Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Tik
Naujas dalyvis
Vietovė: Suvalkija
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#1 2010-11-29 00:03

Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Sveiki. Pradėjau po 4mėn. laiko sportuoti klube, davė pirmo mėnesio prog., laukiu komentarų, nes manau, kad preso pratimų trūksta, juolab, kai norisi sutvirtinti preso raumenis bei numesti nuo pilvo tuos 4mėn.atsiradusius riebaliukus.


Programa: 3 kart per savaitę (apsilimo nerasau)

Raumenu gr. ir pratimas (daromos pirma savaite 2 serijos, 2 savaite jau reikes daryti 3 priejimus ir t.t.iki 4)

1. Krutines r. gulint ant suoliuko spausti stanga nuo krutines, paemus placiai 4x10-8
2. Krutines r. Sedint treniruokly, suvedimai sulenktomis rankomis 3x10-8
3. Nugaros r. Prisitraukimai treniruokly - "mentimis" 4x10-8
4. Nugaros r. Stovint, traukti treniruokli link pilvo, paemus "II" (cia rankenos tokios prie ju dar  yra ir kitokiu padeciu pvz. "_\I I/_". 3x10-8
5. Deltiniai r. (peciai) Sedint, spaust treniruokli nuo peciu aukstyn, siaurai paemus "II" (cia priekinems daugiau deltoms bei biski krutines virsu apima, kai tos rankenos "II" pries tave buna bei jas paemus automatiskai ir tavo rankos priekyje atsiduria). 4x10-8
6. Bicepsai. Stovint lenkt pries krutine rankas su stanga, paemus siek tiek placiau peciu. 4x10-8
7. Tricepsai. Stovint, traukt blokus zemyn su tiesia rankena, paemus is apacios 4x10-8
8. Slaunies r. Pritupimai treniruoklyje 3x10-8
9. Nugaros r.ir kartu Slaunies r. Gulint ant treniruoklio kniubsciomis, nusilenkimai - atsilenkimai (apatinei nugaros dalei cia darosi) 3x15
10. Blauzdos r. Stovint treniruoklyje atremus krutine i atlosa, pasistiebimai 4x15-12
11. Pilvo presas Sedint ant nuozulnaus suolelio, riestis (liepia riestis kaip kulverstukui - kad susisuki presu ir atsisuki, kaip kilima suvynioji ir atvynioji, taip ta pratima liepia daryti). 4x20-15
12. Vaziavimas dviraciu 10min.

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#2 2010-11-29 01:55

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

visiska nesamone:cia tokia treniruote tiktu kurie eina 1 diena smile

Neprisijungęs

 
Tik
Naujas dalyvis
Vietovė: Suvalkija
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#3 2010-11-29 06:59

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Nori pasakyti, kurie eina pirmą kartą išvis sportuoti gyvenime savo. Jei taip, tai man tokią davė programą, šiaip esu sportavęs, bet sako raumenis turi apšilti mėnesio laikotarpyje, po to duos kitą. Norėjo duoti išvis elementarius pratimus, bet atsisakiau, pasakiau, kad visus moku. Atceit, negali poemų rašyti, nemokėdamas dar gerai rašyti. Bet jei nemoki pratimo, tai nejaugi mėnesį laiko reikia "pistis" su nesamone treniruotės programa. Galų gale, ten tuos pratimus kelis kurių nemoki gal galima pasimokyti tarp įsiterpiant susidariusios normalią programą? Nes dabar sako mėnesį paeisi šitaip, po to duos dar kitą programą, tai utiutiu už klubą 100lt reikia mokėti.

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#4 2010-11-29 08:41

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

nu utiutiu 10 pratimu vienu kartu... cia dvi valandas kokias uztrunka turbut viska kol padarai. Asmeniskai man pilnai pakanka 2-3 baziu ir poros izoliaciniu vienai dienai. nueik i treniruociu skilti, ten programu sticky temu pradziose yra ivairiu, pasiimk bet kuria ir daryk smile

Neprisijungęs

 
Tik
Naujas dalyvis
Vietovė: Suvalkija
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#5 2010-11-30 00:36

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Tai gal į dieną vieną raumenį darai?

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#6 2010-12-01 12:45

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Per viena diena rekomenduojama darytu nuo 2 iki 3 raumenu grupiu. Full body programa sustumta i viena diena neiko gero, nes raumenys greiciau auga kai koncentruojiesi ties 2-3 raumenu grupemis per diena o ne ties viso kuno raumenimis. Panasias programas buna daro lengvaatleciai, penkiakovininkai, bet ju tikslai yra kitokie nei tu kurie siekia padidinti raumenu mase.

Neprisijungęs

 
Tik
Naujas dalyvis
Vietovė: Suvalkija
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#7 2010-12-01 13:11

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Bet čia man duota, kaip treneris sako, išmokti atlikti bazinius pratimus ir raumenis "apšildyti" po 4mėn. nesportavimo. Bet man ir nepatinka, tai ką jis man davęs yra.

Neprisijungęs

 
dariuxas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#8 2010-12-01 18:00

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Kaikurie treneriai gryba pjauna jiems svarbu atidirbti darbo diena ir viskas, bet yra ir tikrai geru treneriu. Pritariu ishp3ra nueik i treniruociu skilti ir pasiimk ir daryk kuria nors taip bus paprasciausia ir geriausia

Neprisijungęs

 
Tik
Naujas dalyvis
Vietovė: Suvalkija
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#9 2010-12-01 21:46

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Tai jis man sakys, "masės neturi, o jau sportuoji susidaręs programą". Juokas juokais, bet jis iš pradžių jau man leptelėjo, kad masės prisiauginti man reikia, o po to formuoti kūną. Bet man toks procesas nelb, geriau jį iš karto formuoti.

Neprisijungęs

 
Tik
Naujas dalyvis
Vietovė: Suvalkija
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#10 2010-12-01 21:47

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

Tik rašė:

Tai jis man sakys, "masės neturi, o jau sportuoji susidaręs programą". Juokas juokais, bet jis iš pradžių jau man leptelėjo, kad masės prisiauginti man reikia, o po to formuoti kūną. Bet man toks procesas nelb, geriau jį iš karto formuoti.

Cituoju pats savo žodžius ir klausiu: geriau tokiu atveju iš karto formuoti kūną su normalia programa ar pirmiausia šūdą nieką 3mėn.neveikt ir auginti masę, o po to ją formuoti?

Neprisijungęs

 
dariuxas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-04-18
Žinutės: 182
Atsiliepimai: 0

#11 2010-12-09 18:32

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

pradziai ismok teisingai atlikti pratimus, po to imk mases programa ir sekmes sportuojant hanteliai

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#12 2010-12-09 18:47

Re: Ar nieko nereik išimt, dadėt?

ishp3ra rašė:

nu utiutiu 10 pratimu vienu kartu... cia dvi valandas kokias uztrunka turbut viska kol padarai. Asmeniskai man pilnai pakanka 2-3 baziu ir poros izoliaciniu vienai dienai. nueik i treniruociu skilti, ten programu sticky temu pradziose yra ivairiu, pasiimk bet kuria ir daryk smile

Gal pasislėpk tu už lopetos?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net