Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tomasu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-04-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#301 2007-04-13 22:34

Re: Bendro pobūdžio pagalba

na nereikia cia iskart smerk net nezinodami ka as zadu daryti. visu pirma kaip ir sakiau kad kulturistas nebusiu tad ir ta mano krutine nei bus milzininska nei ka as tiesiog noriu biski isryskint raumenis ir tiek beto noriu paklausti 3F sparnai tai ne nugaros raumenys? jai ne tai kam jie priklauso kokiai kuno daliai? sportavau su programa bet dabar noriu pakeisti o treneri retai kada sutinku tai nera kada pasneket. o del koju tai planuoju pradeti begioti nes reikia istvermes taip kad del koju nesirupinu dabar.
P.S dar su dviraciu vazineju tai kojos tikrai mano nera sakaliai ir nereikia cia iskart "vaziuot" ant manes as tik domiuosi

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#302 2007-04-13 23:14

Re: Bendro pobūdžio pagalba

TZR rašė:

KrYziuOtis rašė:

Svx, sove i galva toks durnas klausimas:) sportuoju jau puse metu, per ta laika priaugau 4kg, esu kudas tai nebuvo jokiu lasiaku ar panasiai, tai taip iseina kad priaugau tik 4kg raumenu?Aciu uz atsakyma:)!

ne, daugiau negu pusė šitos masės turėtų būti riebalai na geriausiu atvėju tik pusė..

Nepasakyciau kad butinai turi but riebalai... Sportuoju jau 7men ir nuo sporto pradzios priaugau 9kg, ir nerasciau nei vienos vietos pas save kur riebalo butu. Galiu valgyt kada noriu ka noriu ir kaip noriu. I riebala man nei cipsai,sokoladas,tortai ar belekas kitas neina. Pas mane greita medz. apykaita tai nematau net galimybiu kaip pas mane tas matomesnis riebalas galetu atsirast... Taip kad is kur tokios nuostatos, kad butinai puse priaugto svorio riebalai?

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#303 2007-04-14 07:54

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Tomasu rašė:

na nereikia cia iskart smerk net nezinodami ka as zadu daryti. visu pirma kaip ir sakiau kad kulturistas nebusiu tad ir ta mano krutine nei bus milzininska nei ka as tiesiog noriu biski isryskint raumenis ir tiek beto noriu paklausti 3F sparnai tai ne nugaros raumenys? jai ne tai kam jie priklauso kokiai kuno daliai? sportavau su programa bet dabar noriu pakeisti o treneri retai kada sutinku tai nera kada pasneket. o del koju tai planuoju pradeti begioti nes reikia istvermes taip kad del koju nesirupinu dabar.
P.S dar su dviraciu vazineju tai kojos tikrai mano nera sakaliai ir nereikia cia iskart "vaziuot" ant manes as tik domiuosi

na tiesiog reikėjo pasimt 4dienų treniruotę ir ir išmest kojų dieną...
štai vienas pavyzdys..

Pirmadienis (nugaros raumenys, dvigalvis žąsto raumuo)
1. Prisitraukimai už galvos arba iš priekio (galima su svoriu) (3x max)
2. Štangos trauka pasilenkus (arba "mirties" trauka, arba vieno hantelio trauka pasilenkus) (3x9)
3. Svorio trauka staklėse (staklės ir pratimas panašus kaip nr.2) (arba vertik. troso trauka sėdint) (3x9)
4. Pasilenkimai gulint į priekį (arba vienos štangos pusės trauka stovint, arba horizontalaus troso trauka) (3x12) arba 2x10
5. Štangos lenkimas stovint (3x9)
6. Hantelių kėlimas (stovint, sėdint, arba sėdint ant suoliuko su kampu) (arba „Skoto“ suoliuke su štanga arba hanteliais) (3x8-10)

Antradienis (pečių raumenys, trapecija, presas)
1. Štangos kėlimas į viršų sėdint (iš priekio arba už galvos, arba kartais pratimas keičiamas darant sėdint spaudimą į viršų su hanteliais) (3x9)
2. Hantelių arba štangos kėlimas į priekį stovint (3x9)
3. Hantelių kėlimas į šonus pasilenkus (2x10)
4. Atsistojus su hanteliais mostai į šalis (3x9)
5 Štangos trauka prie smakro stovint (arba pečių kėlimas stovint į viršų) (3x9)
6. Presas (susirietimai, arba atsilenkimai su svoriu už galvos, toliau keičiant į pratimą be svorio, arba kombinuojant su kojų tiesimu) (3-4x max)

