Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#451 2011-06-12 21:54

Re: TNT Logas :)

kurgitu rašė:

TNT rašė:

rolka78 rašė:


Kokie svoriai?

Pritupkes iki 130kg, ir m. trauka su tiesiom kojom 60kg, itupstai kiekvienoj rankoj po 5kg, visu kitu negaliu pasakyti, nes nepamenu.

gaila kad as ne dubline gyvenu ,nepagaileciau savo laiko tikrai ,butu ydomu pasitreniruoti su tavim ir butu tada viskas aisku
na as suprantu ,man buna kad akyse tamsu pasidaro ,bet atleiskite ytupstai tada su 80kg stanga eina smile

Itupstai vietoje tikriausiai? As tai keliausju pritupdamas. o del pasitreniravimo tai ir as noreciau susirasti bendrininka su rimtais ketinimais. Visai kitas reikalas dviem sportuoti.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#452 2011-06-12 21:56

Re: TNT Logas :)

rolka78 rašė:

As itupstus dariau su 25 blynais rankose,tai kai pirmas kartas buvo tai uzsigriebiau.Bet su 15 kg nai pats tas praeit koki 100m x2. su 5 kg man rodos tai taspats kas be nieko smile

Siandien su 5kg, kita savaite su 10kg trecia 15kg, taip ant kurso ir judama. As su 20kg esu dares, bet dabar kitas etapas.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#453 2011-06-12 21:57

Re: TNT Logas :)

rolka78 rašė:

TNT rašė:

rolka78 rašė:


Tai jau susisovei?

Aha, propo 100mg suvariau ir vinio 50mg. Zinok kokia palaima ir miegasi gerai ir nuotaika atsirado ir trenkese optimizmo pilna. Jega po sio kurso pailsesiu ir pasiziuresiu ko man truko. Itariu testa smigus buvo.

Sakiai jug kita savaite sausi!!! Ir kantrybes neturi netik valios wink

Buciau zinojes, kad taip savijauta pasikeis jau pries 2men buciau soves. Itariu man HRT netoli sviecia sad

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#454 2011-06-12 21:58

Re: TNT Logas :)

TNT rašė:

rolka78 rašė:

As itupstus dariau su 25 blynais rankose,tai kai pirmas kartas buvo tai uzsigriebiau.Bet su 15 kg nai pats tas praeit koki 100m x2. su 5 kg man rodos tai taspats kas be nieko smile

Siandien su 5kg, kita savaite su 10kg trecia 15kg, taip ant kurso ir judama. As su 20kg esu dares, bet dabar kitas etapas.

Davai tik nepradek kursus kaisiot i visus atsakymus.Labai man keista klausyt apie tai is taves big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#455 2011-06-12 22:01

Re: TNT Logas :)

rolka78 rašė:

TNT rašė:

rolka78 rašė:

As itupstus dariau su 25 blynais rankose,tai kai pirmas kartas buvo tai uzsigriebiau.Bet su 15 kg nai pats tas praeit koki 100m x2. su 5 kg man rodos tai taspats kas be nieko smile

Siandien su 5kg, kita savaite su 10kg trecia 15kg, taip ant kurso ir judama. As su 20kg esu dares, bet dabar kitas etapas.

Davai tik nepradek kursus kaisiot i visus atsakymus.Labai man keista klausyt apie tai is taves big_smile

Na tu velai i si foruma ateja. Anksciau tikrai butum nesistebejes big_smile Kaltas as pats ir valios nebuvimas. Nes 3men nesportuoti tai nesamoniu nesamone.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#456 2011-06-12 22:09

Re: TNT Logas :)

TNT rašė:

kurgitu rašė:

TNT rašė:


Pritupkes iki 130kg, ir m. trauka su tiesiom kojom 60kg, itupstai kiekvienoj rankoj po 5kg, visu kitu negaliu pasakyti, nes nepamenu.

gaila kad as ne dubline gyvenu ,nepagaileciau savo laiko tikrai ,butu ydomu pasitreniruoti su tavim ir butu tada viskas aisku
na as suprantu ,man buna kad akyse tamsu pasidaro ,bet atleiskite ytupstai tada su 80kg stanga eina smile

Itupstai vietoje tikriausiai? As tai keliausju pritupdamas. o del pasitreniravimo tai ir as noreciau susirasti bendrininka su rimtais ketinimais. Visai kitas reikalas dviem sportuoti.

