Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

saulius7
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija-Alytus
Registravosi: 2016-12-04
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#4551 2017-01-21 19:35

Re: Filmai

Building rašė:

Arrival geras labai. Vakar kine Hacksaw ziurejau tai geresnio filmo per visa gyvenima nesu mates smile

vakar vakare suziurejau, tikrai nebgas ir nebloga kokybe LM yra

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#4552 2017-01-21 22:37

Re: Filmai

rubizzz rašė:

lengvas11 rašė:

rubizzz rašė:

Rimtai? Šiais laikais dar filmus per torentus žiūrit? smile šiaip online vis geresnė kokybė būna (ypač pas rusus, arba jei originalo kalba žiūrit). Aš torentus prisimenu tai nebent kai softo kokio reikia smile

Nematau priezasties kodel tie online filmai yra geriau nei torrentai. Man is torrentu atsiuncia filma per 5-10 min, zymiai patogiau ziureti per kompo plejeri, negu online. Ir as su titrais ziuriu, online filmuose turbut daznai ju nebuna

Ieškojai? Aš kai ieškau su vertimu, tai papuola su titrais ir ieškau kitur tada.
Esmė, kad nereik nei tų 5 min laukt. Kuom per plėjerį patogiau? Kokių tu ten funkcijų pasigendi? big_smile spoksai ir tiek. Kartais pauzę paspaudi. Plius kompe nereikia kaupti, kad ten reitingai skaičiuotųsi ir pan.
Pritariu tik kolegai aukščiau, kad kai važiuoji kur neto nėra, tai gali žiūrėt.

Nežinau, gal šiais laikais jau yra kur online pažiūrėt tikrai gera kokybe hd (nežiūriu niekad online, tad nežinau), man tai asocijuojasi iš kart su filmai.in ir jų kokybe kur pikseliai aiškiai matosi ekrane jeigu tamsesnis fonas. big_smile Torrentuose randu geros hd kokybės filmus, atsisiunčiu ir pažiūriu ramiai bet kada. Nors jeigu eina rasti gera kokybe online ir intikas greitas, tai irgi nematau problemų, skiriasi tik įpročiai. smile

Paskutinį kartą taisė siluetaz (2017-01-21 22:38)

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4553 2017-01-22 00:16

Re: Filmai

siluetaz rašė:

rubizzz rašė:

lengvas11 rašė:


Nematau priezasties kodel tie online filmai yra geriau nei torrentai. Man is torrentu atsiuncia filma per 5-10 min, zymiai patogiau ziureti per kompo plejeri, negu online. Ir as su titrais ziuriu, online filmuose turbut daznai ju nebuna

Ieškojai? Aš kai ieškau su vertimu, tai papuola su titrais ir ieškau kitur tada.
Esmė, kad nereik nei tų 5 min laukt. Kuom per plėjerį patogiau? Kokių tu ten funkcijų pasigendi? big_smile spoksai ir tiek. Kartais pauzę paspaudi. Plius kompe nereikia kaupti, kad ten reitingai skaičiuotųsi ir pan.
Pritariu tik kolegai aukščiau, kad kai važiuoji kur neto nėra, tai gali žiūrėt.

Nežinau, gal šiais laikais jau yra kur online pažiūrėt tikrai gera kokybe hd (nežiūriu niekad online, tad nežinau), man tai asocijuojasi iš kart su filmai.in ir jų kokybe kur pikseliai aiškiai matosi ekrane jeigu tamsesnis fonas. big_smile Torrentuose randu geros hd kokybės filmus, atsisiunčiu ir pažiūriu ramiai bet kada. Nors jeigu eina rasti gera kokybe online ir intikas greitas, tai irgi nematau problemų, skiriasi tik įpročiai. smile

Buvo laikai. Jo. Bet šiai dienai kokybė vis gerėja. Gal tikro hd dar ne visada rasi, bet pakankamai geros jau būna. Gal lt šiek tiek atsilieka. Aš dažniausiai rus žiūriu, tai ten ir 720p ir 1050p jau eina rast. Aišku ne visada.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4554 2017-01-22 00:20

Re: Filmai

Nu čia matyt įpročio dalykas. Man patogiau kai sugalvoju pažiūrėt, įvedu ir žiūriu, o ne laukiu kol parpompuos. Visus filmus online žiūriu, kaip ir norma tapo man. torentus pamiršęs jau, tai dėl to keistai nuskambėjo. Bet čia tik jūsų reikalas per kur žiūrėt. Nors ir per lrt wink

