Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#476 2011-06-09 17:15

Re: Masinos pirkimas

Kas dabar laimi ginčą? big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#477 2011-06-09 17:15

Re: Masinos pirkimas

Julek rašė:

AndrewM rašė:

Jeigu ne M-sport vaziuokle, skirta vazinet trasoj, ratai ne +-r20, padangos ne run flatai, yra mesos ant ju, tada patikek manim kokia minkstute

Na su paprastu neteko vazinet,tai gal ir tavo tiesa. Su m vaziuokle ir r18 runflatais tai labai kietas pasirode,praktiskai nepajauciau skirtumo nuo 3er. Na o su mazesniais ratais sazine neleistu vazinet smile Mestelk savo VIN,idomu kas per komplektacija, kazkur jei nemaisau buvai rases,kad 120kw vairuoji, tai ar nebus koks 520?

Tai M ko noret, dar runflatai isvis patyliu. 125kw, taip 520

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#478 2011-06-09 17:16

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

ai, kad tu paspringtum tuo xtendu...big_smile

:DDDDD tai irgi buvo labai rimta big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#479 2011-06-09 17:18

Re: Masinos pirkimas

Dar, SS, snekejom apie auto, isvartei pokalbi i mano asmeninius reikalus, paziurek i temos antraste, nebeissivartei su sia tema, kaip sakoma SUFAIL'inai, poto isvis EPIC FAIL, tai nukreipei tema ir pasileidai i ataka smile Geriausia ginyba puolimas ane, nesvarbu, kad kita tema. Nejuokinga paciam is saves?

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-09 17:19)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#480 2011-06-09 17:19

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

E5 rašė:

30 tuks. lietuvos valiutos vienetu uzdirbti, bunant moksleiviu? neprastos galimybes tokiais laikais...

O kas nors is cia esanciu, gali garantuoti, ka as veikiau? Kiek klasiu baigiau? 10? 12? O gal po 8 meciau, nuejau dirbt? Tai nereik statyti faktu is to, ko jus nezinote. O faktas buvo tas, kad paprastas darbo vergas, per kelis metus gali uzdirbti daugiau negu 30tukst., cia isvis blogiausiu atveju tiek

Nereikia draskytis cia. Zmonem su 15 metu patirtim pirkimo/pardavimo srity tarptautinej kompanijoj, siulomos vadybininkelio kedes uz 2-2.5 tukstancio... Atskaiciavus mokescius kas lieka? Tai, kaip paprastam darbo vergui (ko gero net mokyklos nebaigusiam) surinkti 30 tuks. per kelis metus - oho.

Cia nieko zeidziancio ar asmenisko - saunu, jei tik yra tokiu sugebejimu/galimybiu.

Paskutinį kartą taisė E5 (2011-06-09 17:20)

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#481 2011-06-09 17:20

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

SenasSportas rašė:

Andrew  bet tu labai daug informacijos apie save pasakei, kaip minimum 2k teko eiti kaip supratau gyvai susitikti su kazkuo del kovu forumuose, tau cia normalu? elektroninis sportas big_smile geras sitas..tektonikai visokie.. normalus zmones sakyciau suauge net nezino kas tai yra. niekad nesu sportaves nei elektroninio sporto big_smile nei tektonika atskirciau.. vnz surimtek biski smile as tavo to ilgo posto net neskaiciau iki galo, sorry. cia vaiku bruozas yra, kai norisi atrodyt paciu protingiausiu ir jokiu budu nenusileist gince ir iseit nugaletoju nors tam ir reikes prirasyt 287 A4 formato psl.

