Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#651 2013-11-30 23:05

Re: Augimo Hormonas HGH

uzsivedes rašė:

nemanau, holivudo zvaigzdes kaip Stalone ir pan vynioja, tikrai ne del varzybu

nu ne del varzybu o del filmu, neskaitant kad jiems po 60metu, vistiek nori atrodyt graziai, juk sitas brudas jaunina oda, traumas gydo, dziovina..pazek stalone- venos verciasi per visas puses big_smile tu gi ne varysi augima, kad vasara pries mergas pasirodyt big_smile

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#652 2013-11-30 23:18

Re: Augimo Hormonas HGH

sveiki man 23 su sportu nesu daug draugaves,dagtarai neleidzia su stangom sportuo(nebent gulint,bi prisitraukimu nerekomendavo daryti,bet cia jau absurdas butu)nes kazkokia apacioi nugaros igimta trauma kurios neina isgydit diskai idube uzspaustas nervas... bet as ir nesiekiu dideliu apimciu ir jokios rimtos karjieros,sportuoju del saves ir del geros savijautos taigi sveikata man svarbiausia,ir vat siek tiek skaiciau cia apie ta hgh kaip suprantu cia geras dalikelis,ir noreciau ji isbandyti,bet tik vienas klausimas ar sportuojant savo kuno svoriu man ji bus naudinga vartoti?man asmeniskai pinigai beda galeciau ir leisti kursui pusei metu 20 gabalu ar daugiau ,taigi noreciau,kad ka patartumet pakritikuotumet su paaiskinimais placiais:) nes kaip suprantu jus profai o as paliginus vaikutis nieko nesuprantantis,labiausiai domintu mane atsakimas is taboo maciau jis cia labai patyres tuose reikaluose...aisku gal prie to ghg dar ko prijunkti,jei tik tas nekentu sveikatai,o gal tas hgh vapse kenke tai tad atsoktu man visos mintis kazka sauti,jei nera to kas butu naudinga ir sveika....

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#653 2013-11-30 23:21

Re: Augimo Hormonas HGH

nera cia profu. pora gal. 20.000 lt pusei metu turi?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#654 2013-11-30 23:42

Re: Augimo Hormonas HGH

uz pinigus proto nenupirksi

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#655 2013-11-30 23:43

Re: Augimo Hormonas HGH

giege rašė:

uzsivedes rašė:

nemanau, holivudo zvaigzdes kaip Stalone ir pan vynioja, tikrai ne del varzybu

nu ne del varzybu o del filmu, neskaitant kad jiems po 60metu, vistiek nori atrodyt graziai, juk sitas brudas jaunina oda, traumas gydo, dziovina..pazek stalone- venos verciasi per visas puses big_smile tu gi ne varysi augima, kad vasara pries mergas pasirodyt big_smile

rich piana- kas atsitinka kai sumaisai hgh su sintoliu/silikonu big_smile

Neprisijungęs

 
giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#656 2013-11-30 23:48

Re: Augimo Hormonas HGH

sveikaszmogus rašė:

sveiki man 23 su sportu nesu daug draugaves,dagtarai neleidzia su stangom sportuo(nebent gulint,bi prisitraukimu nerekomendavo daryti,bet cia jau absurdas butu)nes kazkokia apacioi nugaros igimta trauma kurios neina isgydit diskai idube uzspaustas nervas... bet as ir nesiekiu dideliu apimciu ir jokios rimtos karjieros,sportuoju del saves ir del geros savijautos taigi sveikata man svarbiausia,ir vat siek tiek skaiciau cia apie ta hgh kaip suprantu cia geras dalikelis,ir noreciau ji isbandyti,bet tik vienas klausimas ar sportuojant savo kuno svoriu man ji bus naudinga vartoti?man asmeniskai pinigai beda galeciau ir leisti kursui pusei metu 20 gabalu ar daugiau ,taigi noreciau,kad ka patartumet pakritikuotumet su paaiskinimais placiais:) nes kaip suprantu jus profai o as paliginus vaikutis nieko nesuprantantis,labiausiai domintu mane atsakimas is taboo maciau jis cia labai patyres tuose reikaluose...aisku gal prie to ghg dar ko prijunkti,jei tik tas nekentu sveikatai,o gal tas hgh vapse kenke tai tad atsoktu man visos mintis kazka sauti,jei nera to kas butu naudinga ir sveika....

pas mane ir uzspaustas nervas, isvarza apacioj nugaros - bet sportuoju...be rimto sporto tau net nereik galvot apie steroidus ar hgh...o kad kzk su nugara blogai pas tave, tj ka turi ziuret kad nebutu blogiau, tj pritupimai, mirties trauka ir visi pratimai nugarai pasilenkus...

