Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

duckis
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-12-29
Žinutės: 70
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#176 2011-12-29 15:14

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

aisku Aciu , o kokia programa tiktu man labiausiai? Galetum pasiulyt?

Gintaras21 rašė:

duckis rašė:

Man yra 11 metu . Noreciau pradet sportuoti dabar (su atsispaudimais ir atsitupimais ) ar tai gera mintis?

gera

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#177 2011-12-29 15:15

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

10pritupimu, 10atsispaudimu kasdien, ir gana kaip tokiu metu vaikui big_smile

Neprisijungęs

 
duckis
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-12-29
Žinutės: 70
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#178 2011-12-29 15:16

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Gintaras21 rašė:

10pritupimu, 10atsispaudimu kasdien, ir gana kaip tokiu metu vaikui big_smile

Aisku Aciu winknykstys O nuo kiek tada metu pradet sportuot? Kaip dabar pradesiu su atsispaudimais , atsistupimais?roll

Paskutinį kartą taisė duckis (2011-12-29 15:17)

Neprisijungęs

 
EA7
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-12-28
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#179 2011-12-29 16:22

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

duckis rašė:

Gintaras21 rašė:

10pritupimu, 10atsispaudimu kasdien, ir gana kaip tokiu metu vaikui big_smile

Aisku Aciu winknykstys O nuo kiek tada metu pradet sportuot? Kaip dabar pradesiu su atsispaudimais , atsistupimais?roll

kolkas sportuok taip kaip sako p.Gintaras smile) - su savo kuno svoriu, begant metams pereisi prie svoriu kilnojimo, tada ir pradek lankyti sale. Seip manau drasiai galima butu pradeti nuo 13-14m, bet cia irgi daug kas priklauso nuo zmogaus, anyway sekmes pradedant smile

Paskutinį kartą taisė EA7 (2011-12-29 16:24)

Neprisijungęs

 
duckis
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-12-29
Žinutės: 70
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#180 2011-12-29 20:55

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

EA7 rašė:

duckis rašė:

Gintaras21 rašė:

10pritupimu, 10atsispaudimu kasdien, ir gana kaip tokiu metu vaikui big_smile

Aisku Aciu winknykstys O nuo kiek tada metu pradet sportuot? Kaip dabar pradesiu su atsispaudimais , atsistupimais?roll

kolkas sportuok taip kaip sako p.Gintaras smile) - su savo kuno svoriu, begant metams pereisi prie svoriu kilnojimo, tada ir pradek lankyti sale. Seip manau drasiai galima butu pradeti nuo 13-14m, bet cia irgi daug kas priklauso nuo zmogaus, anyway sekmes pradedant smile

Aciu labai smile

Neprisijungęs

 
giant
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-07-14
Žinutės: 80
Atsiliepimai: 0

#181 2012-01-07 13:51

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

oj kaip gailiuos, kad pradejau 14.. Patarimas visiems pradeti 16 kokiu sulaukus, o pries tai atlankyti lengva atletika, krepsini, baseina ar dar ka nors ir tik po to prie geleziu sesti smile

Neprisijungęs

 
Venantas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-05-31
Žinutės: 97
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#182 2012-01-07 16:40

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Duckis, o tarkim nenori įtraukti į treniruotes ir daugiau pratimų? Tarkim: atsilenkimai, kojų kėlimas, cardio, šuoliai, prisitraukimai...

Paskutinį kartą taisė Venantas (2012-01-07 16:42)

Neprisijungęs

 
Luidzis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-12
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#183 2012-01-14 14:04

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

ka zinau tik suejo 15lika po menesio pradejau i sporto sale vaiksciot big_smile ugiu irgi nesiskundziu 183cm

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#184 2012-01-14 14:49

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

tiesa sakant as ir pradejau i sale 15metu ,tada teko mesti porai menesiu ,o dabar antri eina metai ,kai sportuoju normaliai ugiu ir nesiskundziu -193cm big_smile

Neprisijungęs

 
Suvalkietis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-25
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#185 2012-01-25 23:25

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Sveiki. Norejau pasiteirauti ar to uztenka.. Man yra 15 Metu.. Svoris 67-70. Ugis 183 .. Pirma kart pasemiau Stanga. Ji man lakste i visus Sonus . Pakelnojau Savaite. Dbr Stumiu 80kg. Nuo krutines. Ar to uztenko. Mano matmenim ?

