Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Gytis
buvęs DeaGlezZz
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 399
Atsiliepimai: 0

#51 2014-02-10 12:47

Re: maziausiai kenksmingi (tabletemis)

KIXO rašė:

Sveiki, noreciau pabandyt ateityje viena kursa 3-4 savaiciu (tabletemis).. Po kurio toliau sportuociau taip kaip ir sportuodavau su paprastais papildais.. Gal galit patart, kurie anaboliniai steroidai butu is maziausiai kenkianciu, maziausiai turinciu pasaliniu efektu ir veiksmingiausi ??? Svarbiausia, kad turetu kuo maziau salutiniu poveikiu.. Ta prasme noriu tiesiog pamegint viena kursa, patirciai, bet nenoriu pakenkti sveikatai.. sad

Kreatinas.

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#52 2014-02-10 13:11

Re: maziausiai kenksmingi (tabletemis)

P0werman rašė:

50mg metano / diena + 100mg Oxy / diena + 50mg winio tabs / day + anavar kaip prieskoniui gali imesti.

Liver Armageddon.

Lieki skolingas, man, saskaitos papildyma big_smile.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net