Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#301 2012-08-22 13:01

Re: SciVation Xtend (BCAA)

zaliasss rašė:

olegaskimanas rašė:

lexusrx rašė:

P.S. Tiems kas iesko skonio siulyciau karta i menesi/savaite (cia pagal finansines galimybes) daryti degustavimo turus nacionalineiose restoranuose.Praplecia akirati , pamalonina gomuri.

Lexus'ai, tokiems gurmanams, siulau uzsipirkt dirbtiniu skoniu, kuriais paskanint BCAA ir problema bus isspresta+didesnis pelnas. big_smile

labai geras variantas bijantiems grynu bcaa skonio maizyti su xtend ar kitais gera skoni turiciais produktais. ir bcaa istirpsta puikiai ir nesijaucia kad ju butu dadeta, skonio atzvilgiu

bet vel nekiekvienas sau gali leisti pirkti xtend uz 160lt + grynu bcaa 150lt

cia jau idomesnis variantas, reikes gal kada isbandyti

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#302 2012-08-22 13:27

Re: SciVation Xtend (BCAA)

futbolistas rašė:

zaliasss rašė:

olegaskimanas rašė:


Lexus'ai, tokiems gurmanams, siulau uzsipirkt dirbtiniu skoniu, kuriais paskanint BCAA ir problema bus isspresta+didesnis pelnas. big_smile

labai geras variantas bijantiems grynu bcaa skonio maizyti su xtend ar kitais gera skoni turiciais produktais. ir bcaa istirpsta puikiai ir nesijaucia kad ju butu dadeta, skonio atzvilgiu

bet vel nekiekvienas sau gali leisti pirkti xtend uz 160lt + grynu bcaa 150lt

cia jau idomesnis variantas, reikes gal kada isbandyti

vakar atsidariau:
Controlled Labs Purple Wraath porcija + grynu bcaa ~7gr. skonis nepakito, ir istirpo puikiai
pasidarau 0.6-0.7l ir treniruotes metu isgeriu, parejus ir rubine proteinas

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#303 2012-08-22 13:37

Re: SciVation Xtend (BCAA)

o dar kazkuriuo dienos metu geri? nes as tai xtendo 2 bambalius po 1.5L uzsitaisydavau skysto tokio - viena per trenke, kita dienos metu pagurgsnot

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#304 2012-08-22 13:43

Re: SciVation Xtend (BCAA)

uzsivedes rašė:

o dar kazkuriuo dienos metu geri? nes as tai xtendo 2 bambalius po 1.5L uzsitaisydavau skysto tokio - viena per trenke, kita dienos metu pagurgsnot

ne negeriu, tik nesporto dienom ryte isgeriu pries pirma valgi apie 20-30min. cia 2kartus per savaite
o siaip geriu ar trenkes metu, ar cardio leto intensivumo padarau, db box'o maisa kabinsiu garaze kabinsiu, tai gerimas bus eaa+bcaa

Neprisijungęs

 
Jazzu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#305 2012-09-30 14:56

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Kokie atsiliepimai apie situs papildus? Geri bcaa priaugti mases ? Ar yra geresniu ? Kas geriau sitie ar  Optimum BCAA 1000 Caps ??

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#306 2012-09-30 15:00

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Jazzu rašė:

Kokie atsiliepimai apie situs papildus? Geri bcaa priaugti mases ? Ar yra geresniu ? Kas geriau sitie ar  Optimum BCAA 1000 Caps ??

xtendas labai pucia raumenis, po vienos dezutes gali priaugti iki 15kg raumens ir 5kg vandens. geriau nieko pasauly nera, jis labiau pucia uz metana.

