Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#1426 2012-10-28 14:53

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

big_smile retai kada nuomonės čia sutampa žmonių smile

Tai ar yra prasme gincytis? Vieni vieno prisiskaite kiti kito ir t.t..

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1427 2012-10-28 14:57

Re: Orginalas/klastotė

Matai, vieni kalba iš praktikos, kiti kalba iš teorijos, kiti kalba iš draugų praktikos, draugų teorijos ir t.t. Poto ir gaunasi ginčai ir kiekvienas norim kad mūsų žodis būtų paskutinis big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1428 2012-10-28 15:01

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

kiek aš tau aiskint galiu, pasidaryk HCT tyrimą prieš ir vartojant bolda. Čia tik tokie taip tu, kurie nesugeba normalių tyrimų pasidaryt gali pasakot kad bolda visiem apetitą kelia. Čia tas pats kaip kiekvienam salej durciau pirstu ir sakyčiau tau nuo treno agresija sukils. Pievas kalbi. Vien pagal apetitą tikrau negali pasakyt ar pas tave buteliuky bolda.

nori pasakyt genetika nieko nesusijus ?

tokie kaip as nesugeba normaliu tyrimu pasidaryt:))))cia rimtai sovei:)jei realiai turbut per gyvenima 5kartus daugiau esu pasidares daugiau tyrimu nei jus ponuli bet neblatnavoju cia.
genetika susijus labai aukstam lygy,tokiam kaip musu lygy nurasyt genetikai yra daugiau nei juokinga,nes visi mes ja nepasizymim.
kas liecia trena taip-agresija tai yra vienas is salutiniu poveikiu,o kaip jis pasireiskia priklauso nuo kaip zmogus sugeba save psihologiskai kontroliuot,bet poveiki duoda kiekvienam.
bet tu sakysi as grama varau ir man nieko.zodziu tu viska matuoji pagal save,bet kaip pats supranti taip nera objektyvu nes ir taip pagal tavo dozes turetum but nu jau kaip cia pasakius:)

Neprisijungęs

 
giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#1429 2012-10-28 15:12

Re: Orginalas/klastotė

genetika labai daug ka lemia, nesu daug pats kursaves, bet esu daug mates kaip saudo deka susta ir gauzia metana kaip tabletes ir priauga pora- poto verkia kad leva ximke ir pan, va turiu pavyzdi ciuvakui pardaviau pakeli danabolo ir priaugo 7kg, kitas priaugo 5kg...o kiti nuo testos ir deku fenilu priaugo vos pora kg...viskas priklauso nuo noro, maisto ir genu, tj kad nevarykit ant pardaveju fuckyou

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1430 2012-10-28 15:12

Re: Orginalas/klastotė

Jeigu ligotas esi tai ir daraisi tyrimus, man jų tiek daug nereikia, pasidarau prieš kursą, kurso metu ir po kurso. Kalbėjom apie titulus ir pan, dėl to apie genetika pasakyta buvo, taip kad nereikia dabar issisukinet. Sakai treno agresija nuo psichologijos priklauso, o kaip apetitas nuo boldos ? Psichologija to neytakoja ? Jeigu galvoj bus susiknise, bėdos gyvenime, bemiegės naktys, galvoji pramus tau bolda kažką ? Jeigu toks visazinis pasakyk man vieną dalyką vartojant 500mg tren y savaitę ir 500mg boldos y savaitę kartu, koks bus apetitas ? Jeigu apetito nebus dėl treno kaltės, vadinasi bolda fake ?

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1431 2012-10-28 15:16

Re: Orginalas/klastotė

giege rašė:

genetika labai daug ka lemia, nesu daug pats kursaves, bet esu daug mates kaip saudo deka susta ir gauzia metana kaip tabletes ir priauga pora- poto verkia kad leva ximke ir pan, va turiu pavyzdi ciuvakui pardaviau pakeli danabolo ir priaugo 7kg, kitas priaugo 5kg...o kiti nuo testos ir deku fenilu priaugo vos pora kg...viskas priklauso nuo noro, maisto ir genu, tj kad nevarykit ant pardaveju fuckyou

Iš dalies teisus, bet būna ir kad vietoj chemijos, tik aliejus ampolese, tiesiog tas kas veikia 10 žmonių, o neveikia vienam, nėra chemijos kalte smile perki tai kas veikė tavo draugam ir viskas. Pilna internete net apie tikrai geras pharmas nesąmonių prirašyta smile

