Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#21926 2013-11-18 15:17

Re: Blevyzgos™ II dalis

Mano masinai sona mergina buvo nubraukus. Neprasilenke gatvej mergos, tai kabino mano masina stovinsia saligatvyje. Bet maladec, paliko rasteli su tel nr uz valytuvo. Atejau radau rasteli, paziurejau, kad buferis ir sparnas nubreztas (butu tik buferis tai nekreipciau demesio), paskambinau, atvare mergina, atsiprase, uzsipildem dokus ir viskas. Va tokius zmones as gerbiu ir nors ir zalos pridare, bet nervai net neima kai saziningas zmogus buna.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#21927 2013-11-18 15:20

Re: Blevyzgos™ II dalis

myzo i bata kaip ptycka tai paliko big_smile butu naglesne chui rasteli rastum big_smile

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#21928 2013-11-18 15:22

Re: Blevyzgos™ II dalis

Na man su omega buvo aikstelej isvazinejo pana tai irgi palauke, buferi nubreze 350lt. . Draudimas ismokejo. Na zmogus lauke turbut del to kad kasko paciai reikejo suformint, kitu atveju nezinau kaip butu buve.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#21929 2013-11-18 15:25

Re: Blevyzgos™ II dalis

tipo jei sąžininga normali, tai apsimyžus negudri ir išvis utiutiu?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#21930 2013-11-18 15:33

Re: Blevyzgos™ II dalis

Nepanasi i myzancia i bata, sake kad zino ka tai reiskia. tiesiog saziningas zmogus pasitaike ir viskas. Ir aplamai jei jau apsisikai tai ir issrebk savo mesliuka.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#21931 2013-11-18 15:40

Re: Blevyzgos™ II dalis

as tik sonus apdauzau su durelem jei nenormaliai pasistato ypac kai neigaliam draugeliui reikia padet nuvaryt apsiprekint ar dar kur, jis pats vairuoja, bet juda vezimelyje, negana to kad neigaliuju vietos daznai buna uzimtos ponu tai pasistatom kaip visi, gristi ir koks daunas buna tiek pristumes savo kevala kad net sveikam sunku ilipti... tai tenka man isvaryt masina kad jis galetu isest, kadangi pas ji golf3 supuves tai net negaila duris atlapnot ne karta ir norm isest big_smile

Neprisijungęs

 
Jureivis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-08-05
Žinutės: 262
Atsiliepimai: 0

#21932 2013-11-18 15:46

Re: Blevyzgos™ II dalis

su tuo dureliu apdaužimu tai idijotiškai manau darai, bet ka padarysi. Būna kartais kad skubi ir mumeti mašina.

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#21933 2013-11-18 15:48

Re: Blevyzgos™ II dalis

Pelesis rašė:

as tik sonus apdauzau su durelem jei nenormaliai pasistato ypac kai neigaliam draugeliui reikia padet nuvaryt apsiprekint ar dar kur, jis pats vairuoja, bet juda vezimelyje, negana to kad neigaliuju vietos daznai buna uzimtos ponu tai pasistatom kaip visi, gristi ir koks daunas buna tiek pristumes savo kevala kad net sveikam sunku ilipti... tai tenka man isvaryt masina kad jis galetu isest, kadangi pas ji golf3 supuves tai net negaila duris atlapnot ne karta ir norm isest big_smile