Viena karta sitam forume, viena kitam. Elektroninis sportas, turejau omeny kompiuterinius zaidimus. Kas yra tektonikai, nezino tik atsilike kaimieciai, mano tetis zinotu kas yra tektonikas kogero smile Nera man kur rimteti, bendrauju cia pusiau formaliai, man taip tinka, daugelis tokiam stiliui. Man atrodo, kad tie vaikai durni, nesugebetu parasyt atsakymo A4 lapo, tad klysti, vaikai zinok fotkes visokias delioja ir vaidina, kad tu "fail" tu esi "pwned", bet faktais pasiremiant, atsakymo parasyt nesugeba. Kai uzsivartai, neturi ka atsakyt, neprirasysi nei keliu sakiniu, kaip ir tu, ss

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#482 2011-06-09 17:20

Re: Masinos pirkimas

E5 rašė:

AndrewM rašė:

E5 rašė:

30 tuks. lietuvos valiutos vienetu uzdirbti, bunant moksleiviu? neprastos galimybes tokiais laikais...

O kas nors is cia esanciu, gali garantuoti, ka as veikiau? Kiek klasiu baigiau? 10? 12? O gal po 8 meciau, nuejau dirbt? Tai nereik statyti faktu is to, ko jus nezinote. O faktas buvo tas, kad paprastas darbo vergas, per kelis metus gali uzdirbti daugiau negu 30tukst., cia isvis blogiausiu atveju tiek

Nereikia draskytis cia. Zmonem su 15 metu patirtim pirkimo/pardavimo srity tarptautinej kompanijoj, siulomos vadybininkelio kedes uz 2-2.5 tukstancio... Atskaiciavus mokescius kas lieka? Tai, kaip paprastam darbo vergui (ko gero net mokyklos nebaigusiam) surinkti 30 tuks. per kelis metus - oho.

I menesi uzdirbti i rankas 833lt, cia tau DAUG? omg, epic fail ?

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#483 2011-06-09 17:20

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

Tai M ko noret, dar runflatai isvis patyliu. 125kw, taip 520

Nu vat nuo TO ir reikejo pradet destant mechanikos privalumus big_smile tokiem 520 tai pritariu,mechanika daug geriau,nes tada bent kazkiek rieda. Tai ar bus VIN? Istrauksiu komplektacija wink

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#484 2011-06-09 17:22

Re: Masinos pirkimas

Julek rašė:

AndrewM rašė:

Tai M ko noret, dar runflatai isvis patyliu. 125kw, taip 520

Nu vat nuo TO ir reikejo pradet destant mechanikos privalumus big_smile tokiem 520 tai pritariu,mechanika daug geriau,nes tada bent kazkiek rieda. Tai ar bus VIN? Istrauksiu komplektacija wink

Prie ko cia mano auto? Zinau kas vairuoja 540i mechanika, so? Kam man tas vin, as pats savo komplektacija puikiai zinau, niekur nerasiau, kad vazineju M klase ar super nuostabiu automobiliu, as stovejau uz BMW marke, o ne savo auto, nors pacia kregzde galeciau vairuot

Neprisijungęs

 
Julek
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2009-03-16
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#485 2011-06-09 17:26

Re: Masinos pirkimas

Na matai pasakoji cia apie visokias mistines A klases,prabangius BMW,tai ir idomu pasidare,ar nebus plikut plikutelis tas tavo BMW kurio komplektacija kaip kokios kregzdes. Nes 520 ir mechanika nieko gero nezada big_smile O gal net ir plikas 520 mechaninis tera viso labo tik svajone? big_smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#486 2011-06-09 17:29

Re: Masinos pirkimas

O galit man tada paaiskint, kaip tokius litus vartant, ant proteino nesukrapstyt?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#487 2011-06-09 17:30

Re: Masinos pirkimas

Julek rašė:

Na matai pasakoji cia apie visokias mistines A klases,prabangius BMW,tai ir idomu pasidare,ar nebus plikut plikutelis tas tavo BMW kurio komplektacija kaip kokios kregzdes. Nes 520 ir mechanika nieko gero nezada big_smile O gal net ir plikas 520 mechaninis tera viso labo tik svajone? big_smile

Ka as vairuoju, cia yra mano reikalas. Gal su visa m apdaila, didziaisiais ekranais ir imanomais pribumbasais, o gal plika basa, tai nekeicia nieko. As stovejau uz A klases automobilius, jeigu matai FAKTO klaidu apie juos, prasom sakyti. Jeigu eini pries mano nuomone, kad A klase yra lygi opeliam, tada prasom savo faktus destyk. O vel vaiksciot i sona kitom temom, naujom, jokio tikslo nematau

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#488 2011-06-09 17:32

Re: Masinos pirkimas

Makleris rašė:

O galit man tada paaiskint, kaip tokius litus vartant, ant proteino nesukrapstyt?