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1432 2012-10-28 15:19

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

Jeigu ligotas esi tai ir daraisi tyrimus, man jų tiek daug nereikia, pasidarau prieš kursą, kurso metu ir po kurso. Kalbėjom apie titulus ir pan, dėl to apie genetika pasakyta buvo, taip kad nereikia dabar issisukinet. Sakai treno agresija nuo psichologijos priklauso, o kaip apetitas nuo boldos ? Psichologija to neytakoja ? Jeigu galvoj bus susiknise, bėdos gyvenime, bemiegės naktys, galvoji pramus tau bolda kažką ? Jeigu toks visazinis pasakyk man vieną dalyką vartojant 500mg tren y savaitę ir 500mg boldos y savaitę kartu, koks bus apetitas ? Jeigu apetito nebus dėl treno kaltės, vadinasi bolda fake ?

visu pirma tai neblatnavok,nes kol kas normaliai be yzeidinejimu rasau.
apie genetika as ir atsakiau kad tokiom dozem varant bet kokios genetikos zmogus jau butu kazka nuveikes.
psihologija minejau kad galima kontroliuoti agrsija nors ji ir paveikia visus vartojancius, visiem pakyla agresija taciau vieni sugeba ja prislopinti.tas pats ir bolda gali nevalgyt kad ir noresi,taciau alkio jausmas skirtingas vartojant ir ne.
as nesu visazinis nes nesu tokiu kiekiu vares kaip tu,todel negaliu pasakyt kas bus varant po puse gramo kartu nor-19 grupes.
ir paskutinis-sunku dikutuot su dyleriais nes jie kalba is savo varpines,o mes paprasti kociokai is kitos.

Neprisijungęs

 
giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#1433 2012-10-28 15:30

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

giege rašė:

genetika labai daug ka lemia, nesu daug pats kursaves, bet esu daug mates kaip saudo deka susta ir gauzia metana kaip tabletes ir priauga pora- poto verkia kad leva ximke ir pan, va turiu pavyzdi ciuvakui pardaviau pakeli danabolo ir priaugo 7kg, kitas priaugo 5kg...o kiti nuo testos ir deku fenilu priaugo vos pora kg...viskas priklauso nuo noro, maisto ir genu, tj kad nevarykit ant pardaveju fuckyou

Iš dalies teisus, bet būna ir kad vietoj chemijos, tik aliejus ampolese, tiesiog tas kas veikia 10 žmonių, o neveikia vienam, nėra chemijos kalte smile perki tai kas veikė tavo draugam ir viskas. Pilna internete net apie tikrai geras pharmas nesąmonių prirašyta smile

todel prisiperka ximkes lapuxai visokie ir nrm nesimaitina, jie ximicinsi ir beveik nevalgysi- tj svoris kris..ir poto sakys ximicinau ir numeciau o ne priaugau...pirko pas mane deka susta po 10amp ir rase kad nk nepriaugo, poto visiem irgi skunde kad fake - uzknisa tokie.

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1434 2012-10-28 15:39

Re: Orginalas/klastotė

Aš neyzeidineju, tiesiog kaip kitaip galima pasakyt ape žmogų kuris tiek tyrimų darosi, arba serga paranoja dėl sveikatos, arba serga, arba labai saugo sveikata. O tu perskaitei mano žodžius apie genetika ? Nesu mokslininkas, ar daktaras, bet nemanau kad genetikos ribas taip lengva perzengt, net ir su kibiru chemijos. Kaulų struktūros, raumenų ląstelių tipo, bei kitų dalykų tau chemija prie geriausiu noru nepakeis. Kai su psichologija blogai, net alkio nejauti, vandens puodelio isgert nesugebi, iš patirties sakau, dar matyt nebuvę taip gyvenime tau.
O dileris manai nevartoja ? Aš vartoju tą paty ką siūlau zmonem, mes čia tokie dileriai kad tik sau ant kursų pasidarom, daugiau nieko, čia labiau hobis nei kazkoks darbas.

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1435 2012-10-28 15:40

Re: Orginalas/klastotė

giege rašė:

Mumrikas rašė:

giege rašė:

genetika labai daug ka lemia, nesu daug pats kursaves, bet esu daug mates kaip saudo deka susta ir gauzia metana kaip tabletes ir priauga pora- poto verkia kad leva ximke ir pan, va turiu pavyzdi ciuvakui pardaviau pakeli danabolo ir priaugo 7kg, kitas priaugo 5kg...o kiti nuo testos ir deku fenilu priaugo vos pora kg...viskas priklauso nuo noro, maisto ir genu, tj kad nevarykit ant pardaveju fuckyou

Iš dalies teisus, bet būna ir kad vietoj chemijos, tik aliejus ampolese, tiesiog tas kas veikia 10 žmonių, o neveikia vienam, nėra chemijos kalte smile perki tai kas veikė tavo draugam ir viskas. Pilna internete net apie tikrai geras pharmas nesąmonių prirašyta smile

todel prisiperka ximkes lapuxai visokie ir nrm nesimaitina, jie ximicinsi ir beveik nevalgysi- tj svoris kris..ir poto sakys ximicinau ir numeciau o ne priaugau...pirko pas mane deka susta po 10amp ir rase kad nk nepriaugo, poto visiem irgi skunde kad fake - uzknisa tokie.

cia kaip 2 kart 2 visas netas prirasytas kad hemija nepades jei nera maisto darbo poilsio.bet buvo ir bus tokiu kurie mano kad hemija visagale ir ispres visas problemas ir taps dideli ir raumeningi.

