Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#151 2012-03-13 17:41

Re: Chemiko dale

Tylus rašė:

Pavydas ima, Savai, pavydas, kad tiek daug kalbi, o i gyva eteri tik snargli paleistum big_smile

Vaikiskumas nera blogai, blogiau yra egoizmo netramdymas big_smile  Todel, siulau susitvarkyti kvepavima, kai prisedi prie kompo.

P.s. lyg sakei, kad as tau neidomus, Osia? big_smile

galvoji tau bano negaliu uzdet ereli?  pasiskaityk dabar ka parasei, o snarglys kris ant taves kai video ziuresi.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#152 2012-03-13 17:43

Re: Chemiko dale

Banais problemas sprendi? big_smile Pasiskaiciau. Juokas ima. Imtu jei ir su 50 kg mostus darytum, net ne is video.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#153 2012-03-13 17:45

Re: Chemiko dale

Tylus rašė:

Banais problemas sprendi? big_smile Pasiskaiciau. Juokas ima. Imtu jei ir su 50 kg mostus darytum, net ne is video.

problemas? tersi tik foruma, nera pagarbos niekam, 33metai, o elgies kaip 17likos. ar darba bent turi, kad per tiek laiko tiek zinuciu sugebi parasyti? turbut nei moters, nei darbo, tai bandai cia issilieti taip graudziai.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#154 2012-03-13 17:47

Re: Chemiko dale

Tvarkoj, nenervuosiu taves daugiau, parasysiu TEISINGA posta. Tu su 10 metu stazu, ka reikia - ta paimi ir padarai - uz galvos, i sonus, zemyn, atgal - visaip moki, esi maladiec bachuras, o as neturiu nei moters, nei darbo ir elgiuos kaip 17 metu. Bandau cia issilieti graudziai ant tokiu valingu vyru kaip tu, nes mane ima toks liudnas pavydas.

wink

p.s. ant naujo kurso sedi, kad toks aktyvus lyg Tango soktum?

Paskutinį kartą taisė Tylus (2012-03-13 17:49)

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#155 2012-03-13 17:49

Re: Chemiko dale

Tylus rašė:

Tvarkoj, nenervuosiu taves daugiau, parasysiu TEISINGA posta. Tu su 10 metu stazu, ka reikia - ta paimi ir padarai - uz galvos, i sonus, zemyn, atgal - visaip moki, esi maladiec bachuras, o as neturiu nei moters, nei darbo ir elgiuos kaip 17 metu. Bandau cia issilieti graudziai ant tokiu valingu vyru kaip tu, nes mane ima toks liudnas pavydas.

wink

Tiesiog humoristas nusipelnes...

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#156 2012-03-13 18:13

Re: Chemiko dale

Savas4u rašė:

Tylus rašė:

Banais problemas sprendi? big_smile Pasiskaiciau. Juokas ima. Imtu jei ir su 50 kg mostus darytum, net ne is video.

problemas? tersi tik foruma, nera pagarbos niekam, 33metai, o elgies kaip 17likos. ar darba bent turi, kad per tiek laiko tiek zinuciu sugebi parasyti? turbut nei moters, nei darbo, tai bandai cia issilieti taip graudziai.

Gali stumt ant jo kiek nori, bet kuo cia septiniolikmeciai deti?... Tipo kazkokie atsilike ar kaip cia suprast?big_smile

Paskutinį kartą taisė IzI (2012-03-13 18:13)

Neprisijungęs

 
Bianchi
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 584
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#157 2012-03-14 02:57

Re: Chemiko dale

Tylus koks aktyvus palikes.. kai Vaido nebera alahalah

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#158 2012-03-14 08:42

Re: Chemiko dale

Bianchi rašė:

Tylus koks aktyvus palikes.. kai Vaido nebera alahalah

Jauk kaip ir apstojo burnotis ,tai sakai vel zibalo papilsi?

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#159 2012-03-14 09:21

Re: Chemiko dale

Tegu pila, toks dzimio darbas smile ir gyvenimo stilius matomai be priekiniu dantu jau yra ir nosis ruda savo kumyro siknoj sukista  ...big_smile - beje, kad lyg ir priesingai, daugiausiai fludo is manes buvo butent prie utiutiu smile

Paskutinį kartą taisė Tylus (2012-03-14 09:26)

Neprisijungęs

 
Bianchi
Dažnas dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2010-11-27
Žinutės: 584
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#160 2012-03-14 12:37

Re: Chemiko dale

rolka78 rašė:

Bianchi rašė:

Tylus koks aktyvus palikes.. kai Vaido nebera alahalah

Jauk kaip ir apstojo burnotis ,tai sakai vel zibalo papilsi?

tik pastebejimas, nepilstau nieko as.

