Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#1 2009-07-07 19:04

Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

Ar esate kasnors pirke papildu is bodybuilding.com,nes as pats zadu pirkti.Pirksim keliese tai daug pigiau gausis,tik va dabar nezinau kuri pasta rinktis ten ju yra keli vieni brangesni kiti pigesni vienas is pigesniu yra Canada post ir Canada FedEx express.Ir dabar nezinau gal sitas pastas tik i Kanada siuncia ar i visa pasauli?
jeigu kasnors pirkot ir zinot sakykit smile dekui labai smile


Cia yra visi pastai kurie tik yra imanomi,kaip supratau tai pirmi du tik i JAV,o kiti?
http://img7.imageshack.us/img7/9563/asdst.th.jpg

Neprisijungęs

 
vycka008
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-10
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2 2009-07-07 19:11

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

rinktis reikia is dieju paskutiniu, jei nori siusti i LT smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#3 2009-07-07 19:29

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

dar primesk ~30% muita ir paziurek ar tikrai apsimoka. ir siaip cia ta tema ne visai vietoj sakyciau, apie papildus cia nlb kalbos yra hmm cia kazkokie pasto/kurjeriu pasirinkimo niuansai big_smile

Neprisijungęs

 
Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#4 2009-07-07 19:46

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

Vycka008- na man ne i Lietuva i Airija,bet taspats turbut smile

SenasSportas -o tai cia ne paskutine kaina kuri buna parasyta su pastu?Dar uz muita moketi ? ;o kiek ka pirkau per neta tai nereikedavo damoketi,kokia kaina parasyta su pastu tiek ir moku smile Na jo seip gal ir ne vietoi,bet kalba vistiek kaskiek eina apie papildus ir ju pirkima smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#5 2009-07-07 20:00

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

Koksas rašė:

Vycka008- na man ne i Lietuva i Airija,bet taspats turbut smile

SenasSportas -o tai cia ne paskutine kaina kuri buna parasyta su pastu?Dar uz muita moketi ? ;o kiek ka pirkau per neta tai nereikedavo damoketi,kokia kaina parasyta su pastu tiek ir moku smile Na jo seip gal ir ne vietoi,bet kalba vistiek kaskiek eina apie papildus ir ju pirkima smile

Ai nu airijoj gal kitaip, kitokie istatymai ar pan. ir cia daznai muitine nepagauna, bet pagal istatyma virs 70lt prekems is treciuju saliu jau eina muitas, pvm ir dar kazkas.

Neprisijungęs

 
vycka008
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-10
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#6 2009-07-07 20:20

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

OT biski, bet noriu SS paklausti kdl uzrakinot mano tema pavadinimu: Methyldrostanolone? iki galo nieko neissiaiskinau o ji jau uzrakinta sad

Neprisijungęs

 
Koksas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2009-02-20
Žinutės: 178
Atsiliepimai: 0

#7 2009-07-07 20:22

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

SenasSportas rašė:

Koksas rašė:

Vycka008- na man ne i Lietuva i Airija,bet taspats turbut smile

SenasSportas -o tai cia ne paskutine kaina kuri buna parasyta su pastu?Dar uz muita moketi ? ;o kiek ka pirkau per neta tai nereikedavo damoketi,kokia kaina parasyta su pastu tiek ir moku smile Na jo seip gal ir ne vietoi,bet kalba vistiek kaskiek eina apie papildus ir ju pirkima smile

Ai nu airijoj gal kitaip, kitokie istatymai ar pan. ir cia daznai muitine nepagauna, bet pagal istatyma virs 70lt prekems is treciuju saliu jau eina muitas, pvm ir dar kazkas.

Turbut gal kitaip nes as pirkau viena karta uz 200 doleriu viena dalyka ir nieko man daugiau nenuskiaciavo smile na dekui uz info tada
teks siustis per ta brangesni pasta maniau su pigesniu iseis,bet ka jau padarysiu big_smile

Neprisijungęs

 
vycka008
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-06-10
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#8 2009-07-08 10:36

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

Koksas rašė:

SenasSportas rašė:

Koksas rašė:

Vycka008- na man ne i Lietuva i Airija,bet taspats turbut smile

SenasSportas -o tai cia ne paskutine kaina kuri buna parasyta su pastu?Dar uz muita moketi ? ;o kiek ka pirkau per neta tai nereikedavo damoketi,kokia kaina parasyta su pastu tiek ir moku smile Na jo seip gal ir ne vietoi,bet kalba vistiek kaskiek eina apie papildus ir ju pirkima smile

Ai nu airijoj gal kitaip, kitokie istatymai ar pan. ir cia daznai muitine nepagauna, bet pagal istatyma virs 70lt prekems is treciuju saliu jau eina muitas, pvm ir dar kazkas.

Turbut gal kitaip nes as pirkau viena karta uz 200 doleriu viena dalyka ir nieko man daugiau nenuskiaciavo smile na dekui uz info tada
teks siustis per ta brangesni pasta maniau su pigesniu iseis,bet ka jau padarysiu big_smile

idomei tu cia, zinojai kad viskas normalei bus, kad nieko nenuskaiciuos i airija siusdamas, bet visvien klausi cia visu big_smile

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#9 2009-07-08 10:50

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

vycka008 rašė:

OT biski, bet noriu SS paklausti kdl uzrakinot mano tema pavadinimu: Methyldrostanolone? iki galo nieko neissiaiskinau o ji jau uzrakinta sad

Uzrakino, nes reiskia tokia yra, arba ne ten uzdavei savo klausima...

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#10 2009-07-08 11:01

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

vycka008 rašė:

OT biski, bet noriu SS paklausti kdl uzrakinot mano tema pavadinimu: Methyldrostanolone? iki galo nieko neissiaiskinau o ji jau uzrakinta sad

ne as uzrakinau, bet greiciausiai del to, kad nepropoguojama cia del kiekvieno papildo nauju temu kurt hmm

Neprisijungęs

 
JustasR
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai +PVM
Registravosi: 2008-03-23
Žinutės: 310
Atsiliepimai: 0

#11 2009-07-08 12:19

Re: Ar kasnors esate pirke papildu is bodybuilding.com?

As kamuoli buvau kasio pirkes tai 15 mokejau ir gavau 36 lt muito,na sumokejau gavos pigiau nei lt bet laukiau apie gera menesi laiko.Na bet poto atejo laiskas is pasto kad tipo klaida buvo kaskokia ir grazino visus lt uz ta muita. smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net