Neprisijungęs

 
Korka
Dažnas dalyvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2009-01-09
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#307 2012-09-30 15:07

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Staffordshire rašė:

Jazzu rašė:

Kokie atsiliepimai apie situs papildus? Geri bcaa priaugti mases ? Ar yra geresniu ? Kas geriau sitie ar  Optimum BCAA 1000 Caps ??

xtendas labai pucia raumenis, po vienos dezutes gali priaugti iki 15kg raumens ir 5kg vandens. geriau nieko pasauly nera, jis labiau pucia uz metana.

big_smile alah nykstys

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#308 2012-09-30 15:10

Re: SciVation Xtend (BCAA)

isbandziau kelis naujo xtendo skonius  as xtenda geriu su glutaminu mazdaug 2l vandens 25g xtendo ir 10-15g glutamino, dar sio bei to imetu bet tie dalykai nelabai keicia skoni jei skubu ar neinu i sale ta diena tai taisau tik xtenda su glutaminu. del skoniu tai mano manymu taip:
grape- vienas is saldziausiu, nelabai tinka sales metu nes gan saldus ir sales metu biski troskina nuo jo smile
watermelon- gan svelnus skonis nei saldus nei rugstus, man salej jis nepatinka, bet ne sales metu gurksnoti visai nieko.
lemon lime- biski rugstus ir biski saldus, man salej jis skaniausias ir visu skoniu. didziausias minusas kad prie butelio krastu lieka kazkokie balti sudai.
blue raspberry-biski saldus tinka ir sales ir nesales metu, skonis visai nieko.
apple-pats dar nebandziau bet visi sako kad labai geras.
orange-nebandziau bet niekam jis nelabai patiko smile

as turiu xtendo du skonius atsidares tai pamaisau kad nenusibostu, kaip ir sakiau blue raspberry ir lemon man gerai sueina salej o watermelon ir grape ne sales metu siaip atsigerti. cia tik mano nuomone ir mano skonis jei jus nesutinkat rasykit savo atsiliepimus. naujo xtendo skoniai ryskiai skiriasi nuo seno,bet tikrai nera blogi,tiesiog turit atrasti savo megstama skoni. tikiuosi sitas kamnors pades apsispresti koki bandyti.

cia balsavimas uz skonius is bb.com atrodo
Grape Escape
7.6    

Green Apple Explosion
8.4    

Lemon Lime Sour
8.4   

Orange Dream
6.9        

Raspberry Blue
8.2   

Watermelon Madness
7.9    

lemon ir apple dauguma gerai atsiliepia, bet jie abu turi biski rugstumo (bent jau lemon)

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2012-09-30 15:15)

Neprisijungęs

 
Jazzu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#309 2012-09-30 15:14

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Staffordshire rašė:

Jazzu rašė:

Kokie atsiliepimai apie situs papildus? Geri bcaa priaugti mases ? Ar yra geresniu ? Kas geriau sitie ar  Optimum BCAA 1000 Caps ??

xtendas labai pucia raumenis, po vienos dezutes gali priaugti iki 15kg raumens ir 5kg vandens. geriau nieko pasauly nera, jis labiau pucia uz metana.

Kazkaip labai jau pasakiskai nuskambejo.. Klausiau rimtai ir tikiuosi rimto atsakymo smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#310 2012-09-30 15:16

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Jazzu rašė:

Staffordshire rašė:

Jazzu rašė:

Kokie atsiliepimai apie situs papildus? Geri bcaa priaugti mases ? Ar yra geresniu ? Kas geriau sitie ar  Optimum BCAA 1000 Caps ??

xtendas labai pucia raumenis, po vienos dezutes gali priaugti iki 15kg raumens ir 5kg vandens. geriau nieko pasauly nera, jis labiau pucia uz metana.

Kazkaip labai jau pasakiskai nuskambejo.. Klausiau rimtai ir tikiuosi rimto atsakymo smile

tai kad tavo klausimas nerimtai nuskambejo smile del optimum bcaa tai xtendas labiau apsimoka kainos atzvilgiu. o augsi pagrinde nuo maisto ne nuo amino nes tu ju tiek neisgersi kad augtum ant amino.