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1436 2012-10-28 15:44

Re: Orginalas/klastotė

giege rašė:

Mumrikas rašė:

giege rašė:

genetika labai daug ka lemia, nesu daug pats kursaves, bet esu daug mates kaip saudo deka susta ir gauzia metana kaip tabletes ir priauga pora- poto verkia kad leva ximke ir pan, va turiu pavyzdi ciuvakui pardaviau pakeli danabolo ir priaugo 7kg, kitas priaugo 5kg...o kiti nuo testos ir deku fenilu priaugo vos pora kg...viskas priklauso nuo noro, maisto ir genu, tj kad nevarykit ant pardaveju fuckyou

Iš dalies teisus, bet būna ir kad vietoj chemijos, tik aliejus ampolese, tiesiog tas kas veikia 10 žmonių, o neveikia vienam, nėra chemijos kalte smile perki tai kas veikė tavo draugam ir viskas. Pilna internete net apie tikrai geras pharmas nesąmonių prirašyta smile

todel prisiperka ximkes lapuxai visokie ir nrm nesimaitina, jie ximicinsi ir beveik nevalgysi- tj svoris kris..ir poto sakys ximicinau ir numeciau o ne priaugau...pirko pas mane deka susta po 10amp ir rase kad nk nepriaugo, poto visiem irgi skunde kad fake - uzknisa tokie.

Tame ir esmė, kad net nuo neveikencios pharmos svoris nekristų, tokia natūra čia pas dauguma, paima chemijos, sumažina maisto normas ir galvoja kad augs, poto ir gaunasi atvirkscias efektas. Man tai išvis, kol pats vartojantis zmogus nepasakys kad jo nevelka tikrai netikesiu, o čia kad vienas pardavinėjantis, kuris nebandė, pasako kad kito pardavinejančio chemija neveikia, nėra naujiena, pasiula didelė, reikia konkurentus mazint smile

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1437 2012-10-28 15:47

Re: Orginalas/klastotė

vinstrolis rašė:

giege rašė:

Mumrikas rašė:


Iš dalies teisus, bet būna ir kad vietoj chemijos, tik aliejus ampolese, tiesiog tas kas veikia 10 žmonių, o neveikia vienam, nėra chemijos kalte smile perki tai kas veikė tavo draugam ir viskas. Pilna internete net apie tikrai geras pharmas nesąmonių prirašyta smile

todel prisiperka ximkes lapuxai visokie ir nrm nesimaitina, jie ximicinsi ir beveik nevalgysi- tj svoris kris..ir poto sakys ximicinau ir numeciau o ne priaugau...pirko pas mane deka susta po 10amp ir rase kad nk nepriaugo, poto visiem irgi skunde kad fake - uzknisa tokie.

cia kaip 2 kart 2 visas netas prirasytas kad hemija nepades jei nera maisto darbo poilsio.bet buvo ir bus tokiu kurie mano kad hemija visagale ir ispres visas problemas ir taps dideli ir raumeningi.

Čia ir klaida istikruju, dirbu salej ir matau daug tokiu, kurie žinau kad šaudosi, bet atėję paspaudo telefoną, porą pratimų padaro, motyvuodami tuo jog varant chemija užtenka vos uzpumpuot raumeny, ir laimingi išeina

Neprisijungęs

 
giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#1438 2012-10-28 15:50

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

vinstrolis rašė:

giege rašė:


todel prisiperka ximkes lapuxai visokie ir nrm nesimaitina, jie ximicinsi ir beveik nevalgysi- tj svoris kris..ir poto sakys ximicinau ir numeciau o ne priaugau...pirko pas mane deka susta po 10amp ir rase kad nk nepriaugo, poto visiem irgi skunde kad fake - uzknisa tokie.

cia kaip 2 kart 2 visas netas prirasytas kad hemija nepades jei nera maisto darbo poilsio.bet buvo ir bus tokiu kurie mano kad hemija visagale ir ispres visas problemas ir taps dideli ir raumeningi.

