Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#526 2008-05-23 23:36

Re: Masės didinimas

Animalas rašė:

Alibras rašė:

Nu jo... Nueini jei Kaune Hyper maximoi, i maximos kampa kur saldytuvai, ten yra krutineles. Parasyta - Vistienos krutinele be odeles. Su odele daugiau riebalo ir siaip fe big_smile O paruost ja yra daug budu: kept, virt.. smile Pagal poreiki ir skoni.

Geriau ir pigiau prie stoties (cia kavianskams) yra kioskelis kur pardavineja Lietuviska atvesinta paukstiena tongue 12.20 lt kg vistienos krutineles be pagrindinio kaulo ir odos,ir visa laika sviezia.Tokios kainos nei maximoi nei kur kitur net su ziburiu nerasi lol o su kaulu ir oda berods 9.50 lt /kg.Kai perki urmu tai kapeika nemaza susitaupo nykstys

Ooo cia gera informacija. 1kg-12lt neblogai... Kai as uz 400g su trupuciu, moku ~7lt su kapeikom smile

Neprisijungęs

 
Sirva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#527 2008-05-26 16:13

Re: Masės didinimas

Sveiki visi. Aktyviai skaitau sy foruma bet niekada nerasau tad nusprendziau parasyti savo mityba ir noreciau isklausyti jusu nuomoniu. Is anksto dekui. Tikslas mase , 196 ugis 80 svoris.

1. 7:00 - 100g sausu pusryciu + 500 ml. jogurto

2. 10:00 - 180g varskes + braskiu uogiene

3. 11:00 - 2 fitness batoneliai

4. 12:30 - 150 g spageti makaronu su lyditu suriu

5. 14:00 - 180g varskes + braskiu uogiene

6. 15:00 - 2 fitness batoneliai

7. 17:00 - 200g vistienos + 100 g ryziu + salotos (arba 5 kepti kiausiniai)

18:45-19:45 treniruote

8. 20:00 - kokteilis: 180g varskes + 500ml jogurto + bananas

9. 22:00 - 180g varskes + braskiu uogiene

10. uzsistatau zadintuva 02:00 atsikeliu suvalgau 180g varskes + braskiu uogiene.


Prasau pakritikuokit ir patarkit . Aciu !

Neprisijungęs

 
Virusas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-10
Žinutės: 386
Atsiliepimai: 0

#528 2008-05-26 16:36

Re: Masės didinimas

batoneliai shudas geriau jau proteinini kokteili ir pigiau ir naudingiau. Ir kam save kankinti su tuo valgiu 2 val? jau geriau i spagecius tuno isidek ir bus gerai.

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#529 2008-05-26 16:44

Re: Masės didinimas

Kosiu daugiau reik valgyt =]

Neprisijungęs

 
Sirva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#530 2008-05-26 17:26

Re: Masės didinimas

Virusas rašė:

batoneliai shudas geriau jau proteinini kokteili ir pigiau ir naudingiau. Ir kam save kankinti su tuo valgiu 2 val? jau geriau i spagecius tuno isidek ir bus gerai.

dalykas tas kad man baltymu jau uztenka o is batoneliu angliu gaunu o del to valgio 2 val. tai cia perdaug nebus nesunku man atsikelt ir vel nuveit miegot. kosiu tai reiktu tikriausiai o kur jas vietoj ko geriau italpinti?

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#531 2008-05-26 17:27

Re: Masės didinimas

Sirva rašė:

Virusas rašė:

batoneliai shudas geriau jau proteinini kokteili ir pigiau ir naudingiau. Ir kam save kankinti su tuo valgiu 2 val? jau geriau i spagecius tuno isidek ir bus gerai.

dalykas tas kad man baltymu jau uztenka o is batoneliu angliu gaunu o del to valgio 2 val. tai cia perdaug nebus nesunku man atsikelt ir vel nuveit miegot. kosiu tai reiktu tikriausiai o kur jas vietoj ko geriau italpinti?

Zinai, kad organizmas testo daugiausiai isikria miegant nuo 11-3h? o tu kelies ir supisi visa miega. isvis nesamone, diena susirink, o ne naktimis, nakti tu augi isledamasis, o ne atsikeles susiknisdamas rezima ir pavalgydamas. Angliavandeniu trukumas ryskus.