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4555 2017-01-22 00:22

Re: Filmai

Renkies iš eigos, kai nenusprendęs ką žiūrėt. Pažiūrėjai kelias min, neužkabino, kitą įsijungiai. O čia pyst, vėl lauk kol parpumpuos. Ne visada iš trailerio eina nuspręst ar įdomus.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4556 2017-01-22 02:21

Re: Filmai

Kokybes nepalyginsi atsisiuntes ir online filma ziurint. Online ziuret nebent nerandi parsipust smile bent jau man

Nebent kokiu geru vietu zinai kur gera kokybe paziuret bent jau 1080

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2017-01-22 02:21)

Neprisijungęs

 
saulius7
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija-Alytus
Registravosi: 2016-12-04
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#4557 2017-01-22 10:20

Re: Filmai

rubizzz rašė:

Renkies iš eigos, kai nenusprendęs ką žiūrėt. Pažiūrėjai kelias min, neužkabino, kitą įsijungiai. O čia pyst, vėl lauk kol parpumpuos. Ne visada iš trailerio eina nuspręst ar įdomus.

nereik laukt kada parpumpuos jai ace playery naudosi
ACE stream player

Paskutinį kartą taisė saulius7 (2017-01-22 10:29)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4558 2017-01-22 10:49

Re: Filmai

Pas mane parsiuncia filma per minute max,tai laukimas kazkaip neprailgsta lol

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4559 2017-01-22 10:51

Re: Filmai

Ne nu be abejo, kad šiek tiek geresnė kokybė torentuose (nors sakau, pas rusus jaupasitaiko tikrai geros kokybės, su laiku bus vis daugiau), bet ne visi filmai verti ten labai geros kokybės ieškot. O ten dar laikyt turi, kad reitingai prisisuktų. Tai jei aš filmus žiūriu praktiškai kasdien, būna jei laiko yra tai ir 2 ar 3 tai man pilnas kompas prisigrūzintų. Man paprasčiau online pražiūri ir pamiršti.
Žinau, kad yra plėjerių, kurie jau siunčiant gali rodyt, bet nelabai gilinuos. Mane online tikrai tenkina kolkas.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4560 2017-01-22 10:53

Re: Filmai

Tai uzrodyk koki gera puslapi, tik ne rusu kalba

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4561 2017-01-22 10:55

Re: Filmai

Tai aš tau sakau, kad rusų pagrinde žiūriu. Pas lt dar nelabai yra tokios kokybės. Paprastai my-hit.org žiūriu, bet dažnai būna tiesiog google vedu ir prirašau online ru. Tada renkuosi per kelis.

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#4562 2017-01-22 11:45

Re: Filmai



Vakar pažiūrėjau. Neblogas filmas. 8/10

Neprisijungęs

 
saulius7
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija-Alytus
Registravosi: 2016-12-04
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#4563 2017-01-22 12:28

Re: Filmai

nykstys

Shax rašė:

https://www.youtube.com/watch?v=AMgyWT075KY

Vakar pažiūrėjau. Neblogas filmas. 8/10

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#4564 2017-01-22 12:28

Re: Filmai

Sneka kai kurie it butu Achemos vadovai neturedami lyčnos minutes savo super uzimtoje dienotvarkeje, kuria galetu skirti filmo parsisiuntimui. Minute, dvi trys...viskas. As randu tokiu filmu kuriuos man kartais siuncia ir dvi dienas, nes tokiu niekur nerasi, juo labiau "online" . Ir nepergyvenu del to ne kiek. Buvo laikai kai laukdavom kada parsius savaite ir tt... Dabar visi tokie uzimti ir svarbus kad ta filma prilygina cigaretei. Kai jau myi i kelnes kaip nori parukyt ir nera kada laukt.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#4565 2017-01-22 14:21

Re: Filmai

Šitas idealus sekmadieniui, kai nesinori galvot labai smile



Čia Kanų didžiojo žiuri prizo nugalėtojas, pagrindinės aktorės debiutas. Kaip debiutui - wow. Puikus operatoriaus darbas ir šiaip, smagu pamatyti JAV kitu rakursu. Trunka beveik 3 val.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#4566 2017-01-22 14:22

Re: Filmai

saulius7 rašė:

Building rašė:

Arrival geras labai. Vakar kine Hacksaw ziurejau tai geresnio filmo per visa gyvenima nesu mates smile

vakar vakare suziurejau, tikrai nebgas ir nebloga kokybe LM yra

nepalyginsi filmo namie, kad ir telikas 2m, ir kine ziuret su geru garsu smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#4567 2017-01-22 14:36

Re: Filmai

Wiliukazz rašė:

Čia Kanų didžiojo žiuri prizo nugalėtojas, pagrindinės aktorės debiutas. Kaip debiutui - wow.