Neprisijungęs

 
Jazzu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#311 2012-09-30 15:18

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Staffordshire rašė:

Jazzu rašė:

Staffordshire rašė:


xtendas labai pucia raumenis, po vienos dezutes gali priaugti iki 15kg raumens ir 5kg vandens. geriau nieko pasauly nera, jis labiau pucia uz metana.

Kazkaip labai jau pasakiskai nuskambejo.. Klausiau rimtai ir tikiuosi rimto atsakymo smile

tai kad tavo klausimas nerimtai nuskambejo smile del optimum bcaa tai xtendas labiau apsimoka kainos atzvilgiu. o augsi pagrinde nuo maisto ne nuo amino nes tu ju tiek neisgersi kad augtum ant amino.

taip jau gavosi big_smile Tai taip, aisku kad nuo maisto augi daugiausia big_smile Ne taip klausima gal biski suformulavau. Aciu uz atsakyma.

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#312 2012-09-30 16:32

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Staffordshire rašė:

isbandziau kelis naujo xtendo skonius  as xtenda geriu su glutaminu mazdaug 2l vandens 25g xtendo ir 10-15g glutamino, dar sio bei to imetu bet tie dalykai nelabai keicia skoni jei skubu ar neinu i sale ta diena tai taisau tik xtenda su glutaminu. del skoniu tai mano manymu taip:
grape- vienas is saldziausiu, nelabai tinka sales metu nes gan saldus ir sales metu biski troskina nuo jo smile
watermelon- gan svelnus skonis nei saldus nei rugstus, man salej jis nepatinka, bet ne sales metu gurksnoti visai nieko.
lemon lime- biski rugstus ir biski saldus, man salej jis skaniausias ir visu skoniu. didziausias minusas kad prie butelio krastu lieka kazkokie balti sudai.
blue raspberry-biski saldus tinka ir sales ir nesales metu, skonis visai nieko.
apple-pats dar nebandziau bet visi sako kad labai geras.
orange-nebandziau bet niekam jis nelabai patiko smile

as turiu xtendo du skonius atsidares tai pamaisau kad nenusibostu, kaip ir sakiau blue raspberry ir lemon man gerai sueina salej o watermelon ir grape ne sales metu siaip atsigerti. cia tik mano nuomone ir mano skonis jei jus nesutinkat rasykit savo atsiliepimus. naujo xtendo skoniai ryskiai skiriasi nuo seno,bet tikrai nera blogi,tiesiog turit atrasti savo megstama skoni. tikiuosi sitas kamnors pades apsispresti koki bandyti.

cia balsavimas uz skonius is bb.com atrodo
Grape Escape
7.6    

Green Apple Explosion
8.4    

Lemon Lime Sour
8.4   

Orange Dream
6.9        

Raspberry Blue
8.2   

Watermelon Madness
7.9    

lemon ir apple dauguma gerai atsiliepia, bet jie abu turi biski rugstumo (bent jau lemon)

vo cia tai apzvalgele, pagarba

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#313 2012-09-30 16:33

Re: SciVation Xtend (BCAA)

lorenzo rašė:

Staffordshire rašė:

isbandziau kelis naujo xtendo skonius  as xtenda geriu su glutaminu mazdaug 2l vandens 25g xtendo ir 10-15g glutamino, dar sio bei to imetu bet tie dalykai nelabai keicia skoni jei skubu ar neinu i sale ta diena tai taisau tik xtenda su glutaminu. del skoniu tai mano manymu taip:
grape- vienas is saldziausiu, nelabai tinka sales metu nes gan saldus ir sales metu biski troskina nuo jo smile
watermelon- gan svelnus skonis nei saldus nei rugstus, man salej jis nepatinka, bet ne sales metu gurksnoti visai nieko.
lemon lime- biski rugstus ir biski saldus, man salej jis skaniausias ir visu skoniu. didziausias minusas kad prie butelio krastu lieka kazkokie balti sudai.
blue raspberry-biski saldus tinka ir sales ir nesales metu, skonis visai nieko.
apple-pats dar nebandziau bet visi sako kad labai geras.
orange-nebandziau bet niekam jis nelabai patiko smile

as turiu xtendo du skonius atsidares tai pamaisau kad nenusibostu, kaip ir sakiau blue raspberry ir lemon man gerai sueina salej o watermelon ir grape ne sales metu siaip atsigerti. cia tik mano nuomone ir mano skonis jei jus nesutinkat rasykit savo atsiliepimus. naujo xtendo skoniai ryskiai skiriasi nuo seno,bet tikrai nera blogi,tiesiog turit atrasti savo megstama skoni. tikiuosi sitas kamnors pades apsispresti koki bandyti.

