Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Juliusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#1 2015-08-28 14:43

Kovinis sportas

--

Paskutinį kartą taisė Juliusz (2015-08-29 21:46)

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#2 2015-08-28 15:03

Re: Kovinis sportas

Įvardink konkrečiai ką būtent sportuoti nori?

Neprisijungęs

 
Juliusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#3 2015-08-28 15:18

Re: Kovinis sportas

Submission rašė:

Įvardink konkrečiai ką būtent sportuoti nori?

MMA labiausiai traukia.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#4 2015-08-28 15:26

Re: Kovinis sportas

Kuo sunkesnis būsi tuo būsi lėtesnis reiktų rasti viduriuką, kad nei greičio nei jėgos netrūktu. Aš sportuoju Brazilian Jiu Jitsu, tai jei užgula koks 20 kg sunkesnis tai ir technika nepadeda su tokiu susitvarkyti big_smile

Neprisijungęs

 
Juliusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#5 2015-08-28 15:37

Re: Kovinis sportas

Submission rašė:

Kuo sunkesnis būsi tuo būsi lėtesnis reiktų rasti viduriuką, kad nei greičio nei jėgos netrūktu. Aš sportuoju Brazilian Jiu Jitsu, tai jei užgula koks 20 kg sunkesnis tai ir technika nepadeda su tokiu susitvarkyti big_smile

Pas mane butu atvirksciai jauciu, sveriantis 60kg beveik kaip as, ir ugis mazesnis butu, nes tokiu kaip ant 180 ir svoris 60kg yra mazai mano manymu. Tai pastatytu koky maza, ir jausciausi lyg vaika lupciau.

O 60kg tinkantis svoris butu ant 180cm, pradzioj ? Gal su laiku priaugsiu. Bet va as noriu greitai sy sporta pradet lankyt.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#6 2015-08-28 15:48

Re: Kovinis sportas

Juliusz rašė:

Submission rašė:

Kuo sunkesnis būsi tuo būsi lėtesnis reiktų rasti viduriuką, kad nei greičio nei jėgos netrūktu. Aš sportuoju Brazilian Jiu Jitsu, tai jei užgula koks 20 kg sunkesnis tai ir technika nepadeda su tokiu susitvarkyti big_smile

Pas mane butu atvirksciai jauciu, sveriantis 60kg beveik kaip as, ir ugis mazesnis butu, nes tokiu kaip ant 180 ir svoris 60kg yra mazai mano manymu. Tai pastatytu koky maza, ir jausciausi lyg vaika lupciau.

O 60kg tinkantis svoris butu ant 180cm, pradzioj ? Gal su laiku priaugsiu. Bet va as noriu greitai sy sporta pradet lankyt.

Matai dar neaišku iš vis ten kur lankysi kokio ūgio ir svorio bus priešininkai, mažai lietuvoje sportuoja tokius sportus, tad identiškų parametrų priešininkų bus tikrai mažai, teks pakovoti tiek su mažesniais, tiek su lengvesniais ar sunkesniais, eik sportuoti ir viskas, o tad pats suprasi trūksta tau svorio ar užtenka kiek turi jo. P.S. jei tas mažesnis bus seniau sportuojantis, tai žiūrėk kad pačio nesuluptų kaip vaiko big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#7 2015-08-28 16:10

Re: Kovinis sportas

pirma pradek sportuot,o svoris su laiku susitvarkys...

Neprisijungęs

 
Juliusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-12-07
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#8 2015-08-28 16:52

Re: Kovinis sportas

Ptycka rašė:

pirma pradek sportuot,o svoris su laiku susitvarkys...

Na taip, bet biski nejauku sportuot, kai esu lieknas, tai norisi ateit ten normaliam, kad negauciau kazkokio tai zodzio jog lieknas ar panasiai.

Neprisijungęs

 
Laurin
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2015-08-05
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#9 2015-08-28 20:00

Re: Kovinis sportas

Juliusz rašė:

Submission rašė:

Kuo sunkesnis būsi tuo būsi lėtesnis reiktų rasti viduriuką, kad nei greičio nei jėgos netrūktu. Aš sportuoju Brazilian Jiu Jitsu, tai jei užgula koks 20 kg sunkesnis tai ir technika nepadeda su tokiu susitvarkyti big_smile

Pas mane butu atvirksciai jauciu, sveriantis 60kg beveik kaip as, ir ugis mazesnis butu, nes tokiu kaip ant 180 ir svoris 60kg yra mazai mano manymu. Tai pastatytu koky maza, ir jausciausi lyg vaika lupciau.

O 60kg tinkantis svoris butu ant 180cm, pradzioj ? Gal su laiku priaugsiu. Bet va as noriu greitai sy sporta pradet lankyt.

utiutiu prajuokinai. Tas mazesnis kai pistu malku nespetum gaudytis.

Neprisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#10 2015-08-28 20:11

Re: Kovinis sportas

Juliusz rašė:

Ptycka rašė:

pirma pradek sportuot,o svoris su laiku susitvarkys...

Na taip, bet biski nejauku sportuot, kai esu lieknas, tai norisi ateit ten normaliam, kad negauciau kazkokio tai zodzio jog lieknas ar panasiai.

Myscioji kaip mergaite, tau kaiptik reiktu zodzio piktesnio, pasportuosi kovini sporta gal surimtesi smile

Neprisijungęs

 
AVlB
Išmestas
Registravosi: 2015-07-12
Žinutės: 2139
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 4

#11 2015-08-28 20:37

Re: Kovinis sportas

Hmm.. As galvojau kovu sporta cardio pajunkt. Mma.
Klausimas: ar kenkia gainsams baisiai? Ar jei su kapa varyt sparingus, dantys sveiki liks? Nes utiutiu pas man brangus dantys...

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#12 2015-08-28 20:51

Re: Kovinis sportas

Ptycka rašė:

Juliusz rašė:

Ptycka rašė:

pirma pradek sportuot,o svoris su laiku susitvarkys...

Na taip, bet biski nejauku sportuot, kai esu lieknas, tai norisi ateit ten normaliam, kad negauciau kazkokio tai zodzio jog lieknas ar panasiai.

Myscioji kaip mergaite, tau kaiptik reiktu zodzio piktesnio, pasportuosi kovini sporta gal surimtesi smile

+

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#13 2015-08-28 20:53

Re: Kovinis sportas

AVlB rašė:

Hmm.. As galvojau kovu sporta cardio pajunkt. Mma.
Klausimas: ar kenkia gainsams baisiai? Ar jei su kapa varyt sparingus, dantys sveiki liks? Nes utiutiu pas man brangus dantys...

Valgysi dar daugiau ir nekenks big_smile o dantims jei kapa gera nusipirksi manau neišmuš tų tavo brangių dantų big_smile

Neprisijungęs

 
mei
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-05-02
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#14 2015-08-28 22:03

Re: Kovinis sportas

kapa + stiprus sukandimas = sveiki ir neišmušti dantys.
Ir šiaip sparingai nebūna tokie agresyvūs kaip kovos kokiuose turnyruose.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net