Neprisijungęs

 
Натурал
Atkaklus dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2012-02-29
Žinutės: 188
Atsiliepimai: 0

#161 2012-03-17 18:22

Re: Chemiko dale

Priesh naudojant verta paklausyti tiesa

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#162 2012-03-17 19:49

Re: Chemiko dale

Visu pirma Off topic'int megstat chebra labai.. smile Visu antra, ziurejau,kad kazkas siule istrint visus offtopicus,rakint tema ir kelt i svarbius-nesutinku,vien tema pasako apie autoriu daug ka,paprasciausio zodzio "dalia" nemokam parasyt,o kas turinyje net nekalbu....pirma istaisyt reiktu viska,nes vien tema perskaicius nesinorejo eit ziuret,bet kadangi man paciam tas gresia manau,nes zadu pamegint toki varianta su chemija siek tiek,tai uzejau ir perskaiciau viska,nepaisant tu kalideliu smulkiu smile Manes asmeniskai tas visiskai neatbaide,nezn kodel..gal todel,kad turiu rimtu ir i prieki daug tikslu uzsibrezes kokiu noriu pasiekt pasinaudodamas chemija siek tiek...mmanau idedant daug darbo ir pastangu niekas nenueis veltui, nors ir kenksim sau su ta chemija...c'mon jaunyste,imti reikia maximuma (proto ribose) as bent jau taip manau...Idedant pastangas ir sportuojant kaip pavz man,kai tikslas sportuot yra uzsibreztas visa gyvenima,o tuo labiau specialybe tokia pasirinkau su, kuria tesiu sako karjera manau man siek tiek dagiau pazinimo ir reakcijos organizmo i chemija nepakenks smile O kalbant apie autoriaus issipasakojima,tai tikrai idomu..gerai,kad as sportuodamas nezinojau apie tokius dalykus kaip steroidai,nes dirbant saleje ir matant visus iki vieno geresnius uz tave..tas smukde zemyn..taciau kaip ir minejau gerai,kad buvo valios,uzsispyrimo ir savo tiksla pasiekiau smile) Man pavz jei imsiu chemija,tai ji man bus paciam reikalinga,ne pries kazka pasirodyt,kad pas mane bicas 50cm,o,kad paciam butu malonu save matyt veidrodyje smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#163 2012-03-17 20:13

Re: Chemiko dale

kazkaip su rislumu sunkoka

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#164 2012-03-17 20:15

Re: Chemiko dale

Robšė rašė:

kazkaip su rislumu sunkoka

Gali buti,bet esme manau imanoma tikrai pagaut ka norejau pasakyti smile Kablelius sekt reikia tikrai viskas bus aisku smile

Paskutinį kartą taisė RawLifting (2012-03-17 20:16)

Neprisijungęs

 
MBQuart
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-14
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 2

#165 2012-03-17 20:26

Re: Chemiko dale

Psichologine problema, bandys kompensuoti steroidais.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#166 2012-03-17 20:58

Re: Chemiko dale

"...turiu rimtu ir i prieki daug tikslu uzsibrezes kokiu noriu pasiekt pasinaudodamas chemija siek tiek......"

gal pirma bent mokslus pabaik, nebesvaiges su toli i prieki siekianciais planais, kai tau tik 19, tai busi bent kazka tikrai naudingo nuveikes. daug jau cia tokiu planuotoju buvo...  wink

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#167 2012-03-17 21:03

Re: Chemiko dale

Robšė rašė:

"...turiu rimtu ir i prieki daug tikslu uzsibrezes kokiu noriu pasiekt pasinaudodamas chemija siek tiek......"

gal pirma bent mokslus pabaik, nebesvaiges su toli i prieki siekianciais planais, kai tau tik 19, tai busi bent kazka tikrai naudingo nuveikes. daug jau cia tokiu planuotoju buvo...  wink

Svarbiausia turet tiksla ir jo siekt nuo pat,pat minimaliausio tasko smile

Paskutinį kartą taisė RawLifting (2012-03-17 21:07)

