Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Lariusa
Naujas dalyvis
Vietovė: G
Registravosi: 2010-04-28
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#4676 2010-11-29 00:17

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

o gal linku numest galit ar pawadinimu kokie geresni?

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#4677 2010-11-29 10:46

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … power.html
Kadangi man šitas labiausiai patinka šitą ir siūlau. Jis be energetikų. Jei nori su energetikais tai tada ieškokis kito. O šiaip paklausk pas dylerius, jie ir patars ir pigiau nusipirksi.
AAKG, Beta alaniną, Citruliną Lexusrx ir Boozeris kiek mačiau pardavinėja. O brandinių produktų užklausk (Kepalo, SenoSporto, Emexo, Marius79). Visi 100% patikimi, tik užklausk ir pažiūrėk pas kurį kainą geriausia pas tą ir imk wink.

Neprisijungęs

 
fokusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-01-25
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 0

#4678 2010-11-29 11:24

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Fake'as rašė:

fokusas rašė:

dbsys rašė:

Vartok abu.. :]

brangiai iseitu abu.

As dbr turiu abudu, dar plius glutamina naudoju tai atsistatymas tikrai kad puikus.. HMB atsistatymui ne ka blogesne alternatyva +synergetiskai veikia su kretinu..

sudomino hmb,bet kas yra vartojas ar is tikro veikia? Siaip as labiau linkes viena produkta pasiimt, bet turbut nera labai didelio skirtumo atsistatyme tarp bcaa ir eaa?

Neprisijungęs

 
Algirdas.T
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#4679 2010-12-02 21:02

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Treneris parekomendavo nusipirkti Olimp kreatino tabletėmis.. Jeigu pakomentuotumėt  šį papilda kas vartojat ar verta pirkti bučiau dėkingas.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#4680 2010-12-02 21:10

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kreatinas ne tas papildas, kad pirkti tabletemis, tikrai ne tas... Na nebent tai kre-alkalynas arba kreatino etylesteris (jis bjauraus skonio)...

Neprisijungęs

 
Tomyto
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#4681 2010-12-03 22:54

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki. Man 16 metų, maisto papildų dar neesu vartojas. Turbūt pirksiu vieną iš šitų :

1 ) http://www.bodybuilding.lt/store/pagal- … eth-x.html

2 ) http://www.almondi.lt/Raumenu-mase/Muskula

Šiaip man svarbiausia, kad papildai didintų raumenų masę ir skatintų augimo hormoną, kaip nurodyta šiuose dviejuose produktuose. Jei gal kas vartojot šiuos ar panašius produktus, labai gerai būtų, kad pasidalintumėt informacija. Ir ką nors panašaus jei galit pasiūlykit.

Iš anksto dėkui smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#4682 2010-12-03 23:06

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Tomyto rašė:

Sveiki. Man 16 metų, maisto papildų dar neesu vartojas. Turbūt pirksiu vieną iš šitų :

1 ) http://www.bodybuilding.lt/store/pagal- … eth-x.html

2 ) http://www.almondi.lt/Raumenu-mase/Muskula

Šiaip man svarbiausia, kad papildai didintų raumenų masę ir skatintų augimo hormoną, kaip nurodyta šiuose dviejuose produktuose. Jei gal kas vartojot šiuos ar panašius produktus, labai gerai būtų, kad pasidalintumėt informacija. Ir ką nors panašaus jei galit pasiūlykit.

Iš anksto dėkui smile

proteinas kreatinas bcaa
pas tave ir taip pilna to augimo hormono

Neprisijungęs

 
hawwot
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-04
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#4683 2010-12-04 17:32

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sveiki, seniau sportavau ivairu aktyvu sporta kaip krepsinis, kovu menai ir t.t. dabar apie pusmeti lankau sporto kluba ir pagalvojau gal man reiketu kokiu papildu. taigi esu gan kudas ir siekiu priaugti mases bei igauti siek tiek jegos, nes stangos praktiskai nepastumiu. Ugis 185, svoris 65. taigi ka vartoti siekiant padidinti jega ir priaugti mases su tokiais duomenimis? o gal isvis sausai kolkas sportuot ir nieko nevartot?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#4684 2010-12-04 17:42

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

skaityk bendras temas. Atsakymu ir panasiu temu pilna, naudokis paieska. O sita tema jau tuoj tuoj bus uzrakinta big_smile