cia balsavimas uz skonius is bb.com atrodo
Grape Escape
7.6    

Green Apple Explosion
8.4    

Lemon Lime Sour
8.4   

Orange Dream
6.9        

Raspberry Blue
8.2   

Watermelon Madness
7.9    

lemon ir apple dauguma gerai atsiliepia, bet jie abu turi biski rugstumo (bent jau lemon)

vo cia tai apzvalgele, pagarba

aciu aciu,man asmeniskai seni skoniai buvo geri ir sitie visai nieko,tik reikia isbandyti kas patinka. va senas watermelon buvo skaniausias o dabar ne.

Neprisijungęs

 
Importinis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 1131
Atsiliepimai: 0

#314 2012-10-01 11:18

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Staffordshire rašė:

isbandziau kelis naujo xtendo skonius  as xtenda geriu su glutaminu mazdaug 2l vandens 25g xtendo ir 10-15g glutamino, dar sio bei to imetu bet tie dalykai nelabai keicia skoni jei skubu ar neinu i sale ta diena tai taisau tik xtenda su glutaminu. del skoniu tai mano manymu taip:
grape- vienas is saldziausiu, nelabai tinka sales metu nes gan saldus ir sales metu biski troskina nuo jo smile
watermelon- gan svelnus skonis nei saldus nei rugstus, man salej jis nepatinka, bet ne sales metu gurksnoti visai nieko.
lemon lime- biski rugstus ir biski saldus, man salej jis skaniausias ir visu skoniu. didziausias minusas kad prie butelio krastu lieka kazkokie balti sudai.
blue raspberry-biski saldus tinka ir sales ir nesales metu, skonis visai nieko.
apple-pats dar nebandziau bet visi sako kad labai geras.
orange-nebandziau bet niekam jis nelabai patiko smile

as turiu xtendo du skonius atsidares tai pamaisau kad nenusibostu, kaip ir sakiau blue raspberry ir lemon man gerai sueina salej o watermelon ir grape ne sales metu siaip atsigerti. cia tik mano nuomone ir mano skonis jei jus nesutinkat rasykit savo atsiliepimus. naujo xtendo skoniai ryskiai skiriasi nuo seno,bet tikrai nera blogi,tiesiog turit atrasti savo megstama skoni. tikiuosi sitas kamnors pades apsispresti koki bandyti.

cia balsavimas uz skonius is bb.com atrodo
Grape Escape
7.6    

Green Apple Explosion
8.4    

Lemon Lime Sour
8.4   

Orange Dream
6.9        

Raspberry Blue
8.2   

Watermelon Madness
7.9    

lemon ir apple dauguma gerai atsiliepia, bet jie abu turi biski rugstumo (bent jau lemon)

Planuoju pabandyt xtend - pravers renkantis skoni smile

Neprisijungęs

 
Ernestas777
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-10-01
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#315 2012-12-10 23:35

Re: SciVation Xtend (BCAA)

nusipirkau naujaji xtend ir dabar visai nebesusigaudau internete visur raso jog ji reiktu vartoti Vartojimas: Naudodami kaip maisto papildą 2 dozatoriaus šaukštelius (13 g) išmaišykite  480 ml vandens.  Vartoti prieš/per/po treniruotės.  O ant pakuotes raso as a dietary supplement, mix one serving (one level scoop) of scivation xtend per 10fl.ozs - 480ml. of water.shake well and consume during exercise on training days , or througout the day on non-training days. atkreipiant demesi i tai jo seving size : 1 scoop (12.5g) tai jei maisyt su 2 scopais (25g) ar nebus kartais per daug ? kaip reiktu tinkamai gerti ? is anksto dekui uz atsakyma!

