nedarai plesimo, jau geriau ji daryk, vietoj trecio pratimo.
jei vien su stangom stumdysi visada, tai neisvystisi krutines vidiniu daliu, visus sktangu stumdymus daryk 3 savaites, o po to 3 savaites daryk visus stumdymus su hanteliais wink pamatysi kaip papukai atsigaus wink
as nedarau irgi puloverio, kazkaip neprilipo jis man jau senais laikais ir nebedarau, o krutinei darau 3 pratimus ir jei jauciu, kad dar truuksta pora setu padarau kokiose staklese ketvirta pratima..

na o siaip viskas kaip ir gerai, ti galetum nugarai daryti 1 prat prisitraukimai 4 x man, stangos trauka 4x... ir 3 pratima tarkim U/V formos rankenos trauka link pilvo/krutines ir U/V formos trauka is virsaus link krutines.  nugara didelis raumuo, tikrai nebijok kad cia gaunas 14 priejimu.., cia ne krutine ir ne rankos wink po koju didziausias raumuo nugara..

dekui uz patarimus wink krutinei siaip visad viska ir darydavau su ganteliais, tik apprasta stumima su stanga.. ir siaip mano programoj visad plesimas budavo, tai galvojau reikia pakeist sioj programoj, tai bandysiu su lynais daryt plesima smile manau beveik esme tapati to pratimo:) man su krutine yra problemu, tai del to dabar pasidariau 4 pratimus smile siaip is dalies irgi 3 uztenka.. del nugaros bandysiu kankinti tada labiau smile ziuresim kas gausis.. programos begyje ziuresiu kas netiks ir nepatiks smile kreipsiuos jeigu ka dar..

man su krutine visa gyvenima beda buvo, tai sutvarkiau reikaliukus, kai 3 menesius dariau ja 2x i savaite, t.y pirmadieni ir penktadieni. viena treniruote buvo su stangom ir sklaidymas, kita su hanteliais ir sklaidymas. 1 treniruote skaiciai 8-8-6-6, o kita treniruote skaiciai 20-15-15-10, siuos kaicius mainydavau kas 2 savaites ant hanteliu trenkes ir ant stangu, turbut supratai ka turiu omeny..
na ir prasimuse krutine, uzsimeciau jos virsu ir virsaus vidine dali galu gale nykstys

Neprisijungęs

 
Vytiokasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#29 2009-03-01 22:30

Re: 3 dienu programa

Savas4u rašė:

Vytiokasss rašė:

Savas4u rašė:


siaip viskas kaip ir gerai, jei del koju taip yra, tai del  ju nieko nesakau tada, bet ju diena menka smile
krutinei nedarai plesimo, jau geriau ji daryk, vietoj trecio pratimo.
jei vien su stangom stumdysi visada, tai neisvystisi krutines vidiniu daliu, visus sktangu stumdymus daryk 3 savaites, o po to 3 savaites daryk visus stumdymus su hanteliais wink pamatysi kaip papukai atsigaus wink
as nedarau irgi puloverio, kazkaip neprilipo jis man jau senais laikais ir nebedarau, o krutinei darau 3 pratimus ir jei jauciu, kad dar truuksta pora setu padarau kokiose staklese ketvirta pratima..

na o siaip viskas kaip ir gerai, ti galetum nugarai daryti 1 prat prisitraukimai 4 x man, stangos trauka 4x... ir 3 pratima tarkim U/V formos rankenos trauka link pilvo/krutines ir U/V formos trauka is virsaus link krutines.  nugara didelis raumuo, tikrai nebijok kad cia gaunas 14 priejimu.., cia ne krutine ir ne rankos wink po koju didziausias raumuo nugara..

