Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#326 2008-07-11 17:58

Re: MR. C

o jeee bekai geros masinos pats apie tokia galvoju smile man ji net gi uz a 4 grazesne

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#327 2008-07-11 18:29

Re: MR. C

Alibras rašė:

Kad jus zinotumet kaip mano audi b4 2.8 v6 sukas.... big_smile apie kura nekalbam. tongue

Sukasi neblogai, bet pagal kubatūra nėra žvėris, o kas liečia kura tai aš į 2 L varikli nespėju pilt, jau svajoju apie b4 tdi big_smile kad ir 5 lt dyzelis kainuos bus pigiau važiuot nei su benzinu dabar, pasata kiek bespausdavau daugiau kaip 6 litrus neimdavo šimtui smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#328 2008-07-11 19:39

Re: MR. C

studentas rašė:

Alibras rašė:

Kad jus zinotumet kaip mano audi b4 2.8 v6 sukas.... big_smile apie kura nekalbam. tongue

Sukasi neblogai, bet pagal kubatūra nėra žvėris, o kas liečia kura tai aš į 2 L varikli nespėju pilt, jau svajoju apie b4 tdi big_smile kad ir 5 lt dyzelis kainuos bus pigiau važiuot nei su benzinu dabar, pasata kiek bespausdavau daugiau kaip 6 litrus neimdavo šimtui smile

Galim pabandyt padragint big_smile Suprasi kas sukas, o kas ne big_smile Nors kai tiek rija, tai daug neprilakstysi sad Mastau apie dujas, tiesiogines sake gerai dedas i sitas. smile

Paskutinį kartą taisė Alibras (2008-07-11 19:40)

Neprisijungęs

 
Anglas Ligonis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#329 2008-07-11 23:52

Re: MR. C

v'ras mano tai sukas smile no turbo no nos but syncro winkbig_smile
bet blogi laikai ateina reiks parduot neutral

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#330 2008-07-12 09:45

Re: MR. C

bakaz rašė:

Na kad tos efkes nepasizymi taupumu smile I 8l telpi simtui? O trauka tai salyginas dalykas smile Jei lygint su visokiom bmw'e chuligankom, kregzdem, tai analogiski motorai 1.6, 1.8 mazdu geriau sukas smile Aisku kaip pats sakei svoris daro savo smile

Buna dar kad pasižymi jei negaila investicijų pilnai sutvarkyt visą variklį ir kurį tau sutvarkys rimtas žmogus, ne šūdarankis smile  Nes nuo tada kai viską sutvarkė, iškart pagerėjo ir trauka ir kuro sąnaudos pagerėjo.  Aišku kaip su 1.8 aš nežinau, gal jos ir rimtesnį apetitą turi.
Į 8 litrus? Čia mišriai ar miesto važiavumu? Nesenai buvau Klaipėdoj, važiavau pro Šiaulius užpiltas buvo pilnas bakas, 47 litrai, išviso bake 50l. Nuvažiuota buvo be kelių km 700 km. Čia skaitau yra visai neblogai

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#331 2008-07-12 11:37

Re: MR. C

Vitamin_C rašė:

bakaz rašė:

Na kad tos efkes nepasizymi taupumu smile I 8l telpi simtui? O trauka tai salyginas dalykas smile Jei lygint su visokiom bmw'e chuligankom, kregzdem, tai analogiski motorai 1.6, 1.8 mazdu geriau sukas smile Aisku kaip pats sakei svoris daro savo smile

Buna dar kad pasižymi jei negaila investicijų pilnai sutvarkyt visą variklį ir kurį tau sutvarkys rimtas žmogus, ne šūdarankis smile  Nes nuo tada kai viską sutvarkė, iškart pagerėjo ir trauka ir kuro sąnaudos pagerėjo.  Aišku kaip su 1.8 aš nežinau, gal jos ir rimtesnį apetitą turi.
Į 8 litrus? Čia mišriai ar miesto važiavumu? Nesenai buvau Klaipėdoj, važiavau pro Šiaulius užpiltas buvo pilnas bakas, 47 litrai, išviso bake 50l. Nuvažiuota buvo be kelių km 700 km. Čia skaitau yra visai neblogai

