Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#1 2014-12-26 21:04

Pilnas derinukas

Sveiki forumieciai, noreciau tesiog paklausti jusu nuomones ka jus manote apie stai toki derinuka? Galbut patartumete ka nors prijungti salia, ar pakeisti su kokiu pakaitalu? Y kainas nekreipkit demesio cia truputi brangiau negu kitose e-parduotuvese, bet si parduotuve daro labai pigu siuntima y uk vos 15$ tad viska paskaiciavus gaunasi geresne kaina negu BB.com ir kt. svetainese.
Aciu uz betkokia nuomone, man ji labai svarbi
Papildai bus naudojami su suderinta mityba bei pakankamai sunkiomis treniruotemis  Aciu is anksto


http://s1.postimg.org/gnxfgmcq3/MAXE_1.jpg

Neprisijungęs

 
aivaras22
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-05-04
Žinutės: 163
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#2 2014-12-26 21:24

Re: Pilnas derinukas

VikC rašė:

Sveiki forumieciai, noreciau tesiog paklausti jusu nuomones ka jus manote apie stai toki derinuka? Galbut patartumete ka nors prijungti salia, ar pakeisti su kokiu pakaitalu? Y kainas nekreipkit demesio cia truputi brangiau negu kitose e-parduotuvese, bet si parduotuve daro labai pigu siuntima y uk vos 15$ tad viska paskaiciavus gaunasi geresne kaina negu BB.com ir kt. svetainese.
Aciu uz betkokia nuomone, man ji labai svarbi
Papildai bus naudojami su suderinta mityba bei pakankamai sunkiomis treniruotemis  Aciu is anksto


http://s1.postimg.org/gnxfgmcq3/MAXE_1.jpg

Animal paka keisciau kitais vitaminais,kreatina sita renkies del Universal uzraso ? o kam 2 pre workautai ?

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3 2014-12-26 22:00

Re: Pilnas derinukas

aivaras22 rašė:

VikC rašė:

Sveiki forumieciai, noreciau tesiog paklausti jusu nuomones ka jus manote apie stai toki derinuka? Galbut patartumete ka nors prijungti salia, ar pakeisti su kokiu pakaitalu? Y kainas nekreipkit demesio cia truputi brangiau negu kitose e-parduotuvese, bet si parduotuve daro labai pigu siuntima y uk vos 15$ tad viska paskaiciavus gaunasi geresne kaina negu BB.com ir kt. svetainese.
Aciu uz betkokia nuomone, man ji labai svarbi
Papildai bus naudojami su suderinta mityba bei pakankamai sunkiomis treniruotemis  Aciu is anksto


http://s1.postimg.org/gnxfgmcq3/MAXE_1.jpg

Animal paka keisciau kitais vitaminais,kreatina sita renkies del Universal uzraso ? o kam 2 pre workautai ?

nus gi rinko viska pagal populiaruma lol

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#4 2014-12-26 22:02

Re: Pilnas derinukas

Jei atvirai dėl universalo tai tu teisus,  jei turi kokį kitą variantą gal pasiūlyti y jo vietą?  Gal geriau gryna kristina manai be jokių priemaišų?  O dėl per workout tai xtendas labiau prie bcaa

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#5 2014-12-26 22:14

Re: Pilnas derinukas

Ne vien dėl to kad jie populiarūs,  animal  pak  esu ėmęs prieš tai nes man jis geras buvo,  golda buvau pasiėmęs prieš tai viena bet dabar norėčiau prijungti ir casein.  Casein svarsčiau tarp dymatyze ir ON  bet kažkaip krypau link ON produkto.  Su bcaa man visada būdavo pirmoje vietoje grynos bet kažkodėl labai anglai giria ta xtenda nežinau vat ir klausiu jūsų nuomonės.  Xplodas  jo jis populiarus bet žmonės,  patys žinot kaip jis veikia,  manau pasakot dėl ko ji rinkausi nereikia? Ar vis dėl to blogai galvoju prašau pataisykit mane?

Paskutinį kartą taisė VikC (2014-12-26 22:15)

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#6 2014-12-26 22:45

Re: Pilnas derinukas

Imk , bandyk, matysi ar veikia, ar tinka. Nes ne visiems vienodai veikia. Be to juk ne visam gyvenimui uzsiperki. Pasibaigs po keliu menesiu ir vel reikes imti kazka.