Neprisijungęs

 
giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#657 2013-11-30 23:52

Re: Augimo Hormonas HGH

Staffordshire rašė:

giege rašė:

uzsivedes rašė:

nemanau, holivudo zvaigzdes kaip Stalone ir pan vynioja, tikrai ne del varzybu

nu ne del varzybu o del filmu, neskaitant kad jiems po 60metu, vistiek nori atrodyt graziai, juk sitas brudas jaunina oda, traumas gydo, dziovina..pazek stalone- venos verciasi per visas puses big_smile tu gi ne varysi augima, kad vasara pries mergas pasirodyt big_smile

rich piana- kas atsitinka kai sumaisai hgh su sintoliu/silikonu big_smile

sitas tj utiutiu nesveikas smile gerai atrodo smile

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#658 2013-12-01 00:01

Re: Augimo Hormonas HGH

bet pas ji kazkuriam cia video ramybej tricas nenaturaliai jau atrodo ispustas nuo aliejaus

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#659 2013-12-01 00:08

Re: Augimo Hormonas HGH

visuose video ir foto jo rankos nesveikos kaip pas invalida kaip pas flex wheeleri kai mete

Neprisijungęs

 
giege
Dažnas dalyvis
Vietovė: vilnius
Registravosi: 2012-03-12
Žinutės: 311
Atsiliepimai: 1

#660 2013-12-01 00:09

Re: Augimo Hormonas HGH

uzsivedes rašė:

bet pas ji kazkuriam cia video ramybej tricas nenaturaliai jau atrodo ispustas nuo aliejaus

nu matos kad kabo mesos gabalas big_smile bet bent jau neatrodo kad tie invalidai kur kaip balionai ispusti...

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#661 2013-12-01 00:14

Re: Augimo Hormonas HGH

giege rašė:

sveikaszmogus rašė:

sveiki man 23 su sportu nesu daug draugaves,dagtarai neleidzia su stangom sportuo(nebent gulint,bi prisitraukimu nerekomendavo daryti,bet cia jau absurdas butu)nes kazkokia apacioi nugaros igimta trauma kurios neina isgydit diskai idube uzspaustas nervas... bet as ir nesiekiu dideliu apimciu ir jokios rimtos karjieros,sportuoju del saves ir del geros savijautos taigi sveikata man svarbiausia,ir vat siek tiek skaiciau cia apie ta hgh kaip suprantu cia geras dalikelis,ir noreciau ji isbandyti,bet tik vienas klausimas ar sportuojant savo kuno svoriu man ji bus naudinga vartoti?man asmeniskai pinigai beda galeciau ir leisti kursui pusei metu 20 gabalu ar daugiau ,taigi noreciau,kad ka patartumet pakritikuotumet su paaiskinimais placiais:) nes kaip suprantu jus profai o as paliginus vaikutis nieko nesuprantantis,labiausiai domintu mane atsakimas is taboo maciau jis cia labai patyres tuose reikaluose...aisku gal prie to ghg dar ko prijunkti,jei tik tas nekentu sveikatai,o gal tas hgh vapse kenke tai tad atsoktu man visos mintis kazka sauti,jei nera to kas butu naudinga ir sveika....

pas mane ir uzspaustas nervas, isvarza apacioj nugaros - bet sportuoju...be rimto sporto tau net nereik galvot apie steroidus ar hgh...o kad kzk su nugara blogai pas tave, tj ka turi ziuret kad nebutu blogiau, tj pritupimai, mirties trauka ir visi pratimai nugarai pasilenkus...

ne tai jei kursa jau sauciau tai pasiimciau ir treneri koki ir kad mityba sudarytu,bet as kalbu kad nesiruosiu lipti ant podiumu kazokiu,taip tik gerai atrodyt noriu ir gerai jaustis bei buti stipriam,ir kad to pasiekti tai ka sauti kas nekenktu zinoma sveikatai

