Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2012-02-10 17:00

Papildai vaistinėse

Sveiki sportininkai,

turiu sveikatos draudimą, kuris apmoka dalį išlaidų vitaminams ir papildams vaistinėse. Gal galit patarti ką gero galėčiau įsigyti kokioj Eurovaistinėj? Mastau apie kalcį, multivitaminus arba žuvų taukus. Gal žinot katrie būtent geriausi? Opti Men ar Orange Triad Eurovaistinėse kažin ar bus smile

Neprisijungęs

 
Gintaras21
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-09-23
Žinutės: 814
Atsiliepimai: 6

#2 2012-02-10 18:25

Re: Papildai vaistinėse

futbolistas rašė:

Sveiki sportininkai,

turiu sveikatos draudimą, kuris apmoka dalį išlaidų vitaminams ir papildams vaistinėse. Gal galit patarti ką gero galėčiau įsigyti kokioj Eurovaistinėj? Mastau apie kalcį, multivitaminus arba žuvų taukus. Gal žinot katrie būtent geriausi? Opti Men ar Orange Triad Eurovaistinėse kažin ar bus smile

Labai abejoju,ir nemanau ar bus.

Neprisijungęs

 
Protas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-24
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#3 2012-02-10 21:03

Re: Papildai vaistinėse

Jamieson Power vitamins for men. Eurovaistinėj perku, man geras multivitaminas. Esu naudojęs Opti Men, tai didelio skirtumo tarp jų nematau.

Paskutinį kartą taisė Protas (2012-02-10 21:03)

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4 2012-02-13 08:10

Re: Papildai vaistinėse

Protas rašė:

Jamieson Power vitamins for men. Eurovaistinėj perku, man geras multivitaminas. Esu naudojęs Opti Men, tai didelio skirtumo tarp jų nematau.

ok, reikės pabandyt, dėkui smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net