Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#151 2011-06-14 14:31

Re: Pagaliau

"Kubas" parduotuveje uzvakar buvau, prie mano akiu, man imant bananus, purske kazkokiu sh darzoves, vaisius, tikrai ne vanduo buvo. Nuomoniu bus ?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#152 2011-06-14 14:34

Re: Pagaliau

duglas rašė:

"Kubas" parduotuveje uzvakar buvau, prie mano akiu, man imant bananus, purske kazkokiu sh darzoves, vaisius, tikrai ne vanduo buvo. Nuomoniu bus ?

chimija

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#153 2011-06-14 17:43

Re: Pagaliau

NATURAL1978 rašė:

OZ rašė:

NATURAL1978 rašė:


na cia klysti.as vegetuoju:D tik antri metai,o svoris pakrites jau kokie 6 metai bus.kai tik nuo svoriu nusokau normaliu.maista laikiau varske kasdien mesa po 3 kart i diena ir tt nu kaip jus kolegos  megstat ir suprantat smile,bet be impulso, maistas raumenu man asmeniskai neislaike,pamazu pabego 10 kg.wink

kokia prasme tu vegetarizmu? cia del mados ar kaip?

nei del mados ,nei del to kad kiauliu gaila,tik skaiciau daug rimtos literaturos apie sveika mityba ir ji mane itikino kad zmogus lyginant su standartiniu plesrunu,anatomiskai ,nera sutvertas maitintis mesa.

Zmogus yra visaedis. Nebutu pritaikytas mesa maitintis tai jos ir nevirskintu. Paziurek i musu protevius, praktiskai tik mesa gyvi budavo ir jokiu nutukimu, nieko nebuvo. Debilai, fanatai vegetarai priraso nesamoniu ir pagrindzia jas kazkokiais tai pseudo moksliniais tyrimais, aisku apsigaut lengva.

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#154 2011-06-14 18:08

Re: Pagaliau

Volframas rašė:

NATURAL1978 rašė:

OZ rašė:


kokia prasme tu vegetarizmu? cia del mados ar kaip?

nei del mados ,nei del to kad kiauliu gaila,tik skaiciau daug rimtos literaturos apie sveika mityba ir ji mane itikino kad zmogus lyginant su standartiniu plesrunu,anatomiskai ,nera sutvertas maitintis mesa.

Zmogus yra visaedis. Nebutu pritaikytas mesa maitintis tai jos ir nevirskintu. Paziurek i musu protevius, praktiskai tik mesa gyvi budavo ir jokiu nutukimu, nieko nebuvo. utiutiu, fanatai vegetarai priraso nesamoniu ir pagrindzia jas kazkokiais tai pseudo moksliniais tyrimais, aisku apsigaut lengva.

viena moteri vegetare pazinojau tai bedu su sveikata begale,tai daktarai patare pradet mesa valgyt tai ligos po truputi ir pasitrauke

Neprisijungęs

 
gremlinas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-01-28
Žinutės: 179
Atsiliepimai: 2

#155 2011-06-14 18:17

Re: Pagaliau

man atvirkščiai.o ir iš kur volframai žinai kaip protėviai maitinosi ? iš paveikslėliu,multiku ?teorijos teorijom bet tas kas nėra pabandes vegetarizmo neturetu moralinės teisės isivelti i tokia diskusija.nes tai butu diskusija apie tai ko nežino,nepajuto.čia kaip kad diskutuotume kur geriau ilsėtis turkijoj ar egipte.nors nevienas ten nebuvom ir nežinom kas kaip.aš asmeniškai žinau abi busenas tad ir galiu sakyti kas geriau kas ne.o kitokiu atveju tai tik "pseudo moksliniu tyrimu" atkartojimas.....

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#156 2011-06-14 18:32

Re: Pagaliau

Vtuuf rašė:

OZ rašė:

NATURAL1978 rašė:


nei del mados ,nei del to kad kiauliu gaila,tik skaiciau daug rimtos literaturos apie sveika mityba ir ji mane itikino kad zmogus lyginant su standartiniu plesrunu,anatomiskai ,nera sutvertas maitintis mesa.