Čia ir klaida istikruju, dirbu salej ir matau daug tokiu, kurie žinau kad šaudosi, bet atėję paspaudo telefoną, porą pratimų padaro, motyvuodami tuo jog varant chemija užtenka vos uzpumpuot raumeny, ir laimingi išeina

va cia tiesa, maciau ir tokiu big_smile as kaip tik ant kurso plesydavausi- aisku ir traumos budavo sad o kas liecia maista, tai kurso metu nuo saldytuvo manes su pagaliu nenuvysi big_smile

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1439 2012-10-28 15:52

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

Aš neyzeidineju, tiesiog kaip kitaip galima pasakyt ape žmogų kuris tiek tyrimų darosi, arba serga paranoja dėl sveikatos, arba serga, arba labai saugo sveikata. O tu perskaitei mano žodžius apie genetika ? Nesu mokslininkas, ar daktaras, bet nemanau kad genetikos ribas taip lengva perzengt, net ir su kibiru chemijos. Kaulų struktūros, raumenų ląstelių tipo, bei kitų dalykų tau chemija prie geriausiu noru nepakeis. Kai su psichologija blogai, net alkio nejauti, vandens puodelio isgert nesugebi, iš patirties sakau, dar matyt nebuvę taip gyvenime tau.
O dileris manai nevartoja ? Aš vartoju tą paty ką siūlau zmonem, mes čia tokie dileriai kad tik sau ant kursų pasidarom, daugiau nieko, čia labiau hobis nei kazkoks darbas.

matai as tyrimus darausi,nes karts nuo karto sudalyvauju varzybose,to pasekoje tenka pavartoti farma kuri isdauzo hormonalke,todel daznai pasidarau nemazai tyrimu susijusiu su hormonais kad zinociau kaip kas ir ka reikia atstatineti,aisku as pries tave kaip vaikas nes ilgesnio kurso nei 5 menesiai nesu turejes ir tai pries varzybas.vieni saugomes daugiau kiti maziau cia kiekvieno asmeninis reikalas,ir tau savo nuomones nepersu kad ir tau reikia tiek darytis.tavo kursai 2-3kartus didesnem dozem ir ilgesniais laikais nei mano,tai kada tau tuos tyrimus darytis:))
suprantu ka sakai apie apetita yra buve ir ne karta ir man tai,cia velgi pvz as kai stresas galiu para nevalgyt,kitas be sustojimo ryja,bet kai kalbejom apie bolda emiau paty primityvu varijanta kaip lengviausia skirt,o tu stipriai pradejai priestaraut kad apetitas ne rodiklis.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1440 2012-10-28 16:20

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

Kaip jau sakiau, chemija tik padeda pasiekt genetiny potencialą, negali būt tituluotas ir pan, jeigu genetika hujova, kaip kad mano. Bolda pagal sutirstejusy krauja man geriausia atskirt, kadangi bolda didina raudonųjų kraujo kūnelių skaičių, gerai čia kažkuris forume pasakęs kad kraujas klampus kaip riešutų sviestas būna smile

Tik bolda didina raudonuju kuneliu skaiciu? Ar tu TIK bolda varai ir tai kursu vadini? smile


p.s.o kad genetikai nurasei savo problemas, tai...

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1441 2012-10-28 17:27

Re: Orginalas/klastotė

whatever rašė:

Mumrikas rašė:

Kaip jau sakiau, chemija tik padeda pasiekt genetiny potencialą, negali būt tituluotas ir pan, jeigu genetika hujova, kaip kad mano. Bolda pagal sutirstejusy krauja man geriausia atskirt, kadangi bolda didina raudonųjų kraujo kūnelių skaičių, gerai čia kažkuris forume pasakęs kad kraujas klampus kaip riešutų sviestas būna smile

Tik bolda didina raudonuju kuneliu skaiciu? Ar tu TIK bolda varai ir tai kursu vadini? smile


p.s.o kad genetikai nurasei savo problemas, tai...

bolda labiausiai is visu juos didina, pataisyk mane, jeigu klystu, bet kuris kitas AS taip smarkiai didina erythropoietin kieky ?

o tavo nuomone man giliai...

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1442 2012-10-28 18:41

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

whatever rašė:

Mumrikas rašė:

Kaip jau sakiau, chemija tik padeda pasiekt genetiny potencialą, negali būt tituluotas ir pan, jeigu genetika hujova, kaip kad mano. Bolda pagal sutirstejusy krauja man geriausia atskirt, kadangi bolda didina raudonųjų kraujo kūnelių skaičių, gerai čia kažkuris forume pasakęs kad kraujas klampus kaip riešutų sviestas būna smile

Tik bolda didina raudonuju kuneliu skaiciu? Ar tu TIK bolda varai ir tai kursu vadini? smile


p.s.o kad genetikai nurasei savo problemas, tai...