Tavo tiesa, buvo reikalu, kai proteina pusiau pirkau, tai tik irodo, kad visgi ne turtingu teveliu vaikelis turbut? "Kaip TOKIUS pinigus", as nematau cia nieko ispudingo. Pat pradzioj sakiau, kad issivaliau paskutinius centus pirkdamas, ir sakiau, nematau kur cia matot kazka stebuklingo. Velgi, tai jau kita tema, zvilgsnis i virsu, pasiskaitom tema, yra ka i ja pasakyt, diskutuojam, kitais offtopicais nesileisiu, nes nusibodo cia istisus romanus atrasinet

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-09 17:33)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#489 2011-06-09 17:33

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

Makleris rašė:

O galit man tada paaiskint, kaip tokius litus vartant, ant proteino nesukrapstyt?

Tavo tiesa, buvo reikalu, kai proteina pusiau pirkau, tai tik irodo, kad visgi ne turtingu teveliu vaikelis turbut? "Kaip TOKIUS pinigus", as nematau cia nieko ispudingo. Pat pradzioj sakiau, kad issivaliau paskutinius centus pirkdamas, ir sakiau, nematau kur cia matot kazka stebuklingo

I menesi uzdirbti i rankas 833lt, cia tau DAUG? omg, epic fail ?

Is didelio rasto, iseini is krasto ...

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#490 2011-06-09 17:35

Re: Masinos pirkimas

E5 rašė:

AndrewM rašė:

Makleris rašė:

O galit man tada paaiskint, kaip tokius litus vartant, ant proteino nesukrapstyt?

Tavo tiesa, buvo reikalu, kai proteina pusiau pirkau, tai tik irodo, kad visgi ne turtingu teveliu vaikelis turbut? "Kaip TOKIUS pinigus", as nematau cia nieko ispudingo. Pat pradzioj sakiau, kad issivaliau paskutinius centus pirkdamas, ir sakiau, nematau kur cia matot kazka stebuklingo

I menesi uzdirbti i rankas 833lt, cia tau DAUG? omg, epic fail ?

Is didelio rasto, iseini is krasto ...

Kazkas ten sake, kad gerai lietuviu mokiaus, interpretacija ir kitka, tai turbut nelabai, nes tavo patarliu visokiu nesuprantu, jei sakai, tai sakyk faktais

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#491 2011-06-09 17:50

Re: Masinos pirkimas

As asmeniskai nesuprantu kur jus matos to 520 e60 minkstuma.Sedet tenka kartais 530d( jei kuo skirias nuo 520 apart variklio pasakykit) pilnas paketas , padangos protingos aukstos uzdetos, kad ir placios bet ne 20 aukscio..Tai mano keleivio pojuciais gana kieta, jei vaziuojant per gulinti kalniuka 20km/h vos ne pasoki nuo sedynes ir siaip menkiausia nelyguma jauti.Gal mano minkstumo/kietumo suvokimas klaidingas? smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#492 2011-06-09 17:53

Re: Masinos pirkimas

wopper rašė:

As asmeniskai nesuprantu kur jus matos to 520 e60 minkstuma.Sedet tenka kartais 530d( jei kuo skirias nuo 520 apart variklio pasakykit) pilnas paketas , padangos protingos aukstos uzdetos, kad ir placios bet ne 20 aukscio..Tai mano keleivio pojuciais gana kieta, jei vaziuojant per gulinti kalniuka 20km/h vos ne pasoki nuo sedynes ir siaip menkiausia nelyguma jauti.Gal mano minkstumo/kietumo suvokimas klaidingas? smile