Neprisijungęs

 
oink
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-08-07
Žinutės: 228
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#7 2014-12-26 22:46

Re: Pilnas derinukas

aivaras22 rašė:

VikC rašė:

Sveiki forumieciai, noreciau tesiog paklausti jusu nuomones ka jus manote apie stai toki derinuka? Galbut patartumete ka nors prijungti salia, ar pakeisti su kokiu pakaitalu? Y kainas nekreipkit demesio cia truputi brangiau negu kitose e-parduotuvese, bet si parduotuve daro labai pigu siuntima y uk vos 15$ tad viska paskaiciavus gaunasi geresne kaina negu BB.com ir kt. svetainese.
Aciu uz betkokia nuomone, man ji labai svarbi
Papildai bus naudojami su suderinta mityba bei pakankamai sunkiomis treniruotemis  Aciu is anksto


http://s1.postimg.org/gnxfgmcq3/MAXE_1.jpg

Animal paka keisciau kitais vitaminais,kreatina sita renkies del Universal uzraso ? o kam 2 pre workautai ?

Jis keistu animal pak i kita, o tau patiko. Kaip matai visiems vienodu produktu nera.

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#8 2014-12-26 23:01

Re: Pilnas derinukas

Dėkui už pagalbą,   Gal ką pasiūlytumet y uni kraatino vietą?  Kuris produktas jums geriausiai veikė?  Ką manot apie xtenda?

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#9 2014-12-26 23:02

Re: Pilnas derinukas

Dėkui už pagalbą,   Gal ką pasiūlytumet y uni kraatino vietą?  Kuris produktas jums geriausiai veikė?  Ką manot apie xtenda?  Esat kas bande?  Aš asmeniškai ne, bet pas mus sporto salėje ne vienas ji naudoja sako neblogas o kaip ten iš tiesų?

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#10 2014-12-27 10:00

Re: Pilnas derinukas

Aš bandęs xtend tai žinok nevertas jis savo kainos, imk grynas bcaa ir nesuk galvos. Amimal paka irgi keisčiau į scitec multi pro, labai patiko šitie vitaminai. O proteinas su kazeinu tai liuks.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#11 2014-12-27 10:18

Re: Pilnas derinukas

O kaip tu vertini vertas nevertas bcaa pvz arba vitaminai?smile

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#12 2014-12-27 10:44

Re: Pilnas derinukas

Xtend brangus o grynos pigiau, kad xtend nepadarė nieko ko nepadarytų grynos bcaa. Taip ir vertinu, kam mokėti už kažkokį vardą. O dėl vitaminų tiesiog pasiūliau savo mėgstamus nes nepatiko gerti animal pako belekiek tableciu

Paskutinį kartą taisė lapesnape (2014-12-27 10:45)

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#13 2014-12-27 10:49

Re: Pilnas derinukas

Vitaminus aišku pagal sudėtį galima dar vertinti. Bet pažiūrėjau kad grynų bcaa kaina vos ne kaip xtend pas dylerius

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#14 2014-12-27 18:38

Re: Pilnas derinukas

Double chocolate skonis nekazka(tarp kitko )

Neprisijungęs

 
VikC
Kalbus dalyvis
Vietovė: Jungtinė Karalystė
Registravosi: 2014-12-26
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#15 2014-12-27 20:36

Re: Pilnas derinukas

harakiri rašė:

Double chocolate skonis nekazka(tarp kitko )

Na man pvz vienas geriausiu skoniu double chocolate 😀 čia jau nuo skonio priklauso,  ką pasiūlytumet vietoj uni kraatino?  Kuris produktas turi gan gera sudėti iš jūsų vartotų? Kaina nelabai svarbi
😊

Neprisijungęs

 
eslife
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-01-07
Žinutės: 5190
Atsiliepimai: 53

#16 2014-12-27 21:23

Re: Pilnas derinukas

lapesnape rašė:

Vitaminus aišku pagal sudėtį galima dar vertinti. Bet pažiūrėjau kad grynų bcaa kaina vos ne kaip xtend pas dylerius

Palygink kiek 1kg xtendo grynu bcaa ( atmetus visokius elektrolitus, taurinus , skoniklius, daziklius ir pan nereiksminga s*da) lieka ir suprasi kodel smile

Neprisijungęs

 
lapinas
buvęs lapesnape
Registravosi: 2014-10-22
Žinutės: 764
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 1

#17 2015-01-01 22:20

Re: Pilnas derinukas

eslife rašė:

lapesnape rašė:

Vitaminus aišku pagal sudėtį galima dar vertinti. Bet pažiūrėjau kad grynų bcaa kaina vos ne kaip xtend pas dylerius

Palygink kiek 1kg xtendo grynu bcaa ( atmetus visokius elektrolitus, taurinus , skoniklius, daziklius ir pan nereiksminga s*da) lieka ir suprasi kodel smile

Nu jo į šita neatkreipiau dėmesio iš pradžių.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net