Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#1 2012-03-16 16:05

Trijų dienų masės programa.

Krutine, Tricepsas.
1.Štangos spaudimas 3x10
2.Štangos spaudimas kampu 3x10
3.Lynu Suvedimas 3x10
4.Lygegretes 3x10
5.Lyno Tiesimas žemyn 3x10
6.Spaudimas Siaurai 3x10
7.Hantelio tiesimas už galvos 3x10
8.Presas,diblis,trapecija,nugaros apačia.
Tricepsui paskutinė 4 serija atliekama nuimant 10% svorį ir darant dar 5 pakartojimus be poilsio.





Nugara, Bicepsas.
1.Prisitraukimai 5x10
2.Štangos Trauka pasilenkus 3x10
3.Hantelio trauka pasilenkus  3x10
4.Lyno trauka sėdint 3x12
5.Koncentruotas lenkimas (nuo kelio) 3x10
6.Bicepso Lenkimas 3x10
7.Plaktukas 3x10
8.Presas,diblis,trapecija,nugaros apačia.
Bicepsui paskutinė 4 serija atliekama nuimant 10% svorį ir darant dar 4-5 pakartojimus be poilsio.



Pečiai, Kojos.
1.Štangos Spaudimas 3x10
2.Hanteliu mostai prieš save 3x18-20
3.Hanteliu mostai i šalis 4x12
4.Troso trauka vienai rankai i šalis 2x20
5.Štangos trauka iki smakro 3x10
6.Hanteliu laikymas i šalis 3serijos minimum 30s
7.Pritupimai 3x10
8.Spaudimas kojom 3x14
9.Tiesimas 3x15
10.Lenkimas 3x10
11.Presas,diblis,trapecija,nugaros apačia.


Kadangi su senąją programa sportavau apie pusę metų ir ji jau pradeda man atsibosti, tad susikuriau naują..
DĖL PEČIŲ YRA PROBLEMA, KADANGI RANKOS PAS MANE ATSILIEKA, NUSPRENDŽIAU GRĮŠTI PRIE KRUTINE/TRICEPSA, NUGARA/BICEPSAS, NES KAŽKADA MAN TOKS DERINUKAS LABAI PADĖJO. TOLIAU APIE PEČIUS, NORIŲ DAUGIAU JIEMS DEMESIO SKIRTI, KADANGI NEMATAU REIKALO DU METUS APSISTOTI TIES 3-4PRATIMAIS IR DARYT TĄ PATĮ.[
Papildai pradėjus sportuoti pagal šią programą būtų Xplodas,BCAA - Xplode, Kreatinas, Proteinas, bei pats svarbiausias elementas, tai mityba. Kam idomu, Ugis 198, Svoris 91kg 16metuku.: ) Laukiu Kritikos, patarimu ir panašiai : )))

Paskutinį kartą taisė LifeIsGooD (2012-03-16 16:11)

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#2 2012-03-16 22:35

Re: Trijų dienų masės programa.

senoj programoj naudojai dauguma tu paciu pratimu? pasiimk jau sukurta programa ir sportuok. isdestymas geras, bet pratimais perkrauta.

Neprisijungęs

 
LifeIsGooD
Dažnas dalyvis
Vietovė: kauno
Registravosi: 2009-08-23
Žinutės: 227
Atsiliepimai: 1

#3 2012-03-17 11:01

Re: Trijų dienų masės programa.

Taip, tai buvo baziniai pratimai, o be baziniu niekur nedingsi. Šia programa kuriausi sau, ir žiūrėjau ko man labiausiai reikia, bicepso man 2pratimu nors užmušk neužtenka, visada atsiranda jėgu ir 3pratimui. Nugara 4pratimai, puikiausia einasi, visada tiek jai dariau pratimu, tik šį kartą pakeičiau pačius pratimus, o dėl pečiu jau sakiau kas yra : ))

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net