Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#15176 2014-03-13 23:11

Re: Kursai

Dekui uz informacija. O siaip tai as aukso kalnu ir nesitikiu is chemijos. Nemanau as kaip kiti jog cia stebuklas, turiu daug pazystamu kurie galvoja pizda jei ryji chemija tai tipo nieko nedirbi ir raumuo auga:D man koks kylas ar du prisimestu grazaus raumens per 8-10sav tai man jau stebuklas cia butu. Nes visgi kuo daugiau metu sportuoji tuo leciau mase auga. Paskutinius pora kylu staciau puse metu:) veliau imesiu rezultatus kaip pirmam kursui vien nuo propo kilo.

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#15177 2014-03-13 23:23

Re: Kursai

Brubuls rašė:

Dekui uz informacija. O siaip tai as aukso kalnu ir nesitikiu is chemijos. Nemanau as kaip kiti jog cia stebuklas, turiu daug pazystamu kurie galvoja pizda jei ryji chemija tai tipo nieko nedirbi ir raumuo auga:D man koks kylas ar du prisimestu grazaus raumens per 8-10sav tai man jau stebuklas cia butu. Nes visgi kuo daugiau metu sportuoji tuo leciau mase auga. Paskutinius pora kylu staciau puse metu:) veliau imesiu rezultatus kaip pirmam kursui vien nuo propo kilo.

nesureiksmink kg, svarbiausia vaizdas veidrodyje.

Neprisijungęs

 
Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#15178 2014-03-13 23:32

Re: Kursai

Susta rašė:

Brubuls rašė:

Dekui uz informacija. O siaip tai as aukso kalnu ir nesitikiu is chemijos. Nemanau as kaip kiti jog cia stebuklas, turiu daug pazystamu kurie galvoja pizda jei ryji chemija tai tipo nieko nedirbi ir raumuo auga:D man koks kylas ar du prisimestu grazaus raumens per 8-10sav tai man jau stebuklas cia butu. Nes visgi kuo daugiau metu sportuoji tuo leciau mase auga. Paskutinius pora kylu staciau puse metu:) veliau imesiu rezultatus kaip pirmam kursui vien nuo propo kilo.

nesureiksmink kg, svarbiausia vaizdas veidrodyje.

Nu zinai man asmeniskai visalaik kg proporcingai su jega asocijuojas. Nes kai dirbu pwz spaudima su kokia 110kg, tas kuris daro salia su 130 jis bus didesnis uz mane, jei tupsiu su 140, tas kuris tups su 160 jo kojos bus didesnes uz mano. Be mases ir raumens, ner ir jego, nes visgi kuo didesnis raumuo tuo labiau receptoriu itraukia i darba, kuo labiau receptoriu dirba tuo daugiau jegos stimuliuoja. as taip manau. jei klystu pataisykit smile

Neprisijungęs

 
Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#15179 2014-03-13 23:35

Re: Kursai

P.s. Veizdas veidrodyje neperlabiausiai svarbu man. As senamadis, nemegstu siuolaikines homu kulturos klubuos, kur biski raumens uzsimeta ir vaiksto be maikuciu kad visi matytu. man svarbu apimtis. GRAZI APIMTIS o ne parsiuko smile

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#15180 2014-03-14 00:48

Re: Kursai

Brubuls rašė:

P.s. Veizdas veidrodyje neperlabiausiai svarbu man. As senamadis, nemegstu siuolaikines homu kulturos klubuos, kur biski raumens uzsimeta ir vaiksto be maikuciu kad visi matytu. man svarbu apimtis. GRAZI APIMTIS o ne parsiuko smile

nieks nesneka apie pydarus, sneka eina apie tai kad daug kas gyvena pagal svarstykliu skale, uzsimeta keleta kg ir axuelina kad gadyca kursas ir t.t. nors realiai sudas ne forma ir ji neikiek nepagerejus vizualiai. zodziu netersiam .