Kazkokiu rimtesniu argumentu iseitu prisimint? Kaip su maistiniu medziagu, vitaminu, mineralu surinkimu? Is ko elementarius baltymus surinkt?

Šiaip yra daugybė knygų, straipsnių parašytų apie tai. Jei tu manai, kad dabar tą mėsą kur perki valgyt labai sveika, klysti, nes tas gyvulys sertas visokiu šh, hormonų prileisti, apsigimę ir visiškai anti sanitarinem salygom gyvena. Pienas, kurį perkame iš parduotuvių, taipogi turi ir hormonų, ir kito šūdo. O daržovėse ir vaisiuose yra PILNA tu maisto medžiagu, vitaminų, mineralų. O baltymų gali surinkti lengvai. Sakė šitas, kad valgo kiaušinius, o kiaušinio baltymas kaip žinia geriausias. Dar yra baltymų lęšiuose ir grūdinėse kultūrose. Tik klausimas ar žmogus, visą gyvenimą valgęs nesveiką maistą, kuris yra kaip narkotikas (pasakykit kiek kartų valgydami nesveikų mėsos produktų negalit sustot, norit dar ir dar), galės pakeisti viską nuo pagrindų? Nemanau, kad atsiras daug tokių žmonių, kai vis dar vyrauja nuomonė "visi aplinkui taip valgo, kodėl aš taip negaliu?".

Nelabai turi supratimo apie mityba, tai tokias pievas ir gali rasinet... zmogaus savybe yra prisitaikyt prie visko...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#157 2011-06-14 18:34

Re: Pagaliau

gremlinas rašė:

man atvirkščiai.o ir iš kur volframai žinai kaip protėviai maitinosi ? iš paveikslėliu,multiku ?teorijos teorijom bet tas kas nėra pabandes vegetarizmo neturetu moralinės teisės isivelti i tokia diskusija.nes tai butu diskusija apie tai ko nežino,nepajuto.čia kaip kad diskutuotume kur geriau ilsėtis turkijoj ar egipte.nors nevienas ten nebuvom ir nežinom kas kaip.aš asmeniškai žinau abi busenas tad ir galiu sakyti kas geriau kas ne.o kitokiu atveju tai tik "pseudo moksliniu tyrimu" atkartojimas.....

Ne apie teises kalba eina, o apie logika... as zinau ko reikia zmogui ir kiek, man su 88kg valgant viska gan sudetinga surinkt butu baltyma vien is maisto, tai ka kalbet apie tuos kas dar ir mesos/zuvies ir t.t. atsisako... o kam reikia surinkt visa tai, tai cia jau kita tema, bet jei bent sveikas nori bur, teks rinkt... Tai mano klausimas ir buvo is ko zmogus renka...

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#158 2011-06-14 18:44

Re: Pagaliau

OZ rašė:

gremlinas rašė:

man atvirkščiai.o ir iš kur volframai žinai kaip protėviai maitinosi ? iš paveikslėliu,multiku ?teorijos teorijom bet tas kas nėra pabandes vegetarizmo neturetu moralinės teisės isivelti i tokia diskusija.nes tai butu diskusija apie tai ko nežino,nepajuto.čia kaip kad diskutuotume kur geriau ilsėtis turkijoj ar egipte.nors nevienas ten nebuvom ir nežinom kas kaip.aš asmeniškai žinau abi busenas tad ir galiu sakyti kas geriau kas ne.o kitokiu atveju tai tik "pseudo moksliniu tyrimu" atkartojimas.....

Ne apie teises kalba eina, o apie logika... as zinau ko reikia zmogui ir kiek, man su 88kg valgant viska gan sudetinga surinkt butu baltyma vien is maisto, tai ka kalbet apie tuos kas dar ir mesos/zuvies ir t.t. atsisako... o kam reikia surinkt visa tai, tai cia jau kita tema, bet jei bent sveikas nori bur, teks rinkt... Tai mano klausimas ir buvo is ko zmogus renka...

manau sita visa ginca galetume nukelti i vegetarizmo skiltis kazkur ji lyg buvo,nelabai cia vieta

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#159 2011-06-14 19:02

Re: Pagaliau

gremlinas rašė:

man atvirkščiai.o ir iš kur volframai žinai kaip protėviai maitinosi ? iš paveikslėliu,multiku ?teorijos teorijom bet tas kas nėra pabandes vegetarizmo neturetu moralinės teisės isivelti i tokia diskusija.nes tai butu diskusija apie tai ko nežino,nepajuto.čia kaip kad diskutuotume kur geriau ilsėtis turkijoj ar egipte.nors nevienas ten nebuvom ir nežinom kas kaip.aš asmeniškai žinau abi busenas tad ir galiu sakyti kas geriau kas ne.o kitokiu atveju tai tik "pseudo moksliniu tyrimu" atkartojimas.....