Tai yra svetimo turto sugadinimas. Padarytum man, nepasididziuociau zajavlenija parasyti jei kamerose arba pats pamatyciau numeriu taviskes auto. Tada galetum ne tik, kad zala atlyginti, bet dar ir moraline ale as nuo to patyriau stresa big_smile Yra gan nemazai teises aktu kurie tau problemu pridarytu, pradzoj tai yra zala padaryta masinai, po to yra islaidos transporto pvz man iki ekspertu reikia nuvaziuoti, ten susimoku kad ivertintu, viska deklaruoju popiergaliuose, deklaruoju kiek kuro pyliausi, kad vaziavau i mentine, tada ten surasau skunda, duomenis tavo, ekspertu isvadas del padarytos zalos, bei savo darbo sutrukdyta laika (kiek as sugaisau laiko tiek man tu turesi atlyginti). Ne tokia procedura bet kai po avarijos man sukale masina as panasiai atlikau pamokintas vieno rimto zmogelio, net neisivaizduoji kokiu bedu nuo tokio sudo galima apsidaryti, o tas kas suinteresuotas gali tampyti ilgai. Aisku tam reikia principo ir noro bei smegenu viska aiskiai isdelioti ant balto lapo. Del to kartais yra protingiau nieko nedaryti, o pamacius zmogu kuris pasistato masina pvz priesais duris kaip tikras invalidas (nors nera neigalus), jam pasiulyti persistatyti masina, nes neina praeiti per gerbemojo ispiderastinta mersa/jeep'a. Mane nervuoja ne tie kurie statosi kreivai masinas, bet tie kurie stato priesais duris ar neigaliuju vietose (nesciom leisciau). O visa kita tai zinai, visad pagalvok gal iki to laiko zmogus buvo tiesiog pasistates sale kito kuris buvo pastates kreivai, o jis bande tiesiog susiieskoti vieta. Geriau visad nesipykt, bet pastabas zmogui reiktu duot jei jis elgiasi ne tinkamai.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#21934 2013-11-18 15:48

Re: Blevyzgos™ II dalis

Jureivis rašė:

su tuo dureliu apdaužimu tai idijotiškai manau darai, bet ka padarysi. Būna kartais kad skubi ir mumeti mašina.

achuet numeti betkur... pasistato kad pats norm isliptu o kaip kitam ilipt tai pajabat? nesu gyvenime taip pastates kad kitam butu nepatogu ilipt, geriau i kita vieta nuvaziuoju bet kitam neprigrudu prie pat duru... i ka zinai kas ten lips gal boba 200 sverenti ir jei utiutiu skubi tu ar ne

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#21935 2013-11-18 15:54

Re: Blevyzgos™ II dalis

Human rašė:

Pelesis rašė:

as tik sonus apdauzau su durelem jei nenormaliai pasistato ypac kai neigaliam draugeliui reikia padet nuvaryt apsiprekint ar dar kur, jis pats vairuoja, bet juda vezimelyje, negana to kad neigaliuju vietos daznai buna uzimtos ponu tai pasistatom kaip visi, gristi ir koks daunas buna tiek pristumes savo kevala kad net sveikam sunku ilipti... tai tenka man isvaryt masina kad jis galetu isest, kadangi pas ji golf3 supuves tai net negaila duris atlapnot ne karta ir norm isest big_smile

Tai yra svetimo turto sugadinimas. Padarytum man, nepasididziuociau zajavlenija parasyti jei kamerose arba pats pamatyciau numeriu taviskes auto. Tada galetum ne tik, kad zala atlyginti, bet dar ir moraline ale as nuo to patyriau stresa big_smile Yra gan nemazai teises aktu kurie tau problemu pridarytu, pradzoj tai yra zala padaryta masinai, po to yra islaidos transporto pvz man iki ekspertu reikia nuvaziuoti, ten susimoku kad ivertintu, viska deklaruoju popiergaliuose, deklaruoju kiek kuro pyliausi, kad vaziavau i mentine, tada ten surasau skunda, duomenis tavo, ekspertu isvadas del padarytos zalos, bei savo darbo sutrukdyta laika (kiek as sugaisau laiko tiek man tu turesi atlyginti). Ne tokia procedura bet kai po avarijos man sukale masina as panasiai atlikau pamokintas vieno rimto zmogelio, net neisivaizduoji kokiu bedu nuo tokio sudo galima apsidaryti, o tas kas suinteresuotas gali tampyti ilgai. Aisku tam reikia principo ir noro bei smegenu viska aiskiai isdelioti ant balto lapo. Del to kartais yra protingiau nieko nedaryti, o pamacius zmogu kuris pasistato masina pvz priesais duris kaip tikras invalidas (nors nera neigalus), jam pasiulyti persistatyti masina, nes neina praeiti per gerbemojo ispiderastinta mersa/jeep'a. Mane nervuoja ne tie kurie statosi kreivai masinas, bet tie kurie stato priesais duris ar neigaliuju vietose (nesciom leisciau). O visa kita tai zinai, visad pagalvok gal iki to laiko zmogus buvo tiesiog pasistates sale kito kuris buvo pastates kreivai, o jis bande tiesiog susiieskoti vieta. Geriau visad nesipykt, bet pastabas zmogui reiktu duot jei jis elgiasi ne tinkamai.