Praktiskai visos A klases auto vaziuoja isskirtinai komfortiskai nuo kitu. Nekalbu apie SPORT variantus, milziniskais ratais, ar padangom be mesos, ar sudroztom masinom. Teoriskai to neispasakosi, praktiskai tai labai jauciasi

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#493 2011-06-09 17:58

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

wopper rašė:

As asmeniskai nesuprantu kur jus matos to 520 e60 minkstuma.Sedet tenka kartais 530d( jei kuo skirias nuo 520 apart variklio pasakykit) pilnas paketas , padangos protingos aukstos uzdetos, kad ir placios bet ne 20 aukscio..Tai mano keleivio pojuciais gana kieta, jei vaziuojant per gulinti kalniuka 20km/h vos ne pasoki nuo sedynes ir siaip menkiausia nelyguma jauti.Gal mano minkstumo/kietumo suvokimas klaidingas? smile

Praktiskai visos A klases auto vaziuoja isskirtinai komfortiskai nuo kitu. Nekalbu apie SPORT variantus, milziniskais ratais, ar padangom be mesos, ar sudroztom masinom. Teoriskai to neispasakosi, praktiskai tai labai jauciasi

gal ir vaziuoja, e320 tikrai minkstai vaziuoja.o tai ko tas 530 toks kietas pasirode? paklausiau, padanga sake 35, mano galva ji auksta kai paziuri i bmw padangu aukscius

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#494 2011-06-09 18:08

Re: Masinos pirkimas

gal m vaziuokle sudeta arba amortikai ten buna sportiniai kazkokie

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#495 2011-06-09 18:11

Re: Masinos pirkimas

fanis rašė:

gal m vaziuokle sudeta arba amortikai ten buna sportiniai kazkokie

standartas.apart bamperiu nieko mkinio nera

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#496 2011-06-09 18:19

Re: Masinos pirkimas

wopper rašė:

fanis rašė:

gal m vaziuokle sudeta arba amortikai ten buna sportiniai kazkokie

standartas.apart bamperiu nieko mkinio nera

Na tikrai burtais neuzsiemu, ir nepasakysiu kodel tavo vaziuota masina pasirode kieta.
Jau nusibodo sita diskusija, nelabai is jos vertes yra, tad off as is cia, jei asmeniniu klausimu kils, tai ap smile

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#497 2011-06-09 18:21

Re: Masinos pirkimas

baigaim tokia gaida-----suzukiu vitaru automatu pirk nepatartina..kaip beja ir tojotu rav4.(nuo 95-2004)..bent tiek suzinojau per 4 dienas..


ps..nes nuo to ir prasidejo sita tema apie automatus..

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#498 2011-06-09 19:02

Re: Masinos pirkimas

wopper rašė:

fanis rašė:

gal m vaziuokle sudeta arba amortikai ten buna sportiniai kazkokie

standartas.apart bamperiu nieko mkinio nera

Yra du skirtingi dalykai
1. M paketas
2. M apdaila

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#499 2011-06-09 19:07

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

Virusas rašė:

AndrewM rašė:


Paskaityk bent pora komentaru auksciau, pamatysi, kad nuo pat pradzios, iki pat galo, tema liko apie automobilius smile
http://images.bite.lt/banga/files/conte … 2908d8.jpg
Nepatinka man nei kovot, nei ka, mes gincijomes man idomia tema - automobiliai. Cia patirtis kovojant yra nuline, cia patirtis nebent moket pastovet uz savo nuomone, pasiremt faktais. As draugu tektoniku neturiu, jeigu nezinai ka reiskia, nekabink sito zodzio. Neiskreipk to, ka as sakiau, nebuk kaip moteris. PC zaidimai cia jau praeitis, bet velgi, reik ka nors tau prikist, nes neturi ka pasakyt, kaip atsimust. Aisku is MUSU dialogo, kad tau automobiliai dar vis, neatrastas dalykas - tabu. Daugiau nieko