Uzmiestis yra uzmiestis smile Visai kitos kuro sanaudos. + Labai priklauso nuo vaziavimo stiliaus. Jeigu megejas palakstyt atitinkamos ir sanaudos smile Na as apie 1.6 nezinau kaip ten kas, bet 7-8l tikrai mieste turetu ryt? Cia gi nedyzelis smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#332 2008-07-12 14:08

Re: MR. C

Užmiestis, bet žinai, kai važiuoji kartu su tokiu klubu kuriame beveik visos tiuninginės mašinos, dar ir rimtesnio galingumo, pvz kokia corvette 5.7 l, nisanas 350z ir tt.. smile Tai tekdavo irgi kai kur važiuot jų stilium su normalesniu pagazavimu smile Plius Klaipėdoj pačiam mieste nemažai buvo pravažiuota. O mieste tai taip, aišku kad mažiausiai ir turėtų būt kaip ir sakai 7-8, daugiausiai gal 9. Bet kaip 1.6 motorui miesto važiavimui skaitau visai normalu. O greit aplamai turbūt reikės arba su dviračiais važinėt arba nupirkt papildomai kokį nors mažą kibirą vos ne su metrine ratų baze smile ir dėt dujas, jei taip ir toliau padlos pradės su tom kuro kainom išsikalinėt. O šiaip aš neišdidus, jei neskubu tai ir su mikrais ar net autobusais buna pavažiuoju, blogiau man nuo to nepasidaro smile

Neprisijungęs

 
Anglas Ligonis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#333 2008-07-12 14:15

Re: MR. C

as  parduosiu savo vra nusipirksiu mono purskala ir dujas susidesiu nes jau gaila pinigu pagalvojau kiek isleidau kurui.

Neprisijungęs

 
edziukasss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 358
Atsiliepimai: 0

#334 2008-07-12 23:01

Re: MR. C

o, pagaliau ir vitamin_c pasirode nykstys big_smile

Neprisijungęs

 
Blindness
Dažnas senbūvis
Vietovė: Colchester, United Kingdom
Registravosi: 2007-04-26
Žinutės: 1067
Atsiliepimai: 0

#335 2008-07-12 23:18

Re: MR. C

edziukasss rašė:

o, pagaliau ir vitamin_c pasirode nykstys big_smile

Joa big_smile Jau ilgą laiką galvojau kur dingęs big_smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#336 2008-07-13 12:13

Re: MR. C

sveikas sveikas, tikrai kad ilgai kazkur dinges big_smile kaip einas? big_smile  mano masiniukas streikuoja, reikia vakumines pompos astra 1.7 td big_smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#337 2008-07-13 13:09

Re: MR. C

Zdorova smile Na einas po biški, jau šiek tiek ramiau su laisvu laiku, nereikia bent ant dalių plėšytis.
Kuklūs dar tavo žiūriu poreikiai smile O man dar reikia kokių 2 turbavykų, ketvirtos supros variklio, NOS sistemos, 700 hp galios ir pilnai perdaryto viso kėbulo iš stiklo audinio kad būtų minimalus svoris, aišku kartu su tiuninginiais spoileriais, bamperiais ir aerografija. Aišku čia juokauju big_smilebig_smilebig_smile
Kas pas patį? Vis dar užsieny sėdi?

