Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#101 2013-05-14 23:09

Re: Auto iki 10k

Kykas rašė:

Ką Kaune su BMW veikt?
Kaune visureigio reik.

Tanko

Neprisijungęs

 
BizonBQ
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-12-30
Žinutės: 164
Atsiliepimai: 4

#102 2013-05-14 23:16

Re: Auto iki 10k

sporcmenas-2 rašė:

harakiri rašė:

iki 10 tukst galima koki ir Jaguara rast smile

x-type,progai pasitaikius imsiu:huh:huh

Na pradėkim no to kad anglai nemoka mašinų daryti .. Neskaitant tu 2 markių kuriu etikos sumetimais neminesiu nes manau kad ne daugeliui teks jomis vazinetis iš mūsų . Jaguarai naujausi tie gražus visai ir vidus ir išorė bet patikimumas ne kažką . O jau tie kur tu svajoji tai visai ne stebuklas .

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#103 2013-05-14 23:29

Re: Auto iki 10k

0giz rašė:

Kaip manot, iseitu iki 10k lt paimt neuzdrozta, nulaikyta bemwa 320d e46? Gal kas turit ir ka nors apie juos papasakot galit placiau siek tiek, verta neverta? Siaip mastau apie ta senesni modeli su 100kw varikliu ir be common-rail sistemos.

abejojiu

Neprisijungęs

 
0giz
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#104 2013-05-14 23:33

Re: Auto iki 10k

Kykas rašė:

Ką Kaune su BMW veikt?
Kaune visureigio reik.

Nu apie kelius tai teisybe, bet tai ka darysi, gyvent reikia. Vazineji, slalomo igudzius gerini ir vaziuokles tvirtuma tikrini. Pastarasis neblogas pas sitas troikes beje kiek esu girdejes. O ant visureigio dar kolkas man jaunam pinigu truksta big_smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#105 2013-05-14 23:36

Re: Auto iki 10k

0giz rašė:

Kykas rašė:

Ką Kaune su BMW veikt?
Kaune visureigio reik.

Nu apie kelius tai teisybe, bet tai ka darysi, gyvent reikia. Vazineji, slalomo igudzius gerini ir vaziuokles tvirtuma tikrini. Pastarasis neblogas pas sitas troikes beje kiek esu girdejes. O ant visureigio dar kolkas man jaunam pinigu truksta big_smile

Turejau, vaziuokle buvo pirmas dalykas ka teko remontuot.

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#106 2013-05-14 23:36

Re: Auto iki 10k

0giz rašė:

Kykas rašė:

Ką Kaune su BMW veikt?
Kaune visureigio reik.

Nu apie kelius tai teisybe, bet tai ka darysi, gyvent reikia. Vazineji, slalomo igudzius gerini ir vaziuokles tvirtuma tikrini. Pastarasis neblogas pas sitas troikes beje kiek esu girdejes. O ant visureigio dar kolkas man jaunam pinigu truksta big_smile

komforto 3 serijoj tikrai nesitikek big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#107 2013-05-15 00:37

Re: Auto iki 10k

Sorry, gal offtopic, bet paaiskinkit jus man kam jum reik tu bmwu? Taip, dyzeliniai varikliai ju neblogi, bet utiutiu, lietuvoj, kai 7men is 12 yra slidi danga kelio vazinet su galiniais varomais yra tiesiog nesamone. Ar jus jauciates tokiais gerais bolidais? Cia rimtai, galiniai varantys ratai tikrai ne +sas lietuvoj. O kokybes/galios/kainos santykiu tikrai yra is ko pasirinkt, nebent cia jum kaip prestizo reikalas tas bmw... Bet jei prestizo reikalas butu, tai tikrai jis nekainuotu nei iki 10 nei iki 30k litu.

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#108 2013-05-15 00:40

Re: Auto iki 10k

skersa gi smagu pastatyt ir seip bmw rimta masina kaip ir audi ir mersas  big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#109 2013-05-15 00:44

Re: Auto iki 10k

tu man pasakyk kas negerai kai varo galas? i gana statoka kalna su draugo volvo v70 neilipau,padangos net su sipais buvo,tai neitraukiau uzsikase vietoj,anti praslidimas isijunge,kai prakasa sniega ir pagauna asfalta uzgesta variklis,bandziau atgal vaziuodamas ivaziuot,kad svoris butu ant varomu ratu,tai vistiek nepasiseke,tai teko aplinkeliu vaziuo i kiema.
su savo pitaku,be parkiu ilipau.padangu likutis ape 5mm ir be sipu.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#110 2013-05-15 00:48

