Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#176 2014-04-17 15:36

Re: Sveiki - aš Trixe ;) Jungiuosi prie jūsų :)

Trixe rašė:

Sveiki visi smile

Eko, kaip tau sekasi įgyvendinti programėlę? smile
Man viskas einasi puikiai smile Ir svoris šiek tiek nukrito - 3 kg pamečiau big_smile Ir apimtys sumažėjo keliais cm smile
Tik kažkaip labai mažai man pratimukų šioje programoje smile Buvau pratusi daug daugiau treniruotis smile Tad padariusi parodytus pratimus dar beveik tiek pat laiko darau papildomus pratimus, kokių nėra parodyta smile  Nežinau ar gerai darau, bet pirmą savaitę darant tik parodytus pratimus bei einant 2 kartus į aerobiką jaučiausi sportuojanti bent per pus mažiau, nei iki tol, išsigandau, kad nebus jokio rezultato tad ėmiausi saviveiklos.

Ir susiradau sakyčiau visai puikų ir išmanantį savo darbą asmeninį trenerį. Nuo rytojaus pradedu su juo sportuoti bei maitintis pagal jo nurodymus:) Na tikiuosi birželio vidury tikrai bus ką parodyt big_smile big_smile big_smile

Tikiuosi mūsų susitarimo neužmiršai? lol

Neprisijungęs

 
Trixe
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-05-20
Žinutės: 90
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#177 2014-04-17 16:03

Re: Sveiki - aš Trixe ;) Jungiuosi prie jūsų :)

Volframas rašė:

Trixe rašė:

Sveiki visi smile

Eko, kaip tau sekasi įgyvendinti programėlę? smile
Man viskas einasi puikiai smile Ir svoris šiek tiek nukrito - 3 kg pamečiau big_smile Ir apimtys sumažėjo keliais cm smile
Tik kažkaip labai mažai man pratimukų šioje programoje smile Buvau pratusi daug daugiau treniruotis smile Tad padariusi parodytus pratimus dar beveik tiek pat laiko darau papildomus pratimus, kokių nėra parodyta smile  Nežinau ar gerai darau, bet pirmą savaitę darant tik parodytus pratimus bei einant 2 kartus į aerobiką jaučiausi sportuojanti bent per pus mažiau, nei iki tol, išsigandau, kad nebus jokio rezultato tad ėmiausi saviveiklos.

Ir susiradau sakyčiau visai puikų ir išmanantį savo darbą asmeninį trenerį. Nuo rytojaus pradedu su juo sportuoti bei maitintis pagal jo nurodymus:) Na tikiuosi birželio vidury tikrai bus ką parodyt big_smile big_smile big_smile

Tikiuosi mūsų susitarimo neužmiršai? lol

Ne ne, neužmiršau big_smile big_smile big_smile

rock

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#178 2014-06-17 16:52

Re: Sveiki - aš Trixe ;) Jungiuosi prie jūsų :)

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?!

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#179 2014-06-17 17:00

Re: Sveiki - aš Trixe ;) Jungiuosi prie jūsų :)

buvai patikėjęs? big_smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#180 2014-06-17 17:07

Re: Sveiki - aš Trixe ;) Jungiuosi prie jūsų :)

lolardas rašė:

buvai patikėjęs? big_smile

Visdar tikiu sad

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net