Neprisijungęs

 
Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#15181 2014-03-14 01:35

Re: Kursai

Puikiai suprantu ka nori pasakyt:)

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#15182 2014-03-14 01:38

Re: Kursai

Susta rašė:

Brubuls rašė:

P.s. Veizdas veidrodyje neperlabiausiai svarbu man. As senamadis, nemegstu siuolaikines homu kulturos klubuos, kur biski raumens uzsimeta ir vaiksto be maikuciu kad visi matytu. man svarbu apimtis. GRAZI APIMTIS o ne parsiuko smile

nieks nesneka apie pydarus, sneka eina apie tai kad daug kas gyvena pagal svarstykliu skale, uzsimeta keleta kg ir axuelina kad gadyca kursas ir t.t. nors realiai sudas ne forma ir ji neikiek nepagerejus vizualiai. zodziu netersiam .

Ne kg o ltr, ten vanduo big_smile norint mesos reikia mesa est ir ne karta 1 dienoj 100g su buterbrodu big_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#15183 2014-03-14 01:45

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

Susta rašė:

Brubuls rašė:

P.s. Veizdas veidrodyje neperlabiausiai svarbu man. As senamadis, nemegstu siuolaikines homu kulturos klubuos, kur biski raumens uzsimeta ir vaiksto be maikuciu kad visi matytu. man svarbu apimtis. GRAZI APIMTIS o ne parsiuko smile

nieks nesneka apie pydarus, sneka eina apie tai kad daug kas gyvena pagal svarstykliu skale, uzsimeta keleta kg ir axuelina kad gadyca kursas ir t.t. nors realiai kakutis ne forma ir ji neikiek nepagerejus vizualiai. zodziu netersiam .

Ne kg o ltr, ten vanduo big_smile norint mesos reikia mesa est ir ne karta 1 dienoj 100g su buterbrodu big_smile

alah lollollollol

Neprisijungęs

 
Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#15184 2014-03-14 02:59

Re: Kursai

azuolyno bicas rašė:

Susta rašė:

Brubuls rašė:

P.s. Veizdas veidrodyje neperlabiausiai svarbu man. As senamadis, nemegstu siuolaikines homu kulturos klubuos, kur biski raumens uzsimeta ir vaiksto be maikuciu kad visi matytu. man svarbu apimtis. GRAZI APIMTIS o ne parsiuko smile

nieks nesneka apie pydarus, sneka eina apie tai kad daug kas gyvena pagal svarstykliu skale, uzsimeta keleta kg ir axuelina kad gadyca kursas ir t.t. nors realiai kakutis ne forma ir ji neikiek nepagerejus vizualiai. zodziu netersiam .

Ne kg o ltr, ten vanduo big_smile norint mesos reikia mesa est ir ne karta 1 dienoj 100g su buterbrodu big_smile

Oho bajeristas koks smile puse metu sunkaus darbo, mitybos planas, ir litra vandens priaugau per puse metu? nu jo, logika tryksta istaves. Butu juokinga jei apie tavo buderbrodus buciau perskaites naujoku skilty, bet cia tai net suglumau. Auksto lygio humoras cia kaskoks. o buderbrodas koks? metano tabletem suteptas?

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#15185 2014-03-14 03:30

Re: Kursai

Yo man as cia ne tau taikiau, o apskritai..ten citavau susta.. wink jei apie tave kazka tai loga uzvesk

Neprisijungęs

 
Brubuls
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-03-13
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#15186 2014-03-14 03:39

Re: Kursai

Nu sori, nepyk smile Isviso, gavau ko norejau is sitos kurso pastraipos. dekui smile karts nuo karto uzmesiu aki kaip is naujoku kaip as pazvengiat. dingstu smile)

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#15187 2014-03-14 10:53

Re: Kursai

Brubuls rašė:

Susta rašė:

Brubuls rašė:

Dekui uz informacija. O siaip tai as aukso kalnu ir nesitikiu is chemijos. Nemanau as kaip kiti jog cia stebuklas, turiu daug pazystamu kurie galvoja pizda jei ryji chemija tai tipo nieko nedirbi ir raumuo auga:D man koks kylas ar du prisimestu grazaus raumens per 8-10sav tai man jau stebuklas cia butu. Nes visgi kuo daugiau metu sportuoji tuo leciau mase auga. Paskutinius pora kylu staciau puse metu:) veliau imesiu rezultatus kaip pirmam kursui vien nuo propo kilo.

nesureiksmink kg, svarbiausia vaizdas veidrodyje.