Paskutinį kartą taisė sveikaszmogus (2013-12-01 00:15)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#662 2013-12-01 00:15

Re: Augimo Hormonas HGH

giege rašė:

uzsivedes rašė:

bet pas ji kazkuriam cia video ramybej tricas nenaturaliai jau atrodo ispustas nuo aliejaus

nu matos kad kabo mesos gabalas big_smile bet bent jau neatrodo kad tie invalidai kur kaip balionai ispusti...

nzn...
http://a3.ec-images.myspacecdn.com/images01/86/2a0314f926f734e264e48c9791934a12/l.jpg

http://www.ambal.ru/12765641957.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-vGeNRPwKYwo/UWBilBQsEFI/AAAAAAAAQZc/agQ069aQnm4/s320/Rich+Piana+4.jpg

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#663 2013-12-01 00:19

Re: Augimo Hormonas HGH

sveikaszmogus rašė:

giege rašė:

sveikaszmogus rašė:

sveiki man 23 su sportu nesu daug draugaves,dagtarai neleidzia su stangom sportuo(nebent gulint,bi prisitraukimu nerekomendavo daryti,bet cia jau absurdas butu)nes kazkokia apacioi nugaros igimta trauma kurios neina isgydit diskai idube uzspaustas nervas... bet as ir nesiekiu dideliu apimciu ir jokios rimtos karjieros,sportuoju del saves ir del geros savijautos taigi sveikata man svarbiausia,ir vat siek tiek skaiciau cia apie ta hgh kaip suprantu cia geras dalikelis,ir noreciau ji isbandyti,bet tik vienas klausimas ar sportuojant savo kuno svoriu man ji bus naudinga vartoti?man asmeniskai pinigai beda galeciau ir leisti kursui pusei metu 20 gabalu ar daugiau ,taigi noreciau,kad ka patartumet pakritikuotumet su paaiskinimais placiais:) nes kaip suprantu jus profai o as paliginus vaikutis nieko nesuprantantis,labiausiai domintu mane atsakimas is taboo maciau jis cia labai patyres tuose reikaluose...aisku gal prie to ghg dar ko prijunkti,jei tik tas nekentu sveikatai,o gal tas hgh vapse kenke tai tad atsoktu man visos mintis kazka sauti,jei nera to kas butu naudinga ir sveika....

pas mane ir uzspaustas nervas, isvarza apacioj nugaros - bet sportuoju...be rimto sporto tau net nereik galvot apie steroidus ar hgh...o kad kzk su nugara blogai pas tave, tj ka turi ziuret kad nebutu blogiau, tj pritupimai, mirties trauka ir visi pratimai nugarai pasilenkus...

ne tai jei kursa jau sauciau tai pasiimciau ir treneri koki ir kad mityba sudarytu,bet as kalbu kad nesiruosiu lipti ant podiumu kazokiu,taip tik gerai atrodyt noriu ir gerai jaustis bei buti stipriam,ir kad to pasiekti tai ka sauti kas nekenktu zinoma sveikatai

pirma pasportuok normaliai, palaikyk gera rezima tiek treniruociu tiek mitybos atzvilgiu ir po kokiu poros metu jei matysi kad nori tuo uzsiimti visa gyvenima tada galesi bandyti. kai pradesi leistis sintetinius hormonus tai atsimink kad naturalus hormonai iskart kris ir gausi uzsiimti visa gyvenima, tai arba viskas arba nieko. cia nera taip kad biski pavarysi kad butu gerai ir nustosi ir viskas bus gerai

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2013-12-01 00:20)

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#664 2013-12-01 00:35

Re: Augimo Hormonas HGH

tai sportuot tai as noriu visa kele,bet nemanau ar iseis visa kele taip sportuot kaip prisiziureti mityba ten tiek ir tiek kaloriju suryti ,tiek ir tiek laiko ilsetis,nu viskas aisku,maniau kad tas hgh nera blogas dalikelis net gal naudingas,bet kaip suprantu jei nuo jo pradeciau tai iskarto hana butu mano hormonam ir jei nustociau leistis ta hgh tai be jo nieko gyvenime nebepasiekciau?