Neprisijungęs

 
kepalas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-02
Žinutės: 2028
Atsiliepimai: 0

#316 2012-12-10 23:44

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Staffordshire rašė:

isbandziau kelis naujo xtendo skonius  as xtenda geriu su glutaminu mazdaug 2l vandens 25g xtendo ir 10-15g glutamino, dar sio bei to imetu bet tie dalykai nelabai keicia skoni jei skubu ar neinu i sale ta diena tai taisau tik xtenda su glutaminu. del skoniu tai mano manymu taip:
grape- vienas is saldziausiu, nelabai tinka sales metu nes gan saldus ir sales metu biski troskina nuo jo smile
watermelon- gan svelnus skonis nei saldus nei rugstus, man salej jis nepatinka, bet ne sales metu gurksnoti visai nieko.
lemon lime- biski rugstus ir biski saldus, man salej jis skaniausias ir visu skoniu. didziausias minusas kad prie butelio krastu lieka kazkokie balti sudai.
blue raspberry-biski saldus tinka ir sales ir nesales metu, skonis visai nieko.
apple-pats dar nebandziau bet visi sako kad labai geras.
orange-nebandziau bet niekam jis nelabai patiko smile

as turiu xtendo du skonius atsidares tai pamaisau kad nenusibostu, kaip ir sakiau blue raspberry ir lemon man gerai sueina salej o watermelon ir grape ne sales metu siaip atsigerti. cia tik mano nuomone ir mano skonis jei jus nesutinkat rasykit savo atsiliepimus. naujo xtendo skoniai ryskiai skiriasi nuo seno,bet tikrai nera blogi,tiesiog turit atrasti savo megstama skoni. tikiuosi sitas kamnors pades apsispresti koki bandyti.

cia balsavimas uz skonius is bb.com atrodo
Grape Escape
7.6    

Green Apple Explosion
8.4    

Lemon Lime Sour
8.4   

Orange Dream
6.9        

Raspberry Blue
8.2   

Watermelon Madness
7.9    

lemon ir apple dauguma gerai atsiliepia, bet jie abu turi biski rugstumo (bent jau lemon)

Kas del skoniu, reiketu nepamirsti, kad tikriausiai dauguma balsavusiu is USA, o jie skanu supranta tikrai skirtingai negu mes big_smile

Neprisijungęs

 
kepalas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-02
Žinutės: 2028
Atsiliepimai: 0

#317 2012-12-10 23:45

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Ernestas777 rašė:

nusipirkau naujaji xtend ir dabar visai nebesusigaudau internete visur raso jog ji reiktu vartoti Vartojimas: Naudodami kaip maisto papildą 2 dozatoriaus šaukštelius (13 g) išmaišykite  480 ml vandens.  Vartoti prieš/per/po treniruotės.  O ant pakuotes raso as a dietary supplement, mix one serving (one level scoop) of scivation xtend per 10fl.ozs - 480ml. of water.shake well and consume during exercise on training days , or througout the day on non-training days. atkreipiant demesi i tai jo seving size : 1 scoop (12.5g) tai jei maisyt su 2 scopais (25g) ar nebus kartais per daug ? kaip reiktu tinkamai gerti ? is anksto dekui uz atsakyma!

