Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 4026
Atsiliepimai: 12

#6451 2016-04-17 13:31

Re: Įvairūs klausimai

11nmol/l yra labai prastai. Realiai net nežinau su kuo sulygint buvimą be testo, jausmas panašus, kad visad turi tokią lengvą depresiją ir nieko nenori veikt, pastovus energijos trūkumas, matai gyvenimą lyg pro rūką "brain fog", motyvacijos nėra niekam ir t.t. kam įdomu pasėdėkit ant finasterido kokį pusmetį (jei ištempsit) tada suprasit apie ką aš. Low DHT labai panašu kaip LOW TT. Pas žmones su mažu testu 2x dažniau aptinkama metaboliniai sutrikimai, hipertenzija, aterosklerozė, tai apie kokį mes gyvenimo ilgumą kalbam? Ne gana to kad būsi kaip š**** tai dar ir sergantis š****. Aš šiuos susirgimus suverčiu kaip pagrindiniam kaltininkui ne žemui testui, o mitybai, nes žemas testas tai yra tik padarinys. Ar aukštas testas išgelbėtų nuo šių susirgimų? Gal, jei pradėtum laiku, sutvarkytum mitybą. Ar pagerintų būklę? Taip, jei tinkamai vartojamas. Ar verta TRT? Taip jei tau pirminis hipogonadizmas, jei antrinis tai dar vertą bandyt judint natūraliai. Po 30 metų abiem atvejais tik TAIP, su sąlygą kad domėsiesi pats ką darai, ne visad reik pasikliaut daktarais. Tai tik mano asmeninė nuomonė.

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 6033
Atsiliepimai: 96

#6452 2016-04-17 13:34

Prisipiažinsiu, nepažįstu nepilnamečių, kurie 130 spaudžia. Gal dėl to, kad miške gyvenu, o ne kokiam Visagine. Va ernestukas kiek metų svorį stumdo ir abejoju, kad 130 bp spaudžia, tai pagal tavo logiką, jis dar nepriaugo iki AAS? O kad sveikiau vaikščioti su 11nmol testo (kuris tik mažės) nei TRT aš giiiiliai abejoju.

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas
Registravosi: 2009-05-03
Žinutės: 988
Atsiliepimai: 11

#6453 2016-04-17 13:45

Nepažisti, nes sportuoji turbūt Vilniuj impulse, kur visi nosį krapšto, provincijoj kiek kitaip viskas. 11mmol/l vienkartinai nėraindikacija gydymui. Tai gali būti fizioliginė norma ir su mažu shbg gali jaustis super, ir viskas organizmes veiks kaip turiveikt. Juolabiau, neaiški kilmė, kodėl 11.

Šiaip filosofinis klausimas. Kmi 23 ir atrodymas kaip šudų maišo rodo, kad žmogus nemoka/nenori nei valgyt, nei sportuot, tai ir aas tokio neišgelbės. Čia mano nuomonė.

edit: taip pat kliedesiai, kad sušovęs daaaaaaug chemijos lipsi ant scenos ir neši apdovanojimus, taip pat lempinis. Ar chemijos kiekis proporcingas raumenų kiekiui, turbūt taip. Bet varžybose, kažkodėl tos vienadienės žvaigždės nesužimba, todėl reiktų prieš pradedant įvertinti savo galimybes. Tas pats ir kitose geležių sporto šakose.

Paskutinį kartą taisė mauglis (2016-04-17 13:49)

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6454 2016-04-17 13:51

Maugli, kiek tu stumi ir SQ?

Neprisijungęs

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 5939
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#6455 2016-04-17 13:55

nuo kada stumi ir sq yra rodyklis??? as turiu N-utiutiu variantu kur looks like utiutiu, apauge reibalais bet uztat stumia 130.

Neprisijungęs

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3602
Atsiliepimai: 23

#6456 2016-04-17 13:57

pas mane testas 10mmol siuo metu ,turbot jau bus metai kaip su tiek gyvenu, ir nematau vargo smile nenugalimas perdejei siek tiek sakyciau..

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6457 2016-04-17 13:57

Zuikis13 rašė:

Stumiu tik už ekrano pasislėpęs big_smile

mzslave, bp, sq zuikis traukia iš konteksto. Galima aukščiau paskaityt, kas norima pasakyt.

