Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Lukasas95
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2010-02-07 16:14

Štangos pratimai bei klausimai.

Na sveiki, neradau tokios temos tai sugalvojau sukurti.
Šiek tiek apie save: Mano ūgis 180~ (+- 1cm), svoris 110~ (stambus, labai...), 14 metų.

Sportavimas mano su štanga: aš gan senai sportavau su štanga, iškėliau 40 kilogramų apie 20 kartų ( atsigulęs) (čia taip kėliau prieš 3~mėn), pas draugą bandžiau kiek daugiausiai (čia taip pat prieš 3 menėsių) iškėliau 60KG ir nuo to laiko kažkodėl mečiau sportavimą ( nors ir taip mažai sportavau..) ir šiandien kažkaip nusprendžiau vėl per naujo sportuoti, pamėginau pakiloti vėl štangą, it kiek girdėjau vienas pratimas gerai sportuojant (atsigulant ant suolelio, rankas suglaudžiant ir keliant štangą) http://www.part.lt/img/c4df7aaf16d865310d164dedbf2af9d3794.JPG (raudona tai rankos, o juoda tai štanga )  ir taip atsistojas iškėliau 15 kartų (suolelio neturiu ;D nes reikia vieną kambary sutvarkyt, kad susipirkt viską ), bei turiu http://blogs.orlandosentinel.com/fitness_exercise_health/files/2010/01/abrocket.jpg šitą pilvo presui (žinoma kai mečiau sportuot, šitą taipogi mečiau).
Norėčiau paklausti, ar reikėtų pirkti daugiau svorių, ar kolkas su tiek apsiriboti ir sportuoti? Nes kiek girdėjau/skaičiau tai tokių metų nėra labai gerai stipriai sportuoti, bet manau kai mano masei to tikrai reikia.
Bei norėčiau, kad parašytumėt, kaip būtų geriausiai sportuot, t.y. koks palanas turėtų būti? (nerašykit mandrom frazėm, aš jų nemoku), bei nesiūlykit jokių chemijų ar vitaminų, nes aš noriu sportuoti sausai, o ne gerti chemijų ir kad ten raumenys patys augtų.
Ačiū už atsakymus.

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#2 2010-02-07 17:10

Re: Štangos pratimai bei klausimai.

big_smileD eilinis 14ikinis sita tema po 5min uzdarys ir nukreips tave ten kur reikia bet as galiu tau pasakyti

pradek begiot rubuili ir nevalgyk duonos mad

Paskutinį kartą taisė Degradas (2010-02-07 17:10)

Neprisijungęs

 
Daydsil
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-02
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#3 2010-02-07 17:23

Re: Štangos pratimai bei klausimai.

Sveikas. Visų pirma, tai pagal tokį amžių, ūgį ir svorį akivaizdu, kad turi kokius 20-25 (gal ir daugiau) kilogramus antsvorio. Kadangi esi dar labai jaunas (14m, o šiaip kačialintis t.y užsiimti kulturizmu patariama bent nuo 15-16 metų, kai jau kiek labiau susiformuoja kaulų struktūra), be to, kaip sakiau, turi daug antsvorio, tai pirma patarčiau pradėt nuo tokių paprastų dalykų:

   1. Nueik pas gydytoją. Tegul ištiria tavo širdį, cholesterolio lygį, pasitikrink gliukozės kiekį šlapime (ar nesergi cukriniu diabetu), būtų gerai su kokiu traumatologu pasikonsultuot dėl kelių sąnarių (turint tokį svorį jie tikrai tikrai kenčia) - ar gali daryti tam tikrus pratimus pvz įtupstus, pasilipimus, leg pressą (apie pritūpimus su štanga ir m.trauką tai tyliu išvis).

    2. Kreipkis į trenerį. Šitam forume tikrai yra kompetetingų žmonių, bet jie yra online ir jie nemato tikrosios tavo situacijos. Būtinai pasikalbėk su kokio nors sporto trenerio (ne šachmatų ar kikbokso aišku) - jei nėra kultūrizmo/jėgos trikovės tavo mieste, tai bent paeiškok lengvosios atletikos ar bokso trenerių - jie irgi gan neblogai išmano apie treniruotes. Suprask, kad tavo svoris yra netgi pavojingai didelis, tad jei nenori susigadint sveikatos, prieš rimčiau sportuodamas privalai konsultuotis su specais. Iš bėdos kreipkis į savo kūno kultūros mokytoją, jei juo pasitiki.

    3. Būtinai keisk dietos įpročius. Ir tik nepradėk mums visiems p*** proto, kad "oi oi oi mano tokie genai, mano stambūs kaulai". Taip nebūna. (neskaitant kai kurių ypač retų išimčių)
   Nevalgyk visokio šlamšto - čipsų, kolos, saldainių. Neik į macus ir hessus.

    4. Dar nepradėk sportuot su štanga. Pasiimk pirmas dvi savaites kaip pasipratinimą prie fizinės veiklos - bėgiok, plaukiok baseine, mink dviratį, grūdinkis. Pradėjęs dirbt su štanga greičiausiai prie tokio jauno amžiaus ir svorio gausi širdies aritmiją arba blogiau, taigi neprisižaisk.

Neprisijungęs

 
Daydsil
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-02
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#4 2010-02-07 17:26

Re: Štangos pratimai bei klausimai.

Degradas rašė:

big_smileD eilinis 14ikinis sita tema po 5min uzdarys ir nukreips tave ten kur reikia bet as galiu tau pasakyti

pradek begiot rubuili ir nevalgyk duonos mad

Nu nafik, suamerikonėjo mūsų tauta sad Prie tokio amžiaus tokį viršsvorį turėt... Rimta bėda.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net