visaip ytupstai buna ,bet jie gale treniruotes arba pries paskutinis pratimas .
na pas mane daug atkrito kas ejo treniruotis ,dar svorius tai zinai vienas kitas uzsideda mazesnius ,bet jau kai sujungiu su fight treningu tai po to as tu zmoniu nebematau ,dabar toks vaikinukas astsirado ,man gerai po traumu as stiprei nespaudziu nes pats isivazuojiu tai dar jy visko mokyti reikia ,svarbu kad valios turi ir motyvacijos ,mes salej ne panas kabinam o prakaita liejam smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#457 2011-06-12 22:19

Re: TNT Logas :)

kurgitu rašė:

TNT rašė:

kurgitu rašė:


gaila kad as ne dubline gyvenu ,nepagaileciau savo laiko tikrai ,butu ydomu pasitreniruoti su tavim ir butu tada viskas aisku
na as suprantu ,man buna kad akyse tamsu pasidaro ,bet atleiskite ytupstai tada su 80kg stanga eina smile

Itupstai vietoje tikriausiai? As tai keliausju pritupdamas. o del pasitreniravimo tai ir as noreciau susirasti bendrininka su rimtais ketinimais. Visai kitas reikalas dviem sportuoti.

visaip ytupstai buna ,bet jie gale treniruotes arba pries paskutinis pratimas .
na pas mane daug atkrito kas ejo treniruotis ,dar svorius tai zinai vienas kitas uzsideda mazesnius ,bet jau kai sujungiu su fight treningu tai po to as tu zmoniu nebematau ,dabar toks vaikinukas astsirado ,man gerai po traumu as stiprei nespaudziu nes pats isivazuojiu tai dar jy visko mokyti reikia ,svarbu kad valios turi ir motyvacijos ,mes salej ne panas kabinam o prakaita liejam smile

Maldaec. Galetum koki video is savo trainigu i mesti. Butu idomu paziureti.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#458 2011-06-12 22:22

Re: TNT Logas :)

TNT rašė:

kurgitu rašė:

TNT rašė:

Itupstai vietoje tikriausiai? As tai keliausju pritupdamas. o del pasitreniravimo tai ir as noreciau susirasti bendrininka su rimtais ketinimais. Visai kitas reikalas dviem sportuoti.

visaip ytupstai buna ,bet jie gale treniruotes arba pries paskutinis pratimas .
na pas mane daug atkrito kas ejo treniruotis ,dar svorius tai zinai vienas kitas uzsideda mazesnius ,bet jau kai sujungiu su fight treningu tai po to as tu zmoniu nebematau ,dabar toks vaikinukas astsirado ,man gerai po traumu as stiprei nespaudziu nes pats isivazuojiu tai dar jy visko mokyti reikia ,svarbu kad valios turi ir motyvacijos ,mes salej ne panas kabinam o prakaita liejam smile

Maldaec. Galetum koki video is savo trainigu i mesti. Butu idomu paziureti.

na padarysiu bet kaip sakau dabar tik pradzia ,tai nenoriu tik apsimeluoti bet po kokiu 2men bus video smile

Paskutinį kartą taisė kurgitu (2011-06-12 22:23)

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#459 2011-06-12 22:28

Re: TNT Logas :)

TNT rašė:

rolka78 rašė:

TNT rašė:

Nuo dusios ir atvariau, bet manau dar daug geriau galejau. Nieko sterai isivaziuos ir pavarysm normalia su normaliais svoriais.

Tai jau susisovei?

Aha, propo 100mg suvariau ir vinio 50mg. Zinok kokia palaima ir miegasi gerai ir nuotaika atsirado ir trenkese optimizmo pilna. Jega po sio kurso pailsesiu ir pasiziuresiu ko man truko. Itariu testa smigus buvo.

nu, bet tu ir SKYSTAKLYNIS... yikes  cia savo visiska bevaliskuma, bandai farma issigydyt? 15 metu sporto, 5 metai adatu, o atrodai blogiau uz betkuri nesportuojanti, nezinai kas yra baziniai pratimai, kas yra mityba, nesugebi net treniruociu programos ir mitybos plano pasidaryt, nes valios neuztenka,  ir vel kursas? yikes nu tu ir klounas...pasakysiu tik viena, man visada buvo taves gaila, tikejau , kad suprasi savo klaidas ir ateisi i prota, bet dabar tik belieka atsiprasyt, visu tu kurie tau sake teisybe, nes jie buvo teisus 100% tu visiskai bevalis padaras gyvenantis savo iliuziju pasaulelyje, kuris labai nutoles nuo realybes, man tikrai taves gaila, ir dar labiau gaila tavo vargses zmonos... labai tikiuosi, kad vardan sio forumo vardo tau atims moderatoriaus varda ir blokuos sita tema, kuria yra geda skaityti.

