Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#26 2012-11-15 14:44

Re: Masinos vagyste

simaxas rašė:

bubu rasei kad is video matos vagys, kudi kaip pagaliai big_smile o tai noretum kad masinas vogtu 150kg spintos?  big_smile big_smile narkomaneliai, niolikiniai ir visokie kitokie zaliukai darbuojas juk, o kas uzsakymus daro patys neina nuvarinet.. uzuojauta del ledines masinos praradimo, bet pinigus atgavai, tai dar ne pats blogiausias scenarijus. moralas: xebra, drauskit masinas pilnu kasko, nes nezinot kada sekantis uzsakymas bus jusu masina wink

arba pirkit tokias, kad net pažiūrėt nesinorėtų į jas big_smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#27 2012-11-15 14:47

Re: Masinos vagyste

ATjr rašė:

simaxas rašė:

bubu rasei kad is video matos vagys, kudi kaip pagaliai big_smile o tai noretum kad masinas vogtu 150kg spintos?  big_smile big_smile narkomaneliai, niolikiniai ir visokie kitokie zaliukai darbuojas juk, o kas uzsakymus daro patys neina nuvarinet.. uzuojauta del ledines masinos praradimo, bet pinigus atgavai, tai dar ne pats blogiausias scenarijus. moralas: xebra, drauskit masinas pilnu kasko, nes nezinot kada sekantis uzsakymas bus jusu masina wink

arba pirkit tokias, kad net pažiūrėt nesinorėtų į jas big_smile

gal taip i krastutinumus pult nereiktu.. tam ir yra kasko. jei zmogus turi litu, ir nori vaziuot su normalia masina tai apsidraudzia ir vaziuoja. kodel jis turi kentet ir dardet su 20m senumo supuvusia toyota, vien del to, kad  jos tikrai nevogs.. wink

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#28 2012-11-15 14:55

Re: Masinos vagyste

juoko forma buvo wink bet iš kitos pusės, nereik rūpintis, užrakinai ar ne. Jaučiu net dureles atidarytas gali palikt, vis tiek niekas nesiartins big_smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#29 2012-11-15 14:58

Re: Masinos vagyste

ATjr rašė:

juoko forma buvo wink bet iš kitos pusės, nereik rūpintis, užrakinai ar ne. Jaučiu net dureles atidarytas gali palikt, vis tiek niekas nesiartins big_smile

koks bomzas gali sugalvot permiegot siltai, o ziurek dar ant sedynes primys-ne kas. negi sunku uzrakint? big_smile

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#30 2012-11-15 17:30

Re: Masinos vagyste

simaxas rašė:

bubu rasei kad is video matos vagys, kudi kaip pagaliai big_smile o tai noretum kad masinas vogtu 150kg spintos?  big_smile big_smile narkomaneliai, niolikiniai ir visokie kitokie zaliukai darbuojas juk, o kas uzsakymus daro patys neina nuvarinet.. uzuojauta del ledines masinos praradimo, bet pinigus atgavai, tai dar ne pats blogiausias scenarijus. moralas: xebra, drauskit masinas pilnu kasko, nes nezinot kada sekantis uzsakymas bus jusu masina wink

Jo pagal video tai ten kokie +- dvidesimtiniai  biciukai .Tai va kad kazkaip  nepaprotino slapuko isidet ,plius tikrai nemaniau kad taip greit atsitiks tai .Ir dar kaskiniai verkiai kai pavagia ir reikia ismoket saibas ,tai nafik jie  leidzia su 3 lygio gamikline draust ? tegu pakel reikalavimus ,nes va su sefu savo kalbejau ,o jis su lexusais vazinej tai sako su kompu gamikline signalke pagauna signala kai rakini pulteliu ir tik lempos sumirksi o pati apsauga neisijunge  ir tuo momentu nujoja .uztat reikia ijungus isistikint dar ar tikrai uzsirakino dureles .Va jis uztat per pazystamus gerus ir signalkes ir slapukus deda .