Zemas lygis yra tai, kai snekam apie automobilius, o tu dasikapstai iki asmenybes. Neimanoma isvengti zodziu "kvailys, durnas" ar pan., kai esi pries ta nuomone, bet tu kaip 15m vaikas lendi i asmeninius reikalus, i gyvenima. Kodel? Nes neturi ka atsakyt i auto tema, susivartei netruputi. Geda, SS.

man rodos tau reiktu patyleti ir eiti pamokas ruosti, nes jei bent jau kiek zmogu pazinotum, tai manau jau seniai uzsiciaupes butum ....
O apie masinas tai nusisneki biskuti, nes nekonkrecias klases lygini o brandus. Honda, hondai nelygu. Civiko 88 ir accordo kokiu 2006 juk nelyginsi. Tad nelygink savo bembelio su sena honda ar mazda.  Kas is to kad sukisai paskutinius centus i masina ? Tavo hobis ir tau teikia malonuma, tada valio. Bet daugelis cia esanciu turi siek tiek kitokius preoritetus, nei sustra masina. Bent dalis cia esanciu galetu pasiimti issimoketinai, tas tavo taip vadinamas A klases masinas ( nuo kada lexus i A klase isiraso ? Audi ten turetu buti...). Komfortas komfortas komfortas, viskam yra ribos ir nebutina bemsa ar mersa pirkti, kad jo butu per akis ir kiti brandai turi aukstesnes klases modelius. ... O del kainu, tai zinai kodel jos tiek kainuoja ? ..... Ne nedelto, kad super duper padarytos ar super komfortiskos, bet todel, kad brandas turi gera paklausa ir auksteni reitinga tarp kitu, tad visada atsiranda tokiu kaip tu kurie aklai pirks beleka svarbu bandos jausmui pasiduoti ..... Panasei kaip su apple, daiktai grazus ir t.t., bet ne uz tokia kaina ...

Man atrodo tau reik eit pamoku ruosti, matosi, kad SS draugelis, tiek pat nesiorentuoji aplinkoj. As sitoj temoj prirasiau tiek teksto, kiek cia per du menesius parasau, tingiu vel lysti i diskusijas, atsakymai jau yra parasyti i tavo kvailus sapaliojimus. x modelio su y modeliu as aplamai nelyginau, lyginau tik markes, atitinkamai lygiais metais, atsimerk gal skaitydamas. Kas vairuoja masinas <10tukst. lt, patikek manim, nepaimtu A klases issimoketinai, nes ne tik imokos kas menesi kokius tris kart didesnes uz minimalia alga, bet ir draudimas pasidomek kiek kainuotu, plius kursas, eksplotacines kainos, auto nebrangi, vazinet su ja brangu. Jeigu tau LEXUS ne A klases auto, tai tu gal lysk i savo buda ir tylek kaimieti, tu jos net islaikyt nesugebetum, ka kalbet apie nupirkima. Deja, kiti modeliai, kad ir mazda 2010 metu, norejau pirkti, isbandziau, sorry, bet penkiais metais senesnis bmw kelis kart komfortiskesnis, VISKUO. Pirmiausia ta branda reikejo uzsitarnauti, tokios kainos tikrai ne veltui, tiek kokybe, tiek dazniausiai ir dizainas yra isskirtinis, nesulyginamai geresnis, n KARTU. Jeigu verslo magnatai renkasi bmw/mb/lex, jeigu jie nebutu auksciausios klases, kogero patys sau susikurtu auto, bet kaip minejau, jie tobuli palyginus su kitais, rinkos automobiliais. NEPABANDES NESUPRASI

As jum, sportininko galvom, paaiskinsiu jusu kalba. A klase, tai yra GOLD proteinas, kitos auto yra WPC. Ir kalbu mazdaug apie WPC60, o tu sakai, ka cia suda lygini, paimk pati WPC80 ir tada jau gali palyginti net su GOLD HYDRO WHEY, bet pats supranti, kad cia suda su medum lygini

