Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

aurimasS20
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-07-04
Žinutės: 32
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#426 2013-07-08 21:55

Re: Sporto klubai Kaune

Nu dekui reikes bandyti kazka ziureti smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#427 2013-07-08 22:40

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

aurimasS20 rašė:

O kaip ten tas klubas normalus? smile

fainas toks stiklinis,tik kai buvau pasiziuret tai rubines mazokos,ir sekmadieniais nedirba ,
PASIMATYMAS GYM irgi sekmadieni nebe dirba,ir DAINAVOS uzluzo sekmadieni,beliko IDEJA ,vakar ten trevke dariau,galvoju gal menesiukui apsistoti,geriausia muzika kala kiek aplinkui saliu yra.geros kolonkes ir treneris Martynas garso negaili.
man tai jau nuo senu laiku geras muzikinis fonas ,tai pagrindas gerai trevkei

butent!! big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#428 2013-07-08 22:40

Re: Sporto klubai Kaune

gal kas sporto klube SAVAS sportuoja prie akropolio ?

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#429 2013-07-09 00:30

Re: Sporto klubai Kaune

smekla rašė:

gal kas sporto klube SAVAS sportuoja prie akropolio ?

Ten kur toj mentinei? Nezinau pavadinimo. Jei jo tai sportaves as jame, nieko ispudingo...  smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#430 2013-07-09 01:07

Re: Sporto klubai Kaune

waifajus rašė:

smekla rašė:

gal kas sporto klube SAVAS sportuoja prie akropolio ?

Ten kur toj mentinei? Nezinau pavadinimo. Jei jo tai sportaves as jame, nieko ispudingo...  smile

nementinej smile netoli zaliukes saslykines ir prie pat kazkokios zveju parduotuves

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#431 2013-07-09 09:18

Re: Sporto klubai Kaune

smekla rašė:

NATURAL1978 rašė:

aurimasS20 rašė:

O kaip ten tas klubas normalus? smile

fainas toks stiklinis,tik kai buvau pasiziuret tai rubines mazokos,ir sekmadieniais nedirba ,
PASIMATYMAS GYM irgi sekmadieni nebe dirba,ir DAINAVOS uzluzo sekmadieni,beliko IDEJA ,vakar ten trevke dariau,galvoju gal menesiukui apsistoti,geriausia muzika kala kiek aplinkui saliu yra.geros kolonkes ir treneris Martynas garso negaili.
man tai jau nuo senu laiku geras muzikinis fonas ,tai pagrindas gerai trevkei

butent!! big_smile

Ausines,pleiris ir visuose klubuose bus megstama muzika smile

Neprisijungęs

 
Lattemacc
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-06
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#432 2013-07-12 15:00

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

aurimasS20 rašė:

O kaip ten tas klubas normalus? smile

fainas toks stiklinis,tik kai buvau pasiziuret tai rubines mazokos,ir sekmadieniais nedirba ,
PASIMATYMAS GYM irgi sekmadieni nebe dirba,ir DAINAVOS uzluzo sekmadieni,beliko IDEJA ,vakar ten trevke dariau,galvoju gal menesiukui apsistoti,geriausia muzika kala kiek aplinkui saliu yra.geros kolonkes ir treneris Martynas garso negaili.
man tai jau nuo senu laiku geras muzikinis fonas ,tai pagrindas gerai trevkei

Mano nuomone Martynas apskritai geriausias treneris Idejoj.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#433 2013-07-12 18:51

Re: Sporto klubai Kaune

Lattemacc rašė:

NATURAL1978 rašė:

aurimasS20 rašė:

O kaip ten tas klubas normalus? smile

fainas toks stiklinis,tik kai buvau pasiziuret tai rubines mazokos,ir sekmadieniais nedirba ,
PASIMATYMAS GYM irgi sekmadieni nebe dirba,ir DAINAVOS uzluzo sekmadieni,beliko IDEJA ,vakar ten trevke dariau,galvoju gal menesiukui apsistoti,geriausia muzika kala kiek aplinkui saliu yra.geros kolonkes ir treneris Martynas garso negaili.
man tai jau nuo senu laiku geras muzikinis fonas ,tai pagrindas gerai trevkei

Mano nuomone Martynas apskritai geriausias treneris Idejoj.

ta tema ar geras jis ar ne treneris negaliu nieko pasakyti,nes nekalbejom apie sporta rimciau,
bet jei sakai tai taip ir yra

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2013-07-12 18:51)

Neprisijungęs

 
Kudoist
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 73
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#434 2013-08-06 00:47