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#31 2012-11-15 17:36

Re: Masinos vagyste

ATjr rašė:

simaxas rašė:

bubu rasei kad is video matos vagys, kudi kaip pagaliai big_smile o tai noretum kad masinas vogtu 150kg spintos?  big_smile big_smile narkomaneliai, niolikiniai ir visokie kitokie zaliukai darbuojas juk, o kas uzsakymus daro patys neina nuvarinet.. uzuojauta del ledines masinos praradimo, bet pinigus atgavai, tai dar ne pats blogiausias scenarijus. moralas: xebra, drauskit masinas pilnu kasko, nes nezinot kada sekantis uzsakymas bus jusu masina wink

arba pirkit tokias, kad net pažiūrėt nesinorėtų į jas big_smile

Tai va reikia vaziuoti ,kai pavoge ir ner su kuo tai nafik ta pacia diena 3 golffiuka 95 metu uz 1000  litu paimiau isedau pavaziuot ,o varge galvoju ir dar su ja galima vaziuoti ?Mat prie anos pripratau jau ir  tikrai i ta isedus buvo vos ne depresija kaip su ja vaziuoti reiks smile bet va po sei dienai varau ir pokum ne saugot nereikia nieko palikai nudrebei ,ar kas brukstels ,o su ana tai vaikus vaikik kad nelakstitu ir su kokiu sakaliu nenubreztu mieste kur nuvarius vel ziurek pastati aikstelei tai ziurek ir rasi nubrezta tokia itampa paranojiska turedavau seip .tai  jau tada prekibos centruose pastatydavau i tolimiausia vieta ir paeidavau pesciom  bet uztat maziau sansu kad durelem susigrude trankis ir pan .

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#32 2012-11-15 18:46

Re: Masinos vagyste

Bus dar tu masinu, ne karo metas. big_smile

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#33 2012-11-15 19:23

Re: Masinos vagyste

Mantas96 rašė:

Bus dar tu masinu, ne karo metas. big_smile

Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#34 2012-11-15 19:48

Re: Masinos vagyste

Joo. rašė:

Mantas96 rašė:

Bus dar tu masinu, ne karo metas. big_smile

Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Tai jo aisku kad bus smile  As seip esu saltu nervu ir tikrai neverkslenau kai pavoge tik seip siutas eme ,nafik galvoju papultu tie susnukiai dabar i rankas per puse sutraukiciau .Bet as sau sipsausi patenkintas dar su draugais ir  kolegom  bajarius visokius metau zvengem ir tiek tie ziuri sako nu tu duodi ,sako nafik jau mes plaukus butume nusirove ir prasigert pradeja .O as toks saltakraujis ramiai reguoju blaiviai i viska .Juk zinau kad pavoge pavoge ,juk kur kas prasciau butu buve jai avarija, as lavonelis arba invalidas . o cia is dalies metalo gabalas ,aisku nuostolis  ir abidna ,bet va prie draudimo dasimetus truputi galiu vel nusipirkti .Bendradarbio siostrai toki pasaiteli nedrausta nukniso va cia jau kiek blogiau . O as tokios nuomones svarbu sveiki ir gyvi  .Kas ir svarbiausiai .Dar vienas draugiukas toks bisk prie meno ,keliautojas tai sako gal ir gerai kad pavoge gal taip ir lemta ,tarkim jai but nepavoge gal kokia baisi avarija butu .Ir ka gali zinoti ,gal jis ir teisus .O seip pries vagyste tris dienos sapnavau is tikro ant posukio didelio ileke i mane kita masina.Tai va

Neprisijungęs

 
Emporio
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#35 2012-11-15 19:54

Re: Masinos vagyste

BUBU rašė:

Joo. rašė:

Mantas96 rašė:

Bus dar tu masinu, ne karo metas. big_smile

Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Tai jo aisku kad bus smile  As seip esu saltu nervu ir tikrai neverkslenau kai pavoge tik seip siutas eme ,nafik galvoju papultu tie susnukiai dabar i rankas per puse sutraukiciau .Bet as sau sipsausi patenkintas dar su draugais ir  kolegom  bajarius visokius metau zvengem ir tiek tie ziuri sako nu tu duodi ,sako nafik jau mes plaukus butume nusirove ir prasigert pradeja .O as toks saltakraujis ramiai reguoju blaiviai i viska .Juk zinau kad pavoge pavoge ,juk kur kas prasciau butu buve jai avarija, as lavonelis arba invalidas . o cia is dalies metalo gabalas ,aisku nuostolis  ir abidna ,bet va prie draudimo dasimetus truputi galiu vel nusipirkti .Bendradarbio siostrai toki pasaiteli nedrausta nukniso va cia jau kiek blogiau . O as tokios nuomones svarbu sveiki ir gyvi  .Kas ir svarbiausiai .Dar vienas draugiukas toks bisk prie meno ,keliautojas tai sako gal ir gerai kad pavoge gal taip ir lemta ,tarkim jai but nepavoge gal kokia baisi avarija butu .Ir ka gali zinoti ,gal jis ir teisus .O seip pries vagyste tris dienos sapnavau is tikro ant posukio didelio ileke i mane kita masina.Tai va

Tai dabar surask tuos vagis, paspausk ranka ir dar pinigu duok dekodamas, kad isgelbejo tavo gyvybe nykstys

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#36 2012-11-15 19:56

Re: Masinos vagyste

daug rasai, davai papasakok kaip su draudimu susitvarkei. smalsu man kazkaip. kaip jie ta rinkos kaina skaicuoja?

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#37 2012-11-15 20:12

Re: Masinos vagyste

Loading rašė:

daug rasai, davai papasakok kaip su draudimu susitvarkei. smalsu man kazkaip. kaip jie ta rinkos kaina skaicuoja?

kiek zinau, tai anksciau bent jie kas kelis menesius gaudavo knygutes su masinu metais, varikliu kubaturomis ir kainomis, kurias sudarineja lyg ir regitra ar kazkas panasaus. tai buvo keli metai atgal.

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#38 2012-11-15 20:20

Re: Masinos vagyste

Loading rašė:

daug rasai, davai papasakok kaip su draudimu susitvarkei. smalsu man kazkaip. kaip jie ta rinkos kaina skaicuoja?

Man sefas jau ale irgi nedurnas sako kad yra tipo valstybes patvirtintos lenteles pagal komplektacija tipo ir nebus taip ,kad tipo vienam tokia pat masina ivertino  kaip pvz 10 000 kitam 15 000  .Nes as kaip ant adatu bisk sedejau  nes sakau utiutiu ivertins ant durniaus ir ka tu jiem .  Cia pas mane ERGO buvo .O is tikro tai jie eme tokiu metu komplektacijos masinas is autopliuso  skelbimu einamo laikotarpio ( ne kai pirkta buvo ) ir veda vidurki na as sep mokejas buvau 12 800 ivertino 12 700 tai labai neblogai manau. O dar pries ivertinant kai buvau su juo susitikes ir kalbejom apie kainas kiek cia man sakau ivertins sako manau   apie 10  000 nafik sakau duosiu  tuos 10 naik ir nupirk tokia ,sakau planavau butent uz 10 isitekt nes prasideda tokie tada nuo  9 000 .Ale kiek apziurejau uz  10 tai te daug kas bnebeveikia arba subraizytos lieva komplektacija ,ne tas zodis  ,jau buvau nusiviles ir zadejau nebeiskoti ,bet va ta tuo momnetu islindo labai patiko ir papirkau. O paskui kai nuvariau pas ta eksperta tai jo sako gerai sakei . Dar tipo gal litu ar ko norejo jis ,tai sako is Vilniaus ERGO  ivertino daug maziau bet as sako nesutikau ir gavos 12 700 .o ismoka 90 % nuo tos sumos .Ir dar ,jie siuncia uzklausas i sali is kur ji parvaryta ir pagaminta ,ir jai tarkim ji butu vokietijoje po avarijos ir nurasyta metalo lauzui , o cia auksarankiai atkale tada mazesne ismoka kazkiek butu arba ,del komplektacijos tarkim as galiu sakit tas tas ir anas buvo tai jie pagal win koda ta is gamintojo mato kas orginaliai ieina i komplektacija .Taigi isdurt  neiseitu .Bet kazkaip jai detum aparatura ,lietnikus ir pan tai uz tuos dadetu prie ivertintos .Visi sake turetum suvargt  kol gausi ismoka ,tipo ten vienam vos ne metai suejo kol gavo ir pan visi tik blogai sake bus bet va menuo ir viena diena praejo ir ikrito litai i saskaitele.Po to dar galvoju kas butu jai po ismokos atsirastu masina ,tai sako jai noretum galetum atiduoti ismoka ir ja pasimti  ,jai kas butu sugadyta kasko sutaisytu .Nes po ismokos draudimas tampa savininkas .O as masciau nafik jai sujota koke nuskandinta atsirastu sakitu davai grazink saibas ir pasiimk masina ,bet taip nera .O ir visi sake geriau jau nerastu jos nes sako buna ir skandintas ir suvarytas atranda paskui vargas su ta masina buna ,sako gal prie stulpo pririse kaitino te ja sniurais ka gali zinoti .