Neprisijungęs

 
sidaz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-07-29
Žinutės: 958
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#460 2011-06-12 23:05

Re: TNT Logas :)

back on track big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#461 2011-06-12 23:06

Re: TNT Logas :)

mazaididelis +1
Vel visa pasaka prasideda is naujo

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#462 2011-06-12 23:07

Re: TNT Logas :)

mazaididelis rašė:

TNT rašė:

rolka78 rašė:


Tai jau susisovei?

Aha, propo 100mg suvariau ir vinio 50mg. Zinok kokia palaima ir miegasi gerai ir nuotaika atsirado ir trenkese optimizmo pilna. Jega po sio kurso pailsesiu ir pasiziuresiu ko man truko. Itariu testa smigus buvo.

nu, bet tu ir SKYSTAKLYNIS... yikes  cia savo visiska bevaliskuma, bandai farma issigydyt? 15 metu sporto, 5 metai adatu, o atrodai blogiau uz betkuri nesportuojanti, nezinai kas yra baziniai pratimai, kas yra mityba, nesugebi net treniruociu programos ir mitybos plano pasidaryt, nes valios neuztenka,  ir vel kursas? yikes nu tu ir klounas...pasakysiu tik viena, man visada buvo taves gaila, tikejau , kad suprasi savo klaidas ir ateisi i prota, bet dabar tik belieka atsiprasyt, visu tu kurie tau sake teisybe, nes jie buvo teisus 100% tu visiskai bevalis padaras gyvenantis savo iliuziju pasaulelyje, kuris labai nutoles nuo realybes, man tikrai taves gaila, ir dar labiau gaila tavo vargses zmonos... labai tikiuosi, kad vardan sio forumo vardo tau atims moderatoriaus varda ir blokuos sita tema, kuria yra geda skaityti.

man aju ateme moderatoriaus teise jei ko. O uz gerus zodzius tai aciu stolt

Neprisijungęs

 
martelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-28
Žinutės: 595
Atsiliepimai: 3

#463 2011-06-12 23:35

Re: TNT Logas :)

JUOKDARYS tu TNT, vien tai irodo sitas tavo kazkada pasakytas sakinys :

"Per kitus metus manau uztempsiu svori iki 150kg pavarysiu kita vasara jegai. Tada vel kelsiu mase ir pavasari ryskinsiuosi pilnai. Man asmeniskai 45 bicas smulkme. Mano siekis 60cm. Kai pasieksiu ir daugiau sieksiu. GYvenimas vietoj nestovi wink"

mad , dar kazkur apie 3% BF rasei big_smile uzmiges stipriai iliuzijose zmogus tu, jei tokiu metu dar to nesupratai, tai manau ir nebesuprasi...

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#464 2011-06-12 23:49

Re: TNT Logas :)

Ziurekit kolektyvas .As turiu geresni pasiulyma.DAVAI BAIGIAM SITA PRAEITA TEMA APIE tnt PASIEKIMUS IR T.T,geriau stebim loga pasirasom normaliai ir paziurim ka jis pats mums parodys tarkim uz pusmecio!!! Jei sudo nemals zmogus kad ir su sterais ir pasiderinias PATS mityba, tai turetu matytis po 6men akivaizdus pasikeitimai.Butu gerai foto dabartinio vaizdo,tarkim tik is priekio.Po pusmecio kita foto is priekio.Ir viskas bus aisku.Tnt tu parasyk tik koks kursas,kiek ir ko saudai,idek foto is priekio (nemanau kad baisiau atrodai nei ankstesnese foto) O visa kita  (mityba sporto rezimas)tai bus tavo kompetencijoi. 