Ketvirtadienis (krūtinės raumenys, trigalvis žąsto raumuo)
1. Štangos spaudimas horizontaliai (3x8-9)
2. Spaudimas kampu (arba hantelių spaudimas kampu) (3x8-10)
3. Plėšimas (arba lygiagretės) (3x10)
4. Prancūziškas spaudimas (3x9-10)
5. Troso trauka stovint (3x9)
6. Su vienu hanteliu pasilenkus (arba su vienu hanteliu sėdint už galvos, arba lygiagretės paėmus siaurai) (3x10-12)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#304 2007-04-14 08:01

Re: Bendro pobūdžio pagalba

bakaz rašė:

TZR rašė:

KrYziuOtis rašė:

Svx, sove i galva toks durnas klausimas:) sportuoju jau puse metu, per ta laika priaugau 4kg, esu kudas tai nebuvo jokiu lasiaku ar panasiai, tai taip iseina kad priaugau tik 4kg raumenu?Aciu uz atsakyma:)!

ne, daugiau negu pusė šitos masės turėtų būti riebalai na geriausiu atvėju tik pusė..

Nepasakyciau kad butinai turi but riebalai... Sportuoju jau 7men ir nuo sporto pradzios priaugau 9kg, ir nerasciau nei vienos vietos pas save kur riebalo butu. Galiu valgyt kada noriu ka noriu ir kaip noriu. I riebala man nei cipsai,sokoladas,tortai ar belekas kitas neina. Pas mane greita medz. apykaita tai nematau net galimybiu kaip pas mane tas matomesnis riebalas galetu atsirast... Taip kad is kur tokios nuostatos, kad butinai puse priaugto svorio riebalai?

jam per žiauriai pasakiau kad puse riebalai, bet tikrai ne visa ta masė grynas raumuo, o va pas tave tai tikrai bent pora kg riebalų yra priaugta... matai tam tikrą kiekį riebalų galima priaugt, ir nors vizuliai to nematysi, tačiau pasimatavęs savo kūno riebalų procentą pastebėtum kad jis padidėjęs..

Neprisijungęs

 
pvl
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius beveik..
Registravosi: 2006-10-26
Žinutės: 294
Atsiliepimai: 0

#305 2007-04-14 10:36

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Tomasu rašė:

na nereikia cia iskart smerk net nezinodami ka as zadu daryti. visu pirma kaip ir sakiau kad kulturistas nebusiu tad ir ta mano krutine nei bus milzininska nei ka as tiesiog noriu biski isryskint raumenis ir tiek beto noriu paklausti 3F sparnai tai ne nugaros raumenys? jai ne tai kam jie priklauso kokiai kuno daliai? sportavau su programa bet dabar noriu pakeisti o treneri retai kada sutinku tai nera kada pasneket. o del koju tai planuoju pradeti begioti nes reikia istvermes taip kad del koju nesirupinu dabar.
P.S dar su dviraciu vazineju tai kojos tikrai mano nera sakaliai ir nereikia cia iskart "vaziuot" ant manes as tik domiuosi

nieks gi nevaziuoja ant taves smile .. jeigu turi riebalu - tai numesk juos isiryskins roumenys, jei ne tai priaug mases(liesos). Mano tokia nuomone

Neprisijungęs

 
Tomasu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-04-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#306 2007-04-15 01:14

Re: Bendro pobūdžio pagalba

pas mane riebalai tai tik ant pilvo smile tikiuosi jie nukris kai pradesiu begiot