Re: Auto iki 10k

As cia nenorejau kazko blogo apie bmw pasakyt, tiesiog mano manymu galas varomas yra daug sunkiau kontroliuojamas/suvaldomas nei kad varomi priekiniai. O del ivaziavimo i kalna tai kazkaip neitiketinai skamba. Galas varomas kaip bebutu labiau nesioja. Paemus identisko pajegumo variklius tikrai nemanau, kad galas varomas uzkoptu greiciau. Manau yra kazkur kokiu bandymu atlikta pan. tematika bet dabar tingiu ieskot. Man tiesiog idomu, kodel tiek daug bmw nori ir tiek. Ir idomu ar tie kurie nori yra vairave pries tai priekiu varomas ir galu varomas.

Neprisijungęs

 
Ignas99
Shadow line
Vietovė: Kaunas/Kopenas
Registravosi: 2013-05-11
Žinutės: 1144
Atsiliepimai: 1

#111 2013-05-15 01:05

Re: Auto iki 10k

dar kitas dalykas, nevisiem zmoniem automobilis tik transporto priemone smile kitiem hobis ar dar kazkas, o bmw  manau nesuklysiu kad visada yra ir buvo skaitomas automobiliu etalonas, galia manevringumas ir t.t

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#112 2013-05-15 01:28

Re: Auto iki 10k

Ignas99 rašė:

dar kitas dalykas, nevisiem zmoniem automobilis tik transporto priemone smile kitiem hobis ar dar kazkas, o bmw  manau nesuklysiu kad visada yra ir buvo skaitomas automobiliu etalonas, galia manevringumas ir t.t

Manau klysti tiek klabėdamas tiek apie galią, tiek apie manevringumą. Bet tiek jau tos, kaip sakiau įdomu buvo išgirsti tų nuomonę kurie nori bmw smile O į gilesnes diskusijas nenoriu lįsti smile Mano asmenine nuomone jei nori galios ir manevringumo imk koki subariką keturiais varomais. O kitais atvejais man priekiniai varomi labiau patiko nei galiniai. Sėkmės renkantis auto wink

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#113 2013-05-15 07:08

Re: Auto iki 10k

0giz rašė:

Kykas rašė:

Ką Kaune su BMW veikt?
Kaune visureigio reik.

Nu apie kelius tai teisybe, bet tai ka darysi, gyvent reikia. Vazineji, slalomo igudzius gerini ir vaziuokles tvirtuma tikrini. Pastarasis neblogas pas sitas troikes beje kiek esu girdejes. O ant visureigio dar kolkas man jaunam pinigu truksta big_smile

butent pakaba didziausia beda sitam modeli,apskritai tas aliuminis nk gero...vaziuojant lygiu keliu, ar vingiuotu tai man ji ledine masina, bet kai klaipedos gatves duobetos ir nelygios tai as nznau uz kiek laiko vel pakaba keist turesiu,pakeista pas mane pries 2000 km visiskai nauja, kolkas nebarska, na aisku ir neturetu, bet kazkaip nemanau, kad gali ji laikyt kai variklis ir visas priekis sunkus..pas mane isore visa nudrozta, bamperiai nubrozdinti, slenkstis skiles (na tokiu jau pirkau), po sios ziemos galinio bamperio vienas laikikliu plyso sniege uzstrigus, tai db kampas koki puse cm atsokes kur jungias su sparnu ties kuro baku...jei pardavineciau tai laisvai i 10 tilptum  vien del to kad norint isores ledines i ja kist reiks. vidus geras pas mane, tiek kompresija tiek pakaba tiek turbina tiek siurbliai visi.o siaip butent ir reikia ziuret i priekine pakaba, i termostatus{nors cia tokia ir beda)i siurblius, kurie jau daznai buna nujoti, turbina irgi dauguma atveju jau arba remontuot arba keist reikia , bent kiek as ieskojau tokios esmines bedos budavo.kainos tai atsakysiu taip, man su savikaina , bent jau kiek ta savikaina klaipedoje yra, kaune viska pigiau gauciau, bet iki jo vaziuot toli...du sarnyrai priekiniai, vairo traukle kaire 700lt, kai tevo pezo uz viska ta pati nei 350 nereikia.galima mazdaug primest kainas.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#114 2013-05-15 07:11

Re: Auto iki 10k

Ignas87 rašė:

Ignas99 rašė:

dar kitas dalykas, nevisiem zmoniem automobilis tik transporto priemone smile kitiem hobis ar dar kazkas, o bmw  manau nesuklysiu kad visada yra ir buvo skaitomas automobiliu etalonas, galia manevringumas ir t.t

Manau klysti tiek klabėdamas tiek apie galią, tiek apie manevringumą. Bet tiek jau tos, kaip sakiau įdomu buvo išgirsti tų nuomonę kurie nori bmw smile O į gilesnes diskusijas nenoriu lįsti smile Mano asmenine nuomone jei nori galios ir manevringumo imk koki subariką keturiais varomais. O kitais atvejais man priekiniai varomi labiau patiko nei galiniai. Sėkmės renkantis auto wink

atsakysiu tevo patirtimo kol dar dirbo remonto imoneje ir varydavo nuo tralu masinas i vilniu arba is vilniaus i uosta.tai tik bmw ir mersai pilnu gazu parmindavo autosttrada visa kelia, audi ties kryzkalniu arba varikliai perkaisdavo arba uzkaldavo, na aisku ir tarp audziu buvo geresniu modeliu(varikliu prasme)o kiek tevas sakes yra tai nei vienas bmw ir nei vienas mersas nebuvo pavedes.aisku tai buvo masinos iki 97 metu visos, kaip db yra neaisku.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#115 2013-05-15 08:27

Re: Auto iki 10k

Turiu draugą kuris kitos markės nepripažįsta tik BMW ir viskas.
Nieko nesakau, geri automobiliai.

Tik ne Kaune big_smile

Žiemą pas mane daugiaaukščio kieme būna BMW cirkas. big_smile
Padangų džyrinimo metas tsakant...
Jei bemvas įvažiavo, tai jau pats ir neišvažiuos... Tiesa dauguma net neįvažiuoja...
Sunku su BMW daugiaaukščių kiemuose. Sunkoka ir apledijusiais kaimo keliukais važinėt.
Pripranti, kad pastoviai uodegą vizgina, bet atsipalaiduot jau nėr kada...
Pastoviai varantys 4 ratai yra labai didelis gėris patogumo ir saugumo prasme.
Prijungiamas priekinis tiltas jau tik diedam su kiaušiais. wink

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#116 2013-05-15 08:40

Re: Auto iki 10k

Kykas rašė:

Turiu draugą kuris kitos markės nepripažįsta tik BMW ir viskas.
Nieko nesakau, geri automobiliai.

Tik ne Kaune big_smile

Žiemą pas mane daugiaaukščio kieme būna BMW cirkas. big_smile
Padangų džyrinimo metas tsakant...
Jei bemvas įvažiavo, tai jau pats ir neišvažiuos... Tiesa dauguma net neįvažiuoja...
Sunku su BMW daugiaaukščių kiemuose. Sunkoka ir apledijusiais kaimo keliukais važinėt.
Pripranti, kad pastoviai uodegą vizgina, bet atsipalaiduot jau nėr kada...
Pastoviai varantys 4 ratai yra labai didelis gėris patogumo ir saugumo prasme.
Prijungiamas priekinis tiltas jau tik diedam su kiaušiais. wink

oman smagiausia vairuot galui varoma, nors pripazistu ir kitus modelius:) ir cia mitas,kad bmw kieme siaubas.penktasbmw sui gerom padangom vaziuoja visur, reikia tik tarpinei gerai but, nes vienas su ta masina uzklimpsta kitas isvaziuoja.+ dauguma uzsimete placias padangas zemo profilio,pazemine masinas tai ko noret kad jie isvaziuos smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#117 2013-05-15 09:42

Re: Auto iki 10k

Ignas87 rašė:

As cia nenorejau kazko blogo apie bmw pasakyt, tiesiog mano manymu galas varomas yra daug sunkiau kontroliuojamas/suvaldomas nei kad varomi priekiniai. O del ivaziavimo i kalna tai kazkaip neitiketinai skamba. Galas varomas kaip bebutu labiau nesioja. Paemus identisko pajegumo variklius tikrai nemanau, kad galas varomas uzkoptu greiciau. Manau yra kazkur kokiu bandymu atlikta pan. tematika bet dabar tingiu ieskot. Man tiesiog idomu, kodel tiek daug bmw nori ir tiek. Ir idomu ar tie kurie nori yra vairave pries tai priekiu varomas ir galu varomas.