Tu Kanu laureatu negalima priimti uz gryna piniga. Danai tie filmai buna betkokie, o pagyras gauna viskas kas lipa ant rusijos-amerikos-tolimuju rytu greblio! Sukuria filma apie dvi sirijos lesbietes kurios isgyvena siaubus karo apsuptame regione - iskarto laimi Kanu kino festivalyje. Filmas apie nelaiminga rusu hakeri kuri gaudo amerika - bam, laureatas! Filmas apie - amerika nera galimybiu salis - bam, pirma vieta. Kanu kino festivalis jau kogero paskutini desimtmeti virto i visiska politini zaidima! Ypac jei filmus atveza Izraelis, Indija, Pakistanas ir tt...
Nesakau kad filmas blogas, tikrai ne, pats paziuresiu, bet ....

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#4568 2017-01-22 15:10

Re: Filmai

jazzmatazz rašė:

Wiliukazz rašė:

Čia Kanų didžiojo žiuri prizo nugalėtojas, pagrindinės aktorės debiutas. Kaip debiutui - wow.

Tu Kanu laureatu negalima priimti uz gryna piniga. Danai tie filmai buna betkokie, o pagyras gauna viskas kas lipa ant rusijos-amerikos-tolimuju rytu greblio! Sukuria filma apie dvi sirijos lesbietes kurios isgyvena siaubus karo apsuptame regione - iskarto laimi Kanu kino festivalyje. Filmas apie nelaiminga rusu hakeri kuri gaudo amerika - bam, laureatas! Filmas apie - amerika nera galimybiu salis - bam, pirma vieta. Kanu kino festivalis jau kogero paskutini desimtmeti virto i visiska politini zaidima! Ypac jei filmus atveza Izraelis, Indija, Pakistanas ir tt...
Nesakau kad filmas blogas, tikrai ne, pats paziuresiu, bet ....

Čia šiaip - tiesiog informacija. Daugelis Kanuose apdovanotų filmų yra tikrai labai geri. O žaidimų ir politikos rasi visur, norm.

Neprisijungęs

 
lengvas11
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-04-24
Žinutės: 282
Atsiliepimai: 0

#4569 2017-01-22 15:42

Re: Filmai

Wiliukazz rašė:

Čia Kanų didžiojo žiuri prizo nugalėtojas, pagrindinės aktorės debiutas. Kaip debiutui - wow. Puikus operatoriaus darbas ir šiaip, smagu pamatyti JAV kitu rakursu. Trunka beveik 3 val.

Na man asmeniskai filmas nepaliko jokio ispudzio, gal as jo nesupratau, bet kad nelabai ten buvo kazkokios minties.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4570 2017-01-22 16:02

Re: Filmai

jazzmatazz rašė:

Sneka kai kurie it butu Achemos vadovai neturedami lyčnos minutes savo super uzimtoje dienotvarkeje, kuria galetu skirti filmo parsisiuntimui. Minute, dvi trys...viskas. As randu tokiu filmu kuriuos man kartais siuncia ir dvi dienas, nes tokiu niekur nerasi, juo labiau "online" . Ir nepergyvenu del to ne kiek. Buvo laikai kai laukdavom kada parsius savaite ir tt... Dabar visi tokie uzimti ir svarbus kad ta filma prilygina cigaretei. Kai jau myi i kelnes kaip nori parukyt ir nera kada laukt.

Kaip tau su teksto interpretavimu, debiliuk? Kas sakė, kad nėra laiko? Tiesiog utiutiu laukt, jei galima nelaukt. utiutiu man kokius tu filmus žiūri. Gali nors ir po 3 metus laukt, čia tik tavo supistas reikalas. Aš jokio filmo tiek nesureikšminu, kad jo laukčiau mėnesiais. Man tai tik momentinė pramoga... Jau tavo argumentai, tai kaip ir visose temose, tokie šūdo verti, kad akys dega skaitant...

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#4571 2017-01-22 16:02

Re: Filmai

lengvas11 rašė:

Wiliukazz rašė:

Čia Kanų didžiojo žiuri prizo nugalėtojas, pagrindinės aktorės debiutas. Kaip debiutui - wow. Puikus operatoriaus darbas ir šiaip, smagu pamatyti JAV kitu rakursu. Trunka beveik 3 val.