Nu zinai man asmeniskai visalaik kg proporcingai su jega asocijuojas. Nes kai dirbu pwz spaudima su kokia 110kg, tas kuris daro salia su 130 jis bus didesnis uz mane, jei tupsiu su 140, tas kuris tups su 160 jo kojos bus didesnes uz mano. Be mases ir raumens, ner ir jego, nes visgi kuo didesnis raumuo tuo labiau receptoriu itraukia i darba, kuo labiau receptoriu dirba tuo daugiau jegos stimuliuoja. as taip manau. jei klystu pataisykit smile

Nenusišnekėk skirk pirma jegos sporta nuo kulturizmo. tai tu darysi su 110kg (nors nelabia tikiu kad darbinis toks) as sone dirbsiu su 80 tai ka as jau vadinasi hujovesnis?"D

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#15188 2014-03-14 10:57

Re: Kursai

Brubuls rašė:

azuolyno bicas rašė:

Susta rašė:


nieks nesneka apie pydarus, sneka eina apie tai kad daug kas gyvena pagal svarstykliu skale, uzsimeta keleta kg ir axuelina kad gadyca kursas ir t.t. nors realiai kakutis ne forma ir ji neikiek nepagerejus vizualiai. zodziu netersiam .

Ne kg o ltr, ten vanduo big_smile norint mesos reikia mesa est ir ne karta 1 dienoj 100g su buterbrodu big_smile

Oho bajeristas koks smile puse metu sunkaus darbo, mitybos planas, ir litra vandens priaugau per puse metu? nu jo, logika tryksta istaves. Butu juokinga jei apie tavo buderbrodus buciau perskaites naujoku skilty, bet cia tai net suglumau. Auksto lygio humoras cia kaskoks. o buderbrodas koks? metano tabletem suteptas?

Nesijausk tu čia kažkoks isižeides, jei nesupranti kas tau norima pasakyti, ieškok bėdu savyje. Tiesiog norima pasakyt kad nebuk eilinis idiotas, kuris noriu uzmest mases ir bus utiutiu./ Kitas ant kurso gali tiek pat sverdamas bet sumazint zymiai bf.  Jonukas ir petriukas sveria vienodai, Jonukas valgei tvarkingai priaugo 4kg raumens per kursa, o petriukas 20kg priaugo o bf isaugo dvygubai, tai kuris is ju atrodys geriau?

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#15189 2014-03-14 11:07

Re: Kursai

zyzz rašė:

Brubuls rašė:

azuolyno bicas rašė:


Ne kg o ltr, ten vanduo big_smile norint mesos reikia mesa est ir ne karta 1 dienoj 100g su buterbrodu big_smile

Oho bajeristas koks smile puse metu sunkaus darbo, mitybos planas, ir litra vandens priaugau per puse metu? nu jo, logika tryksta istaves. Butu juokinga jei apie tavo buderbrodus buciau perskaites naujoku skilty, bet cia tai net suglumau. Auksto lygio humoras cia kaskoks. o buderbrodas koks? metano tabletem suteptas?

Nesijausk tu čia kažkoks isižeides, jei nesupranti kas tau norima pasakyti, ieškok bėdu savyje. Tiesiog norima pasakyt kad nebuk eilinis idiotas, kuris noriu uzmest mases ir bus utiutiu./ Kitas ant kurso gali tiek pat sverdamas bet sumazint zymiai bf.  Jonukas ir petriukas sveria vienodai, Jonukas valgei tvarkingai priaugo 4kg raumens per kursa, o petriukas 20kg priaugo o bf isaugo dvygubai, tai kuris is ju atrodys geriau?