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#168 2012-03-17 21:14

Re: Chemiko dale

RawLifting rašė:

Visu pirma Off topic'int megstat chebra labai.. smile Visu antra, ziurejau,kad kazkas siule istrint visus offtopicus,rakint tema ir kelt i svarbius-nesutinku,vien tema pasako apie autoriu daug ka,paprasciausio zodzio "dalia" nemokam parasyt,o kas turinyje net nekalbu....pirma istaisyt reiktu viska,nes vien tema perskaicius nesinorejo eit ziuret,bet kadangi man paciam tas gresia manau,nes zadu pamegint toki varianta su chemija siek tiek,tai uzejau ir perskaiciau viska,nepaisant tu kalideliu smulkiu smile Manes asmeniskai tas visiskai neatbaide,nezn kodel..gal todel,kad turiu rimtu ir i prieki daug tikslu uzsibrezes kokiu noriu pasiekt pasinaudodamas chemija siek tiek...mmanau idedant daug darbo ir pastangu niekas nenueis veltui, nors ir kenksim sau su ta chemija...c'mon jaunyste,imti reikia maximuma (proto ribose) as bent jau taip manau...Idedant pastangas ir sportuojant kaip pavz man,kai tikslas sportuot yra uzsibreztas visa gyvenima,o tuo labiau specialybe tokia pasirinkau su, kuria tesiu sako karjera manau man siek tiek dagiau pazinimo ir reakcijos organizmo i chemija nepakenks smile O kalbant apie autoriaus issipasakojima,tai tikrai idomu..gerai,kad as sportuodamas nezinojau apie tokius dalykus kaip steroidai,nes dirbant saleje ir matant visus iki vieno geresnius uz tave..tas smukde zemyn..taciau kaip ir minejau gerai,kad buvo valios,uzsispyrimo ir savo tiksla pasiekiau smile) Man pavz jei imsiu chemija,tai ji man bus paciam reikalinga,ne pries kazka pasirodyt,kad pas mane bicas 50cm,o,kad paciam butu malonu save matyt veidrodyje smile

Valia, ryztas, uzsispyrimas, 4metai sporto - zodziai, kuriu chemikui tikrai nereiktu minet.

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#169 2012-03-17 21:23

Re: Chemiko dale

Valia, ryztas, uzsispyrimas, 4metai sporto - zodziai, kuriu chemikui tikrai nereiktu minet.

cia toks jausmas,kad as jau po kokiu 5kursu sedeciau su pilvu  nukarusiu ir verkslenciau kokia chemija chujova gavau ir t.t...Pradekim skirt chebra Domejimasi nuo vwartojimo smile Dar nepriklausau tam chemiku bureliui,tai tik mano domejimasis ivairia sporto metodika smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#170 2012-03-17 21:43

Re: Chemiko dale

RawLifting rašė:

Visu pirma Off topic'int megstat chebra labai.. smile Visu antra, ziurejau,kad kazkas siule istrint visus offtopicus,rakint tema ir kelt i svarbius-nesutinku,vien tema pasako apie autoriu daug ka,paprasciausio zodzio "dalia" nemokam parasyt,o kas turinyje net nekalbu....pirma istaisyt reiktu viska,nes vien tema perskaicius nesinorejo eit ziuret,bet kadangi man paciam tas gresia manau,nes zadu pamegint toki varianta su chemija siek tiek,tai uzejau ir perskaiciau viska,nepaisant tu kalideliu smulkiu smile Manes asmeniskai tas visiskai neatbaide,nezn kodel..gal todel,kad turiu rimtu ir i prieki daug tikslu uzsibrezes kokiu noriu pasiekt pasinaudodamas chemija siek tiek...mmanau idedant daug darbo ir pastangu niekas nenueis veltui, nors ir kenksim sau su ta chemija...c'mon jaunyste,imti reikia maximuma (proto ribose) as bent jau taip manau...Idedant pastangas ir sportuojant kaip pavz man,kai tikslas sportuot yra uzsibreztas visa gyvenima,o tuo labiau specialybe tokia pasirinkau su, kuria tesiu sako karjera manau man siek tiek dagiau pazinimo ir reakcijos organizmo i chemija nepakenks smile O kalbant apie autoriaus issipasakojima,tai tikrai idomu..gerai,kad as sportuodamas nezinojau apie tokius dalykus kaip steroidai,nes dirbant saleje ir matant visus iki vieno geresnius uz tave..tas smukde zemyn..taciau kaip ir minejau gerai,kad buvo valios,uzsispyrimo ir savo tiksla pasiekiau smile) Man pavz jei imsiu chemija,tai ji man bus paciam reikalinga,ne pries kazka pasirodyt,kad pas mane bicas 50cm,o,kad paciam butu malonu save matyt veidrodyje smile