bolda labiausiai is visu juos didina, pataisyk mane, jeigu klystu, bet kuris kitas AS taip smarkiai didina erythropoietin kieky ?

o tavo nuomone man giliai...

tai gali but ramus del savo nuomones mano adresu ir didziajai sio forumo pusei wink

daug sneki, bet... smile

Bolda galingiau uz EPO? smile Sito tikrai nezinojau. Bet tu kai gramini taip, tai tikriausiai kiaurai viska zinai, kas liecia dopinga.
Kaip del oxio? Kiek bolda ir kiek oksis uzkelia? 50-55?

p.s. tokia reakcija apie nurasyma ant genu daug ka apie tave pasako wink

Paskutinį kartą taisė whatever (2012-10-28 18:44)

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1443 2012-10-28 23:28

Re: Orginalas/klastotė

Tau jau dabar gryna EPO pradedi lygint su AS ? Bolda tiesiog padidina EPO lygy organizme, parodyk kur pasakiau kad bolda galingiau uz gryna EPO. As zinau viska kas susije su mano pacio praktika, kai pats sieji viska su teorija (arba tikriausiai ka Lalas pasako)

tavo zodziai apie zmogu, kurio gyvenime mates nesi, labai daug pasako apie tavo intelekta, kuris siuo atveju labai pazeistas wink
tavo leg press amplitude apie tave labai daug pasako, darai del to kad darytum, apgaudineji save. Nuvaziuotum pas Kirkliauska isjuoktas liktum su tokiom aplitudem, tik savo salej gali kazka bandyt yrodinet taip darydamas.

beja, kaip Lalui sekasi ? gal kazka naujo pasieke apie ka mum noretum papasakot ? taip megsti apie jy kalbet, tai pasakyk ka Lalas pasakytu apie bolda ir epo.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1444 2012-10-29 00:09

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

Tau jau dabar gryna EPO pradedi lygint su AS ? Bolda tiesiog padidina EPO lygy organizme, parodyk kur pasakiau kad bolda galingiau uz gryna EPO. As zinau viska kas susije su mano pacio praktika, kai pats sieji viska su teorija (arba tikriausiai ka Lalas pasako)

tavo zodziai apie zmogu, kurio gyvenime mates nesi, labai daug pasako apie tavo intelekta, kuris siuo atveju labai pazeistas wink
tavo leg press amplitude apie tave labai daug pasako, darai del to kad darytum, apgaudineji save. Nuvaziuotum pas Kirkliauska isjuoktas liktum su tokiom aplitudem, tik savo salej gali kazka bandyt yrodinet taip darydamas.

beja, kaip Lalui sekasi ? gal kazka naujo pasieke apie ka mum noretum papasakot ? taip megsti apie jy kalbet, tai pasakyk ka Lalas pasakytu apie bolda ir epo.

Kaaaaa bolda padaro? smile Jauciuosi apsviestas smile Tokio sakinio dar nebuvau mates smile

Tu viska zinai is tavo pacio patirties? Taip kaip ten su EPO yra?
Palik Lala ramybej. +tu isitikines,kas kam ir ka sako? big_smile

Ir nejuokink su amplitude, monstre :-) Rodyk zadetas foto, o po to ir video. Beje, supranti,kad gramais varant prepus patupt 270 yra pravalas?

O pas Alvyda progai esant uzsuksiu ;-)

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1445 2012-10-29 00:39

Re: Orginalas/klastotė

Nu va, tiek visko žinai, o apie boldos galimybę sukelt epo organizme nezinojai.
Aš gryno epo nesu naudojęs, todėl iš patirties pasakyt nieko negaliu tuo klausimų. Ir man pats epo neydomų, ištvermės nuo boldos pilnai pakanka.

Kas dėl amplitudes tai nereikia ysizeist, akivaizdžiai matosi kad nepilnai darai. Dėl foto, bus jos ir bus video spaudžiant 200 be spaudimo maikes, kai tik mano pc vėl veiks, kas turėtų būt iki šios savaites vidurio.

Kas dėl tuptu,paziureciau kaip tuptum daugiau, jeigu sąnariai būtų tokios būklės, jog reikėtų vicodin prieš kojų treniruotes gert. Taip kad pries kalbėdamas apie žmogų, suzinok apie jy daugiau. Bet netau tokius dalykus suprast.

Nebeturiu ką tau daugiau pasakyt, esu jaunesnis bisky, bet bent jau pasielgsiu normaliai ir nesivelsiu y tuščius ginčus su tavim. Žiūrėk toliau interviu apie AS, skaityk straipsnius, o aš pasitikesiu savo ir draugų praktika.