Atsakymas: Skonio reikalas big_smile , vienas nori buti tiesiog didelis ir nesvarbu jam ar tesla ar raumuo, kitas nori kokybes, greicio, naudos is to ka priaugo smile

Neprisijungęs

 
Atominis1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-11-03
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#15190 2014-03-14 16:25

Re: Kursai

Pries 3 men. baigiau 6sav. kursiuka, po jo ziauriai stoga nurove dabar jau kaip ir geriau, nezinau kas buvo netaip ar kursas perstiprus kaip pirmas ar atstatymas nevisai tas kuris turejo buti, bet psichika vis dar jautri cia minusai. Pliusai - atrodau truputi geriau ir by...bio suvaldyt negaliu jau zmona pykt pradeda big_smile, net negalvojau, kad taip but gali big_smile. Kurso metu nebuvau toks zveris lovoj kaip dabar big_smile. Karts nuo karto kyla minciu dar pakursuoti, bet baisu, kad vel stogo nerautu. Cia vyrai kursuoja beveik po metus ir turbut lengviau atsistato nei as po 6 sav. Va ir klausimas atsistojo yra kursu kurie per smegenis neduoda ?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#15191 2014-03-14 16:36

Re: Kursai

Atominis1 rašė:

Pries 3 men. baigiau 6sav. kursiuka, po jo ziauriai stoga nurove dabar jau kaip ir geriau, nezinau kas buvo netaip ar kursas perstiprus kaip pirmas ar atstatymas nevisai tas kuris turejo buti, bet psichika vis dar jautri cia minusai. Pliusai - atrodau truputi geriau ir by...bio suvaldyt negaliu jau zmona pykt pradeda big_smile, net negalvojau, kad taip but gali big_smile. Kurso metu nebuvau toks zveris lovoj kaip dabar big_smile. Karts nuo karto kyla minciu dar pakursuoti, bet baisu, kad vel stogo nerautu. Cia vyrai kursuoja beveik po metus ir turbut lengviau atsistato nei as po 6 sav. Va ir klausimas atsistojo yra kursu kurie per smegenis neduoda ?

Jei normalus kursas ir pct neturi bedu su anuo galu nei kurso metu nei po jo. O jei kazkas su galva negerai tai čia jau reiktu i kitas istaigas kreiptis.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#15192 2014-03-14 16:55

Re: Kursai

Rauna ta stoga ir man gerai big_smile

Neprisijungęs

 
Lift4Sex
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mount Olympus
Registravosi: 2009-11-11
Žinutės: 1043
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#15193 2014-03-14 16:56

Re: Kursai

zyzz rašė:

Atominis1 rašė:

Pries 3 men. baigiau 6sav. kursiuka, po jo ziauriai stoga nurove dabar jau kaip ir geriau, nezinau kas buvo netaip ar kursas perstiprus kaip pirmas ar atstatymas nevisai tas kuris turejo buti, bet psichika vis dar jautri cia minusai. Pliusai - atrodau truputi geriau ir by...bio suvaldyt negaliu jau zmona pykt pradeda big_smile, net negalvojau, kad taip but gali big_smile. Kurso metu nebuvau toks zveris lovoj kaip dabar big_smile. Karts nuo karto kyla minciu dar pakursuoti, bet baisu, kad vel stogo nerautu. Cia vyrai kursuoja beveik po metus ir turbut lengviau atsistato nei as po 6 sav. Va ir klausimas atsistojo yra kursu kurie per smegenis neduoda ?

Jei normalus kursas ir pct neturi bedu su anuo galu nei kurso metu nei po jo. O jei kazkas su galvom negerai tai čia jau reiktu i kitas istaigas kreiptis.