Na man asmeniskai filmas nepaliko jokio ispudzio, gal as jo nesupratau, bet kad nelabai ten buvo kazkokios minties.

Na nereik ten jos labai giliai ir ieškot. Man patiko kaip jis nufilmuotas.

Tiesiog  man pasirodė įdomu, kad "Arnold became inspired by lives of American youths in "Magazine Crews" who travel the United States selling magazine subscriptions, an occupation that has caused controversy in the United States. Director Andrea Arnold wanted to work with unknown actors. She would often approach teenagers on the street whom she thought would be good for the movie, and hold impromptu auditions in parking lots. Arnold "street cast" by searching beaches, streets, and approaching drunk teenagers. Arnold discovered Sasha Lane while she was on spring break with her friends; Lane decided to audition for the film and won the lead role".

Tik dėl to ir pažiūrėjau, laikas neprailgo. Plius tie tikri JAV vaizai, skirtingi miestai, tie moteliai smile soundrackas liuks.

Paskutinį kartą taisė Wiliukazz (2017-01-22 16:28)

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#4572 2017-01-22 16:15

Re: Filmai

rubizzz

Tu gal is tu kurie pasijunge telefona šika i kelnes kad jis vos vos uzlagino, nes tokiam Ponui kaip tamsta nepatinka, jog kazkoks signalas turetu nueiti i kosmosa ir atgal ir priverte toki Pona laukti sekunde kita. Pamanyk, susiradai filma, pasijungei ta pacia susikta linkomanija ir parsisiunti per keleta minuciu. Zinoma, tokiam Rubikono koncerno vadovui kaip tu tai milziniskas laiko tarpsnis per kuri spetum ir gera milijonini kontrakta sudaryti su kolegomis is Škotijos. Pamanyk tik, palaukti reikia pora minuciu. Momentine pramoga filmas - tai tada suda tu apie juos ir supranti. Rimtam geram filmui reikia nusiteikti. O kvailam sudui su Vandamu uztenka ir tavo smegenu.

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#4573 2017-01-22 16:38

Re: Filmai

Ne nu. Bet tu ir atsilupęs. Totaliai. Prie ko čia telefonai,  rubikonas, vadovai kažkokie ir tt.. Tu gal vaistų kokių išgerk. Kai nerandi filmo ieškai torentuose, o jei tas pats filmas online įmestas, tai naxuj laukt kol parpūs, kraut į kompą ir laikyt kol reitingus skaičiuos, jei gali įsijung pažiūrėt ir viskas. Vienintelis argumentas už torentus buvo, kad gali nusivežt kompą į mišką, kur nėra interneto ir ten žiūrėt. Bet ir šitas argumentas buvo ne tavo. O tu kadangi tik kas penktą žodį skaitai, tai viskas ką išbezdėt gali, tai kiek minučių filmas siunčiasi.. Tai ir nesikartosiu, nes jei neperskaitei tai ir dabar tik matysi tik ką pats norėsi. Gaila man tokių.. Sėkmės, laukiant filmo po 3 mėnesius. Jau gal nedaug liko, pavasarį vėl galėsi filmą pažiūrėt.

Neprisijungęs

 
saulius7
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija-Alytus
Registravosi: 2016-12-04
Žinutės: 251
Atsiliepimai: 0

#4574 2017-01-22 18:40

Re: Filmai

Building rašė:

saulius7 rašė:

Building rašė:

Arrival geras labai. Vakar kine Hacksaw ziurejau tai geresnio filmo per visa gyvenima nesu mates smile

vakar vakare suziurejau, tikrai nebgas ir nebloga kokybe LM yra

nepalyginsi filmo namie, kad ir telikas 2m, ir kine ziuret su geru garsu smile

Nedauk apsirikai pas mane kaskur 2,5m tik jo garso gero neturiu, nors  reliai kinas kaip restranas , nors namie ir skaniau ir pigiau ir patogiau galu gale, bet atmsfera vistiek traukia uzeit ir pasedet , atsipalaiduot

Paskutinį kartą taisė saulius7 (2017-01-22 18:43)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#4575 2017-01-23 10:17

Re: Filmai

maniau bus geras amerikoniskas mafijoziskas filmas...
ganetinai ilgai vyksta viskas, kazkokio mafijozinio veiksmo mazai, kaip dramos istorija motriskom visai gal ir sueina... jei namie ziuret tai nzn ar buciau visa istveres... bibingas geresnis gangsta

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net