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#186 2012-01-25 23:47

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

big_smile jeigu tu cia neis....neji taij 80kg normaliai.
P.S. del ko sportuoji, jegos ar vaizdo?smile Cia esminis klausimas:P

Neprisijungęs

 
Suvalkietis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-25
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#187 2012-01-26 17:26

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Turejau Pana ji Paliko mane tai reike kazkuo uzsimt Rimciau.. Sportuoju del Jegos ir Grazaus Kuno..  smile

Paskutinį kartą taisė Suvalkietis (2012-01-26 17:27)

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#188 2012-01-26 17:55

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Suvalkietis rašė:

Sveiki. Norejau pasiteirauti ar to uztenka.. Man yra 15 Metu.. Svoris 67-70. Ugis 183 .. Pirma kart pasemiau Stanga. Ji man lakste i visus Sonus . Pakelnojau Savaite. Dbr Stumiu 80kg. Nuo krutines. Ar to uztenko. Mano matmenim ?

80kg darbinis svoris, ar stumiant 1 karta?

Neprisijungęs

 
Suvalkietis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-25
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#189 2012-01-26 22:02

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Nu kaip cia tau pasakius. Bandziau Dirbt.. Bet Serijas dar per Sunku daryt su Tokiu svoriu Nes Triju seriju nepadarau Pilnai po desimt. wink
Dirbu su 71kg. Ir manau Pakolkas Uztenka. Dar tik Trecia savaite kaip Sportuoju viskas pries akis. wink

Paskutinį kartą taisė Suvalkietis (2012-01-26 22:05)

Neprisijungęs

 
Monarch
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#190 2012-02-16 22:54

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

sportuoju

Paskutinį kartą taisė Monarch (2012-02-18 20:27)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#191 2012-02-16 23:37

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Monarch rašė:

ar dar nepervelu 26 metu pradeti uzsiimineti kulturizmu? ar galima butu tiketis kazkokiu rezultatu, nekalbu tik apie gera isvaizda, mano ugis 190 svoris labai jau mazas 78kg, pagal kokia programa reiktu pradeti sportuoti ir kiek kartu per savaite? kokius maisto papildus vartoti? gal uzdaviau per daug klausimu pirmam kartui, bet planuoju kita savaite rimtai pradeti lankyti sporto sale, buciau dekingas uz atsakymus ir patarimus.

Tikrai nepervelu smile kai nueisi i sale, tau turetu duoti ivadine programele kokioms 2-3 savaites 3x/sav. Joje turetu buti per diena pajudinami visi raumenys, dazniausiai po 1 pratima bicui, krutinei ir pan. Kai baiginesi ivadine programa, eik i treniruociu programu skilti forume ir ieskok 3 arba 4 dienu programos pagal savo tikslus. Siulyciau 4 dienu jei leidzia galimybes, tokiu budu kiekviena treniruote netruks per ilgai, ir ji bus intensyvesne t.y. turesi daugiau jegu taisyklingai su didesniais svoriais atidauzyt raumenis jei auginsi mase. Su papildais neskubek, nuo pirmos dienos siulyciau tureti multivitaminu ir bcaa. Pirmuju, nes gavus kruvi gali susilpnet imunitetas ir siaip organizma reikia visais vitaminais aprupint, antruju - kad raumenys geriau po kruvio atsistatytu. Visa kita gali gauti is maisto. Jei matysi, kad gyvenimo ritmas trukdo susirinkti reikiamas kalorijas ar baltymus - tada ir papildysi mityba. Patikek - maistas yra geris, lyginant su miltuku tirpdymu kasdien smile tai tiek, sekmes!

Neprisijungęs

 
Monarch
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-02-16
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#192 2012-02-17 00:26

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

uzsivedes rašė:

Monarch rašė:

ar dar nepervelu 26 metu pradeti uzsiimineti kulturizmu? ar galima butu tiketis kazkokiu rezultatu, nekalbu tik apie gera isvaizda, mano ugis 190 svoris labai jau mazas 78kg, pagal kokia programa reiktu pradeti sportuoti ir kiek kartu per savaite? kokius maisto papildus vartoti? gal uzdaviau per daug klausimu pirmam kartui, bet planuoju kita savaite rimtai pradeti lankyti sporto sale, buciau dekingas uz atsakymus ir patarimus.

Tikrai nepervelu smile kai nueisi i sale, tau turetu duoti ivadine programele kokioms 2-3 savaites 3x/sav. Joje turetu buti per diena pajudinami visi raumenys, dazniausiai po 1 pratima bicui, krutinei ir pan. Kai baiginesi ivadine programa, eik i treniruociu programu skilti forume ir ieskok 3 arba 4 dienu programos pagal savo tikslus. Siulyciau 4 dienu jei leidzia galimybes, tokiu budu kiekviena treniruote netruks per ilgai, ir ji bus intensyvesne t.y. turesi daugiau jegu taisyklingai su didesniais svoriais atidauzyt raumenis jei auginsi mase. Su papildais neskubek, nuo pirmos dienos siulyciau tureti multivitaminu ir bcaa. Pirmuju, nes gavus kruvi gali susilpnet imunitetas ir siaip organizma reikia visais vitaminais aprupint, antruju - kad raumenys geriau po kruvio atsistatytu. Visa kita gali gauti is maisto. Jei matysi, kad gyvenimo ritmas trukdo susirinkti reikiamas kalorijas ar baltymus - tada ir papildysi mityba. Patikek - maistas yra geris, lyginant su miltuku tirpdymu kasdien smile tai tiek, sekmes!