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#665 2013-12-01 00:49

Re: Augimo Hormonas HGH

sveikaszmogus rašė:

tai sportuot tai as noriu visa kele,bet nemanau ar iseis visa kele taip sportuot kaip prisiziureti mityba ten tiek ir tiek kaloriju suryti ,tiek ir tiek laiko ilsetis,nu viskas aisku,maniau kad tas hgh nera blogas dalikelis net gal naudingas,bet kaip suprantu jei nuo jo pradeciau tai iskarto hana butu mano hormonam ir jei nustociau leistis ta hgh tai be jo nieko gyvenime nebepasiekciau?

Siūlau netingėti ir ben šiek tiek perkaityti ši farmos skyrių, tada pats biški pradėsi galvoti, nes kolkas atrodo , kad jei kas lieps šokti į šulinį tai taip ir padarysi.

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#666 2013-12-01 00:55

Re: Augimo Hormonas HGH

jei ka tai as cia skaiciau nemazai,bet matau cia nesulaukiu tokio atsakimo kokio noriu....tu man pasakyk kuom yra blogai sauti ta hgh ir sportuoti su juo nei be jo,pasakyk kas negeraii,juk su juo uzvarysi zymiai greiciau kokybisko raumens nei be jo,ir nustojus ji vartot viskas islieka)toliau sportuojant,ar as klystu jei taip paaiskinkit kur as klystu,

Paskutinį kartą taisė sveikaszmogus (2013-12-01 00:56)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#667 2013-12-01 00:56

Re: Augimo Hormonas HGH

islieka tiek kiek pas tave kune bus hormonu

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#668 2013-12-01 01:01

Re: Augimo Hormonas HGH

nu ok,bet tu man pasakyk ar kukareku yra sportuot su juo,jei kukareku tai kodel,ar yra kokiu salutiniu poveikiu ar kenke tai sveikatai,nes kiek skaiciau tai nieko apie kenkima neraso tipo net dagtarai skire terapijas hgh ar koki ten velnia

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#669 2013-12-01 01:02

Re: Augimo Hormonas HGH

Kitaip tariant - gryši ten kur pradėjai.

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#670 2013-12-01 01:05

Re: Augimo Hormonas HGH

rolandux o tu soves kadanors kanors,ar taip tik nusistates pries tokius dalykus

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5078
Atsiliepimai: 6

#671 2013-12-01 01:08

Re: Augimo Hormonas HGH

Rolandux rašė:

Kitaip tariant - gryši ten kur pradėjai.

Tipo po hgh vel nukris viskas ka uzauginsi?

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#672 2013-12-01 01:11

Re: Augimo Hormonas HGH

sveikaszmogus rašė:

rolandux o tu soves kadanors kanors,ar taip tik nusistates pries tokius dalykus

Aš prieš nieką nesu nusistatęs ir nelabai suprantu kodėl tu taip galvoji. Tu tiesiog į tai žiūri pro rožinius akinius.
Tau labai gerai Staffordshire patarė, pirma pasportuok normaliai, tada pats suprasi.

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#673 2013-12-01 01:13

Re: Augimo Hormonas HGH

netikiu kad grys i pradine padeti,tai kodel jsi toks brangus kodel visi zvaigzdes ji sauna,jeigu jis kaip koks eilinis metano tableciu pakelis kur nustojus pizda buna iskarto

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#674 2013-12-01 01:16

Re: Augimo Hormonas HGH

Jonn rašė:

Rolandux rašė:

Kitaip tariant - gryši ten kur pradėjai.

Tipo po hgh vel nukris viskas ka uzauginsi?

Tipo užauginęs ranka 55 cm su hgh ir po 20 metų tu dar tokią pat turėsi? nykstys
Ar mes čia nesusikalbam?

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#675 2013-12-01 01:18

Re: Augimo Hormonas HGH

nesusikalbi nes cia kalba eina kad nustojus sauti hgh iskarto sukris viskas po tarkim puse metu,ar po metu nors ir jei visa ta laika aisi i sporto sale as manau kad dar kaip tik nustojus vartoti ir vaikstant i sale tai tik dar kiltum laiptais i virsu o ne i duobe kazkokia kristum ,klystu gal nes nesu bandes nieko tai zinai dabar sneku tik kas man atrodo

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net