Nu cia elementarios istorijos zinios, zemderbyste kazkas apie 15000metu atgal atsirado.

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#160 2011-06-14 19:07

Re: Pagaliau

Susikurkit tema "Teoretikai" ir diskutuokit

Neprisijungęs

 
Vtuuf
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 0

#161 2011-06-14 19:44

Re: Pagaliau

sportinis rašė:

Vtuuf rašė:

OZ rašė:


Kazkokiu rimtesniu argumentu iseitu prisimint? Kaip su maistiniu medziagu, vitaminu, mineralu surinkimu? Is ko elementarius baltymus surinkt?

Šiaip yra daugybė knygų, straipsnių parašytų apie tai. Jei tu manai, kad dabar tą mėsą kur perki valgyt labai sveika, klysti, nes tas gyvulys sertas visokiu šh, hormonų prileisti, apsigimę ir visiškai anti sanitarinem salygom gyvena. Pienas, kurį perkame iš parduotuvių, taipogi turi ir hormonų, ir kito šūdo. O daržovėse ir vaisiuose yra PILNA tu maisto medžiagu, vitaminų, mineralų. O baltymų gali surinkti lengvai. Sakė šitas, kad valgo kiaušinius, o kiaušinio baltymas kaip žinia geriausias. Dar yra baltymų lęšiuose ir grūdinėse kultūrose. Tik klausimas ar žmogus, visą gyvenimą valgęs nesveiką maistą, kuris yra kaip narkotikas (pasakykit kiek kartų valgydami nesveikų mėsos produktų negalit sustot, norit dar ir dar), galės pakeisti viską nuo pagrindų? Nemanau, kad atsiras daug tokių žmonių, kai vis dar vyrauja nuomonė "visi aplinkui taip valgo, kodėl aš taip negaliu?".

optimistas manai darzoves be chemikalu ir tt,beveik viso yra modifikuotos kad butu atsparios kenkejams,tai nereikia svaigt kad valgysi darzoves ir vaisiu ir busi sveikas.pradek dar suni sert darzovem paziuresiu kiek ilgai istems.net ir kaime uzaugintos neaisku kiek zemej sedi visko ir kokios seklos,dar plius krituliai ir kita

yra toks dalykas kaip pats augini. Manau nereik persistengti, gerus įpročius po biški "auginti". Na, o jei nori visiškai sveikai maitintis tai turi bandyt gyventi kaip tie iš trečių pasaulio šalių: ale nieko nevalgo ir gyvas big_smile

Neprisijungęs

 
sportinis
Dažnas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2010-02-26
Žinutės: 238
Atsiliepimai: 0

#162 2011-06-14 20:48

Re: Pagaliau

Vtuuf rašė:

sportinis rašė:

Vtuuf rašė:


Šiaip yra daugybė knygų, straipsnių parašytų apie tai. Jei tu manai, kad dabar tą mėsą kur perki valgyt labai sveika, klysti, nes tas gyvulys sertas visokiu šh, hormonų prileisti, apsigimę ir visiškai anti sanitarinem salygom gyvena. Pienas, kurį perkame iš parduotuvių, taipogi turi ir hormonų, ir kito šūdo. O daržovėse ir vaisiuose yra PILNA tu maisto medžiagu, vitaminų, mineralų. O baltymų gali surinkti lengvai. Sakė šitas, kad valgo kiaušinius, o kiaušinio baltymas kaip žinia geriausias. Dar yra baltymų lęšiuose ir grūdinėse kultūrose. Tik klausimas ar žmogus, visą gyvenimą valgęs nesveiką maistą, kuris yra kaip narkotikas (pasakykit kiek kartų valgydami nesveikų mėsos produktų negalit sustot, norit dar ir dar), galės pakeisti viską nuo pagrindų? Nemanau, kad atsiras daug tokių žmonių, kai vis dar vyrauja nuomonė "visi aplinkui taip valgo, kodėl aš taip negaliu?".