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#39 2012-11-15 20:54

Re: Masinos vagyste

Joo. rašė:

Mantas96 rašė:

Bus dar tu masinu, ne karo metas. big_smile

Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Stopudovai big_smile

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#40 2012-11-15 21:34

Re: Masinos vagyste

duglas rašė:

Joo. rašė:

Mantas96 rašė:

Bus dar tu masinu, ne karo metas. big_smile

Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Stopudovai big_smile

jus du ciulpt is tos depresijos pradetumet big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#41 2012-11-15 22:17

Re: Masinos vagyste

Mantas96 rašė:

duglas rašė:

Joo. rašė:


Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Stopudovai big_smile

jus du ciulpt is tos depresijos pradetumet big_smile big_smile

Kibiras esi, ką su tavim čia bešnekėsi..Turbut zonoj pabuvojai, kad savo pyd***kom mintim dalinies,ką išdarinėjai,kai giliioj siknoj depresuodamas sėdėjai. Gali net neberašyt,neįdomu.

Neprisijungęs

 
jurahorse
Kalbus dalyvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2012-11-10
Žinutės: 64
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#42 2012-11-15 22:29

Re: Masinos vagyste

BUBU rašė:

Joo. rašė:

Mantas96 rašė:

Bus dar tu masinu, ne karo metas. big_smile

Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Tai jo aisku kad bus smile  As seip esu saltu nervu ir tikrai neverkslenau kai pavoge tik seip siutas eme ,nafik galvoju papultu tie susnukiai dabar i rankas per puse sutraukiciau .Bet as sau sipsausi patenkintas dar su draugais ir  kolegom  bajarius visokius metau zvengem ir tiek tie ziuri sako nu tu duodi ,sako nafik jau mes plaukus butume nusirove ir prasigert pradeja .O as toks saltakraujis ramiai reguoju blaiviai i viska .Juk zinau kad pavoge pavoge ,juk kur kas prasciau butu buve jai avarija, as lavonelis arba invalidas . o cia is dalies metalo gabalas ,aisku nuostolis  ir abidna ,bet va prie draudimo dasimetus truputi galiu vel nusipirkti .Bendradarbio siostrai toki pasaiteli nedrausta nukniso va cia jau kiek blogiau . O as tokios nuomones svarbu sveiki ir gyvi  .Kas ir svarbiausiai .Dar vienas draugiukas toks bisk prie meno ,keliautojas tai sako gal ir gerai kad pavoge gal taip ir lemta ,tarkim jai but nepavoge gal kokia baisi avarija butu .Ir ka gali zinoti ,gal jis ir teisus .O seip pries vagyste tris dienos sapnavau is tikro ant posukio didelio ileke i mane kita masina.Tai va

dar daugiau problemu butu, kaleimas ar panasiai:) kam to reikia ar verta reikia paklausti...  bet mldc uz nepratrukima, nes kaip sakoma prasigere butume ar panasiai, tai jei blogai ir dar blogiau daryti, kam to reik? aisku kartais i nevilti puola nieko nepakeisi,bet saunuolis kad blaiviu protu mastai smile)

