Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

SauliusJ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#1 2012-09-15 20:46

Labas :)

Labas Vakaras,

Esu Saulius, man 17 metu. Sportuoti pradejau neseniai, visa vasara kas antra diena praleidau lauke (prisitraukimai, lygiagretes), nuo rugsejo vaikstau i sporto kluba ir tikiuosi uzaugti, kaip ir visi cia, didelis ir stiprus big_smile. Ka cia dar papasakojus... Neturiu zalingu iprociu, maitinuosi sveikai, esu visiskai nusistates pries bet kokius maisto papildus, ar tuo labiau steroidus, stengsiuosi siekti tiek, kiek leis man genetika. Kai turesiu fotoaparata panosej, imesiu foto. Mini duomenys, ranka 37, krutine 104. Dekui uz demesi smile

Neprisijungęs

 
IzI
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-09-09
Žinutės: 918
Atsiliepimai: 3

#2 2012-09-15 20:56

Re: Labas :)

Sveikas, tik nepasileisk, manau apie papildus nuomone greit pasikeis, kai labiau apsisviesi.

Neprisijungęs

 
lysas
"Metanščikas"
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 285
Atsiliepimai: 1

#3 2012-09-15 20:59

Re: Labas :)

sveikas ir su nuotraukom neskubek

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#4 2012-09-15 21:56

Re: Labas :)

lysas rašė:

sveikas ir su nuotraukom neskubek

alah

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#5 2012-09-16 01:05

Re: Labas :)

del papildu tai jei pas tave gera mityba tai tikrai nebutina bet pries juos nusistatyti tikrai nereikia smile pvz multivitaminai yra labai butini mano manymu. sekmes ateity ir neapleisk visko

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#6 2012-09-16 08:05

Re: Labas :)

Visiems, kaip ir man, pradžioje, papildai tokie kaip BCAA, KREATINAS skambejo vos ne kaip chemija, kazkoks stebuklingas dalykas. Kai iesisi normaliai i sporta, pakeisi poziuri. Multiku tikrai reikia, tiek nesuvalgysi maisto, vaisiu kiek salej issisemsi

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#7 2012-09-16 09:35

Re: Labas :)

Staffordshire rašė:

del papildu tai jei pas tave gera mityba tai tikrai nebutina bet pries juos nusistatyti tikrai nereikia smile pvz multivitaminai yra labai butini mano manymu. sekmes ateity ir neapleisk visko

Va va. Vitaminai tikrai būtini.
Jei mityba gera, tai papildų nereikia. Jei mityba bloga - papildai nepadės..

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#8 2012-09-16 09:43

Re: Labas :)

kenis rašė:

Staffordshire rašė:

del papildu tai jei pas tave gera mityba tai tikrai nebutina bet pries juos nusistatyti tikrai nereikia smile pvz multivitaminai yra labai butini mano manymu. sekmes ateity ir neapleisk visko

Va va. Vitaminai tikrai būtini.
Jei mityba gera, tai papildų nereikia. Jei mityba bloga - papildai nepadės..

Panasiai kaip - Geriems treniruociu nereikia, o blogiems ir tos nepades big_smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#9 2012-09-16 10:13

Re: Labas :)

"...kiek leis man genetika". Kūno tipo, sudėjimo, kai kurių organizmo savybių nelabai pakeisi, tačiau reikia laužti, kol esi dar galutinai nesusiformavęs. Pvz, gali gerai praplėsti krūtinės ląstą (kad pasididintum plaučių tūrį), pečius, susitvarkyti stovėseną, atkakliais pratimais pramušti galbūt giminėje silpnas blauzdas ar kitas vietas.  Labai šaunu, kad apsisprendei, nepasiduok tinguliui, visada siek norimo tikslo!

Neprisijungęs

 
larive
Kalbus dalyvis
Vietovė: namai
Registravosi: 2011-04-19
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#10 2012-09-16 10:31

Re: Labas :)

Jolikas motyvatorius  smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#11 2012-09-16 10:55

Re: Labas :)

larive rašė:

Jolikas motyvatorius  smile

Jojikas big_smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#12 2012-09-16 11:16

Re: Labas :)

Misius rašė:

kenis rašė:

Staffordshire rašė:

del papildu tai jei pas tave gera mityba tai tikrai nebutina bet pries juos nusistatyti tikrai nereikia smile pvz multivitaminai yra labai butini mano manymu. sekmes ateity ir neapleisk visko

Va va. Vitaminai tikrai būtini.
Jei mityba gera, tai papildų nereikia. Jei mityba bloga - papildai nepadės..

Panasiai kaip - Geriems treniruociu nereikia, o blogiems ir tos nepades big_smile

Skamba panašiai, bet mintis nelabai panaši big_smile Arba aš neparišu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net