Ir davai KOLEKTYVAS nesukam ratu tapati per tapati.Dekui

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2011-06-12 23:51)

Neprisijungęs

 
ermusj
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norge-Alytus-Кaliningrad
Registravosi: 2008-04-24
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 0

#465 2011-06-13 00:26

Re: TNT Logas :)

rolka78 rašė:

Ziurekit kolektyvas .As turiu geresni pasiulyma.DAVAI BAIGIAM SITA PRAEITA TEMA APIE tnt PASIEKIMUS IR T.T,geriau stebim loga pasirasom normaliai ir paziurim ka jis pats mums parodys tarkim uz pusmecio!!! Jei sudo nemals zmogus kad ir su sterais ir pasiderinias PATS mityba, tai turetu matytis po 6men akivaizdus pasikeitimai.Butu gerai foto dabartinio vaizdo,tarkim tik is priekio.Po pusmecio kita foto is priekio.Ir viskas bus aisku.Tnt tu parasyk tik koks kursas,kiek ir ko saudai,idek foto is priekio (nemanau kad baisiau atrodai nei ankstesnese foto) O visa kita  (mityba sporto rezimas)tai bus tavo kompetencijoi. 

Ir davai KOLEKTYVAS nesukam ratu tapati per tapati.Dekui

Ir kas bus po pusmecio?? Dar baisiau. Turetum suprast tai kad jis saudosi tik tam kad saudytusi.Nuotaika pagereja,geriau miegasi-va kur jo rezai))).

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#466 2011-06-13 00:36

Re: TNT Logas :)

Tai ir paziuresim ka parodys,jei jau toks stazas tai turetu zinot ka daro,jei ne as asmeniskai nebeuzsuksiu i sita loga.Nes leist laika skaitant sitam loge visokias pasakas ir nesamones tai nu utiutiu.Geriau mitybos skilti arba papildu 100 kart perskaitysiu.

Neprisijungęs

 
Trance
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-07-17
Žinutės: 150
Atsiliepimai: 0

#467 2011-06-13 00:56

Re: TNT Logas :)

ziaurastis

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#468 2011-06-13 08:47

Re: TNT Logas :)

man atrodo pas 6-meti vaika daugiau valios nei pas sita sutverima big_smile
apgailetina
uzuojauta zmonai.
as out.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#469 2011-06-13 08:51

Re: TNT Logas :)

martelis rašė:

JUOKDARYS tu TNT, vien tai irodo sitas tavo kazkada pasakytas sakinys :

"Per kitus metus manau uztempsiu svori iki 150kg pavarysiu kita vasara jegai. Tada vel kelsiu mase ir pavasari ryskinsiuosi pilnai. Man asmeniskai 45 bicas smulkme. Mano siekis 60cm. Kai pasieksiu ir daugiau sieksiu. GYvenimas vietoj nestovi wink"

mad , dar kazkur apie 3% BF rasei big_smile uzmiges stipriai iliuzijose zmogus tu, jei tokiu metu dar to nesupratai, tai manau ir nebesuprasi...

Nu ir ka. taves nepazistu bet itariu sudo esi primales nemazai, nes normalus butum tai foto ar video matyciau. Ir kaip sakiau cia kazkas sakyti gali tik pasiekes, o ne mokyklinukas nebues net salej.

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#470 2011-06-13 08:54

Re: TNT Logas :)

mazaididelis rašė:

TNT rašė:

rolka78 rašė:


Tai jau susisovei?

Aha, propo 100mg suvariau ir vinio 50mg. Zinok kokia palaima ir miegasi gerai ir nuotaika atsirado ir trenkese optimizmo pilna. Jega po sio kurso pailsesiu ir pasiziuresiu ko man truko. Itariu testa smigus buvo.

nu, bet tu ir SKYSTAKLYNIS... yikes  cia savo visiska bevaliskuma, bandai farma issigydyt? 15 metu sporto, 5 metai adatu, o atrodai blogiau uz betkuri nesportuojanti, nezinai kas yra baziniai pratimai, kas yra mityba, nesugebi net treniruociu programos ir mitybos plano pasidaryt, nes valios neuztenka,  ir vel kursas? yikes nu tu ir klounas...pasakysiu tik viena, man visada buvo taves gaila, tikejau , kad suprasi savo klaidas ir ateisi i prota, bet dabar tik belieka atsiprasyt, visu tu kurie tau sake teisybe, nes jie buvo teisus 100% tu visiskai bevalis padaras gyvenantis savo iliuziju pasaulelyje, kuris labai nutoles nuo realybes, man tikrai taves gaila, ir dar labiau gaila tavo vargses zmonos... labai tikiuosi, kad vardan sio forumo vardo tau atims moderatoriaus varda ir blokuos sita tema, kuria yra geda skaityti.