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#532 2008-05-28 14:02

Re: Masės didinimas

Sirva rašė:

Virusas rašė:

batoneliai shudas geriau jau proteinini kokteili ir pigiau ir naudingiau. Ir kam save kankinti su tuo valgiu 2 val? jau geriau i spagecius tuno isidek ir bus gerai.

dalykas tas kad man baltymu jau uztenka o is batoneliu angliu gaunu o del to valgio 2 val. tai cia perdaug nebus nesunku man atsikelt ir vel nuveit miegot. kosiu tai reiktu tikriausiai o kur jas vietoj ko geriau italpinti?

pvz 2,3,5,6 valgymuose laisvai nesamones valgai kazkokias vien nuo baltimu neuzaugsi

Neprisijungęs

 
Sirva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#533 2008-05-28 15:07

Re: Masės didinimas

Degradas rašė:

Sirva rašė:

Virusas rašė:

batoneliai shudas geriau jau proteinini kokteili ir pigiau ir naudingiau. Ir kam save kankinti su tuo valgiu 2 val? jau geriau i spagecius tuno isidek ir bus gerai.

dalykas tas kad man baltymu jau uztenka o is batoneliu angliu gaunu o del to valgio 2 val. tai cia perdaug nebus nesunku man atsikelt ir vel nuveit miegot. kosiu tai reiktu tikriausiai o kur jas vietoj ko geriau italpinti?

pvz 2,3,5,6 valgymuose laisvai nesamones valgai kazkokias vien nuo baltimu neuzaugsi

batoneliai tie yra anglys o ne baltymai siaip valgau juos del to kad darbe patogiausia sugriauzt kai dirbi... reiks bandyt kose ikist kur nors

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#534 2008-05-28 15:28

Re: Masės didinimas

Sirva rašė:

Degradas rašė:

Sirva rašė:


dalykas tas kad man baltymu jau uztenka o is batoneliu angliu gaunu o del to valgio 2 val. tai cia perdaug nebus nesunku man atsikelt ir vel nuveit miegot. kosiu tai reiktu tikriausiai o kur jas vietoj ko geriau italpinti?

pvz 2,3,5,6 valgymuose laisvai nesamones valgai kazkokias vien nuo baltimu neuzaugsi

batoneliai tie yra anglys o ne baltymai siaip valgau juos del to kad darbe patogiausia sugriauzt kai dirbi... reiks bandyt kose ikist kur nors

ar as sakiau kad batonelyje yra anglys? tu vien nuo tos varskes uzsilenksi, valgymu belenkiek ir belekokius pasidares

Neprisijungęs

 
Sirva
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#535 2008-05-28 17:41

Re: Masės didinimas

Degradas rašė:

Sirva rašė:

Degradas rašė:


pvz 2,3,5,6 valgymuose laisvai nesamones valgai kazkokias vien nuo baltimu neuzaugsi

batoneliai tie yra anglys o ne baltymai siaip valgau juos del to kad darbe patogiausia sugriauzt kai dirbi... reiks bandyt kose ikist kur nors

ar as sakiau kad batonelyje yra anglys? tu vien nuo tos varskes uzsilenksi, valgymu belenkiek ir belekokius pasidares

del batoneliu ne taip supratai mane bet nesvarbu cia o dar negirdejau kad nuo varskes kas uzsilenktu...

Neprisijungęs

 
frooktas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-06-09
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#536 2008-06-09 23:31

Re: Masės didinimas

Riebalu daugiau valgyk, cia pagrindinis tos dietos trukumas manau, valgai kazkokius uzkandzius o rimta maista pamirsti. Riebalines mases kaip suprantu nebijai tai ir augink riebala, gausi energijos, geriau jausies ir raumuo greiciau augs. wink

Neprisijungęs

 
saras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-08
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#537 2008-06-13 23:33

Re: Masės didinimas

man per diena reikia suvalgiti 2500kaloriju koki maista valgiti jei kas zinot kokiu receptu parasikit ne vien valgyt varske su braskiu uogiene:DDD
buciau lb dekingas

Neprisijungęs

 
mantttas123
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-22
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#538 2008-06-17 12:09

Re: Masės didinimas

db zadu pailset nuo sporto kokius 2 men. ir noreciau biski riebaliuku priaugti koki maista reiktu valgiti ar reiktu keisti mityba db valgau 6 kartus per diena gal reiktu mazint iki 4 bet didelesnem porcijom nes girdejau taip geriau i riebalus ein smile ?  uz visus pasiulimus buviau lb diekingas smile

Neprisijungęs

 
Tomazas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#539 2008-06-25 20:05

Re: Masės didinimas

per nepilnus 8 menesius priaugau 6 kg tai mazai ar normalu?