aciu uz motivacija, bandysiu pradeti kitoki gyvenimo buda smile uzvesiu dienorasti ir seksiu savo progresa. Dar butu klausimas del multivitaminu ar pirkti specialius skirtus sportuojantiems zmonems ir bcaa, tai cia amino rugstys? Seip pats gyvenu Uk gal galetum parekomenduoti kokius produktus butent tureciau isigyti, nes labai jau didelis pasirinkimas ir kainos skiriasi..

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#193 2012-05-20 05:21

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Sveiki turiu pora klausimu.

Man 17 sveriu 74kg ugis ~183(auginau raumenu mase pries, tai sveriau ~66)

Tai va, dbr galvoju sportuot, bet pasiskaites iskeliau sau klausimu
1. Ar mano metu sportas mazins mano augima?
2.Jai tarkim uzsiauginciau kazkiek didesnius raumenis ar jie stapdytu augima?
3.Girdejau, kad stangos ir kiti pratimai kurie eina ant stuburo, koju mazina augima, tai tiesa??
4.Jai as sportuosiu namie ant treniruoklio didindamas pecius man eis spaudimas i nugara? jai taip, tai stapdys augima?
5.Jai sportuosiu ant koju, nes noreciau didesniu slaunu man irgi gali ugi stabdyt??

Sportuodamas noreciau didesnes raumenu mases man naudot svorio gaineri toliau(nes visa laika naudojau) arba pasiimt proteinu?
p.s. visi kurie rasineja postus kaip priaugt svorio manau gyvenime isvis nekreipia demesio i maista. As pvz  esu isrankus maistui, bet tikrai atradau dalyku kurie turi daug kcal anglevandeniu ir baltymu.. tiesiog reikia motyvacijos ir gausis, tai ko nori.

Neprisijungęs

 
amnezj
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-03-24
Žinutės: 146
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#194 2012-05-20 09:46

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

bmr7 rašė:

Sveiki turiu pora klausimu.

Man 17 sveriu 74kg ugis ~183(auginau raumenu mase pries, tai sveriau ~66)

Tai va, dbr galvoju sportuot, bet pasiskaites iskeliau sau klausimu
1. Ar mano metu sportas mazins mano augima? NE, pvz as pradejau nuo 15 sportuot ir per metus paaugau ~7cm dar, bet jau lyg nebeturiu kur augt, nes peraugau tevus, o giminej nebuvo Saboniu, tai gal ir as toks nebusiu.
2.Jai tarkim uzsiauginciau kazkiek didesnius raumenis ar jie stapdytu augima? NE
3.Girdejau, kad stangos ir kiti pratimai kurie eina ant stuburo, koju mazina augima, tai tiesa?? Kiek supratau, tai tie pratimai kurie eina ant stuburo mazina koju augima? Jeigu taip, tai tada NE.
4.Jai as sportuosiu namie ant treniruoklio didindamas pecius man eis spaudimas i nugara? jai taip, tai stapdys augima? Nesuprantu apie koki spaudima i nugara kalbim, bet treniruodamas pecius,nugara,kojos,krutine ir visus kitus likusius raumenis nestabdai augimo.
5.Jai sportuosiu ant koju, nes noreciau didesniu slaunu man irgi gali ugi stabdyt?? Nestabdys tau nieko. big_smile

Sportuodamas noreciau didesnes raumenu mases man naudot svorio gaineri toliau(nes visa laika naudojau) arba pasiimt proteinu? Pradet valgyt normaliai, pasiskaiciuot kiek tau reikia suvalgyt, kad augtu svoris ir tada ziuret kiek ko valgyt.
p.s. visi kurie rasineja postus kaip priaugt svorio manau gyvenime isvis nekreipia demesio i maista. As pvz  esu isrankus maistui, bet tikrai atradau dalyku kurie turi daug kcal anglevandeniu ir baltymu.. tiesiog reikia motyvacijos ir gausis, tai ko nori.

Paskutinį kartą taisė amnezj (2012-05-20 09:47)

Neprisijungęs

 
dovjan
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 985
Atsiliepimai: 2

#195 2012-05-20 11:12

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

bmr7 rašė:

Sveiki turiu pora klausimu.