Paskutinį kartą taisė mauglis (2016-04-17 13:58)

Neprisijungęs

nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 5498
Atsiliepimai: 19

#6458 2016-04-17 14:13

o kuo realiai skirias turet testa 13 ir shbg link apatines normos ar 27 ir shbg virsutines ? ( laisvo testo neskaiciavau cia tik kaip pvz,bet  tarkim jie lygus )

Paskutinį kartą taisė nesako (2016-04-17 14:15)

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6459 2016-04-17 14:15

mauglis rašė:

Zuikis13 rašė:

Stumiu tik už ekrano pasislėpęs big_smile

mzslave, bp, sq zuikis traukia iš konteksto. Galima aukščiau paskaityt, kas norima pasakyt.

Šiaip aš irgi klavos riteris wink BROLIAI.
O šiaip strategiškai mąstyk: jei stumi 200, tada visiems aiškini, kad visi, kas nestumia yra lopai. Jei nestumi - tada apsimeti intelektualu (čia mano fiškė). Dar yra variantas meluoti ir apsimesti kuo nesi, bet tada laimėjęs diskusiją jausies viduje vistiek prastokai.. Žodžiu tokie pyragai.
http://www.bitrebels.com/wp-content/uploads/2013/02/game-of-thrones-nerds-5.jpg

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas
Vietovė: tavo bobos lovoj
Registravosi: 2016-03-02
Žinutės: 700
Atsiliepimai: 2

#6460 2016-04-17 14:17

Zuikis13 rašė:

mauglis rašė:

Zuiki, kiek leidžia drąsa ir finansai varo tik idiotai, visi kiti pasveria už ir prieš. Kas liečia normalųjį skirstinį, tai dauguma "balvonų" remiasi tam tikrais dėsniais, patirtimi savo, perskaityta literatūra ir t.t. Dėsniais nesiremia vėl gi idiotai, galima sakyti, kad jie yra mąstantys, turintys kitokią nuomonę, bet realybė kitokia. Beje drąsa nėra kažkoks tai privalumas, atsargumas susiformavo evoliucijos eigoje, naturali savisauga. Kas liečia kmi ir bp korealiacija su ass ar trt varymu, tai galim pakalbėti apie asmenybės formavimąsi, valios turėjimą. Jeigu žmogus neturi valios sportuoti ir laukt rezultatų natūraliai, ar jam valia atsiras pradėjus varyt aas? Ar jis tvarkingai tirsis hormonus, užsiiminės mitybom ir t.t. galiausiai pamatęs, kad aas neveikia taip kaip norėtų, mes sportą. Kas liečia valios trūkumą tai įrodyta, kad vartojantys aas turi polinkį ir kitoms priklausomybėms, t.y. tendencija. Bet juk tendencijomis remiasi dauguma balvonų, todėl šis teiginys turbūt bus niekinis.
Gražiai čia su gauso kreivėm pabūrei, esu tikras, kad palikai kažkam įspūdį, gali atsidaryti temą "egzistencializmas ir aas vartojimas" manau sulauksi daug dėmesio.
P.s. va nutrition puikus komorbidiškumo pavyzdys
p.p.s. jei ilgai kartosi, kad TRT jėga, tai gal taps tiesa

Aišku aš visiems darau įspūdį. Aš tryliktas zuikis šeimoje (pagrandukas) ir vienintelis visoje giminėje moku rašyti, turiu kompą miške ir internetą. Man vietiniai vilkai leteną spaudžia ir net meškos priešais mane šliapą nusiima.

Atsakingumas susiformavo evoliucijoje, lygiai taip pat, kaip ir drąsa. Dabar teigti, kad tu kažko negalėsi, nes niekad nedarei - iš principo yra nesąmonė. Tarkim aš fizikas ir niekad nedirbau su investicijom ir pardavimais (kaip mano žmona), bet aš matau ką ji daro ir žinau, kad jeigu man reiktų tai dirbti aš tikrai būčiau vienas prie geresnių. Ne dėl to, kad aš vienintelis pasaulyje raštingas zuikis, bet dėl to, kad kažkiek susiformavo charakteris ir jeigu kažką pradėti mano amžaus (30), tai jau reikia kabinti iš peties, o ne smaukytis, kaip paauglys. Tas pats ir su chemija. Jeigu turi RIMTĄ priežastį tapti kulturisu. Pajutai ir viskas. Tai sėdi ant tilto, 3 kursai ir eini ant scenos ir pirma vieta tavo, o ne 3 metus sieki savo "natūralaus" maksimumo, tada farmini su test+deca, tada test+deca+EQ, ir galop test+mast+tren+gak EQ.
Visiem tiem, kurie sako, kad ant chemijos lipti galima, tik jeigu BP ~130, QD ~200 reikia su grifu gerai pertrenkti galvą, nors ne faktas, kad padės.