Beja, būk zmogus, nuėjęs pas alvydą bent jau daryk pilnas amplitudes, ten ir taip daug tokiu kurie patys save apgaudineja wink

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1446 2012-10-29 01:22

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

Nu va, tiek visko žinai, o apie boldos galimybę sukelt epo organizme nezinojai.
Aš gryno epo nesu naudojęs, todėl iš patirties pasakyt nieko negaliu tuo klausimų. Ir man pats epo neydomų, ištvermės nuo boldos pilnai pakanka.

Kas dėl amplitudes tai nereikia ysizeist, akivaizdžiai matosi kad nepilnai darai. Dėl foto, bus jos ir bus video spaudžiant 200 be spaudimo maikes, kai tik mano pc vėl veiks, kas turėtų būt iki šios savaites vidurio.

Kas dėl tuptu,paziureciau kaip tuptum daugiau, jeigu sąnariai būtų tokios būklės, jog reikėtų vicodin prieš kojų treniruotes gert. Taip kad pries kalbėdamas apie žmogų, suzinok apie jy daugiau. Bet netau tokius dalykus suprast.

Nebeturiu ką tau daugiau pasakyt, esu jaunesnis bisky, bet bent jau pasielgsiu normaliai ir nesivelsiu y tuščius ginčus su tavim. Žiūrėk toliau interviu apie AS, skaityk straipsnius, o aš pasitikesiu savo ir draugų praktika.

Beja, būk zmogus, nuėjęs pas alvydą bent jau daryk pilnas amplitudes, ten ir taip daug tokiu kurie patys save apgaudineja wink

Pradesiu nuo pabaigos. Jeigu daug tokiu, kurie save apgaudineja, tai kodel jie vis dar ateina, jeigu jie pastoviau uzjuokiami? smile Ar tik as aptureciau tokia garbe isjuokimui? smile

Del amplitudes - bbz apie kuri video kalbi. Bet esmes per daug nekeicia, nes kiek suprantu, tai pas tave viskas pakankami viskas bukai eina - kelk ir sauk gramais - turi augt big_smile Pataisysi, jeigu ne taip yra smile

Kazkodel sau pasiteisinima apie sanarius is karto skelei, dar su pamokymu pas kita pasiklaust, bet kazkodel savo pamokymais pats nesivadovauji smile Kaip manai, ka sitas apie tave sako? smile

Prie tavo svorio ir prie tavo kursu, tai tie 200 visiskai nieko ispudingo. Tikrai mates ir daugiau ir labai seniai ir neseniai.

Dar nei karto neesu pasakes, kad apie ka nors daug zinau wink Taip, kad neburk. Kalbejom apie EPO - kaip leidziama reikala. Raudonuosius kraujo kunelius. Tu suskelei kokia afigiena yra bolda, bet skaiciu apie raudonuosius kraujo kunelius nebuvo ir nera, ir greiciausiai, kad niekad ir nebus big_smile Dabar jau nejuciom perejai prie Erythropoietin, nors vis dar rasai EPO, kuri dauguma ir toliau skaito kaip EPO, kuri saudomasi... Bet cia nesvarbu. Esme ta, kad skaiciaus jokio nepateikei, o didzioji dauguma AS kelia raudonuju kraujo kuneliu skaiciu - net ir deca , ir metanke, ir testosteronas, ar nesusiktas masteris smile Bet stebuklinga bolda man labai idomi patapo. Tik , kad va sunku su tais skaiciais. Ar cia vel bus atsakymas apie tavo patirti - jeigu taip, tai kas per skaiciai vis gi? smile

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#1447 2012-10-29 09:52

Re: Orginalas/klastotė

whatever rašė:

Mumrikas rašė:

Nu va, tiek visko žinai, o apie boldos galimybę sukelt epo organizme nezinojai.
Aš gryno epo nesu naudojęs, todėl iš patirties pasakyt nieko negaliu tuo klausimų. Ir man pats epo neydomų, ištvermės nuo boldos pilnai pakanka.

Kas dėl amplitudes tai nereikia ysizeist, akivaizdžiai matosi kad nepilnai darai. Dėl foto, bus jos ir bus video spaudžiant 200 be spaudimo maikes, kai tik mano pc vėl veiks, kas turėtų būt iki šios savaites vidurio.

Kas dėl tuptu,paziureciau kaip tuptum daugiau, jeigu sąnariai būtų tokios būklės, jog reikėtų vicodin prieš kojų treniruotes gert. Taip kad pries kalbėdamas apie žmogų, suzinok apie jy daugiau. Bet netau tokius dalykus suprast.

Nebeturiu ką tau daugiau pasakyt, esu jaunesnis bisky, bet bent jau pasielgsiu normaliai ir nesivelsiu y tuščius ginčus su tavim. Žiūrėk toliau interviu apie AS, skaityk straipsnius, o aš pasitikesiu savo ir draugų praktika.