optimistas manai darzoves be chemikalu ir tt,beveik viso yra modifikuotos kad butu atsparios kenkejams,tai nereikia svaigt kad valgysi darzoves ir vaisiu ir busi sveikas.pradek dar suni sert darzovem paziuresiu kiek ilgai istems.net ir kaime uzaugintos neaisku kiek zemej sedi visko ir kokios seklos,dar plius krituliai ir kita

yra toks dalykas kaip pats augini. Manau nereik persistengti, gerus įpročius po biški "auginti". Na, o jei nori visiškai sveikai maitintis tai turi bandyt gyventi kaip tie iš trečių pasaulio šalių: ale nieko nevalgo ir gyvas big_smile

jo pasiziurek kaip jie atrodo pilvais ispampusiais,kazin nuo mesos ar nuo zoles:),siaip jei zmogus butu zolejedis tai atrajotume kaip karves.valgom viska ir nera ko cia kalbet.kas norit bukit vegetarais man mesos bus daugiau,aciu jum:)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#163 2011-06-14 22:26

Re: Pagaliau

Issipi.sinejimas is maisto ir tiek.

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#164 2011-06-14 22:30

Re: Pagaliau

Net jei,kaip Natural sake, zmogus yra labiau zoliaedis,tai patikek,musu proteviams,kaip tu sakei, tikrai nebuvo tikslo uzsikacelint,gal todel jie tas zoles ir valge,ir uztekdavo tu kaloriju jiems.Tada papildomas svoris iskart butu problema.O dabar kai maisto kiek nori, tai kam save vargint valgant tik darzoves kai galima ramiai suvalgyt sultinga jautienos kepsni su bulvem ir darzove ... :DDD

dar cia tarp kitko: skaiciau, kad esant maisto stygiui ir pastoviam šalčiui ir bandomi gyvunai, ir zmogus isgyvena ilgiau.bet tai ar pradesim badaut ir shaldytis del to?taip pat ir su maistu.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#165 2011-06-15 07:50

Re: Pagaliau

Kiek zinot vaiku vegetaru? as nei vieno. Bet zinau keleta tapusiu suaugus, jie zino del ko taip daro. Taip kad vaikai shut up!!!!

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#166 2011-06-15 12:31

Re: Pagaliau

Kam dabar čia įrodinėt savo tiesas, ir stūmt ant žmogaus pasirinkimo. Jei nori tegu nevalgo, ne jūsų reikalas gi.
Geduttis jei nežinai tai nekalbėk, papildomas svoris(riebalas) buvo ne problema, o vienas pagrindinių dalykų kurie padėdavo išgyvent.

Neprisijungęs

 
Turbin
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-02-02
Žinutės: 148
Atsiliepimai: 0

#167 2011-06-15 12:52

Re: Pagaliau

15000 metų atgal sako : DDD žemdirbys : D biški su istorija kažkam buvo blogai : D
o šiaip mldc, mėsa labai apkrauna skrandį ir skrandžiui sunku suvirškint ją, va todėl privalgius mėsos pilvas išpampsta ir viskas sunku pasidarai, o dar ir papildomas kalorijas organizmas sunaudoja, kad suvirškint tą mėsą, o dar tos kiaulaitės ir kt galvijai prišerti tiek hormonų, tiek visokių sojų produktų kuriuose daug estrogenų, man pačiam buvo kai valgydavau tik vištieną, spenely atsirado gumbas, nuėjau pas daktarus, iškart antras ar pirmas klausimas buvo, ar valgai daug vištienos?aš taip nustebęs, jooo, kiekvieną dieną! tai va sako db 3 men nebevalgyk, taip ir dariau, ir praėjo : ) tai va, nežinai ką valgai...

Paskutinį kartą taisė Turbin (2011-06-15 12:56)

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#168 2011-06-15 12:56

Re: Pagaliau

Loading rašė:

imesk savo foto kacioke. pazvengsim visi drauge.