Neprisijungęs

 
Tomazas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#540 2008-06-27 19:13

Re: Masės didinimas

man tai atrodo kad mazokai:D o kaip jums?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#541 2008-06-27 19:16

Re: Masės didinimas

Tomazas rašė:

per nepilnus 8 menesius priaugau 6 kg tai mazai ar normalu?

Gal ir galėjai daugiau priaugt jei pradedantis, tačiau kiek ir kokios masės, sunku pasakyti, nes neaišku nei koks tavo ūgis/svoris buvo, nei kokia medžiagų apykaita, nei kiek tau metų... Šiaip tokie dalykai yra lb individualūs, ir tiksliai į tavo klausimą manau nieks neatsakys, galiu tik pasakyti, kad yra kas priauga ir daugiau, lygiai taip pat, kaip nemaža dalis netgi tiek kiek tu nepriauga. Gerai jau vien tai, kad yra progresas pas tave... wink

Daug pasnekėjau, ale beveik nieko nepasakiau... big_smile

Paskutinį kartą taisė Robšė (2008-06-27 19:20)

Neprisijungęs

 
UsūrinėBezdžionĖ
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-06-21
Žinutės: 202
Atsiliepimai: 0

#542 2008-06-27 22:52

Re: Masės didinimas

man tai dabar is viso mase kazkaip nejuda kaip pradejau  spali sportuoti is karto 5kg priaugo veliau nukrito 2 veliau visai neaugo visa ziema,i pavasari dar priaugau 3kg o dabar mase visai neauga.stengiuos kuo daugiau valgiti nes seniau kai nevalgiau 0 progreso buvo o dabar jau sis tas, gal kas galetu dar patarti ka dariti kad mase augtu kuo geriau?

Neprisijungęs

 
Tomazas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#543 2008-06-29 11:07

Re: Masės didinimas

mano ugis 185 svoris 76 16 metu sejp tai niekaip negaliu susidaryti normalios progranos mases auginimui,ziurejau ten ivairiu programu intrnete,ir sejp bet nieko tokio gero nelabai randu arba tiesiog nelb turiu supratimu ar cia gera ar bloga programa big_smile

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#544 2008-06-29 18:42

Re: Masės didinimas

Tomazas rašė:

mano ugis 185 svoris 76 16 metu sejp tai niekaip negaliu susidaryti normalios progranos mases auginimui,ziurejau ten ivairiu programu intrnete,ir sejp bet nieko tokio gero nelabai randu arba tiesiog nelb turiu supratimu ar cia gera ar bloga programa big_smile

na ir ka dabar mums siulai, su siuo komentaru? Seip as nesupratau ko tu cia nori? roll

Neprisijungęs

 
Tomazas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-02-16
Žinutės: 125
Atsiliepimai: 0

#545 2008-06-29 18:49

Re: Masės didinimas

ech moterys to niekada nesupras:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
regis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas r
Registravosi: 2006-03-01
Žinutės: 936
Atsiliepimai: 0

#546 2008-06-29 19:33

Re: Masės didinimas

Tomazas rašė:

ech moterys to niekada nesupras:Dbig_smilebig_smile

ne nu, bet tu cia i pievas eini, tai ryskiai. Jei rasai, rasyk aiskiai ko tu nori o ne kazkokiom uzuominom jog tu niekur nerandi programos tau tinkamos, na tai ir kas mums is to ,kad tu jos nerandi??? gali zmoniskai parasyt jog "padėkit susidaryt mitybos plana" ar panasiai tai manau visiems viskas aisku bus, kas gales pades, kas ne tas ne... nu krc ismok normaliai isreikšt savo mintis wink

Neprisijungęs

 
Tomrok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-18
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#547 2008-06-30 22:59