Are you adopting any additional kids into your familia, papania? Super žmogus, plačių pažiūrų matos, didelis tau respektas, kiški.

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6461 2016-04-17 14:20

nenugalimas rašė:

11nmol/l yra labai prastai. Realiai net nežinau su kuo sulygint buvimą be testo, jausmas panašus, kad visad turi tokią lengvą depresiją ir nieko nenori veikt, pastovus energijos trūkumas, matai gyvenimą lyg pro rūką "brain fog", motyvacijos nėra niekam ir t.t. kam įdomu pasėdėkit ant finasterido kokį pusmetį (jei ištempsit) tada suprasit apie ką aš. Low DHT labai panašu kaip LOW TT. Pas žmones su mažu testu 2x dažniau aptinkama metaboliniai sutrikimai, hipertenzija, aterosklerozė, tai apie kokį mes gyvenimo ilgumą kalbam? Ne gana to kad būsi kaip š**** tai dar ir sergantis š****. Aš šiuos susirgimus suverčiu kaip pagrindiniam kaltininkui ne žemui testui, o mitybai, nes žemas testas tai yra tik padarinys. Ar aukštas testas išgelbėtų nuo šių susirgimų? Gal, jei pradėtum laiku, sutvarkytum mitybą. Ar pagerintų būklę? Taip, jei tinkamai vartojamas. Ar verta TRT? Taip jei tau pirminis hipogonadizmas, jei antrinis tai dar vertą bandyt judint natūraliai. Po 30 metų abiem atvejais tik TAIP, su sąlygą kad domėsiesi pats ką darai, ne visad reik pasikliaut daktarais. Tai tik mano asmeninė nuomonė.

Totally, aš kaip lavonas jaučiausi, nieko nesinori, niekam nėr jėgų, salėj progresas lygus nuliui. Mityba sakyčiau buvo tobula, ko tik nebandžiau ir keto, rinkt 3500kcal tik iš baltymų ir riebalų ir t.t.. Daug pinigų ant kokybiško maisto išleista, o rezultate by.bis rankoj...
Feel you bro.

Neprisijungęs

BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6471
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#6462 2016-04-17 14:22

utiutiu krc apsilankai cia, o Visagina vis mini ir mini smile Krc, populiarinimo programa veikia.

Kodel jus isvis risat jegos rezultatus su kulturizmu? Ir ale tiek ir tiek darai ir tada gali kursuot. Vps kulturizmas ir skaiciai ant grifo 2 atskiri dalykai big_smile O jegos utiutiu augint daug metu galima ir be chemijos jusu big_smile

Neprisijungęs

nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 4026
Atsiliepimai: 12

#6463 2016-04-17 14:24

mauglis rašė:

Nepažisti, nes sportuoji turbūt Vilniuj impulse, kur visi nosį krapšto, provincijoj kiek kitaip viskas. 11mmol/l vienkartinai nėraindikacija gydymui. Tai gali būti fizioliginė norma ir su mažu shbg gali jaustis super, ir viskas organizmes veiks kaip turiveikt. Juolabiau, neaiški kilmė, kodėl 11.

Šiaip filosofinis klausimas. Kmi 23 ir atrodymas kaip šudų maišo rodo, kad žmogus nemoka/nenori nei valgyt, nei sportuot, tai ir aas tokio neišgelbės. Čia mano nuomonė.

edit: taip pat kliedesiai, kad sušovęs daaaaaaug chemijos lipsi ant scenos ir neši apdovanojimus, taip pat lempinis. Ar chemijos kiekis proporcingas raumenų kiekiui, turbūt taip. Bet varžybose, kažkodėl tos vienadienės žvaigždės nesužimba, todėl reiktų prieš pradedant įvertinti savo galimybes. Tas pats ir kitose geležių sporto šakose.

Mažas shbg = sutrikimai, esu matęs tokių andrologų kur žmogaus bendrą sveikatą vertina pagal shbg. Nes dažnai gali būt, kad low shbg = diabetas / prediabetinė būklė, prastos mitybos padarinys. Būna aišku ir įgimti dalykai. Turėjau mažą shbg ir mažą testą, jaučiausi prastai, nors LAI buvo ~100, gal forma palaikyt buvo kažkiek lengviau.