Man 17 sveriu 74kg ugis ~183(auginau raumenu mase pries, tai sveriau ~66)

Tai va, dbr galvoju sportuot, bet pasiskaites iskeliau sau klausimu
1. Ar mano metu sportas mazins mano augima?
2.Jai tarkim uzsiauginciau kazkiek didesnius raumenis ar jie stapdytu augima?
3.Girdejau, kad stangos ir kiti pratimai kurie eina ant stuburo, koju mazina augima, tai tiesa??
4.Jai as sportuosiu namie ant treniruoklio didindamas pecius man eis spaudimas i nugara? jai taip, tai stapdys augima?
5.Jai sportuosiu ant koju, nes noreciau didesniu slaunu man irgi gali ugi stabdyt??

Sportuodamas noreciau didesnes raumenu mases man naudot svorio gaineri toliau(nes visa laika naudojau) arba pasiimt proteinu?
p.s. visi kurie rasineja postus kaip priaugt svorio manau gyvenime isvis nekreipia demesio i maista. As pvz  esu isrankus maistui, bet tikrai atradau dalyku kurie turi daug kcal anglevandeniu ir baltymu.. tiesiog reikia motyvacijos ir gausis, tai ko nori.

Kad neaugsi, ar nustos augimas kol sportuosi yra - mitas.
P.s galejai tiesiog viena klausima paklausti, nes visi klausimai veda prie to pacio, ar nestabdys augimo ir pan.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#196 2012-05-20 13:58

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

Bet koks shik.alas, krepsininkas busi ar kas, kad taip triedi kiekvienoj eilutej del to ugio ? big_smile

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#197 2012-05-20 17:45

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

duglas rašė:

Bet koks shik.alas, krepsininkas busi ar kas, kad taip triedi kiekvienoj eilutej del to ugio ? big_smile

Nu jo del ugio, tai shik.alas, nenoriu but visa laika 183 man normalus ugis prasideda nuo 188:D o ypac, kad giminej yra aukstu ir mano tevas 190, tai net nz ar busiu toks ar ne

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#198 2012-05-20 17:58

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

bmr7 rašė:

duglas rašė:

Bet koks shik.alas, krepsininkas busi ar kas, kad taip triedi kiekvienoj eilutej del to ugio ? big_smile

Nu jo del ugio, tai shik.alas, nenoriu but visa laika 183 man normalus ugis prasideda nuo 188:D o ypac, kad giminej yra aukstu ir mano tevas 190, tai net nz ar busiu toks ar ne

Dar nesubrendes matosi esi big_smile cia tie, kurie >188cm tai nenormalaus ugio, kai vidutinis ugis ~180 ? big_smile

Neprisijungęs

 
bmr7
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-04-04
Žinutės: 59
Atsiliepimai: 0

#199 2012-05-20 18:16

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

duglas rašė:

bmr7 rašė:

duglas rašė:

Bet koks shik.alas, krepsininkas busi ar kas, kad taip triedi kiekvienoj eilutej del to ugio ? big_smile

Nu jo del ugio, tai shik.alas, nenoriu but visa laika 183 man normalus ugis prasideda nuo 188:D o ypac, kad giminej yra aukstu ir mano tevas 190, tai net nz ar busiu toks ar ne

Dar nesubrendes matosi esi big_smile cia tie, kurie >188cm tai nenormalaus ugio, kai vidutinis ugis ~180 ? big_smile

Prie ko cia nesubrendes? Jai as asmeniskai jauciuosi zemas, tu pvz gali jaustis mazai sverentis nors normalaus svorio busi kiekvienam savo. Suprantu, kad ~180 normalus ugis nei mazas nei zemas, bet man asmeniskai normalu tik nuo 188, nes ir dbr juociuosi dar mazas

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#200 2012-05-20 18:25

Re: Nuo kiek metų pradėti sportuoti?

bmr7 rašė:

duglas rašė:

bmr7 rašė:


Nu jo del ugio, tai shik.alas, nenoriu but visa laika 183 man normalus ugis prasideda nuo 188:D o ypac, kad giminej yra aukstu ir mano tevas 190, tai net nz ar busiu toks ar ne

Dar nesubrendes matosi esi big_smile cia tie, kurie >188cm tai nenormalaus ugio, kai vidutinis ugis ~180 ? big_smile

Prie ko cia nesubrendes? Jai as asmeniskai jauciuosi zemas, tu pvz gali jaustis mazai sverentis nors normalaus svorio busi kiekvienam savo. Suprantu, kad ~180 normalus ugis nei mazas nei zemas, bet man asmeniskai normalu tik nuo 188, nes ir dbr juociuosi dar mazas

kiek tau lemta uzaugt tiek ir uzaugsi, tos stangos tau nk nesumazins augimo.eina i sale nuo 13 vienas,db jam jau 16a o uz mane puse galvos aukstesnis, tai nematau to, kad stangos stabdytu augima.jei lemta bus 188 but busi, jei 183 tai toks ir liksi.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net