Kol speju, mano patarimas toks, pirmiausia susiderink mityba, o tada gali imt papildus. Nepamirsk, kad jiems irgi reikia normaliai pinigu. O kai visa sita turesi, kreipkis i kuri nors dyleri skelbimuose, jis patars ir isrinks ko tau reik. Galesi bendroj temoj apie papildus pasitikslinti, ar geras komplektas, kad koks nenaudelis nepadarytu sau gero uzdarbio is naujoko lol

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2010-12-04 17:44)

Neprisijungęs

 
A1das
Kalbus dalyvis
Vietovė: Marijampolė
Registravosi: 2010-11-12
Žinutės: 80
Atsiliepimai: 0

#4685 2010-12-04 17:43

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveikas, po pusmečio jau reiktų papildų, bazė būtų proteinas + BCAA + kreatinas ir vitaminai, po to pagal poreikius gal prijunkt gainerį ir kt. Aišku nepamiršk mitybos ir treniruočių programos labai gerai susižiūrėt, jei jau vartosi, kad į balą pinigų neišmestai

Neprisijungęs

 
hawwot
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-12-04
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#4686 2010-12-04 18:29

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

o neuztektu kokio proteino ir kreatino? siaip kiek skaiciau tai kazkaip patrauke horse power. vien geri atsiliepimai. tik idomu ar jis nekenkia organizmui.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#4687 2010-12-04 18:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

hp geras, bet tik ne naujokui lol

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#4688 2010-12-04 18:34

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

hawwot rašė:

o neuztektu kokio proteino ir kreatino? siaip kiek skaiciau tai kazkaip patrauke horse power. vien geri atsiliepimai. tik idomu ar jis nekenkia organizmui.

uzteks paprasto monohydrato nereikia tau nei jackedu nei horsepower

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#4689 2010-12-04 18:43

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

hawwot rašė:

o neuztektu kokio proteino ir kreatino? siaip kiek skaiciau tai kazkaip patrauke horse power. vien geri atsiliepimai. tik idomu ar jis nekenkia organizmui.

proteinas ir BCAA pradziai.. veliau galesi kreatina pajungti. zodziu, neskubek ir didziausia demesi kreipk i mityba ir treniruotes wink

Neprisijungęs

 
fanazzz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-12-04
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#4690 2010-12-04 22:35

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sveiki. sportuoju apie pora metu. geriau animal pak (2 bonkes dideles,antros liko dar apie 14 pokeliu) dabar staka naudoju tik. ir galvoju pasiimt. anksciau geriau atp nutrition creatina monohidrata.kakutis,nieko.nei energijos,nei ko.gal ispute biski,bet nedaug. nustojus dar geriau jauciaus nei su juo. taigi dar tuoj gausiu animal nitro,tai aminkiu nereik,noreciau pasiimti kokio proteino ircreatino kokio gal geresnio,nezinau. ka pasiulytumet?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4691 2010-12-04 22:42

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

fanazzz rašė:

sveiki. sportuoju apie pora metu. geriau animal pak (2 bonkes dideles,antros liko dar apie 14 pokeliu) dabar staka naudoju tik. ir galvoju pasiimt. anksciau geriau atp nutrition creatina monohidrata.kakutis,nieko.nei energijos,nei ko.gal ispute biski,bet nedaug. nustojus dar geriau jauciaus nei su juo. taigi dar tuoj gausiu animal nitro,tai aminkiu nereik,noreciau pasiimti kokio proteino ircreatino kokio gal geresnio,nezinau. ka pasiulytumet?

Kretino monohydrato pasiimk, firma nesvarbu - skelbimu skiltis pilna
Proteinu taip pat rasi daug,maziau demesio i fima ziurek, o daugiau i sudeti ir kaina.