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6464 2016-04-17 14:25

P.S. jei paprašyčiau mauglio-mediko įkelt nuotrauką ir parodyt ką su savo įspūdingu žinių bagažu ir mediciniais tyrimais pasiekė šitam sporte, tikriausiai atsakymas būtų "palaikau sveikatą"? I'm right, maugli?:-)

Neprisijungęs

BloodyZero
Visagino fenomenas

#6465 2016-04-17 14:27

Shabba rašė:

P.S. jei paprašyčiau mauglio-mediko įkelt nuotrauką ir parodyt ką su savo įspūdingu žinių bagažu ir mediciniais tyrimais pasiekė šitam sporte, tikriausiai atsakymas būtų "palaikau sveikatą"? I'm right, maugli?:-)

Ta pati tada Zuikiui iskart prasyciau smile

Neprisijungęs

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis

#6466 2016-04-17 14:29

na jei pirminis hypogonadizmas pas tave tai faktas kad tik I TRT, bet abejoju kazkaip kad su pirminiu dar 11 ispaustum, taj speju antrinis gal, bet be pilnu tyrimu nieko cia nepribursi, gal kokia prolactinoma padidejusi spaudzia aplinkinius audinius tai cia butu MRI scan'as, zodziu jei nieko dedarei dar tai: pirmiausia hormone profile issitirt. Be to geriau kad daktaras israsytu trt, tada bent jau tyrimu nemokamai turetum, nes reikia tikrtis krauja pastoviai, PSA - prostate, lipidus, zodziu kruva reikalu.

Neprisijungęs

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 5939
Atsiliepimai: 50

#6467 2016-04-17 14:29

Shabba rašė:

jis tave i prota veda o ne bybiais matuojasi, kai sita suprasi apie foto negalvosi.

Neprisijungęs

Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4408
Atsiliepimai: 9

#6468 2016-04-17 14:30

azuolyno bicas rašė:

pas mane testas 10mmol siuo metu ,turbot jau bus metai kaip su tiek gyvenu, ir nematau vargo smile nenugalimas perdejei siek tiek sakyciau..

siaip jeigu 10 mol rodo endo gali netvarkyti nieko ir sako kad esi sveikas. Va jeigu maziau negu 10 tada kita kalba. Jeigu +10 turi viskas funkcionuoti gerai ir su erekcija neturetu but problemu. O del gainzzz kita kalba

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6469 2016-04-17 14:30

BloodyZero rašė:

Zjbs krc apsilankai cia, o Visagina vis mini ir mini smile Krc, populiarinimo programa veikia.

Kodel jus isvis risat jegos rezultatus su kulturizmu? Ir ale tiek ir tiek darai ir tada gali kursuot. Vps kulturizmas ir skaiciai ant grifo 2 atskiri dalykai big_smile O jegos daxuja augint daug metu galima ir be chemijos jusu big_smile

Paradoksas, bet pritariu smile

bloodi, ką tu farmos skilty pametei? smile

Neprisijungęs

Zuikis13
Chemijos policija

#6470 2016-04-17 14:32

mzslave rašė:

Shabba rašė:

jis tave i prota veda o ne bybiais matuojasi, kai sita suprasi apie foto negalvosi.

Veltui čia stumi. Pats mauglis norėjo piziaus birkę pamatuoti, todėl ir gavo su savo paties liniuote.

Neprisijungęs

BloodyZero
Visagino fenomenas

#6471 2016-04-17 14:33

Zuikis13 rašė:

BloodyZero rašė:

utiutiu krc apsilankai cia, o Visagina vis mini ir mini smile Krc, populiarinimo programa veikia.

Kodel jus isvis risat jegos rezultatus su kulturizmu? Ir ale tiek ir tiek darai ir tada gali kursuot. Vps kulturizmas ir skaiciai ant grifo 2 atskiri dalykai big_smile O jegos utiutiu augint daug metu galima ir be chemijos jusu big_smile

Paradoksas, bet pritariu smile

bloodi, ką tu farmos skilty pametei? smile

Visagalis smalsumas. Dometis reik, plest akirati smile Zinios pacios puft neatsiras gi smile

Someday kaip sakoma.