Neprisijungęs

 
KrYziuOtis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#307 2007-04-21 17:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ar nieko tokio jeigu as darau 3priejimus ir kiekviena priejima didindamas svori bei mazindamas pakartojimu skaiciu pvz: uzsidedu 6plyteles ir darau 10pakartojimu, po to 8-8, 10-6? Ar reiketu daryti vienoda pakartojimu skaiciu ? Ir dar vienas klausimukas, treneris rekomendavo scitec kreatina creatine, tipo geri atsiliepimai ir pasake kad vartociau pirma diena 1sauksteli(5gr), 2diena du, 3d. tris, 4d. keturis ir po to kiekviena diena taip ir varyt po 4saukstelius(20gr) tai cia normaliai?Skaiciau kad padarai ikrova, o po to uztenka palaikyti po viena karta i diena?Thanks

Paskutinį kartą taisė KrYziuOtis (2007-04-21 17:50)

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#308 2007-04-21 18:52

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Del prieimu , tai nesuk galvos , viska gerai darai , kitaip sakant vadinama piramide , didini svori , mazini pakartojimu skaiciu smile Del kreatino , tai nezinau , as vartoju ji ir padariau viena savaite ikrovos faze ( dvigubai didesni kieki ) , o po to darau palaikymo faze ( dvigubai maziau ) ir viskas smile

Neprisijungęs

 
Mantis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-14
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#309 2007-04-24 17:05

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ar didelis skirtumas ar as kreatina gersiu kaskart po valgio ar iskart 3 tabletes vakare po valgio?

Neprisijungęs

 
LaZDiJoKaS
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-12
Žinutės: 281
Atsiliepimai: 0

#310 2007-04-24 17:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

visada papildus geriau suvartoti , per daugiau kartu smile Geresnis pasisavinimas buna smile o siaip kreatina reikia gert ryte is kart atsikelus , pries anglianadeninga maista ir po treniruites smile

Neprisijungęs

 
Mantis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-14
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#311 2007-04-25 23:16

Re: Bendro pobūdžio pagalba

O vartojant kreatina jaucias rezultatas greitai ar po truputi? kajp patartumet presa greiciau istreniruot, esu mazdaug 175-178 ugio ir 85 kg svorio ir turiu pakankamai dideli pilva del kurio ir turiu bedu...

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#312 2007-04-26 00:44

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Mantis rašė:

ar didelis skirtumas ar as kreatina gersiu kaskart po valgio ar iskart 3 tabletes vakare po valgio?

kreatina reik ryte ant tuscio kai prabundi. ir pries treniruote, ir po treniruotes. iskart.

Neprisijungęs

 
everlast_
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#313 2007-04-26 12:47

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sweiki rasau jums nes noriu kazkokios pagalbos\patarimu. pirmiausia man 16 metu jau 5 metus lankau futbola sveriu 65kg ugis 175 - 177cm nuo prigimties nebuvau stipena bet ir ne stambus. visada ant pilvo turejau poodini riebalini sluoksni (ir man tai nepatinka) noreciau numesti tuos nereikalingus lasinius bet pasiskaitinejas ce pamaciau kad galima nenumetineti svori o paversti juos naudingaja raumenine mase, noreciau igauti grazia pilvo forma pastambinti krutine ir rankas, nugaros raumenis, pecius. Turiu namie turnika, lygiagretes hantelius kartais po treniruotes (futbolo) pasportuoju bet nejauciu jokio kitimo aisku valgau bet ka mityba nesureguliuota sportavimas irgi nereguliarus. Turiu stanga ir noriu pradeti sportuoti bet nezinau nuo ko pradeti pirmiausia suku galva kaip reiketu maitintis (atsisakysiu visko ko reikia) ir noreciau suzinoti kaip sportuoti? ir dar ar geriau eiti i sporto kluba ar pacem dirbti? aciu smile

Neprisijungęs

 
Tomasu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-04-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#314 2007-04-26 14:44

Re: Bendro pobūdžio pagalba

eik i sporto kluba


cia dar turiu toki klausimeli kokius geriausia pratimus daryt sparnams? nes man prie bendro vaizdo ju truksta smile

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#315 2007-04-26 17:13

Re: Bendro pobūdžio pagalba

everlast_ rašė:

Sweiki rasau jums nes noriu kazkokios pagalbos\patarimu. pirmiausia man 16 metu jau 5 metus lankau futbola sveriu 65kg ugis 175 - 177cm nuo prigimties nebuvau stipena bet ir ne stambus. visada ant pilvo turejau poodini riebalini sluoksni (ir man tai nepatinka) noreciau numesti tuos nereikalingus lasinius bet pasiskaitinejas ce pamaciau kad galima nenumetineti svori o paversti juos naudingaja raumenine mase, noreciau igauti grazia pilvo forma pastambinti krutine ir rankas, nugaros raumenis, pecius. Turiu namie turnika, lygiagretes hantelius kartais po treniruotes (futbolo) pasportuoju bet nejauciu jokio kitimo aisku valgau bet ka mityba nesureguliuota sportavimas irgi nereguliarus. Turiu stanga ir noriu pradeti sportuoti bet nezinau nuo ko pradeti pirmiausia suku galva kaip reiketu maitintis (atsisakysiu visko ko reikia) ir noreciau suzinoti kaip sportuoti? ir dar ar geriau eiti i sporto kluba ar pacem dirbti? aciu smile

Nesamonė. Arba iš pradžių numesk riebalą ir augink raumenis, arba augink raumenis, po to mesk riebalą. Rinkčiaus antrą var., nes su tokiu svoriu ir ūgio, to riebalo nėra ten tiek daug...
Dėl mitybos eik į mitybos skiltį ir skaityk svorio auginimo temas.
Dėl treniruočių taspats.

Neprisijungęs

 
Povka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-03-21
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#316 2007-05-05 15:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sportuoju pagal sia programa:

3-jų dienų programa - viso kūno treniruotė

1 diena (kojų raumenys, krūtinės raumenys, nugaros raumenys, dvigalvio žąsto raumuo, pečiai)
1 Pritūpimai 2х 10-12
2 M- trauka 2х 8-10
3 Blauzda 2х 14-15
4 Spaudimas gulint 2х 9-10
5 1 hantelio trauka pasilenkus 2х 8-10
6 Štangos lenkimas per alkūnes 1-2 х 8-10
7 Mostai į šalis stovint 2х 8-10

2 diena (krūtinės raumenys, nugaros raumenys, dvigalvio žąsto raumuo, trigalvio žąsto raumuo, pečiai)
1 Spaudimas kampu 2х8-10
2 Lygiagretės plačiai paemus / arba hantelių spaudimas 2х 9-10
3 Prisitraukimai 2х 8-10
4 Hantelių lenkimas 1-2 х 8-10
5 Spaudimas siaurai / arba prancūziškas 2х 8-10
6 Mostai į šalis 2х 8-10

3 diena (kojų raumenys, krūtinės raumenys, nugaros raumenys, pečiai, trigalvio žąsto raumuo)
1 Pritūpimai 2х 10-12
2 Hantelių spaudimas kampu 2х8-10
3 Štangos trauka pasilenkus 2х 8-10
4 Štangos spaudimas iš priekio / arba už galvos 2х 8-10
5 Lygiagretės siaurai paemus / arba koks nors pratimas tricepsui su hanteliu 1-2 х 8-10
6 Mostai į šalis 2х 8-10


norejau paklaust ar  bus daugiau naudos jei darysiu ne po 2 priejimus o po 3??

Neprisijungęs

 
Tomasu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-04-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#317 2007-05-09 19:45

Re: Bendro pobūdžio pagalba

norejau paklausti po kiek mazdaug daryti kartu jegai didinti tarkim ten stangos spaudimui kojoms traukai ir pns ir svoriai kokie turetu buti mazdaug ten kad vos vos paskutini isstumtum ar ne?

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#318 2007-05-09 19:49

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Tomasu rašė:

norejau paklausti po kiek mazdaug daryti kartu jegai didinti tarkim ten stangos spaudimui kojoms traukai ir pns ir svoriai kokie turetu buti mazdaug ten kad vos vos paskutini isstumtum ar ne?

Daug būdų yra,
Gali daryt piramidę
Gali daryt 5x5;3x5; 4x6...
Svoris turėtų būt didelis kaip pats sakei "vos vos paskutini išstumtum". Gali daryt su 1-2 pak. atsarga. Bet šiaip ne ilsėtis eini...