Re: Sporto klubai Kaune

Pats lankau Dainavos sporto klubą. Ką galiu pasakyt - tai neblogas. Įranga normali,naudotis dar tikrai galima,tik kad žiema buna labai daug naujokų visokiu prieina todėl tenka laukt norint atlikt pratima. Treneriai yra du,bet kažkaip aš juos retai ten matau. Beje naujokams ten padeda.. Rubine normali,tik sakau kai daug žmonių tenka spaustis.. Dar vienas pliusas tas,kad yra bokso kriause,vasara aišku ji visada laisva,galima pasireikšt kas nori,na o per mokslo metus ten galima tik kas antra diena patekt. Apskritai tai sakau geras klubas (bent man) ir pigus! smile

Neprisijungęs

 
MaxGain
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-13
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#435 2013-08-17 16:46

Re: Sporto klubai Kaune

Sveiki, noreciau Jusu patarimo.
Noriu pradeti nuo rudens sportuoti sporto salej kazkur Kaune, tik nezinau kur geriausia. Mastau gal silainiuose oazej, bet kaip ten treneriai? Ar naujokus priziuri ?
Gal kas siaip netingesit ir  parasysit patarima, kur geriausia eiti, kad butu treneris, kuris galetu pradzioj priziureti , patarti. Aciu is anksto uz patarimus smile

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#436 2013-08-17 17:56

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

Sveiki, noreciau Jusu patarimo.
Noriu pradeti nuo rudens sportuoti sporto salej kazkur Kaune, tik nezinau kur geriausia. Mastau gal silainiuose oazej, bet kaip ten treneriai? Ar naujokus priziuri ?
Gal kas siaip netingesit ir  parasysit patarima, kur geriausia eiti, kad butu treneris, kuris galetu pradzioj priziureti , patarti. Aciu is anksto uz patarimus smile

Nori sportuot ar nori naujus treningus parodyt?

Neprisijungęs

 
Tadas1992
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-11
Žinutės: 67
Atsiliepimai: 0

#437 2013-08-17 18:14

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

Sveiki, noreciau Jusu patarimo.
Noriu pradeti nuo rudens sportuoti sporto salej kazkur Kaune, tik nezinau kur geriausia. Mastau gal silainiuose oazej, bet kaip ten treneriai? Ar naujokus priziuri ?
Gal kas siaip netingesit ir  parasysit patarima, kur geriausia eiti, kad butu treneris, kuris galetu pradzioj priziureti , patarti. Aciu is anksto uz patarimus smile

Sale pati tikrai gera,bet va treneriai nekazka. Patys tikrai tau neprieis ir kazko nepatarines,jei paklausi atsakys ,bet daznai nepatenkinti liks,kad klausineji. Jei nori ,kad patarinetu, reik jau moket pinigus uz asmenine treniruote. Netoli impulso Baltai yra, kiek girdejau ten treneriai gerai dirba.

Neprisijungęs

 
MaxGain
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-13
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#438 2013-08-18 23:17

Re: Sporto klubai Kaune

Jutai, tikrai ne . Tai vat as ir noreciau suzinoti , kur treneris gali normaliai paaiskint , paziureti ar taisiklingai atlieki pratimus pradzioj ir t.t   , o man nebutinai silaniuose, vistiek esu ne is kauno, tad vazinet ar taip ar taip reikes.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#439 2013-08-18 23:57

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

Jutai, tikrai ne . Tai vat as ir noreciau suzinoti , kur treneris gali normaliai paaiskint , paziureti ar taisiklingai atlieki pratimus pradzioj ir t.t   , o man nebutinai silaniuose, vistiek esu ne is kauno, tad vazinet ar taip ar taip reikes.

Apie pro gym neblogi atsiliepimai raudondvario plente prie norfos

Neprisijungęs

 
MaxGain
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-13
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#440 2013-08-19 15:04

Re: Sporto klubai Kaune

o kaip prie pilies ?  Ten kazkur salia Titano minejo , kad geras treneris yra.

Neprisijungęs

 
microlabas
Išmestas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-04-18
Žinutės: 163
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#441 2013-08-19 16:13

Re: Sporto klubai Kaune

Gal turit patart kokių sporto klubų,kad kaina mėnesiui būtų iki 100 Litų ir būtų kurnors netoli Kalniečių.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#442 2013-08-19 16:51

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

o kaip prie pilies ?  Ten kazkur salia Titano minejo , kad geras treneris yra.

Tai cia pacioj undinei lygtais yra

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#443 2013-08-19 20:16

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

o kaip prie pilies ?  Ten kazkur salia Titano minejo , kad geras treneris yra.