Pasižvenk į veidrodį žiūrėdamas.

Neprisijungęs

 
Vtuuf
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 0

#169 2011-06-15 14:01

Re: Pagaliau

Turbin rašė:

15000 metų atgal sako : DDD žemdirbys : D biški su istorija kažkam buvo blogai : D
o šiaip mldc, mėsa labai apkrauna skrandį ir skrandžiui sunku suvirškint ją, va todėl privalgius mėsos pilvas išpampsta ir viskas sunku pasidarai, o dar ir papildomas kalorijas organizmas sunaudoja, kad suvirškint tą mėsą, o dar tos kiaulaitės ir kt galvijai prišerti tiek hormonų, tiek visokių sojų produktų kuriuose daug estrogenų, man pačiam buvo kai valgydavau tik vištieną, spenely atsirado gumbas, nuėjau pas daktarus, iškart antras ar pirmas klausimas buvo, ar valgai daug vištienos?aš taip nustebęs, jooo, kiekvieną dieną! tai va sako db 3 men nebevalgyk, taip ir dariau, ir praėjo : ) tai va, nežinai ką valgai...

Visų pirma, tai išpamsta nuo anglių (visokių pyragėlių). O mėsa žinau reikia valgyt tik su daržovėm, pusvalandį prieš vandens stiklinę išgerti. Tik va nelabai skonis yra ir alkanas jautiesi  visa laiką. Pats pagal šeltoną valgiau apie 3 savaites, tai skrandyje jokio sunkumo nebūdavo, virškinimas puikus, bet kaip sakiau alkanas buvau beveik visada.
Dabar kažkur girdėjau, kad norint mėsos be hormonų tai reiktų miško gyvulius (sumedžiojamus) valgyti.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#170 2011-06-15 14:24

Re: Pagaliau

Teko vistiek paciam susirast... big_smile

Cia pilnas straipsnis ---> http://chetday.com/vegmyths.htm

THE VALUE OF VEGETARIANISM

As a cleansing diet, vegetarianism is sometimes a good choice. Several health conditions (e.g., gout) can often be ameliorated by a temporary reduction in animal products with an increase of plant foods. But such measures must not be continuous throughout life: there are vital nutrients found only in animal foods that we must ingest for optimal health. Furthermore, there is no one diet that will work for every person. Some vegetarians and vegans, in their zeal to get converts, are blind to this biochemical fact.

"Biochemical individuality" is a subject worth clarifying. Coined by nutritional biochemist Roger Williams, PhD, the term refers to the fact that different people require different nutrients based on their unique genetic make-up. Ethnic and racial background figure in this concept as well. A diet that works for one may not work as well for someone else. As a practitioner, I've seen several clients following a vegetarian diet with severe health problems: obesity, candidiasis, hypothyroidism, cancer, diabetes, leaky gut syndrome, anemia and chronic fatigue. Because of the widespread rhetoric that a vegetarian diet is "always healthier" than a diet that includes meat or animal products, these people saw no reason to change their diet, even though that was the cause of their problems. What these people actually needed for optimal health was more animal foods and fats and fewer carbohydrates.

Further, due to peculiarities in genetics and individual biochemistry, some people simply cannot do a vegetarian diet because of such things as lectin intolerance and desaturating enzyme deficiencies. Lectins present in legumes, a prominent feature of vegetarian diets, are not tolerated by many people. Others have grain sensitivities, especially to gluten, or to grain proteins in general. Again, since grains are a major feature of vegetarian diets, such people cannot thrive on them. (134)

Desaturase enzyme deficiencies are usually present in those people of Innuit, Scandinavian, Northern European, and sea coast ancestry. They lack the ability to convert alpha-linolenic acid into EPA and DHA, two omega-3 fatty acids intimately involved in the function of the immune and nervous systems. The reason for this is because these people’s ancestors got an abundance of EPA and DHA from the large amounts of cold-water fish they ate. Over time, because of non-use, they lost the ability to manufacture the necessary enzymes to create EPA and DHA in their bodies. For these people, vegetarianism is simply not possible. They MUST get their EPA and DHA from food and EPA is only found in animal foods. DHA is present in some algae, but the amounts are much lower than in fish oils. (135)

It is also apparent that vegan diets are not suitable for all people due to inadequate cholesterol production in the liver and cholesterol is only found in animal foods. It is often said that the body makes enough cholesterol to get by and that there is no reason to consume foods that contain it (animal foods). Recent research, however, has shown otherwise. Singer's work at the University of California, Berkeley, has shown that the cholesterol in eggs improves memory in older people (136). In other words, these elderly people's own cholesterol was insufficient to improve their memory, but added dietary cholesterol from eggs was.