Neprisijungęs

 
fanazzz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-12-04
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#4692 2010-12-04 22:55

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kad monohydrata vartojau,is jo nieko gero nepajutau,gal sakau kazka kito vertetu pabandyt?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4693 2010-12-04 23:10

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

fanazzz rašė:

kad monohydrata vartojau,is jo nieko gero nepajutau,gal sakau kazka kito vertetu pabandyt?

ar vartojai 5gr ant 15gr kuno mases ?
pabandyk KRE-ALKALYN

Neprisijungęs

 
fanazzz
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-12-04
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#4694 2010-12-04 23:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

hhmm. net neskaiciawau gramu.trenere sake arbatini sauksteli pries trefke ir po,taigi nemaciau reikalo tai dayt... tai taip ir geriau. sauksteli pries trefke ir po jos. paziurejau kiek yra arbatinis saukstelis,tai reiskia as vartojau 5 gr. pries ir po trefkes sudejus 10 gr

Paskutinį kartą taisė fanazzz (2010-12-04 23:47)

Neprisijungęs

 
bandera
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-22
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#4695 2010-12-05 08:45

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Zdarova,ka mano apie Dymatize Elite Whey 2.2kg ? Sportuoju savo svoriu is pat ryto nevalges,turiu maisa boxo namie,boxu uzsiemu jau senai,pagrinde visokie atsispaudimai ,skersiniai ir taip toliau,zodziu ,reiktu baltymu,ka pasakysit apie isvardinta produkta kadangi papilduose esu zalias,arba ka nors apie panasia kaina. Dekui!

Neprisijungęs

 
A1das
Kalbus dalyvis
Vietovė: Marijampolė
Registravosi: 2010-11-12
Žinutės: 80
Atsiliepimai: 0

#4696 2010-12-05 20:19

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

bandera rašė:

Zdarova,ka mano apie Dymatize Elite Whey 2.2kg ? Sportuoju savo svoriu is pat ryto nevalges,turiu maisa boxo namie,boxu uzsiemu jau senai,pagrinde visokie atsispaudimai ,skersiniai ir taip toliau,zodziu ,reiktu baltymu,ka pasakysit apie isvardinta produkta kadangi, papilduose esu zalias,arba ka nors apie panasia kaina. Dekui!

Proteinas vienas geriausių, greito pasisavinimo, tik man asmeniškai jo skonis nelabai patiko, gold standard ar syntha-6 yra lyderiai tarp proteino produktų, pastarieji nuo elite whey skiriasi tuo, kad pastarųjų sudėtyje yra ir greito ir lėtesnio pasisavinimo baltymų.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4697 2010-12-05 20:25

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

A1das rašė:

bandera rašė:

Zdarova,ka mano apie Dymatize Elite Whey 2.2kg ? Sportuoju savo svoriu is pat ryto nevalges,turiu maisa boxo namie,boxu uzsiemu jau senai,pagrinde visokie atsispaudimai ,skersiniai ir taip toliau,zodziu ,reiktu baltymu,ka pasakysit apie isvardinta produkta kadangi, papilduose esu zalias,arba ka nors apie panasia kaina. Dekui!

Proteinas vienas geriausių, greito pasisavinimo, tik man asmeniškai jo skonis nelabai patiko, gold standard ar syntha-6 yra lyderiai tarp proteino produktų, pastarieji nuo elite whey skiriasi tuo, kad pastarųjų sudėtyje yra ir greito ir lėtesnio pasisavinimo baltymų.

Nevisai taip.

Dymatizui iki geriausio tai kaip DACIA iki BMW. Sudetis ner prasta, su skoniais kazhkaip Dymatize nusivaziaves.

Nuo kada Goldas ir Synha plakami i viena ?...
Goldo pagrindas isoliatas - super greitas baltymas, bei jis turi hydroisoliato, esme kuo greitesnis pasisavinimas.

Syntha keliu proteinu mixas . gretas,vidutinis,letas - tokia jo esme

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#4698 2010-12-06 11:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

DYmatize tikrai nusivaziaves tai faktas...kazkaip man perdaug sintetinai ju skoniai pasidare...

Neprisijungęs

 
Lariusa
Naujas dalyvis
Vietovė: G
Registravosi: 2010-04-28
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#4699 2010-12-06 11:18

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sveiki as noriu pradeti vartoti horse power, ir norejau pasiklausiti prie jo koks tiktu proteinas? jei iswis jis tika prie jo?( koks geriausias butu)?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#4700 2010-12-06 11:37

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Lariusa rašė:

sveiki as noriu pradeti vartoti horse power, ir norejau pasiklausiti prie jo koks tiktu proteinas? jei iswis jis tika prie jo?( koks geriausias butu)?

Siaip Horse Poweri kreatino yra, tad jo kaip ir labai nereiketu atskirai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net