Ko cia myzi del tu poros ne taip parasytu raidziu? Paciam su minciu destymu irgi sunkumu yra, ne to cia visi susirenka. wink

Tikslas sportuot visa gyvenima, o jau taip greit pavargai? jau viska is saves isspaudei? Tie kurie griebiasi chemijos na oborot, didziajai daugumai sportai baigiasi anksciau negu tikejosi, patikek tu manim. Ir nemanyk kad tu daugiau tu pastangu idesi, nei kad kiti mano idesia. smile

http://www.psichologo-pagalba.lt/vaikams.html

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#171 2012-03-17 22:36

Re: Chemiko dale

RawLifting rašė:

Valia, ryztas, uzsispyrimas, 4metai sporto - zodziai, kuriu chemikui tikrai nereiktu minet.

cia toks jausmas,kad as jau po kokiu 5kursu sedeciau su pilvu  nukarusiu ir verkslenciau kokia chemija chujova gavau ir t.t...Pradekim skirt chebra Domejimasi nuo vwartojimo smile Dar nepriklausau tam chemiku bureliui,tai tik mano domejimasis ivairia sporto metodika smile

Geriau domekis skaitydamas,bo cia tiek burtininku aplinkui kad sunku tau bus atsirinkt kurie geri kurie blogi wink

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#172 2012-03-18 10:05

Re: Chemiko dale

Tikslas sportuot visa gyvenima, o jau taip greit pavargai?

as kalbu tik apie pameginima,o ne is nuovargio vartojima visa likusi laika smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#173 2012-03-18 10:24

Re: Chemiko dale

RawLifting rašė:

Tikslas sportuot visa gyvenima, o jau taip greit pavargai?

as kalbu tik apie pameginima,o ne is nuovargio vartojima visa likusi laika smile

istikruju as tik taip suprantu kulturizma ir kovinius menus.pradejai ir tik mirtis gali nutraukti,kinta senstant intencyvumas,treniruociu daznumas ir tt.
klausima vartot -nevartot,tenka spresti visiems.tu kurie dare klaidas pareiga -bandyt atkalbeti.tu kurie dar nepabande teise- rinktis.
pameginimas nieko nepakeis is principo,bet atsiras noras vis sugrizti i bemeginancio savijauta.
rekomendacija-buk protingas ,nemegink,ir galesi tuo didziuotis ,kaip zmones kurie is principo niekada nebande pvz kokso.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#174 2012-03-18 10:27

Re: Chemiko dale

RawLifting rašė:

Tikslas sportuot visa gyvenima, o jau taip greit pavargai?

as kalbu tik apie pameginima,o ne is nuovargio vartojima visa likusi laika smile

Vienas is lieviausiu pradedanciuju atmazu! alah Koksa irgi megina, aplamai pirmas kartas kazko, eina kaip meginimas. smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#175 2012-03-18 10:28

Re: Chemiko dale

NATURAL1978 rašė:

RawLifting rašė:

Tikslas sportuot visa gyvenima, o jau taip greit pavargai?

as kalbu tik apie pameginima,o ne is nuovargio vartojima visa likusi laika smile

istikruju as tik taip suprantu kulturizma ir kovinius menus.pradejai ir tik mirtis gali nutraukti,kinta senstant intencyvumas,treniruociu daznumas ir tt.
klausima vartot -nevartot,tenka spresti visiems.tu kurie dare klaidas pareiga -bandyt atkalbeti.tu kurie dar nepabande teise- rinktis.
pameginimas nieko nepakeis is principo,bet atsiras noras vis sugrizti i bemeginancio savijauta.
rekomendacija-buk protingas ,nemegink,ir galesi tuo didziuotis ,kaip zmones kurie is principo niekada nebande pvz kokso.

Su situ tavo postu tenka sutikt.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net