Silainiuose i belekuria mokyklos rusio sale eik. Jeigu laikysies sales etiketo taisykliu tai tikrai visi pades.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#444 2013-08-19 21:30

Re: Sporto klubai Kaune

Kudoist rašė:

Pats lankau Dainavos sporto klubą. Ką galiu pasakyt - tai neblogas. Įranga normali,naudotis dar tikrai galima,tik kad žiema buna labai daug naujokų visokiu prieina todėl tenka laukt norint atlikt pratima. Treneriai yra du,bet kažkaip aš juos retai ten matau. Beje naujokams ten padeda.. Rubine normali,tik sakau kai daug žmonių tenka spaustis.. Dar vienas pliusas tas,kad yra bokso kriause,vasara aišku ji visada laisva,galima pasireikšt kas nori,na o per mokslo metus ten galima tik kas antra diena patekt. Apskritai tai sakau geras klubas (bent man) ir pigus! smile

gerai ten ,rytais tai nera tu zmoniu as kai n uo 11 00 sportuoju tai super
sale su maisu ,didelis pliusas
girdejau kad trenerius atleide bent vasarai

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#445 2013-08-19 21:32

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

Sveiki, noreciau Jusu patarimo.
Noriu pradeti nuo rudens sportuoti sporto salej kazkur Kaune, tik nezinau kur geriausia. Mastau gal silainiuose oazej, bet kaip ten treneriai? Ar naujokus priziuri ?
Gal kas siaip netingesit ir  parasysit patarima, kur geriausia eiti, kad butu treneris, kuris galetu pradzioj priziureti , patarti. Aciu is anksto uz patarimus smile

ateik i DAINAVA,kasdien nuo 11 bunu patarsiu uz dyka nereikes melstis kokiam ale treneriui

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#446 2013-08-19 21:45

Re: Sporto klubai Kaune

microlabas rašė:

Gal turit patart kokių sporto klubų,kad kaina mėnesiui būtų iki 100 Litų ir būtų kurnors netoli Kalniečių.

DAINAVA,IDEJA,GRUBIAI PO 80 LT DIENINIAI,AISKU IR SAULETEKIS

Neprisijungęs

 
MaxGain
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-02-13
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#447 2013-08-20 23:37

Re: Sporto klubai Kaune

Natural, ateiciau . Bet tas dalykas , kad as 11  negaliu ateit sportuot, nes va tuoj rugsejis , tai va man dar reik ir mokykloj pasedet .
O cia tas dainavos sporto klubas, kur Raimundas Petraitis treneriu dirba gal?

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#448 2013-08-21 18:33

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

Natural, ateiciau . Bet tas dalykas , kad as 11  negaliu ateit sportuot, nes va tuoj rugsejis , tai va man dar reik ir mokykloj pasedet .
O cia tas dainavos sporto klubas, kur Raimundas Petraitis treneriu dirba gal?

ka jis ten dirbdavo ,su pagyvenusiom mergom paplepedavo:Dbig_smilebig_smilebig_smile
,bet va vis gyvas zmogus ,gali ir patart jei paklausi ko ,o kai nera tai nera nieko.
siandien tai isvis dainavoi cirkas gavosi,sunervavo nuina...big_smilebig_smilebig_smile
karoce ,vakar ten po sale dvi tokios mergikes,po 15 m begiojo pasimete ,naujokes aisku,treneres ,kuri yra koki 7 menesi nescia , su geru pilvu,nebuvo kaip visada.tai man pagailo ju ,sakau,jei norit tai ,galiu parodyt ka ,cia reikia mazdaug daryt,tos sako gerai.na zodziu pradejau uz rankos vedzioti,mokinau pritupimus be svorio daryti,ir visus kitus pratimus kojom ,po biskuti ,palengva po pora priejimu,kad vaikai suprastu ,bent kaip pagrindiniai pratimai darosi.karoce padarem kojas sakau jei norit tai rytoi galiu parodyt kaip ten virsu treniruot,na susitarem siandien susitikom,pradejom ten krutine nugara ,po pora pratimu,po pora setu grupei,pasirode trenere kazkuriuo momentu ,jai sakau.cia biski tau padedu,ta sako ai nieko as vistiek nespeju,tipo gerai:)smilesmile
,ir kaip tik tada semininke uzejo sales ,ta kur uzbaninus buvo mane,ji sako ,oi mergaites ,tai trenere juk yra ka jus cia dabar.sakau tai mes patys kazka sugalvosim.karoce ta nuejo dave velniu trenerei,kad nedirba ,ta su savo pilvu atleke prie musu ir vos kad ne rekdama ,tai ka cia darot ,kodel ne ivadine programa
,kaip mokytoja ant pirmoku.nors as uz ja 10 m maziausiai vyresnis,na nuo tokio naglumo ir netakto biski spaudimas sukilo sakau suprantu kad nescia bet jau baik juokauti:Dbig_smilebig_smile,ta  nusitempe tas mergas daryti IVADINES VISAGALES PROGRAMOS,kurioje buvo keli pratimai  ,kuriuos katik jos padare,trenerei dzin,nei pklause ka jos jau padare nieko.daro vel,sakau, trenere , sita pratima panos jau dare,tai visai vienodai, sako man, katu cia isvis kabinejiesi,kas tau nepatinka
,na nesciai ka gali atsakyt i toki pjovima,aciu butu geriau pasakius kad jos naujokus ganau ,karoce isvadinau popierine trenere tuo baigesi
.karoce kas naujokai tai cia gal neikite ,nes niekas ten jusu normaliai neziures,tik pinigus paims.