Neprisijungęs

 
sadnesas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-10
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#319 2007-05-10 21:24

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Tai va neseniai pradejau treniruotis. Viskas gerai tik iskilo klausimas. Zadu pradeti eiti 4/7 per savaite. Tai idomu ar nepvervargsiu? 1 diena(pirmadieni) dirbu ant - krūtinės raumenys, dvigalvis žasto raumuo. 2(antradieni) diena ant - kojos, pečių raumenys. 3(treciadieni) diena ant - nugaros raumenys, trigalvis žasto raumuo. O 4d zadu kartoti pirmadienio treniruote ant - nugaros raumenys, trigalvis žasto raumuo. Tai va idomu ar per tas 3d pailses tie raumenys? Ar geriau atmesti ta ketvirtadieni? Tai va patarkit isanksto dekui:)

Neprisijungęs

 
sėrbas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: panevezys
Registravosi: 2006-12-14
Žinutės: 181
Atsiliepimai: 0

#320 2007-05-10 21:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sadnesas rašė:

Tai va neseniai pradejau treniruotis. Viskas gerai tik iskilo klausimas. Zadu pradeti eiti 4/7 per savaite. Tai idomu ar nepvervargsiu? 1 diena(pirmadieni) dirbu ant - krūtinės raumenys, dvigalvis žasto raumuo. 2(antradieni) diena ant - kojos, pečių raumenys. 3(treciadieni) diena ant - nugaros raumenys, trigalvis žasto raumuo. O 4d zadu kartoti pirmadienio treniruote ant - nugaros raumenys, trigalvis žasto raumuo. Tai va idomu ar per tas 3d pailses tie raumenys? Ar geriau atmesti ta ketvirtadieni? Tai va patarkit isanksto dekui:)

ziurint kokie tavo tikslai,siaip pats geriau zek,niekas geriau uz tave nenuspres,nes nezinom tavo galimybiu,atsidavimo treniruotese

Neprisijungęs

 
Vldz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 194
Atsiliepimai: 0

#321 2007-05-10 21:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

viskas kaip ir ok sakyciau

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#322 2007-05-10 22:43

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Siulyciau pecius,trapecija, presa nukelt i atskira - 4-ta diena. o nugara siulyciau su bicu daryt, o kojas su tricu smile siaip paciam bandyt ir ziuret, bet zinau, kad peciai ir krutine turi but vienas pradzioj, kitas gale savaites.

Neprisijungęs

 
Tarzanas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-05-27
Žinutės: 234
Atsiliepimai: 0

#323 2007-05-10 22:56

Re: Bendro pobūdžio pagalba

visai normaliai, aisku butu geriau kad tarp tu tavo treniruociu dienu kazkurioje vietoje butu pertraukele, nu bet jei neiseina tai visai gerai ir taip....

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#324 2007-05-11 14:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sadnesas rašė:

Tai va neseniai pradejau treniruotis. Viskas gerai tik iskilo klausimas. Zadu pradeti eiti 4/7 per savaite. Tai idomu ar nepvervargsiu? 1 diena(pirmadieni) dirbu ant - krūtinės raumenys, dvigalvis žasto raumuo. 2(antradieni) diena ant - kojos, pečių raumenys. 3(treciadieni) diena ant - nugaros raumenys, trigalvis žasto raumuo. O 4d zadu kartoti pirmadienio treniruote ant - nugaros raumenys, trigalvis žasto raumuo. Tai va idomu ar per tas 3d pailses tie raumenys? Ar geriau atmesti ta ketvirtadieni? Tai va patarkit isanksto dekui:)

Kadangi nesenai pradėjai nematau reikalo dalint raumenis į atskiras dienas, geriau sportuok pagal full-body, 2-3 kart per sav, bet žiurėk pagal save kiek daryt sunkių, o kiek lengvų treniruočių.

Neprisijungęs

 
Mantis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-14
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#325 2007-05-17 12:47

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Norejau paklaust kajp del animal pack, ar galima vartot kartu su kreatinu ir ar duos jis man rezultata gera jej as esu apie 177cm 86kg? jau sportuoju 2 men taj kajp ir riebalu nebedaug atrodo bet svoris nekrenta o po truputi auga, as sportuoju su dideliais svoriais kad po treniruotes sunku judet buna

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net