Pataisyta nykstys

Neprisijungęs

 
Atominis1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-11-03
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#15194 2014-03-14 16:59

Re: Kursai

zyzz rašė:

Atominis1 rašė:

Pries 3 men. baigiau 6sav. kursiuka, po jo ziauriai stoga nurove dabar jau kaip ir geriau, nezinau kas buvo netaip ar kursas perstiprus kaip pirmas ar atstatymas nevisai tas kuris turejo buti, bet psichika vis dar jautri cia minusai. Pliusai - atrodau truputi geriau ir by...bio suvaldyt negaliu jau zmona pykt pradeda big_smile, net negalvojau, kad taip but gali big_smile. Kurso metu nebuvau toks zveris lovoj kaip dabar big_smile. Karts nuo karto kyla minciu dar pakursuoti, bet baisu, kad vel stogo nerautu. Cia vyrai kursuoja beveik po metus ir turbut lengviau atsistato nei as po 6 sav. Va ir klausimas atsistojo yra kursu kurie per smegenis neduoda ?

Jei normalus kursas ir pct neturi bedu su anuo galu nei kurso metu nei po jo. O jei kazkas su galva negerai tai čia jau reiktu i kitas istaigas kreiptis.

Su anuo galu nieko blogo, o pergerai big_smile, 2-3 kartai per diena norma pasidare kaip pries kursa kas antra, kas tracia iseidavo big_smile.  Baigus kursa kazkur nuo trecios savaite baisi depresija buvo ir taip beveik menesi durniavau. Sakyk ka nori, bet cia grinai xemijos poveikis vienintelis tamox padevo truputi. Iki tol nieko panasaus nebuvo ir priezasciu depresuot neturiu.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#15195 2014-03-14 17:00

Re: Kursai

Lift4Sex rašė:

zyzz rašė:

Atominis1 rašė:

Pries 3 men. baigiau 6sav. kursiuka, po jo ziauriai stoga nurove dabar jau kaip ir geriau, nezinau kas buvo netaip ar kursas perstiprus kaip pirmas ar atstatymas nevisai tas kuris turejo buti, bet psichika vis dar jautri cia minusai. Pliusai - atrodau truputi geriau ir by...bio suvaldyt negaliu jau zmona pykt pradeda big_smile, net negalvojau, kad taip but gali big_smile. Kurso metu nebuvau toks zveris lovoj kaip dabar big_smile. Karts nuo karto kyla minciu dar pakursuoti, bet baisu, kad vel stogo nerautu. Cia vyrai kursuoja beveik po metus ir turbut lengviau atsistato nei as po 6 sav. Va ir klausimas atsistojo yra kursu kurie per smegenis neduoda ?

Jei normalus kursas ir pct neturi bedu su anuo galu nei kurso metu nei po jo. O jei kazkas su galvom negerai tai čia jau reiktu i kitas istaigas kreiptis.

Pataisyta nykstys

big_smile

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#15196 2014-03-14 17:02

Re: Kursai

Bbz as nesuprantu kaip jum tas galvas rauna, dbr pradejau trenaxa varyt, jokiu ten tu nervu nera, jokio kosulio...

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5085
Atsiliepimai: 6

#15197 2014-03-14 17:04

Re: Kursai

Gal tu susidegink? big_smile

Neprisijungęs

 
verriberis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-11-18
Žinutės: 1677
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#15198 2014-03-14 17:05

Re: Kursai

Vienas zmogus is forumo pasake, jei utiutiu esi, tai ir nuo testo stoga raus. Tai nesistebiu, kad jum taip vyksta big_smile

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#15199 2014-03-14 17:07

Re: Kursai

verriberis rašė:

Vienas zmogus is forumo pasake, jei utiutiu esi, tai ir nuo testo stoga raus. Tai nesistebiu, kad jum taip vyksta big_smile

Kiek tren a firmu vares kad cia gali teigti tokius dalykus?

Neprisijungęs

 
Atominis1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-11-03
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#15200 2014-03-14 17:08

Re: Kursai

verriberis rašė:

Bbz as nesuprantu kaip jum tas galvas rauna, dbr pradejau trenaxa varyt, jokiu ten tu nervu nera, jokio kosulio...

As nuo 4 savaites ziauriai koset pradejau, o kurso metu ir jokiu nervu ar dar kokios pusies nejauciau. Gal tik susilaikyti ir nepasakyti ka galvoji sunkiau pasidare, bet va po kurso tai zopa buvo.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net