Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

S-presso
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#1 2009-11-09 11:53

Didele temperatura ir kitos ligos

Gal jusu pirma mintis butu tokia."Prie ko cia tos ligos,tegu raso y kitus forumus kur ten skyrta,o ne cia kulturizmas".Bet si tema man susijus.
Noriu jusu paklast,gal gas is patirties zino,ar taip girdejo ar artimieji atsitiko taip.Kad as susirgau ir sergu jau kaip 5diena daktaras sake,kad dar nesportuok 5dienas jei nori nesirgt tai gaunas 10dienu.Tai prie ko cia ta liga ? O del to,kad as per 2metus prisipupavau raumenu ir man taip pirma karta atsitiko,ar as per 10dienu ar sakykim per 20dienu neprarasiu savo formos ??? Laukiu atsakymo >Dekuoju smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#2 2009-11-09 12:07

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:12)

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#3 2009-11-09 12:39

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

.

Paskutinį kartą taisė Reniz (2011-06-15 20:04)

Neprisijungęs

 
S-presso
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 49
Atsiliepimai: 0

#4 2009-11-09 13:41

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

lolardas rašė:

Nu jei metaniniai "raumenys" tai prarasi smile

Kaip suprasti metaniniai raumenys ?

Neprisijungęs

 
FFttRR
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-30
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#5 2009-11-09 14:30

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

Jei metano esi uzvalges dumbom

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#6 2009-11-09 14:50

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

FFttRR rašė:

Jei metano esi uzvalges dumbom

arba tokie, kurie baigus sportuoti subliukš labai greitai big_smile

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#7 2009-11-09 18:03

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

S-presso rašė:

Gal jusu pirma mintis butu tokia."Prie ko cia tos ligos,tegu raso y kitus forumus kur ten skyrta,o ne cia kulturizmas".Bet si tema man susijus.
Noriu jusu paklast,gal gas is patirties zino,ar taip girdejo ar artimieji atsitiko taip.Kad as susirgau ir sergu jau kaip 5diena daktaras sake,kad dar nesportuok 5dienas jei nori nesirgt tai gaunas 10dienu.Tai prie ko cia ta liga ? O del to,kad as per 2metus prisipupavau raumenu ir man taip pirma karta atsitiko,ar as per 10dienu ar sakykim per 20dienu neprarasiu savo formos ??? Laukiu atsakymo >Dekuoju smile

Jei varei be pertraukų 2metus tai 10-20d pertrauka gali būti net į naudą

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#8 2010-01-13 14:09

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

sventes baigesi, galvoju  va dabar tai duosiu garo, grisiu per pora savaiciu i forma ir varysiu kaip zveris iki pat velyku.. Jooo, kaip sako tu planuoji, o Dievas juokiasi..
Sekmadieni galvoju pasilepinsiu pries ateinancia darbo savaite karsta vonia su druskomis, ir spekit ka? pirmadieni ryte +38C utiutiu utiutiu.
Siandien jau treciadienis, o temperatura laikosi, visas perpykes ant saves ir ant viso pasaulio landzioju is kambario i kambari..
Pikciausia tas, kad buvau gerai uzsigrudines, prie - 20 vaiksciojau su vasarine striuke, plika galva, vasariniais batais, visada prausdavausi po saltu dusu.. zodziu..

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#9 2010-01-13 23:41

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

vilain rašė:

sventes baigesi, galvoju  va dabar tai duosiu garo, grisiu per pora savaiciu i forma ir varysiu kaip zveris iki pat velyku.. Jooo, kaip sako tu planuoji, o Dievas juokiasi..
Sekmadieni galvoju pasilepinsiu pries ateinancia darbo savaite karsta vonia su druskomis, ir spekit ka? pirmadieni ryte +38C utiutiu utiutiu.
Siandien jau treciadienis, o temperatura laikosi, visas perpykes ant saves ir ant viso pasaulio landzioju is kambario i kambari..
Pikciausia tas, kad buvau gerai uzsigrudines, prie - 20 vaiksciojau su vasarine striuke, plika galva, vasariniais batais, visada prausdavausi po saltu dusu.. zodziu..

lygiai lygiai taoati situacija, tik kad vonioje neguledavau ir grudinausi ir viskas irgi susirgau, bet sekmadienio nakti, roto virusu, slyksti liga, na bet sian jau visai normaliai, temp nera, dabar atsigaudineja organizmzs po dziuveseliu dietos, tai sestadieni bandysiu i darba o kita sav i sporto sale.


Sveik.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#10 2010-01-13 23:46

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

S-presso rašė:

Gal jusu pirma mintis butu tokia."Prie ko cia tos ligos,tegu raso y kitus forumus kur ten skyrta,o ne cia kulturizmas".Bet si tema man susijus.
Noriu jusu paklast,gal gas is patirties zino,ar taip girdejo ar artimieji atsitiko taip.Kad as susirgau ir sergu jau kaip 5diena daktaras sake,kad dar nesportuok 5dienas jei nori nesirgt tai gaunas 10dienu.Tai prie ko cia ta liga ? O del to,kad as per 2metus prisipupavau raumenu ir man taip pirma karta atsitiko,ar as per 10dienu ar sakykim per 20dienu neprarasiu savo formos ??? Laukiu atsakymo >Dekuoju smile

Teisingai sako.
Nesportuok 10 dienu.atsigausi.
Tai kas tau atrodo prasiras per 10dienu grysh atgal per 5.
Raumuo turi atminti.O tas poilsis tik i nauda bus.
Keistos problemos.Jei va zhurnalui fotografuojiesi uz 7dienu, tada gali tekt fotosesija nukelti savaitei, bet ar cia tas atvejis big_smile ?

Neprisijungęs

 
DeGrigo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#11 2010-01-14 00:17

Re: Didele temperatura ir kitos ligos

Nzn o man tai irgi kazkas negerai bet tai niekas nelabai gali ir pasakyt kas tai ir man kazkaip nelabai tas kliuna bet vis del to keista... Stabyliai laikosi 37+ 37,5+ nei kila nei krenta...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net