Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#76 2011-07-26 09:34

Re: sapnu kontroliavimas

Imaginative rašė:

metanis rašė:

Imaginative rašė:

Nezinau kiek cia tiesos yra, bet sitam ar kituose sapnininko puslapiuose gali pasiskaityt ka galetu reikst tavo sapnuoti dalykai. Tarkim jei sapnavai grazia moteri reiskia dideles islaidas ir pns. smile Siaip idomu kartais - http://www.sapnai.net/

Geriau neskaityt, o jei pasako apie nelaime, ar mirti ir pns. Geriau nesigilint, bent jau as taip darau. Kad ir koks netikintis sapnais butum, vistiek paskaites, apie sapno reiksme, kad gali nutikti nelaime, nemalonu bus tikrai.

Tai jo, as pats cia kai kokias tris dienas praktiskai vien bobas sapnavau, ir kai zinojau, kad tai reiskia dideles islaidas kazkaip dingo noras man ziuret ka koks sapnas reiskia big_smile

nykstys na velnias pasirodo nemeluoja tie sapnininkai, sapnuoji fyfas reiska bus islaidu big_smile

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#77 2011-12-18 16:39

Re: sapnu kontroliavimas

eina utiutiu kaip ziauru sianakt buvo. big_smile krc lunatikavau smile pasirodo viduri nakties buvau atsikeles, blaskiausi po hata, net i laiptine isejas buvau roll ir kas svarbiausia nieko vapse neprisimenu smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#78 2011-12-18 16:40

Re: sapnu kontroliavimas

tai gal gatavs buwai big_smile

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#79 2011-12-18 16:42

Re: sapnu kontroliavimas

metanis rašė:

tai gal gatavs buwai big_smile

nu kad ne big_smile tik pachmelingas biski is po penktadienio

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#80 2011-12-18 16:43

Re: sapnu kontroliavimas

Tai matyt tiek uzteko big_smile

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#81 2011-12-18 16:44

Re: sapnu kontroliavimas

DDonatas rašė:

eina utiutiu kaip ziauru sianakt buvo. big_smile krc lunatikavau smile pasirodo viduri nakties buvau atsikeles, blaskiausi po hata, net i laiptine isejas buvau roll ir kas svarbiausia nieko vapse neprisimenu smile

tai va ta nakti nuo veterinarkes akmens statula arklys dingo, paziurek palepej - garantija atsinesei.

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#82 2011-12-18 16:47

Re: sapnu kontroliavimas

Tylus rašė:

DDonatas rašė:

eina utiutiu kaip ziauru sianakt buvo. big_smile krc lunatikavau smile pasirodo viduri nakties buvau atsikeles, blaskiausi po hata, net i laiptine isejas buvau roll ir kas svarbiausia nieko vapse neprisimenu smile

tai va ta nakti nuo veterinarkes akmens statula arklys dingo, paziurek palepej - garantija atsinesei.

lollollol juokas juokais, bet man siandien baisu eit miegot, per balkona issoksiu big_smile

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#83 2011-12-18 16:49

Re: sapnu kontroliavimas

va va, ir kaimynka pastos paskui.

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#84 2011-12-18 16:53

Re: sapnu kontroliavimas

Tylus rašė:

va va, ir kaimynka pastos paskui.

lol bb dejau reiks nepatinget, ant bolkono duru kokia spinta uzstumt big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net