Beja, būk zmogus, nuėjęs pas alvydą bent jau daryk pilnas amplitudes, ten ir taip daug tokiu kurie patys save apgaudineja wink

Pradesiu nuo pabaigos. Jeigu daug tokiu, kurie save apgaudineja, tai kodel jie vis dar ateina, jeigu jie pastoviau uzjuokiami? smile Ar tik as aptureciau tokia garbe isjuokimui? smile

Del amplitudes - bbz apie kuri video kalbi. Bet esmes per daug nekeicia, nes kiek suprantu, tai pas tave viskas pakankami viskas bukai eina - kelk ir sauk gramais - turi augt big_smile Pataisysi, jeigu ne taip yra smile

Kazkodel sau pasiteisinima apie sanarius is karto skelei, dar su pamokymu pas kita pasiklaust, bet kazkodel savo pamokymais pats nesivadovauji smile Kaip manai, ka sitas apie tave sako? smile

Prie tavo svorio ir prie tavo kursu, tai tie 200 visiskai nieko ispudingo. Tikrai mates ir daugiau ir labai seniai ir neseniai.

Dar nei karto neesu pasakes, kad apie ka nors daug zinau wink Taip, kad neburk. Kalbejom apie EPO - kaip leidziama reikala. Raudonuosius kraujo kunelius. Tu suskelei kokia afigiena yra bolda, bet skaiciu apie raudonuosius kraujo kunelius nebuvo ir nera, ir greiciausiai, kad niekad ir nebus big_smile Dabar jau nejuciom perejai prie Erythropoietin, nors vis dar rasai EPO, kuri dauguma ir toliau skaito kaip EPO, kuri saudomasi... Bet cia nesvarbu. Esme ta, kad skaiciaus jokio nepateikei, o didzioji dauguma AS kelia raudonuju kraujo kuneliu skaiciu - net ir deca , ir metanke, ir testosteronas, ar nesusiktas masteris smile Bet stebuklinga bolda man labai idomi patapo. Tik , kad va sunku su tais skaiciais. Ar cia vel bus atsakymas apie tavo patirti - jeigu taip, tai kas per skaiciai vis gi? smile

pasakysiu trumpai, nori skaiciu ? esi beveik 40 metu, o esi kiauras kaip retis wink  EPO = Erythropoietin trumpinys, jeigu tau galvojai vejai, kad tai suprastum, tai atsiciuchink. dar vienas dalykas apie 200kg, sakai mates daugiau ? as mates zymiai daugiau, bet bent jau ir pats kazka pasiekes, o tu ? isvis net nekalbi tokiu dalyku, nes zinai kad nieko padoraus nesugebi,. Pastoviai tik Lalas ir Lalas, miegi Lalo nuotrauka apsikabines gal wink isvis neverta su tavim kalbet, nes vien kalbedamas jauciu kaip mano intelekto koficiantas krenta, kazkaip nesinori kad nukristu iki tavo lygio wink

Paskutinį kartą taisė Mumrikas (2012-10-29 09:53)

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1448 2012-10-29 11:53

Re: Orginalas/klastotė

Mumrikas rašė:

whatever rašė:

Mumrikas rašė:

Nu va, tiek visko žinai, o apie boldos galimybę sukelt epo organizme nezinojai.
Aš gryno epo nesu naudojęs, todėl iš patirties pasakyt nieko negaliu tuo klausimų. Ir man pats epo neydomų, ištvermės nuo boldos pilnai pakanka.

Kas dėl amplitudes tai nereikia ysizeist, akivaizdžiai matosi kad nepilnai darai. Dėl foto, bus jos ir bus video spaudžiant 200 be spaudimo maikes, kai tik mano pc vėl veiks, kas turėtų būt iki šios savaites vidurio.

Kas dėl tuptu,paziureciau kaip tuptum daugiau, jeigu sąnariai būtų tokios būklės, jog reikėtų vicodin prieš kojų treniruotes gert. Taip kad pries kalbėdamas apie žmogų, suzinok apie jy daugiau. Bet netau tokius dalykus suprast.

Nebeturiu ką tau daugiau pasakyt, esu jaunesnis bisky, bet bent jau pasielgsiu normaliai ir nesivelsiu y tuščius ginčus su tavim. Žiūrėk toliau interviu apie AS, skaityk straipsnius, o aš pasitikesiu savo ir draugų praktika.