Manau, kad e parduotuves vartojimo instrukcija likusi nuo senojo Xtend, o dabartinio scoopas bus didesnis. t.y. teisinga porcija parasyta ant ipakavimo smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#318 2012-12-10 23:59

Re: SciVation Xtend (BCAA)

as 1 scoop maisau su 600ml vandens ir geriu treniruotes metu, skonis gan stipriai jauciasi. Kazkada meginau 2 scoop su 600ml, o mg, skonio bomba big_smile sales metu per saldu gert smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#319 2012-12-11 00:45

Re: SciVation Xtend (BCAA)

lorenzo rašė:

as 1 scoop maisau su 600ml vandens ir geriu treniruotes metu, skonis gan stipriai jauciasi. Kazkada meginau 2 scoop su 600ml, o mg, skonio bomba big_smile sales metu per saldu gert smile

per koju trenke kalu 3 scoop x 500ml water:D

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#320 2012-12-11 09:34

Re: SciVation Xtend (BCAA)

smekla rašė:

lorenzo rašė:

as 1 scoop maisau su 600ml vandens ir geriu treniruotes metu, skonis gan stipriai jauciasi. Kazkada meginau 2 scoop su 600ml, o mg, skonio bomba big_smile sales metu per saldu gert smile

per koju trenke kalu 3 scoop x 500ml water:D

kurio skonio?ble jei man nuo 1scoopo burnoj seiles limpa, tai as jauciu kas tau nuo 3 darosi big_smileD

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#321 2012-12-11 11:19

Re: SciVation Xtend (BCAA)

As ir treniruotes metu geriu. 2kausai tikrai labai saldu, teisingai lorenzo sako, net seiles sulimpa smile Dabar vartoju 1 kausa xtendo ir 1 kausas grynu, tai viens kitam padeda - numusamas saldumas ir nelieka grynu skonio, zodziu pats tas gurksnot per treniruote.

Neprisijungęs

 
SALALA
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-08
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#322 2012-12-30 00:21

Re: SciVation Xtend (BCAA)

Kiek reiktu scoopu treniruociu ir netreniruociu dienomis? smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#323 2012-12-30 00:26

Re: SciVation Xtend (BCAA)

As kalu 2 scoopus i 1.5l vandens

Neprisijungęs

 
b4rracuda
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#324 2013-01-11 14:44

Re: SciVation Xtend (BCAA)

teko isbandyti visus naujojo Xtend skonius.
Asmeninė nuomonė:

1) Green Apple Explosion. Puikus skonis, mano mėgstamiausias. Saldžiarūgštis, gerai ir per treniruotę ir namuose pagurkšnot.
2) Raspberry Blue. Nei saldus, nei rūštus, švelnus skonis.
3) Lemon Lime Sour, standartinis rūgštelėjes skonis, per treniruote puikiai tinka.
4) Grape Escape. Neblogas skonis, tik labai labai saldus. Net puse servingo pasimaišius ant 0.7L man žiauriai per saldu.
5) Watermelon Madness. Neįspūdingas, sintetinio arbūzinio chupa chups skonio, kitiem patinka, bet man įspudžio nepaliko.
6) Orange Dream. Tiesiog nepatiko. Skonis primena apelsininį Yuppi gėrimą.

Paskutinį kartą taisė b4rracuda (2013-01-11 14:49)

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#325 2013-01-11 15:04

Re: SciVation Xtend (BCAA)

b4rracuda rašė:

teko isbandyti visus naujojo Xtend skonius.
Asmeninė nuomonė:

1) Green Apple Explosion. Puikus skonis, mano mėgstamiausias. Saldžiarūgštis, gerai ir per treniruotę ir namuose pagurkšnot.
2) Raspberry Blue. Nei saldus, nei rūštus, švelnus skonis.
3) Lemon Lime Sour, standartinis rūgštelėjes skonis, per treniruote puikiai tinka.
4) Grape Escape. Neblogas skonis, tik labai labai saldus. Net puse servingo pasimaišius ant 0.7L man žiauriai per saldu.
5) Watermelon Madness. Neįspūdingas, sintetinio arbūzinio chupa chups skonio, kitiem patinka, bet man įspudžio nepaliko.
6) Orange Dream. Tiesiog nepatiko. Skonis primena apelsininį Yuppi gėrimą.

esu bandes apple ir lemon lime. Apple gal siek tiek labiau patiko, bet abu labai striprus skoniai, su 0.6-0.7 sumaisius netgi saldu smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net