O tai kas tada bentley is lambo ? A super premium ? Na del A nesigilinam, bet man rodos Audi jau perspjove BMW, nors cia neesme. Pirmai sekei pasakas, kaip BMW detales laiko ir nieks negenda, kaip jie ilgai gyvena ir t.t. dabar jau sakai, kad eksplotacijos brangios....
Kaip negali ogi gali, zek einam i autopliusa, imam pati irma BMW nesigilinus i komplektacijas ir variklius http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej … 609493?qt= 800 litu i menesi, jei esu koks studenciokas kur turi biskuti proto ir kokia kalba ismokes taip jau padoriau, tarkim skambuciu centre galiu koki 1,6 - 1,8 i rankas uzsidirbti. Ziurek jau masiniukui uztenka algos, dar kars nuo karto vasaroms islekiu i koki uzsieni nugareles palakstyti ir jau yra ir ant antro tokio. Tai kame cia bedos ?
Aij dar is anksciau pamirsau prisikabinti. Sakei kad belekokios geros saugos sistemos ir jau slysti istrauks... Deja jei jau padoriau slysi tai nieks tau nebepades.....Draugo tetis ir su nauju s klases mersu sugebejo nuslysti kad lygiame kelyje, bet uztat ledo buvo kaip reikalas ir nakti nlb matesi...

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#500 2011-06-09 19:16

Re: Masinos pirkimas

Virusas rašė:

AndrewM rašė:

Virusas rašė:

man rodos tau reiktu patyleti ir eiti pamokas ruosti, nes jei bent jau kiek zmogu pazinotum, tai manau jau seniai uzsiciaupes butum ....
O apie masinas tai nusisneki biskuti, nes nekonkrecias klases lygini o brandus. Honda, hondai nelygu. Civiko 88 ir accordo kokiu 2006 juk nelyginsi. Tad nelygink savo bembelio su sena honda ar mazda.  Kas is to kad sukisai paskutinius centus i masina ? Tavo hobis ir tau teikia malonuma, tada valio. Bet daugelis cia esanciu turi siek tiek kitokius preoritetus, nei sustra masina. Bent dalis cia esanciu galetu pasiimti issimoketinai, tas tavo taip vadinamas A klases masinas ( nuo kada lexus i A klase isiraso ? Audi ten turetu buti...). Komfortas komfortas komfortas, viskam yra ribos ir nebutina bemsa ar mersa pirkti, kad jo butu per akis ir kiti brandai turi aukstesnes klases modelius. ... O del kainu, tai zinai kodel jos tiek kainuoja ? ..... Ne nedelto, kad super duper padarytos ar super komfortiskos, bet todel, kad brandas turi gera paklausa ir auksteni reitinga tarp kitu, tad visada atsiranda tokiu kaip tu kurie aklai pirks beleka svarbu bandos jausmui pasiduoti ..... Panasei kaip su apple, daiktai grazus ir t.t., bet ne uz tokia kaina ...

Man atrodo tau reik eit pamoku ruosti, matosi, kad SS draugelis, tiek pat nesiorentuoji aplinkoj. As sitoj temoj prirasiau tiek teksto, kiek cia per du menesius parasau, tingiu vel lysti i diskusijas, atsakymai jau yra parasyti i tavo kvailus sapaliojimus. x modelio su y modeliu as aplamai nelyginau, lyginau tik markes, atitinkamai lygiais metais, atsimerk gal skaitydamas. Kas vairuoja masinas <10tukst. lt, patikek manim, nepaimtu A klases issimoketinai, nes ne tik imokos kas menesi kokius tris kart didesnes uz minimalia alga, bet ir draudimas pasidomek kiek kainuotu, plius kursas, eksplotacines kainos, auto nebrangi, vazinet su ja brangu. Jeigu tau LEXUS ne A klases auto, tai tu gal lysk i savo buda ir tylek kaimieti, tu jos net islaikyt nesugebetum, ka kalbet apie nupirkima. Deja, kiti modeliai, kad ir mazda 2010 metu, norejau pirkti, isbandziau, sorry, bet penkiais metais senesnis bmw kelis kart komfortiskesnis, VISKUO. Pirmiausia ta branda reikejo uzsitarnauti, tokios kainos tikrai ne veltui, tiek kokybe, tiek dazniausiai ir dizainas yra isskirtinis, nesulyginamai geresnis, n KARTU. Jeigu verslo magnatai renkasi bmw/mb/lex, jeigu jie nebutu auksciausios klases, kogero patys sau susikurtu auto, bet kaip minejau, jie tobuli palyginus su kitais, rinkos automobiliais. NEPABANDES NESUPRASI