atkreipiu demesi kaip buvo kas ka pastates ir kartais akivaizdziai matos kad pristumta speceliai kad pats ponas isliptu patogiai... tai ka tu siulai neigaliam laukt kol ponas akropoly kokiam apsisopins ar vapse chui kokioj kavinej pasedes kad graziai ilipt? anas su kriukiais jei lyst itarpa bandytu tai vapse nuo pat galo iki priekio butu gelda nuvanota big_smile karta vienas isvare ir taip nutiko kad uzstate nu ir ka daryt ir smaukes sau su ramentais per sonus big_smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#21936 2013-11-18 15:57

Re: Blevyzgos™ II dalis

Jureivis rašė:

su tuo dureliu apdaužimu tai idijotiškai manau darai, bet ka padarysi. Būna kartais kad skubi ir mumeti mašina.

Deeeeejau, skubi ar ne. Kiek laiko sugaisi biski pavaziuot atgal ir pastatyt zmoniskai 3...5s? Apgailetinai skamba. Suprasciau kai numeta prie ligonines nes veza pvz gimdancia zmona ar kazkas pns, bet kai prie pardes tai neatleistina.

Buvo nutikimas. Atvarau prie pardes viena vieta laisva ir po kaire kazkoks asilas skersai masina pasistates, kad priekis lenda i kairine prakavimo vieta, galo desinys kampas i ta laisva vieta. Tai as specialiai ten ir staciau masina ir pastaciau graziai tiesiai tai gavosi taip masinos sustatytos: \|  zodziu jei varys atbuliniu is kart kabins man buferi. drauge liko masinoj ir pasakojo kaip vyko isvaziavimas. atvare bachurelis ir uzuot palaukes kol ateisiu (butu uzteke ~5min palaukt) bande isvaziuot. Sove i prieki, priekiniais ratais per ta apsaugini borteli, bordiura ar kaip jis ten vadinas. Biski pasitaise ir vare atbuliniu...uzkliuvo jo masinos buferis uz to bortelio ir ji nusilupo - liko kabet ant snargliu. Sake greit jis issoko kazkiek minimaliai prikabino, bet isvaziavo su skersu buferiu. Ir kas dabar kaltas as ar tas "skubantis" bachurelis? Ir kas nukentejo?

Paskutinį kartą taisė samas (2013-11-18 16:12)

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#21937 2013-11-18 16:24

Re: Blevyzgos™ II dalis

Kulturos zmones, kulturos. Visi statykime graziai, o jei jau matot kad kazkas sudmaliauja rasteli uz stiklo ir valytuvus pakeltus. . Neismoksta? Padangas keturias nuleidziam iki ribos kur ant 20km iki statoilo oro davaziuotu, greit ismoksta tada. Centre dirbu Kaune, turim savo vietas privacias, zinau ka reiskia kai uzstato ne savo vietas, buvo net iki tokiu bajeriu kad piktybiskai statosi kitu firmu darbuotojai tai atvaziuoji su kita auto ir istrauki von is tos vietos prie zenklo stoveti draudziama, eina pyksta, aiskinasi, kai graziuoju nesusitaria po to pliausku per ausi gauna big_smile Na nezinau viska galima butu susitarti ir ispresti jeigu zmones geranoriskai suprastu vienas kita, pvz mes mokam uz vietas centre, kodel kitu firmu darbuotojai turi ten statytis auto jeigu as vaziuoju valgyti kazkur? Ismoko po poros metu, bet pradzioj tai rasteliais, veliau padangas nusileisdavo, dar veliau kumsciais grumodavom, tie kas tylejo ir toliau kencia tuos bespredelcikus, kas netylejo tie laisvas vietas turi visad patys nusikasam patys susitvarkom.