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#338 2008-07-13 13:10

Re: MR. C

O aparatura nesidomi? roll

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#339 2008-07-13 13:19

Re: MR. C

Na kaip su ta aparatūra, nesu ant jos pasinešęs. Man svarbu kad skambėtų gražiai, šiek tiek galingai ir kokybiškai, ne taip kad klausytų kiti ir kad visas kėbulas barškėtų, o taip kad klausytum tu, ir reklamos mažiau. Vienas kolega pasidaręs trečiam guoly, 3 stiprintuvai, vienas stiprintuvas priekinėm kolonkėm, galingumo nežinau bet jau labai rimtos, antras stiprintuvas palangei, trečias dežei. Galingumo belekiek, nori garso varžybose dalyvaut smile Va ten jau galima skaityt fanatikas, bet tai pagalvojus kam tiek visko daryt jei vistiek to viso galingumo dėl savęs nenaudosi

Neprisijungęs

 
Anglas Ligonis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2006-08-13
Žinutės: 95
Atsiliepimai: 0

#340 2008-07-13 14:13

Re: MR. C

y prieki gerus brangius komponentus ir aisku jiems podiumus, o gale subas su stipru. ir bus kokybe

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#341 2008-07-13 15:49

Re: MR. C

Vitamin_C rašė:

Zdorova smile Na einas po biški, jau šiek tiek ramiau su laisvu laiku, nereikia bent ant dalių plėšytis.
Kuklūs dar tavo žiūriu poreikiai smile O man dar reikia kokių 2 turbavykų, ketvirtos supros variklio, NOS sistemos, 700 hp galios ir pilnai perdaryto viso kėbulo iš stiklo audinio kad būtų minimalus svoris, aišku kartu su tiuninginiais spoileriais, bamperiais ir aerografija. Aišku čia juokauju big_smilebig_smilebig_smile
Kas pas patį? Vis dar užsieny sėdi?

big_smile big_smile as galvojau tu rimtai big_smile ne dbr sedziu kaune, ieskau darbo , nk nerandu blyn :d jei nerasiu dar 3 sav tex gryzt i uk :d o taip gaila palikt moteri :d

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#342 2008-07-13 15:54

Re: MR. C

Anglas Ligonis rašė:

y prieki gerus brangius komponentus ir aisku jiems podiumus, o gale subas su stipru. ir bus kokybe

Ta pati ateity darysiu smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#343 2008-07-13 16:02

Re: MR. C

azuolyno bicas rašė:

Vitamin_C rašė:

Zdorova smile Na einas po biški, jau šiek tiek ramiau su laisvu laiku, nereikia bent ant dalių plėšytis.
Kuklūs dar tavo žiūriu poreikiai smile O man dar reikia kokių 2 turbavykų, ketvirtos supros variklio, NOS sistemos, 700 hp galios ir pilnai perdaryto viso kėbulo iš stiklo audinio kad būtų minimalus svoris, aišku kartu su tiuninginiais spoileriais, bamperiais ir aerografija. Aišku čia juokauju big_smilebig_smilebig_smile
Kas pas patį? Vis dar užsieny sėdi?

big_smile big_smile as galvojau tu rimtai big_smile ne dbr sedziu kaune, ieskau darbo , nk nerandu blyn :d jei nerasiu dar 3 sav tex gryzt i uk :d o taip gaila palikt moteri :d

Jei būtų rimtai, tai čia jau nebent specialiai kokiam nors filmui ruoštis, kur paspaudi spec. padarytą mygtuką kur nors ant vairo ir nuskrendi kaip su kosminiu laivu big_smilebig_smilebig_smile
Kokioj srity bandai darbą rast?

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#344 2008-07-13 20:59

Re: MR. C

Vitamin_C rašė:

azuolyno bicas rašė:

Vitamin_C rašė:

Zdorova smile Na einas po biški, jau šiek tiek ramiau su laisvu laiku, nereikia bent ant dalių plėšytis.
Kuklūs dar tavo žiūriu poreikiai smile O man dar reikia kokių 2 turbavykų, ketvirtos supros variklio, NOS sistemos, 700 hp galios ir pilnai perdaryto viso kėbulo iš stiklo audinio kad būtų minimalus svoris, aišku kartu su tiuninginiais spoileriais, bamperiais ir aerografija. Aišku čia juokauju big_smilebig_smilebig_smile
Kas pas patį? Vis dar užsieny sėdi?

big_smile big_smile as galvojau tu rimtai big_smile ne dbr sedziu kaune, ieskau darbo , nk nerandu blyn :d jei nerasiu dar 3 sav tex gryzt i uk :d o taip gaila palikt moteri :d