Neprisijungęs

 
edgarasbmw
Naujas dalyvis
Vietovė: Druskininkai
Registravosi: 2012-06-01
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#43 2012-11-16 10:46

Re: Masinos vagyste

kaune is policijos jokios pagalbos net nesitikek smile ten dauguma nusikaltimu su ju zinia daroma.  Pries pora metu is draugo pavoge VW Bora.  Ryte masina buvo palikta Evelke, kur pakeite stikla, o po nakties masina pavoge. Tai cia daugmaz aisku kaip kas daroma, bet pareigunai tik sypsojosi ir ziurejo kaip i durna kai pasakem nuo ko reiketu pradet ieskot.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#44 2012-11-16 12:06

Re: Masinos vagyste

Stabdyk vaizduote! smile

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#45 2012-11-16 13:11

Re: Masinos vagyste

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#46 2012-11-16 13:18

Re: Masinos vagyste

Puma9ANX rašė:

b*biu depresija karocia http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 18#p537018

lollollollol

Neprisijungęs

 
Zhaltys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 65
Atsiliepimai: 1

#47 2012-11-16 13:47

Re: Masinos vagyste

Bet man įdomu, kaip jie imobilaizerius apeina?? Signalkė, tai tarkim, nuskaitė tau rakinant mašiną, o vat imobilaizeris žymiai sunkiau nulaužt. Man elektrikas valandą maigė mašiną su kompais, kol padarė čipą (kai pametęs raktą buvau), o čia pacukai įsėdo ir nuvažiavo. Aš įtariu tavo rakto imobilaizerio čipą kokiam nors servisiuke, kuriam ką nors taisei buvo nukopijavę.

Neprisijungęs

 
BUBU
Dažnas senbūvis
Vietovė: Raseiniai-Kaunas
Registravosi: 2009-05-28
Žinutės: 830
Atsiliepimai: 1

#48 2012-11-16 15:24

Re: Masinos vagyste

Zhaltys rašė:

Bet man įdomu, kaip jie imobilaizerius apeina?? Signalkė, tai tarkim, nuskaitė tau rakinant mašiną, o vat imobilaizeris žymiai sunkiau nulaužt. Man elektrikas valandą maigė mašiną su kompais, kol padarė čipą (kai pametęs raktą buvau), o čia pacukai įsėdo ir nuvažiavo. Aš įtariu tavo rakto imobilaizerio čipą kokiam nors servisiuke, kuriam ką nors taisei buvo nukopijavę.

Tai jo arba is to ko pirkau nusikopino arba kai dirzus keite ,bet is tikro tai prasukta spinele buvo nes radau spineles blizguti toj vitoj

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#49 2012-11-16 16:02

Re: Masinos vagyste

Mantas96 rašė:

duglas rašė:

Joo. rašė:


Tavo pavoktu, tai jau seniai gilioj depresijoj sedetum...

Stopudovai big_smile

jus du ciulpt is tos depresijos pradetumet big_smile big_smile

Taigi tu ta bobu liga sergi, ne as lol

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#50 2012-11-16 17:53

Re: Masinos vagyste

Man ir teko viena idomu ivyki uzmatyt. Nakti prabudes, nuejau i virtuve, ir kaip visad uzmeciau aki kas kieme dedasi, ir uzmaciau letaai letaaai kieme riedancia audi a6 kokiu 2006m, visa ahujienai niaukta. Itartinai sustojo, ir po kokiu 2min salia jos stovejusiu 4 masinu signalkes, vienu metu is niekur eme cypti, tada audi nuvaziavo..  viskas buvo apie 3h nakties.. spresti patiem, del ko jos eme kaukti.. ;D

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net