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#21938 2013-11-18 16:27

Re: Blevyzgos™ II dalis

Tai dažnai dar būna kad vietų mažai būna ir pasistatę du durneliai ant linijų, tai ir aš įlindęs į tą tarpą jau ne pagal linijas įsipaišęs būnu, kai grįžtu tie kartais abu išvažiavę būna tai kaip ir aš idiotiškai lieku pasistatęs.. Čia negali spręst ar spec taip ar ne paliko.. Bet kai kur tikrai tos vietos per siauros, jei su kupė važiuoji, priekinės durys ilgos tai gale sėdinčiam reik daugiau atidaryt ypač jei senesnio amžiaus žmogus kad išliptų, o vietos nėr.. nu žodžiu

Neprisijungęs

 
Human
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-09-09
Žinutės: 2122
Atsiliepimai: 5

#21939 2013-11-18 16:29

Re: Blevyzgos™ II dalis

Su coupe senesnio amziaus zmogus big_smile Gerai skamba. Bet pagalvojau kad mano dirikas salia mano statosi nissan z350 big_smile utiutiu issiropscia kazkaip. Rimtas diedas big_smile

Neprisijungęs

 
girenas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-02-09
Žinutės: 99
Atsiliepimai: 0

#21940 2013-11-18 17:18

Re: Blevyzgos™ II dalis

neissikerta niekaip

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#21941 2013-11-18 18:30

Re: Blevyzgos™ II dalis

Ptycka rašė:

Vakar nubraukiau aikstelej masina, palaukiau kol atejo ir nuvaziavo, gali dar prikabint?

Radai del ko sikeliot, man  buvo panasiai,  buvau tik ka issilaikes teises, nuvaziavau i parduotuve, pasistaciau viskas ok... gryzau i masina uzsidegiau cigarete ir buvo  naktis, stipriai lijo,  nepamaciau kad  uz manes stovejo masina, tai kai pyliau i dureles atbuliniu big_smile  utiutiu islipu susinervines visas, kazkoks bx praeidamas sako:  varyk is cia kol niekas nemate...  o as megstu gerus patarimus tai  isedau i masina uzsikuriau tik ziuriu is sale esancios masinos islipa boba ir vepso i mane, aisku dasuto man kad mate visa si spektakli ir mano jog begsiu, nu as tik perstaciau masina ir  sedziu masinoj laukiu, visgi lauke lyja, tuo tarpu ta boba nuvaziavo, o masinos seimininkas man nepastebejus gryzo i masina ir nuvaziavo....   tik veliau suzinojau kad uz tokius bajerius butu man tiek pripaise....  o kas svarbiausia pas mane tai kasko visvien big_smile

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#21942 2013-11-18 18:54

Re: Blevyzgos™ II dalis

cia siaip lempa, o vokiete visam ismete?big_smile

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#21943 2013-11-18 18:56

Re: Blevyzgos™ II dalis

Gourmandises rašė:

cia siaip lempa, o vokiete visam ismete?big_smile

nebera su kuo pasipesiot ? big_smile

Neprisijungęs

 
Gourmandises
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-07-11
Žinutės: 1651
Atsiliepimai: 7

#21944 2013-11-18 19:09

Re: Blevyzgos™ II dalis

Bigger rašė:

Gourmandises rašė:

cia siaip lempa, o vokiete visam ismete?big_smile

nebera su kuo pasipesiot ? big_smile

Jo, liudna sad tokiu prietranku mazai kur rasi hmm

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#21945 2013-11-18 19:10

Re: Blevyzgos™ II dalis

grazinkit vokiete! big_smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#21946 2013-11-18 20:06

Re: Blevyzgos™ II dalis

Human rašė:

Kulturos zmones, kulturos. Visi statykime graziai, o jei jau matot kad kazkas sudmaliauja rasteli uz stiklo ir valytuvus pakeltus. . Neismoksta? Padangas keturias nuleidziam iki ribos kur ant 20km iki statoilo oro davaziuotu, greit ismoksta tada. Centre dirbu Kaune, turim savo vietas privacias, zinau ka reiskia kai uzstato ne savo vietas, buvo net iki tokiu bajeriu kad piktybiskai statosi kitu firmu darbuotojai tai atvaziuoji su kita auto ir istrauki von is tos vietos prie zenklo stoveti draudziama, eina pyksta, aiskinasi, kai graziuoju nesusitaria po to pliausku per ausi gauna big_smile Na nezinau viska galima butu susitarti ir ispresti jeigu zmones geranoriskai suprastu vienas kita, pvz mes mokam uz vietas centre, kodel kitu firmu darbuotojai turi ten statytis auto jeigu as vaziuoju valgyti kazkur? Ismoko po poros metu, bet pradzioj tai rasteliais, veliau padangas nusileisdavo, dar veliau kumsciais grumodavom, tie kas tylejo ir toliau kencia tuos bespredelcikus, kas netylejo tie laisvas vietas turi visad patys nusikasam patys susitvarkom.

nu savavaliskai stovinciu masinu traukti nebandyciau del tam tikru priezasciu..pirmiausia reikia zmoniskai pasneket ir tik tada jei ponas/ponia nesusipranta ir nuolatos ta pati daro,tik tada jau mokint ne tokiais graziais budais...o del visu tu statymu i neigaliu vietas,tai cia zmogaus protinis invalidumas ir tiek..taip pat kaip ir statyt per dvi vietas norint issaugot dureles sveikas...as su tevo masina atvaziaves specialiai tokiem pastatau taip,kad turetu lipt per keleivio puse ir man utiutiu, tegu mokos statyt i tarp tarp dvieju liniju,o ne belekaip...o kad aikstelej nubraizo masinas ar durelem apdauze nuvaziuoja cia jau visiems kaip faktas...man gale ties durim ir galinio rato arka nubrauke dazus ir nk,nei su kamera mates kas, nei nk..o db nznau ar dazyt ta vieta kaip lopa ar visa masina teks perdazyt ar utiutiu,palikt yra,,vistiek netokia ir nauja...

Neprisijungęs

 
Lucaslt
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-22
Žinutės: 1747
Atsiliepimai: 2

#21947 2013-11-18 20:18

Re: Blevyzgos™ II dalis

nebereik

Paskutinį kartą taisė Lucaslt (2013-11-18 20:22)

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#21948 2013-11-18 20:21

Re: Blevyzgos™ II dalis

Gourmandises rašė:

Bigger rašė:

Gourmandises rašė:

cia siaip lempa, o vokiete visam ismete?big_smile

nebera su kuo pasipesiot ? big_smile

Jo, liudna sad tokiu prietranku mazai kur rasi hmm

ytariu skaito ir kaupiasi rimtai kalbai:D vistiek kazkada prisijungs, baigsis tie bananai...

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#21949 2013-11-18 20:41

Re: Blevyzgos™ II dalis

gedemas rašė:

Gourmandises rašė:

Bigger rašė:


nebera su kuo pasipesiot ? big_smile

Jo, liudna sad tokiu prietranku mazai kur rasi hmm

ytariu skaito ir kaupiasi rimtai kalbai:D vistiek kazkada prisijungs, baigsis tie bananai...

Negali uzbanintas skaityt forumo big_smile nebent IP moka pasikeist del ko smarkiai abejoju.

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#21950 2013-11-18 20:47

Re: Blevyzgos™ II dalis

Volframas rašė:

gedemas rašė:

Gourmandises rašė:


Jo, liudna sad tokiu prietranku mazai kur rasi hmm

ytariu skaito ir kaupiasi rimtai kalbai:D vistiek kazkada prisijungs, baigsis tie bananai...

Negali uzbanintas skaityt forumo big_smile nebent IP moka pasikeist del ko smarkiai abejoju.

nebutinai kompu jungtis, telefonu prisijungi ir bet kurios vietos ir tas banas kaip ir neegsiztoja wink

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net