Beja, būk zmogus, nuėjęs pas alvydą bent jau daryk pilnas amplitudes, ten ir taip daug tokiu kurie patys save apgaudineja wink

Pradesiu nuo pabaigos. Jeigu daug tokiu, kurie save apgaudineja, tai kodel jie vis dar ateina, jeigu jie pastoviau uzjuokiami? smile Ar tik as aptureciau tokia garbe isjuokimui? smile

Del amplitudes - bbz apie kuri video kalbi. Bet esmes per daug nekeicia, nes kiek suprantu, tai pas tave viskas pakankami viskas bukai eina - kelk ir sauk gramais - turi augt big_smile Pataisysi, jeigu ne taip yra smile

Kazkodel sau pasiteisinima apie sanarius is karto skelei, dar su pamokymu pas kita pasiklaust, bet kazkodel savo pamokymais pats nesivadovauji smile Kaip manai, ka sitas apie tave sako? smile

Prie tavo svorio ir prie tavo kursu, tai tie 200 visiskai nieko ispudingo. Tikrai mates ir daugiau ir labai seniai ir neseniai.

Dar nei karto neesu pasakes, kad apie ka nors daug zinau wink Taip, kad neburk. Kalbejom apie EPO - kaip leidziama reikala. Raudonuosius kraujo kunelius. Tu suskelei kokia afigiena yra bolda, bet skaiciu apie raudonuosius kraujo kunelius nebuvo ir nera, ir greiciausiai, kad niekad ir nebus big_smile Dabar jau nejuciom perejai prie Erythropoietin, nors vis dar rasai EPO, kuri dauguma ir toliau skaito kaip EPO, kuri saudomasi... Bet cia nesvarbu. Esme ta, kad skaiciaus jokio nepateikei, o didzioji dauguma AS kelia raudonuju kraujo kuneliu skaiciu - net ir deca , irmetanke, ir testoeronas, ar nesusiktas masteris smile Bet stebuklinga bolda man labai idomi patapo. Tik , kad va sunku su tais skaiciais. Ar cia vel bus atsakymas apie tavo patirti - jeigu taip, tai kas per skaiciai vis gi? smile

pasakysiu trumpai, nori skaiciu ? esi beveik 40 metu, o esi kiauras kaip retis wink  EPO = Erythropoietin trumpinys, jeigu tu galvojai vejai, kad tai suprastum, tai atsiciuchink. dar vienas dalykas apie 200kg, sakai mates daugiau ? as mates zymiai daugiau, bet bent jau ir pats kazka pasiekes, o tu ? isvis net nekalbi tokiu dalyku, nes zinai kad nieko padoraus nesugebi,. Pastoviai tik Lalas ir Lalas, miegi Lalo nuotrauka apsikabines gal wink isvis neverta su tavim kalbet, nes vien kalbedamas jauciu kaip mano intelekto koficiantas krenta, kazkaip nesinori kad nukristu iki tavo lygio wink

Matai, pas tave kiausai susitrauke, kad pripazintum, kad apie EPO nieko nezinai. O kad pakartojai ka parasiau, tai jau afigienas tu smile.
Cia TU pareiskei kaip ten bolda sukelia, tai ir klausiu skaiciaus konkretaus. Ar nzn apie ka as klausiu? As suprantu, kad jaitiesi kvailesniu su kiekvienu postu smile Bet niekas neverte rasyt apie tai ko tu nezinai.
Man idomu ar oxis ar bolda siuo atveju bus stipriau.

O jeigu 200kg pasispaust gyvenimo tikslas buvau, tai tada tikrai, kad cia jau tau pasiekimas. Uzuojata aisu, kad tai vadini pasekimu smile O del Lalo nekliedek wink Jis nespaudzia.
O man paciam uzteko 170 pasispaust prie 95 ir man gerai buvo. Ne tam sportuoju wink

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1449 2012-10-29 12:28

Re: Orginalas/klastotė

didziausia tikimybe kad toje boldoje kokia 2-3kart maziau mg nei raso ir  veiklioji pati pigiausia is visos kinu rinkos. na bet man visai nesvarbu, as nei pats tas boldas vartosiu nei man jos reikia.

o del murmiko, man tai keista  kaip zmogus pastoviai jau belenkiek metu sedi ant kurso, diena is dienos  badosi vos ne po 5ml ... as tokio varianto nesuprantu.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#1450 2012-10-29 12:32

Re: Orginalas/klastotė

drugsmylife rašė:

didziausia tikimybe kad toje boldoje kokia 2-3kart maziau mg nei raso ir  veiklioji pati pigiausia is visos kinu rinkos. na bet man visai nesvarbu, as nei pats tas boldas vartosiu nei man jos reikia.

o del murmiko, man tai keista  kaip zmogus pastoviai jau belenkiek metu sedi ant kurso, diena is dienos  badosi vos ne po 5ml ... as tokio varianto nesuprantu.

Ka ir sakiau del tos boldos.

Liga gal pas zmogu. Jam viagra utiutiu yra kapot buant jaunam.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net