Re: Masės didinimas

Na man yra problemu su mases auginimu. Visu pirma nemanykit kad man tik atrodo kad mazai valgau, nes istikro valgau daug(galima nepagailet zodzio ir LABAI). Taciau man visa tai neina i kuna, nes as tuolete per diena lankausi 3-4 kartus, net abydna tiek valgyti ir viska nuleisti i klozeta. Nezinau kame problema. Netikiu kad visis po 3-4 kartus lengvinasi. Suvalgau 10 kiausiniu, man per maza( na be tryniu), pasiemu dar ka nors uzvalgyti) ir iskarto po 10min jau tuolete sedziu. Man virskina labai labai greit. Vakarais stengiuosi labai privalgyti, kad tipo i svori eitu, bet nixuje - ryte net du kartus tuolete sedziu big_smile Yra kam tokios problemos? Kaip tai pramusti? Va uzsisakiau papildu, tai tikiuosi gal reikalai kaip nors pajudes, nes esu visiskam nusivylime, praktiskai nuo sausio bandau priaugti mases, bet kiek sveriu tiek, daugiau nepriaugu nei kilogramo. Sveriu 76, ugis 175, 20m.

Neprisijungęs

 
eyeGex
Dažnas dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2008-04-20
Žinutės: 202
Atsiliepimai: 0

#548 2008-06-30 23:49

Re: Masės didinimas

Tomrok rašė:

Na man yra problemu su mases auginimu. Visu pirma nemanykit kad man tik atrodo kad mazai valgau, nes istikro valgau daug(galima nepagailet zodzio ir LABAI). Taciau man visa tai neina i kuna, nes as tuolete per diena lankausi 3-4 kartus, net abydna tiek valgyti ir viska nuleisti i klozeta. Nezinau kame problema. Netikiu kad visis po 3-4 kartus lengvinasi. Suvalgau 10 kiausiniu, man per maza( na be tryniu), pasiemu dar ka nors uzvalgyti) ir iskarto po 10min jau tuolete sedziu. Man virskina labai labai greit. Vakarais stengiuosi labai privalgyti, kad tipo i svori eitu, bet nixuje - ryte net du kartus tuolete sedziu big_smile Yra kam tokios problemos? Kaip tai pramusti? Va uzsisakiau papildu, tai tikiuosi gal reikalai kaip nors pajudes, nes esu visiskam nusivylime, praktiskai nuo sausio bandau priaugti mases, bet kiek sveriu tiek, daugiau nepriaugu nei kilogramo. Sveriu 76, ugis 175, 20m.

tai nevalgyk dramblio porcijomkam tiek reikia, pasiskaiciuok 30g baltymu per viena kart ir ~50g angliu ir viskas, po desimt kiausiniu net nereikia valgyt vienu kartu big_smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#549 2008-07-01 08:30

Re: Masės didinimas

Tomrok rašė:

Na man yra problemu su mases auginimu. Visu pirma nemanykit kad man tik atrodo kad mazai valgau, nes istikro valgau daug(galima nepagailet zodzio ir LABAI). Taciau man visa tai neina i kuna, nes as tuolete per diena lankausi 3-4 kartus, net abydna tiek valgyti ir viska nuleisti i klozeta. Nezinau kame problema. Netikiu kad visis po 3-4 kartus lengvinasi. Suvalgau 10 kiausiniu, man per maza( na be tryniu), pasiemu dar ka nors uzvalgyti) ir iskarto po 10min jau tuolete sedziu. Man virskina labai labai greit. Vakarais stengiuosi labai privalgyti, kad tipo i svori eitu, bet nixuje - ryte net du kartus tuolete sedziu big_smile Yra kam tokios problemos? Kaip tai pramusti? Va uzsisakiau papildu, tai tikiuosi gal reikalai kaip nors pajudes, nes esu visiskam nusivylime, praktiskai nuo sausio bandau priaugti mases, bet kiek sveriu tiek, daugiau nepriaugu nei kilogramo. Sveriu 76, ugis 175, 20m.

Tustintis 4 kartus per diena tikrai nera normalu. Siulyciau nueit pas daktara. Gal "draugu" zarnyne isitaisei...

Neprisijungęs

 
Tomrok
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-18
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#550 2008-07-01 08:57

Re: Masės didinimas

Su daktarais prasideti neverta, kazkada kreipiausi, tai sako, kad gerai kad tau greit suvirskina, jai tu nesilankytum tuolete, tada butu blogai, ir ieskotu tipo problemos, o dabar tai sako viskas okei.
Su jais prasidet neverta..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net