Though it appears that some people do well on little or no meat and remain healthy as lacto-vegetarians or lacto-ovo-vegetarians, the reason for this is because these diets are healthier for those people, not because they're healthier in general. However, a total absence of animal products, whether meat, fish, insects, eggs, butter or dairy, is to be avoided. Though it may take years, problems will eventually ensue under such dietary regimes and they will certainly show in future generations. Dr. Price’s seminal research unequivocally demonstrated this. The reason for this is simple evolution: humanity evolved eating animal foods and fats as part of its diet, and our bodies are suited and accustomed to them. One cannot change evolution in a few years.

Dr. Abrams said it well when he wrote:

Humans have always been meat-eaters. The fact that no human society is entirely vegetarian, and those that are almost entirely vegetarian suffer from debilitated conditions of health, seems unequivocally to prove that a plant diet must be supplemented with at least a minimum amount of animal protein to sustain health. Humans are meat-eaters and always have been. Humans are also vegetable eaters and always have been, but plant foods must be supplemented by an ample amount of animal protein to maintain optimal health. (137)

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#171 2011-06-15 14:44

Re: Pagaliau

Jūs paaiškinkit iš kur tas vegetarizmas - invalidizmas atsiranda?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#172 2011-06-15 14:48

Re: Pagaliau

gazuotas rašė:

Jūs paaiškinkit iš kur tas vegetarizmas - invalidizmas atsiranda?

As cia jau kelinta diena bandau issiaiskint, bet kazkaip atrodo, kad patys vegetarai to nesupranta...

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#173 2011-06-15 15:09

Re: Pagaliau

valge zmones visa laika mesa, dabar pyst sumasto kad tai netiesa, o is tikruju mes zoledziai big_smile
rimtai idomu kur to saknys..

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#174 2011-06-15 15:19

Re: Pagaliau

OZ rašė:

gazuotas rašė:

Jūs paaiškinkit iš kur tas vegetarizmas - invalidizmas atsiranda?

As cia jau kelinta diena bandau issiaiskint, bet kazkaip atrodo, kad patys vegetarai to nesupranta...

jei tik bandai bet kokia kaina priaugti pora kilu ir pora cm ant bico ,tai tu tokiom temom ir poziuriams per jaunas.jei man kas pries 10 metu butu pasakes kad nevalgysiu mesos ir zuvies ,tai buciau turbut siuntes utiutiu.tai va kaip viskas verciasi.
man kazkoks raumenu ,kurie reikalingi tik kad maike graziai kabotu ,turejimas ,kaip tikslas jau seniai neegzistuoja.mane labiau domina kad kunas butu ,vikresnis istvermingesnis ,turetu islavinta (mano atveju )smugiu tehnika.tai kada nebera reikalo surinkinet po 200 -300g baltymu i diena.tai pagalvoji ,kad mesa gali ir nebebuti baziniu maistu.o apskritai kai pradedi dometis ir skaityti ,tai apie daug ka pagalvoji ir tt.
BET AS NIEKAM NEAGITUOJU IR NESIULAU TAPTI VEGETARU ,TAI MANO PACIO DAR BESITESIANTIS BANDYMAS.O KAIKAS IS JUSU CIA PUOLA TIPO AS SUKURIAU TEMA KULTURISTAI- BUKIT VEGETARAIS.big_smilebig_smilebig_smile
taip juk nebuvo cia tik kazka aptariant prasitariau kad taip ir taip.taigi vaikai kapokit karbonadus ir nepergyvenkit.mintys apie sveikata dar priesaky:rock:

Neprisijungęs

 
Regas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#175 2011-06-15 15:23

Re: Pagaliau

o kaip mesa sveikatai kenkia ?
as tik girdejau is vegetaro, kad mesa agresija sukelia big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net