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#449 2013-08-21 18:34

Re: Sporto klubai Kaune

MaxGain rašė:

Natural, ateiciau . Bet tas dalykas , kad as 11  negaliu ateit sportuot, nes va tuoj rugsejis , tai va man dar reik ir mokykloj pasedet .
O cia tas dainavos sporto klubas, kur Raimundas Petraitis treneriu dirba gal?

tai dar savaite iki to rugsejo ateik rytoi ,pasportuosim,ar tu is tu pazaduku,kur sau pasizada eit i sale nuo kito men 1 dbig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#450 2013-08-21 19:01

Re: Sporto klubai Kaune

NATURAL1978 rašė:

MaxGain rašė:

Natural, ateiciau . Bet tas dalykas , kad as 11  negaliu ateit sportuot, nes va tuoj rugsejis , tai va man dar reik ir mokykloj pasedet .
O cia tas dainavos sporto klubas, kur Raimundas Petraitis treneriu dirba gal?

ka jis ten dirbdavo ,su pagyvenusiom mergom paplepedavo:Dbig_smilebig_smilebig_smile
,bet va vis gyvas zmogus ,gali ir patart jei paklausi ko ,o kai nera tai nera nieko.
siandien tai isvis dainavoi cirkas gavosi,sunervavo nuina...big_smilebig_smilebig_smile
karoce ,vakar ten po sale dvi tokios mergikes,po 15 m begiojo pasimete ,naujokes aisku,treneres ,kuri yra koki 7 menesi nescia , su geru pilvu,nebuvo kaip visada.tai man pagailo ju ,sakau,jei norit tai ,galiu parodyt ka ,cia reikia mazdaug daryt,tos sako gerai.na zodziu pradejau uz rankos vedzioti,mokinau pritupimus be svorio daryti,ir visus kitus pratimus kojom ,po biskuti ,palengva po pora priejimu,kad vaikai suprastu ,bent kaip pagrindiniai pratimai darosi.karoce padarem kojas sakau jei norit tai rytoi galiu parodyt kaip ten virsu treniruot,na susitarem siandien susitikom,pradejom ten krutine nugara ,po pora pratimu,po pora setu grupei,pasirode trenere kazkuriuo momentu ,jai sakau.cia biski tau padedu,ta sako ai nieko as vistiek nespeju,tipo gerai:)smilesmile
,ir kaip tik tada semininke uzejo sales ,ta kur uzbaninus buvo mane,ji sako ,oi mergaites ,tai trenere juk yra ka jus cia dabar.sakau tai mes patys kazka sugalvosim.karoce ta nuejo dave velniu trenerei,kad nedirba ,ta su savo pilvu atleke prie musu ir vos kad ne rekdama ,tai ka cia darot ,kodel ne ivadine programa
,kaip mokytoja ant pirmoku.nors as uz ja 10 m maziausiai vyresnis,na nuo tokio naglumo ir netakto biski spaudimas sukilo sakau suprantu kad nescia bet jau baik juokauti:Dbig_smilebig_smile,ta  nusitempe tas mergas daryti IVADINES VISAGALES PROGRAMOS,kurioje buvo keli pratimai  ,kuriuos katik jos padare,trenerei dzin,nei pklause ka jos jau padare nieko.daro vel,sakau, trenere , sita pratima panos jau dare,tai visai vienodai, sako man, katu cia isvis kabinejiesi,kas tau nepatinka
,na nesciai ka gali atsakyt i toki pjovima,aciu butu geriau pasakius kad jos naujokus ganau ,karoce isvadinau popierine trenere tuo baigesi
.karoce kas naujokai tai cia gal neikite ,nes niekas ten jusu normaliai neziures,tik pinigus paims.

Vėl baną gausi ir eisi kitur sportuot big_smile
Šiaip tai jo, ten naujokų nežiūri ir niekada nežiūrėjo. Kažkada kai nuėjau, tai net nepaklausė ar žinau ką daryt. Mačiau kaip kitus naujokus paliko likimo valei, tie vaikšto po salę, nuotraukas žiūrinėja, nežino net į kurią pusę eit. Jau galvojau apsisukę namo eis.. pas juos net prie durų kažkoks lozungas kabėjo, tipo pas mus tik savarankiški sportuoja, ar kažkas tokio, nebepamenu. Žodžiu mintis ta, kad daryk ką nori, nieks tau nepadės.
Verdiktas, gera salė, jei žinai ką darai, bet trenerių ten skaityk kad nėra..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net