+1
Jei per 15metų nieko nepasiekė, tai per 6mėn.tikrai nieko nepasieks. Tnt tau ne valios trūksta, o greičiausiai tau Lobotomija atlikta buvo... Prisidedu prie užuojautos žmonai ir prie Out.
P.S TNT didesnio grybo už tave ir Bieberį aš dar nematęs big_smile.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#471 2011-06-13 09:31

Re: TNT Logas :)

P406 rašė:

mazaididelis rašė:

TNT rašė:


Aha, propo 100mg suvariau ir vinio 50mg. Zinok kokia palaima ir miegasi gerai ir nuotaika atsirado ir trenkese optimizmo pilna. Jega po sio kurso pailsesiu ir pasiziuresiu ko man truko. Itariu testa smigus buvo.

nu, bet tu ir SKYSTAKLYNIS... yikes  cia savo visiska bevaliskuma, bandai farma issigydyt? 15 metu sporto, 5 metai adatu, o atrodai blogiau uz betkuri nesportuojanti, nezinai kas yra baziniai pratimai, kas yra mityba, nesugebi net treniruociu programos ir mitybos plano pasidaryt, nes valios neuztenka,  ir vel kursas? yikes nu tu ir klounas...pasakysiu tik viena, man visada buvo taves gaila, tikejau , kad suprasi savo klaidas ir ateisi i prota, bet dabar tik belieka atsiprasyt, visu tu kurie tau sake teisybe, nes jie buvo teisus 100% tu visiskai bevalis padaras gyvenantis savo iliuziju pasaulelyje, kuris labai nutoles nuo realybes, man tikrai taves gaila, ir dar labiau gaila tavo vargses zmonos... labai tikiuosi, kad vardan sio forumo vardo tau atims moderatoriaus varda ir blokuos sita tema, kuria yra geda skaityti.

+1
Jei per 15metų nieko nepasiekė, tai per 6mėn.tikrai nieko nepasieks. Tnt tau ne valios trūksta, o greičiausiai tau Lobotomija atlikta buvo... Prisidedu prie užuojautos žmonai ir prie Out.
P.S TNT didesnio grybo už tave ir Bieberį aš dar nematęs big_smile.

Lumby tu nuskriaustas, pirma rodyk savo foto, o paskui i sita skilti ateik. Beto tik kai prakopsi 15metu wink

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#472 2011-06-13 09:32

Re: TNT Logas :)

Regas rašė:

man atrodo pas 6-meti vaika daugiau valios nei pas sita sutverima big_smile
apgailetina
uzuojauta zmonai.
as out.

Ir tavo zmonai uzuojauta lol

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#473 2011-06-13 09:35

Re: TNT Logas :)

rolka78 rašė:

Ziurekit kolektyvas .As turiu geresni pasiulyma.DAVAI BAIGIAM SITA PRAEITA TEMA APIE tnt PASIEKIMUS IR T.T,geriau stebim loga pasirasom normaliai ir paziurim ka jis pats mums parodys tarkim uz pusmecio!!! Jei sudo nemals zmogus kad ir su sterais ir pasiderinias PATS mityba, tai turetu matytis po 6men akivaizdus pasikeitimai.Butu gerai foto dabartinio vaizdo,tarkim tik is priekio.Po pusmecio kita foto is priekio.Ir viskas bus aisku.Tnt tu parasyk tik koks kursas,kiek ir ko saudai,idek foto is priekio (nemanau kad baisiau atrodai nei ankstesnese foto) O visa kita  (mityba sporto rezimas)tai bus tavo kompetencijoi. 

Ir davai KOLEKTYVAS nesukam ratu tapati per tapati.Dekui

Dekui Rolka78. Forumas forumu ir yra. Normalus, kuriu fotkes galim pamatyti normaliai ir sneka, o vaikai 60kg visada puldinejo ir puldines. Kaip kad neuzauga bus piktas ant viso pasaulio. Bet praeis tas amzius ir viskas bus ok. As savo loga vesiu del saves. Ir tikrai cia niekam neprivalu uzsukti ir issakyti savo nuomone. Manau tai yra laisvavaliska.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#474 2011-06-13 10:50

Re: TNT Logas :)

o tai foto koki dabartinea isvaizdos galetum imest.Pakeltum intriga smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#475 2011-06-13 10:58

Re: TNT Logas :)

rolka78 rašė:

o tai foto koki dabartinea isvaizdos galetum imest.Pakeltum intriga smile

Tai aisku galeciau. Reikia tik nusifotkint ir vsio. Bet kuriuo atveju tai reikia padaryti nes nesimatys ar yra kazkokie pakitimai. Galbut siandien po darbo tai ir padarysiu.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net