Bet cia kai pjauna jegos rezus su kulturistiniais tikslais tai zinai smile Jei vertins vien isvaizda, galvojat kazkam rupes kad vienas benchins 100, o kitas 200? smile O jei salej kieti norit but tai rinkites prioritetus ar gerai atrodyt, ar daug benchint big_smile

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6472 2016-04-17 14:34

azuolyno bicas rašė:

na jei pirminis hypogonadizmas pas tave tai faktas kad tik I TRT, bet abejoju kazkaip kad su pirminiu dar 11 ispaustum, taj speju antrinis gal, bet be pilnu tyrimu nieko cia nepribursi, gal kokia prolactinoma padidejusi spaudzia aplinkinius audinius tai cia butu MRI scan'as, zodziu jei nieko dedarei dar tai: pirmiausia hormone profile issitirt. Be to geriau kad daktaras israsytu trt, tada bent jau tyrimu nemokamai turetum, nes reikia tikrtis krauja pastoviai, PSA - prostate, lipidus, zodziu kruva reikalu.

Supratau, ačiū. Na pokolkas tada pabaigiu kursą, PCT, žiūrėsiu kaip reikaliukai.

Neprisijungęs

mauglis
Chemikas teoretikas

#6473 2016-04-17 14:35

BloodyZero rašė:

Zuikis gaudo ant skaičių, laukia, kol paslysiu ir jis išeis iš diskusijos iškėlęs galvą. Ten buvo pvz, lygiai taip, kad jei bėgi 100m per 15s, prichemines nebėgsi, per 10s, nes tiesiog nemoki bėgti. Jei esi šūdų maišas, nes neturi valios mitybai ir sportui, tai su aas lygiai toks pats šūdų maišas liksi galutiniam variante. Jėgos sporte, jei spaudi šūdinai, tai su aas vis tiek, spausi šūdinai. Sunkiojoj atletikoj, kad ir kiek pricheminsi turbūt nebūsi kaip Ilyin ar panašus, nes tiesiog nemokėsi kelt. Kalba apie laiko tarpa, nuo sporto pradžios iki AAS pradžios. Apie patirtį ir potencialą, be kurių iš AAS neišspausi max rezultato. Kai nėra valios, belieka turėt drąsos chimičint didelėm dozėm, ką zuikis ir siūlo. Kaip ir sakiau, čia filosofiniai klausimai ir kas ką veža.

SHBG jungiasi su testu patvariais ryšiai, didelis SHBG prie apatinio testo ribų = mažas testas. Esant kažkokiai hipogonadizmo klinikai ir esant testosterono apatinėm ribom, reikia skaičiuoti LAI, laisvo testosterono arba bioprieinamo testosterono kiekį. LAI vyrams nelabai tikslu, geriau likę du. Kas liečia minėtas priešdiabetines būkles, tam yra kiti tyrimai, reiktų galvoti apie kažkokius sintezės sutrikimus, kepenų ligas ir t.t

Edit. zuiki kaip fizikas ir šiaip gudriausias miške turbūt gali paneigti, kad raumens skerspjūvio plotas tiesiogiai korealiuoja su jėgos parametrais, gal net paneigsi mokslo žinias, LSU kokį garbės dr. lapsnį duos ar panašiai, nereiks disertacijos rašyt kaip dabar hmm

Paskutinį kartą taisė mauglis (2016-04-17 14:38)

Neprisijungęs

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis

#6474 2016-04-17 14:36

Tiomis rašė:

azuolyno bicas rašė:

siaip jeigu 10 mol rodo endo gali netvarkyti nieko ir sako kad esi sveikas. Va jeigu maziau negu 10 tada kita kalba. Jeigu +10 turi viskas funkcionuoti gerai ir su erekcija neturetu but problemu. O del gainzzz kita kalba

MRI dar norisi pasidaryt paziuret gal netycia kokia adenoma padidejusi ir kelia prolaktina ar spaudzia ka nors aplink.

Siaip del erekcijos problem near, ir ryte palapinej pabundu big_smile

Neprisijungęs

Shabba
Išmestas

#6475 2016-04-17 14:38

azuolyno bicas rašė:

Tiomis rašė:

azuolyno bicas rašė:

MRI dar norisi pasidaryt paziuret gal netycia kokia adenoma padidejusi ir kelia prolaktina ar spaudzia ka nors aplink.

Siaip del erekcijos problem near, ir ryte palapinej pabundu big_smile

Same sh.it su 11nmol, libido normal, erekcijos normal. Aišku dabar ir nuo vazono stovi, tai jau next level.

Neprisijungęs

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net