nenoriu nieko irodineti,tuo labiau neturiu nei video nei ka,pats nesitikejau,kad ivaziuosiu,net draugas mate ir sako aip taip gali buti.tikrai nepizdielinu,buvo taip kaip sakau.
bmw visada buvo ir yra  grazus,na ten atmetus keleta modeliu,kaip x1,x3 ir kompaktus.o del subaru,tai nzn,perka tie kam patinka,as jei gyvenciau pamirsam kampeli,kur ziema privaziavimas blogas gal ir imciau legacy 4x,o seip dizainas baisus tu subariku.
kas liecia gala su bmw-pradejo nest atleidai gaza.
turint vairavimo skillo bmw yra ftw smile

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#118 2013-05-15 09:43

Re: Auto iki 10k

O dabar bus topinis bajeris big_smile

Šia žiema kieme padėjau išstumti 3 automobilius.
Visi 5 klasės BMW big_smile

Nu pipiec big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#119 2013-05-15 09:53

Re: Auto iki 10k

Kykas rašė:

O dabar bus topinis bajeris big_smile

Šia žiema kieme padėjau išstumti 3 automobilius.
Visi 5 klasės BMW big_smile

Nu pipiec big_smile

ir visi su r17 r18 padangom ir ne aukstesnem kaip 40 padangom? smile pas mane r15 60, tikkad m+s ir tai isvaziuoju su treciuku is kiemu,tik ant dugno pasidedu nes zemas.su zieminem dar geriau lipasu visom tom sistemom smile

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#120 2013-05-15 10:33

Re: Auto iki 10k

Tiesa pasakius, kokios padangos buvo, tai ir neatsimenu, o gal dėmesio netkreipiau...

O šiaip, tai bendra taisyklė auto pirkime- automobilį pirkti ne brangesnį, nei tavo 3 mėnesių atlyginimų suma.
Tada nekils bėdų su eksploatacija, remontu ir pan... O žinant protingą sumą galima pirkti tokią kokios nori ar kuri graži.
Neprilips- parduosi. Net jeigu ir į minusą, tai tikrai ne tragedija, kai visa automobilio kaina 3 algos.
Čia tik automobilis ir tiek...
Kai jau rasi koks automobilis limpa, va tam jau galima daug ką atleist wink

Paskutinį kartą taisė Kykas (2013-05-15 10:34)

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#121 2013-05-15 11:13

Re: Auto iki 10k

viskas tik del galiniu varomu. uzmest sikna yra krutai. todel bmw karaliauja. turejau 6 skirtingus bmw.. galiu pasakyt tik tiek - jei masina nenubegus 500 000km ir buvo iki taves priziurima, o ne lauzoma - tai gan patvarus auto tie bmw tiek e36 tiek e34 tiek e46 tiek e39.. tai kaip ir vienintelis pliusas - tvarkingas bmw yra patikimas automobilis. kas liecia galia, tai nei vienas stockinis bmw nevaziuoja(netraukia) kaip turetu.. lyginant kad ir su elementariu 2.2 honda accord. tarkim standartine kregzde e36 2.0 6cil variklis galios turi, bet nevaziuoja. vos ne kas antras miesto kibiriukas tokia kregzde sustacius apdetu. visi bmw praranda galia perduodami jega i galinius ratus.. kitas dalykas, jau kad nevaziuoja, nors graziai burzgia, bet kad kuro eda aplamai dvigubai negu taip pat traukianti bet kuri auto.. cia didziausia bauda. as skaitau, bmw pramogai yra labai liuks, o vazinejimui i darba geriau rinktis bet ka su 1.9 tdi. dabar vazineju su audine, ir kogero prie bmw nebegrysiu daugiau niekad..

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#122 2013-05-15 11:30

Re: Auto iki 10k

Kykas rašė:

O dabar bus topinis bajeris big_smile

Šia žiema kieme padėjau išstumti 3 automobilius.
Visi 5 klasės BMW big_smile

Nu pipiec big_smile

Tai as su bmwe60 ir visa ziema neisvaziuodavau niekur be pagalbos, 18 rata 255 plotis jau kai pajudet reikia tai utiutiu smile o tiesiojoj kontroles gelbsti