Jei būtų rimtai, tai čia jau nebent specialiai kokiam nors filmui ruoštis, kur paspaudi spec. padarytą mygtuką kur nors ant vairo ir nuskrendi kaip su kosminiu laivu big_smilebig_smilebig_smile
Kokioj srity bandai darbą rast?

sporto inzinierius big_smile arba tarpininkas su uzsienio kompanijom na noriu savo anglu kalba islaikyt, smagu man su uzsienieciais bendradarbiaut, derint

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#345 2008-07-14 12:50

Re: MR. C

Vitamin_C rašė:

Sveiki visi. Na ką, tradiciškai pasakysiu kad naujos temos be reikalo nekursiu ir rekaut nepradėsiu garsiai tad rašysiu kultūringai čia savo temoj smile Pradėsiu pirmiausiai nuo to kad visų atsiprašau kam nebuvo atsakyta į privatą, o žinučių per visą laiką susikaupė labai net nemažai. Be sėdėjimo buildingo forumuose buvo kuom užsiimt, bet prisipažįstu, į auto forumus užsukdavau nes iš jų man reikėjo irgi šiokios tokios info smile O visa priežastis dar buna tokia, kai deje buna atvėjų kai neišeina su viena šikna atsisėst iš karto ant 4 kėdžių smile O tų kėdžių pavadinimai būtų tokie: uždarbis, mokslai, auto tiuningas / stailingas, ir bodybuilding smile Na apie uždarbius nieko nepasakosiu, diplomo irgi nefotkinsiu kurio gavimas ko gero pareikalavo šiemet daugiausiai pastangų iš visų vadinamų "kėdžių", antroje vietoje būtų uždarbis, trečioje stailingas, o sportas liko ant pramušimo kaip sakant. Reikės viską pradėt nuo pradinukų programėlės. Ir kur dabar atsidurė mano raumenys galiu šiek tiek parodyt smile
http://img75.imageshack.us/img75/9972/s … qv8.th.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/1724 … lu0.th.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/9079/s … hl9.th.jpg
http://img166.imageshack.us/img166/8153 … ih6.th.jpg
Aišku prieš autoshow buvo ir taip kuo skubiau kai kas daroma, dabar jau įnešti šiokie tokie patobulinimai kurių neišėjo padaryt prieš autoshow bet ką darysi. Dabar įmestas visas rekarinis salonas, pakeistas vairas įmestas sportinis, išmesti irklai ir sudėti el langai. Plius dabar ruošiamas ir kitas projektelis, prie kurio irgi laukia dar nemažai darbo, kuris būtent gal jau kas nors ir žino, tokios pat spalvos tik sportiškesnis kėbulas (pasufleruosiu - fast & furiuos karalienės sesė big_smilebig_smilebig_smile) , manau išdydžiai išriedes kitais metais kokioj nors parodoj smile

Grazi mazduke smile sita foto nieko neprimena? big_smile http://img257.imageshack.us/img257/5923/mazdavidusji4.th.jpg
Norejau paklaust kiek kainavo elektra susimest? smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#346 2008-07-14 13:54

Re: MR. C

Vegitas rašė:

Grazi mazduke smile sita foto nieko neprimena? big_smile http://img257.imageshack.us/img257/5923 … ji4.th.jpg
Norejau paklaust kiek kainavo elektra susimest? smile

Dekui wink
Šiaip primena sakyčiau irgi mazdos vidų, ir ko gero primena 323f 1.6, nes be elektros jos ir salonas yra panašus, tik panelė biški skirias. Elektrą sumest? Pakėlėjai visų langų 200lt, čia šrote. Plius atskirai ieškojau "apšvyvkių" su el. langų visais mygtukais 60lt, bet čia papuoliau ant gero žmogaus kuris nėra brangininkas, nes kitas tikrai žymiai daugiau užprašytų, ir plius darbas eitų kažkur gal sakyčiau kokie 400-500. Bet man kaip "po blatu" įmetė ne tik langus, dar pajungė halogenus, ir už visą darbą buvo 300. Jei pakėlėjus rasi šrote, paskui dar gali turėt vargo, ir per skelbimus irgi toks dalykas turi paklausą ir yra einamas, todėl ir kad viską surast galiu pasakyt kad nėra labai lengva.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#347 2008-07-14 14:23