As jum, sportininko galvom, paaiskinsiu jusu kalba. A klase, tai yra GOLD proteinas, kitos auto yra WPC. Ir kalbu mazdaug apie WPC60, o tu sakai, ka cia suda lygini, paimk pati WPC80 ir tada jau gali palyginti net su GOLD HYDRO WHEY, bet pats supranti, kad cia suda su medum lygini

O tai kas tada bentley is lambo ? A super premium ? Na del A nesigilinam, bet man rodos Audi jau perspjove BMW, nors cia neesme. Pirmai sekei pasakas, kaip BMW detales laiko ir nieks negenda, kaip jie ilgai gyvena ir t.t. dabar jau sakai, kad eksplotacijos brangios....
Kaip negali ogi gali, zek einam i autopliusa, imam pati irma BMW nesigilinus i komplektacijas ir variklius http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej … 609493?qt= 800 litu i menesi, jei esu koks studenciokas kur turi biskuti proto ir kokia kalba ismokes taip jau padoriau, tarkim skambuciu centre galiu koki 1,6 - 1,8 i rankas uzsidirbti. Ziurek jau masiniukui uztenka algos, dar kars nuo karto vasaroms islekiu i koki uzsieni nugareles palakstyti ir jau yra ir ant antro tokio. Tai kame cia bedos ?
Aij dar is anksciau pamirsau prisikabinti. Sakei kad belekokios geros saugos sistemos ir jau slysti istrauks... Deja jei jau padoriau slysi tai nieks tau nebepades.....Draugo tetis ir su nauju s klases mersu sugebejo nuslysti kad lygiame kelyje, bet uztat ledo buvo kaip reikalas ir nakti nlb matesi...

Apie ferarrius ir kitka mes jau nesnekam, automobiliai neskirti vazineti musu salyje, ju niekas cia neeksplotuoja, jos per zemos, bet kur pakibtu ant duobes. Kas yra eksplotacines islaidos pasidomek, tada zinosi ka turejau omeny. Be gedimu, islaidos rimtam automobiliui perkopia per metus desimt tukstanciu lt. Tai taip, masina nieko stebuklingo, jie cia prisikabino, kad turiu but verslininkas top10 lietuvoj, kad tokia auto vazinet, ta ir irodinejau, kad gali bet kas ja nusipirkt.
O apie sistemas, tai beabejo, vel tu teisus, jeigu vien ledas nepades niekas, bet nelabai supranti apie ka diskusija buvo, per velai cia prisijungei kogero. Mintis buvo tokia, kad jeigu tiesiog slystu kelyje opelis, jis nuskintu tris stulpus, tuo tarpu mersas isvaziuotu laimingai. Jeigu situacija padori buna. Pacios diskusijos esme, kad A klase nesulyginama su opeliais pegeotais ir t.t., nes kai kas minejo, kad jos visos lygios. Taip nera. Viskas cia isdiskutuota ir issiaiskinta, tik dar jums cia zmogus parode, kad visgi net dvi tokias galima nusipirkt, besimokant, o as deja tik viena sugebejau smile Tad nematykit stebuklu kur ju nera

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-09 19:17)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net