dekui uz patarimus wink krutinei siaip visad viska ir darydavau su ganteliais, tik apprasta stumima su stanga.. ir siaip mano programoj visad plesimas budavo, tai galvojau reikia pakeist sioj programoj, tai bandysiu su lynais daryt plesima smile manau beveik esme tapati to pratimo:) man su krutine yra problemu, tai del to dabar pasidariau 4 pratimus smile siaip is dalies irgi 3 uztenka.. del nugaros bandysiu kankinti tada labiau smile ziuresim kas gausis.. programos begyje ziuresiu kas netiks ir nepatiks smile kreipsiuos jeigu ka dar..

man su krutine visa gyvenima beda buvo, tai sutvarkiau reikaliukus, kai 3 menesius dariau ja 2x i savaite, t.y pirmadieni ir penktadieni. viena treniruote buvo su stangom ir sklaidymas, kita su hanteliais ir sklaidymas. 1 treniruote skaiciai 8-8-6-6, o kita treniruote skaiciai 20-15-15-10, siuos kaicius mainydavau kas 2 savaites ant hanteliu trenkes ir ant stangu, turbut supratai ka turiu omeny..
na ir prasimuse krutine, uzsimeciau jos virsu ir virsaus vidine dali galu gale nykstys

va va didziausia problema man ir yra su virsaus vidine dalim.. nu nulis galima sakyt smile arba cia tokia genetika, arba truksta kazkokiu pratimu.. na po sitos programos ziuresiu, jei niekas nesikeis, bandysiu keist totaliai kazka smile o tai dirbdavai viena raumeni i diena? ar kaip tu cia taip darydavai ir pirmadieni ir penktadieni krutine?

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#30 2009-03-01 23:07

Re: 3 dienu programa

Vytiokasss rašė:

Savas4u rašė:

Vytiokasss rašė:


dekui uz patarimus wink krutinei siaip visad viska ir darydavau su ganteliais, tik apprasta stumima su stanga.. ir siaip mano programoj visad plesimas budavo, tai galvojau reikia pakeist sioj programoj, tai bandysiu su lynais daryt plesima smile manau beveik esme tapati to pratimo:) man su krutine yra problemu, tai del to dabar pasidariau 4 pratimus smile siaip is dalies irgi 3 uztenka.. del nugaros bandysiu kankinti tada labiau smile ziuresim kas gausis.. programos begyje ziuresiu kas netiks ir nepatiks smile kreipsiuos jeigu ka dar..

man su krutine visa gyvenima beda buvo, tai sutvarkiau reikaliukus, kai 3 menesius dariau ja 2x i savaite, t.y pirmadieni ir penktadieni. viena treniruote buvo su stangom ir sklaidymas, kita su hanteliais ir sklaidymas. 1 treniruote skaiciai 8-8-6-6, o kita treniruote skaiciai 20-15-15-10, siuos kaicius mainydavau kas 2 savaites ant hanteliu trenkes ir ant stangu, turbut supratai ka turiu omeny..
na ir prasimuse krutine, uzsimeciau jos virsu ir virsaus vidine dali galu gale nykstys

va va didziausia problema man ir yra su virsaus vidine dalim.. nu nulis galima sakyt smile arba cia tokia genetika, arba truksta kazkokiu pratimu.. na po sitos programos ziuresiu, jei niekas nesikeis, bandysiu keist totaliai kazka smile o tai dirbdavai viena raumeni i diena? ar kaip tu cia taip darydavai ir pirmadieni ir penktadieni krutine?

va tiksliai kokkia buvo mano trenke, kai pramusiau krutines virsu ir pecius wink
biski del del skaiciu sumelavau, nes pamirses buvau smile
1 trenke buvo su hanteliais, kita su stangom. ten tik pratimu eiliskumas surasyta ir viskas lyg su stangom, tik kas dvi savaites keisdavau vietom stangas i hantelius ir skaicius, 2 savaites taip, po to atvirksciai, po to atvirksciais skaiciais, nu ivairinau. lb gerai ir peciai ir krutines virsus prasimuse:

       I diena. Pirmadienis
  KRŪTINĖ
1.    Spaudimas ant tiesaus suoliuko. 4x 10-8-6-6
2.    Spaudimas kampu. 3x 10-8-8
3.    Hanteliu sklaidymas kampu 3x 10-8-6
     PEČIAI
1.    Štangos spaudimas virš galvos 4x 10-8-6-6
2.    Hantelių sklaidymas į šonus. 3x 10-8-6
3.    Hantelių sklaidymas į šonus pasilenkus 90 laipsniu kampu 4x 10-8-6-6
   TRICAS
1.    Prancūziškas 4x 10-8-6-6
       
                    II diena. Antradienis
  NUGARA

     1   Štangos traukimas nuo žemės link pilvo. 4x 10-8-6-6
     2.  Lyno tempimas už galvos staklėse 3x 10-8-6
     3.  Lyno trauka sedint link pilvo 3x 10-8-6
     4.  Staklese sedint trauka link krutines. 3x 10-8-6 
   BICAS
     1. Su štanga stovint 4x 10-8-6-6
   PRESAS  2 pratimai preso viršui 3x 15-12-10

                    III diena. Ketvirtadienis

KOJOS
   1.   Staklėse pritupimai 3x 10-8-6-6
   2.   Sedint treniruoklyje kilnoti kojas 3x 10-8-6
   3.   Blauzdų treniruoklis 4x 25-20-15-15
PRESAS  du pratimai preso apačiai 3x 15-12-10

                                                   IV diena. penktadienis
KRŪTINĖ
4.    Spaudimas ant tiesaus suoliuko. 4x 14-12-10-8
5.    Spaudimas kampu. 3x 14-12-10
6.    Hanteliu sklaidymas kampu 3x 14-12-10
PEČIAI

4.    Štangos spaudimas virš galvos 4x 14-12-10-8
5.    Hantelių sklaidymas į šonus. 3x 14-12-10
6.    Hantelių sklaidymas į šonus pasilenkus 90 laipsniu kampu 4x 14-12-10-8

krutines vidurinei vidinei daliai reikia daryti hanteliu stumima ant kampo ir suvedant juos, kad galai praktiskai liestus vienas i kita.

Neprisijungęs

 
Vytiokasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#31 2009-03-02 15:57

Re: 3 dienu programa

pirmadieni krutine peciai tricas, antradieni nugara bicas, ketvirtadieni kojos, penktadieni krutine peciai, o tai pirmadieni ka darai? vel krutine peciai tricas??

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#32 2009-03-02 17:24

Re: 3 dienu programa

Vytiokasss rašė:

pirmadieni krutine peciai tricas, antradieni nugara bicas, ketvirtadieni kojos, penktadieni krutine peciai, o tai pirmadieni ka darai? vel krutine peciai tricas??

ne darau, o dariau tokai programa, kaip matai tricui tik 1 pratimas smile tai nera taip baisiu. as tau rodau pvz su kokia programa pecius ir krutines virsu pramusiau

Neprisijungęs

 
Vytiokasss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 163
Atsiliepimai: 0

#33 2009-03-03 14:22

Re: 3 dienu programa

Savas4u rašė:

Vytiokasss rašė:

pirmadieni krutine peciai tricas, antradieni nugara bicas, ketvirtadieni kojos, penktadieni krutine peciai, o tai pirmadieni ka darai? vel krutine peciai tricas??

ne darau, o dariau tokai programa, kaip matai tricui tik 1 pratimas smile tai nera taip baisiu. as tau rodau pvz su kokia programa pecius ir krutines virsu pramusiau

nu suprantu suprantu smile man taip gaunas dazniausiai kad as arba tris sportuoju ir viena laisva, arba dvi sportuoju ir viena laisva smile nera taip kad skirstau, pirmadieni darysiu ta, o antradieni, pas mane slenkanciu grafiku gaunas smile nu ziuresim kaip cia man viskas gausis, gal teks ir tokia sistema kaip pas tave isbandyt wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net