Re: MR. C

Vitamin_C rašė:

Vegitas rašė:

Grazi mazduke smile sita foto nieko neprimena? big_smile http://img257.imageshack.us/img257/5923 … ji4.th.jpg
Norejau paklaust kiek kainavo elektra susimest? smile

Dekui wink
Šiaip primena sakyčiau irgi mazdos vidų, ir ko gero primena 323f 1.6, nes be elektros jos ir salonas yra panašus, tik panelė biški skirias. Elektrą sumest? Pakėlėjai visų langų 200lt, čia šrote. Plius atskirai ieškojau "apšvyvkių" su el. langų visais mygtukais 60lt, bet čia papuoliau ant gero žmogaus kuris nėra brangininkas, nes kitas tikrai žymiai daugiau užprašytų, ir plius darbas eitų kažkur gal sakyčiau kokie 400-500. Bet man kaip "po blatu" įmetė ne tik langus, dar pajungė halogenus, ir už visą darbą buvo 300. Jei pakėlėjus rasi šrote, paskui dar gali turėt vargo, ir per skelbimus irgi toks dalykas turi paklausą ir yra einamas, todėl ir kad viską surast galiu pasakyt kad nėra labai lengva.

Kad mazda ir kad 1.6 tai jo bet ne f smile
http://img375.imageshack.us/img375/5494/atvaizd011ls8.th.jpg
As galvojau kad pigiau biski eitu is kokios mazdos paimt ir susimest paciam smile aisq rast toki dalyka sunku ... ir tik i preikines dureles det galvojau ...

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#348 2008-07-14 14:41

Re: MR. C

Pats nedėčiau, man jau geriau duot žmogui ir jam sumokėt kuris prie to dirba ir kuris žinai kad greitai ir gerai viską padarys, sutaupysi bent nervus ir laiką, kam pačiam vargt kai ir taip turi kuom užsiimt smile Nes kai dar nuperki iš šroto pakėlėjus, paskui dar atsiranda visokių niuansų, reikia laužyt galvą iškur gaut dar papildomai visas fiškes ir visą kitą brudą, šrote juos šiaip išmeta iš neturėjimo ką veikt, o žmogus viską pats suorganizavo ir nereikėjo pergyvent.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#349 2008-07-14 14:50

Re: MR. C

Vitamin_C rašė:

Pats nedėčiau, man jau geriau duot žmogui ir jam sumokėt kuris prie to dirba ir kuris žinai kad greitai ir gerai viską padarys, sutaupysi bent nervus ir laiką, kam pačiam vargt kai ir taip turi kuom užsiimt smile Nes kai dar nuperki iš šroto pakėlėjus, paskui dar atsiranda visokių niuansų, reikia laužyt galvą iškur gaut dar papildomai visas fiškes ir visą kitą brudą, šrote juos šiaip išmeta iš neturėjimo ką veikt, o žmogus viską pats suorganizavo ir nereikėjo pergyvent.

nu siaip jo smile tik va kad as to laiko turiu nemazai smile visokiu pievu ir prisigalvoju uztai ... sedynes noreciau dar oda pasitraukt irgi kaina idomi butu bet pas tave jej rekaro tai nezinosi smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#350 2008-07-14 14:56

Re: MR. C

Vegitas rašė:

...sedynes noreciau dar oda pasitraukt irgi kaina idomi butu bet pas tave jej rekaro tai nezinosi smile

Visas salonas dirbtinė oda (vokiška) apie 1000-1200Lt... Natūralia jaučiu dar dasidėtų kokie 300-500Lt... Čia Šiauliuose...

Paskutinį kartą taisė Robšė (2008-07-14 15:11)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net