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#123 2013-05-15 12:28

Re: Auto iki 10k

simaxas rašė:

viskas tik del galiniu varomu. uzmest sikna yra krutai. todel bmw karaliauja. turejau 6 skirtingus bmw.. galiu pasakyt tik tiek - jei masina nenubegus 500 000km ir buvo iki taves priziurima, o ne lauzoma - tai gan patvarus auto tie bmw tiek e36 tiek e34 tiek e46 tiek e39.. tai kaip ir vienintelis pliusas - tvarkingas bmw yra patikimas automobilis. kas liecia galia, tai nei vienas stockinis bmw nevaziuoja(netraukia) kaip turetu.. lyginant kad ir su elementariu 2.2 honda accord. tarkim standartine kregzde e36 2.0 6cil variklis galios turi, bet nevaziuoja. vos ne kas antras miesto kibiriukas tokia kregzde sustacius apdetu. visi bmw praranda galia perduodami jega i galinius ratus.. kitas dalykas, jau kad nevaziuoja, nors graziai burzgia, bet kad kuro eda aplamai dvigubai negu taip pat traukianti bet kuri auto.. cia didziausia bauda. as skaitau, bmw pramogai yra labai liuks, o vazinejimui i darba geriau rinktis bet ka su 1.9 tdi. dabar vazineju su audine, ir kogero prie bmw nebegrysiu daugiau niekad..

idomiai.as tik pora kartu dragavau su dabartine,tai golfas dvilitris benzas tik ant pirmos pavaros ciut prieki buvo,kazkokia Mazda net nebuvo I prieki ilindus.bmw beda,kad kjp sakei Galios praranda,pernelyg sunkus kj tokiai masinai.tas tavo acordas paminetas sveria beveik pusantro simto kg maziau nei troike,o klase visai kita..del to svorio ir kuro pasriobia nemenkai,nors normaliai vazinejant itelpi I kitu masinu normas.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#124 2013-05-15 12:42

Re: Auto iki 10k

simaxas rašė:

viskas tik del galiniu varomu. uzmest sikna yra krutai. todel bmw karaliauja. turejau 6 skirtingus bmw.. galiu pasakyt tik tiek - jei masina nenubegus 500 000km ir buvo iki taves priziurima, o ne lauzoma - tai gan patvarus auto tie bmw tiek e36 tiek e34 tiek e46 tiek e39.. tai kaip ir vienintelis pliusas - tvarkingas bmw yra patikimas automobilis. kas liecia galia, tai nei vienas stockinis bmw nevaziuoja(netraukia) kaip turetu.. lyginant kad ir su elementariu 2.2 honda accord. tarkim standartine kregzde e36 2.0 6cil variklis galios turi, bet nevaziuoja. vos ne kas antras miesto kibiriukas tokia kregzde sustacius apdetu. visi bmw praranda galia perduodami jega i galinius ratus.. kitas dalykas, jau kad nevaziuoja, nors graziai burzgia, bet kad kuro eda aplamai dvigubai negu taip pat traukianti bet kuri auto.. cia didziausia bauda. as skaitau, bmw pramogai yra labai liuks, o vazinejimui i darba geriau rinktis bet ka su 1.9 tdi. dabar vazineju su audine, ir kogero prie bmw nebegrysiu daugiau niekad..

Oj cia galeciau gincytis ir gincytis.  big_smile 530d turiu jei normaliai vziuoji trasoj 6-7 l. nevirsjant 130.  smile draguose ir 12 pasima.
Otu kad ten lygini tuos japonus su bmw cia nesamone. praita penktadieni dragavau su crx tai kas is to nei isvietos nesoko i prieki nei ka. O jei jau stoju su civiku tai kas is to soka i prieki maximum iki 100 po to jau ziuriu i ji per galini veidrodeli.  smile
Velgi daug ka sudaro ratai ir pan. dabar pats turiu ratus 19 275/35 tai jau kuro siektiek daugiau suvalgo.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#125 2013-05-15 13:36

Re: Auto iki 10k

Ignas87 rašė:

As cia nenorejau kazko blogo apie bmw pasakyt, tiesiog mano manymu galas varomas yra daug sunkiau kontroliuojamas/suvaldomas nei kad varomi priekiniai. O del ivaziavimo i kalna tai kazkaip neitiketinai skamba. Galas varomas kaip bebutu labiau nesioja. Paemus identisko pajegumo variklius tikrai nemanau, kad galas varomas uzkoptu greiciau. Manau yra kazkur kokiu bandymu atlikta pan. tematika bet dabar tingiu ieskot. Man tiesiog idomu, kodel tiek daug bmw nori ir tiek. Ir idomu ar tie kurie nori yra vairave pries tai priekiu varomas ir galu varomas.

+ Bizon, ka tu cia veiki sioj temoj ? smile Tau reiktu sukurti tema- "masinos nuo 150 000 Lt" smile)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net