Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#26 2018-01-10 08:58

Re: autismo/aspergerio sindromas...

neurof rašė:

ekko rašė:

Aizen rašė:


Patikėk, aš esu matęs ir baisesnių atvejų. Tėvo sesuo turėjo nustatytą šizofreniją nuo jaunystės. Tėvas pasakodavo apie jos ligą,kad jau vaikystėje buvo matyt,kad kažkas ne taip su ja: vietoj to,kad darytų namų darbus, bėgdavo kažkur slėptis.  Vėliau jau buvo aišku,kad psichinė liga kažkokia yra, kai priešais esančiame bute junginėjamos kambarių šviesos jai pasirodydavo kaip kažkokie siunčiami signalai. Na, o toliau gyvenimas po psichiatrines ligonines, kalnai vaistų. Kartą buvau kartu su tėvu aplankyt vienoje iš ligoninių, baisi vieta. Rimtai, ore tarsi tvyro kažkas sunkaus, žmonės kaip zombiai. Aš ją dažnai matydavau, kai lankydavau senelę,nes ji su motina gyvendavo visada, kai tik nebūdavo psichinio gydymo įstaigose. Darbo irgi niekada neturėjo, kažkada ten sovietmečiu bandė irgi kažką. Tie kalnai vaistų, panašu, tik sulaikė nuo visiško išėjimo į kosmosą, bet normalus žmogus niekad neatrodė. Baisiausia buvo, kai per vienas kūčias paskambino, kad ji ligoninėje. Pasirodo,kad užsisuko kažkas ir šoko pro trečio aukšto langą, veidu tiesiai į grindinį. Neįsivaizduoju kaip išgyveno. Po kelių mėnesių lankyt teko, tai lyg nieko nebuvę. Vis dėlto, dar daugiau vaistų kas nuvedė prie skrandžio vėžio. Visos šitos ligos yra labai baisios, nekontroliuojamos. Turi ieškot pagalbos kol esi jaunas, dabar medicina labiau pažengus, supratimas apie tai didesnis. Viskas gali išsivystyti į žymiai didesnę tragediją.

tikrai uzjauciu. Prazejas as visokiu dokumentiniu apie sizofrenija, straipsniu ir seip as labai domiuosi ligom, vaistais. Ir suprantu sizofrenijos simptomus ir stadijas. Ne man tokios tikrai nera, bet lengvu pozymiu yra kaip, jausmas jog as visada teisus, mastymo nenuoseklumas, neadekvacios mintys, valios sutrikimai, susidomejimo gyvenimu isnykimas
Bet kaip sakiau buvau su zmogum is sirdies pakalbejau isipasakojau o jis apie tai nusimano. Ir sake jog man sunkus autizmas, gimstama tokiu arba paveldima. Neduok dieve,bet buna jog nuo autizmo ateityje gali persokti i sizofrenija

Tau nera nei autizmo, nei apsergerio, tai sutrikimai kurie ejna nuo vaikistes,  nuo 2 - 4 metu jau gali but pastatita tokia diagnoze. Prisuki sau nesamones i galva. Esi lentiajus ir tiek, nenori nieko daryti, nori zaist zaidimus namuose, ir tiek. Tu greiciau intravertas, kuriam nereikia jokiu draugu, jam ir taip a hu enai ))

O apie filmus kurias tu ziuri internete isvis gali nekalbeti, tie filmai psichotropiniu reklama ir dezinformacija. O skaitant diagnostines ligu kriterijas kiekvienas sveikas zmogus ras pas save keleta simptomu, tai reiske kad visi sveiki serga? Jeigu zmogus nebaiges med univera jis nesupras apie ka parasyta ir viska prisuks ant save, taip vadinama 3 kurso studento liga. Skaitant apie ligas tik ipohondrija sau sukelsi. Siandien tai vadinama dar kiberhondrija, prisiskaites zmones viska ant save galvoja iskart.

Apie hormonus tai nebutinai analizai parodys, gali realiai trukti hormonu, gali but sutrikusi skidliaukes veikla, bet analizai rodys kad viskas gerai.

Na bet pasidaryti jas tikrai jam bus ne pro sali.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#27 2018-01-10 17:59

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Tegul daro, cia per viena diena daugiau naudingu patarimu zmogus gavo nei depresijos forume gautu per 10 metu, ten sedi zombiai prislopintos su psichotropiniais, ir ta pati per ta pati, sedi 5 zmoniu ir vienas kita 10 metu klausia kas tai sizofrenija o kas tai depresija, beto visiskai neismano ka kalba, ir nesupranta kas yra sizofrenija.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#28 2018-01-10 18:21

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Aizen rašė:

ekko rašė:

Aizen rašė:

Neskubėk šokt į antidepresantų traukinį. Surašei nemažai požymių ir simptomų iš knygos, bet man įdomu kaip konkrečiai tai veikia tavo gyvenime ir būtent kas privertė susimąstyti apie šią būseną? Čia bent vieną iš tų punktų turbūt visi gali sau pritaikyt. Prastus socialinius įgūdžius turi labai daug žmonių šiais laikais ir tai sugadino socialinių tinklų vystymasis. Normos pasikeitusios. Normalu moterį kabinti interneto pagalba, naudoti dating appsus, o jei gatvėje užkalbinsi, tai labai dažnai gali būti neteisingai suprastas. Išskyrus aplinką, kur žmonės girti, tada normalu. Irgi daug ką pasako, apsvaigę žmonės kaip ir ant vaistų kokių, nusimeta tuos barjerus. O šiaip, tai bet kurį ligos atitikimo testą darydamas, nusistatysi ,kad esi: alkoholikas, sergi vėžiu, turi polinkį į savižudybę ir greičiausiai esi žudikas maniakas. Rask kompetetingą profesionalą ir leisk jam nuspręsti.

As suprantu ka tu nori pasakyti, patikek jei as tikrai jausciau jog tie mano simptomai tiesiog atsitiktinumas ar seip istyskes buciau kaip dauguma as nekreipciau i tai demesio ir nusijuokciau. Bet man yra kazkas daugiau kas tesesi nuo pat vaikystes, mokslai nesiseke, turiu omenyje labai nesiseke. laikui einant augant pamaciau jog as isyskiriu is draugu, jauciuosi pries juos bevertis, silpnas ir kompleksuotas. Visada sako ka ka sakei, as nesuprantu kodel man kartais neiseina pasakyti sakinio normaliai. Nevalingi judesiai, bendravimo problemos, nerimo antpludis krutinei, panika ar depresija is niekur nieko tada kreivos, drovios veido mimikos kurios patikekit nera normalios ir neturetu buti. Kazkokios labai dideles psichologines problemos kurios atsiranda kaip su kuo nors bunu. Dirbti negaliu, kiek bandziau po puses men ar savaites iseinu nes ten blogai jauciuosi, negaliu isbuti. Tie kreivi zvilgsniai i mane, permastau kazkaip, jauciuosi nesveikas,  ziuri kaip i adapta, tai mane daro dar didesniu autistu. Manau gal net yra ir lengvu sizofrenijos pozymiu bet autismas tikrai atitinka. Tiesiog, lengva pasakyt paiimk ir pradek kazka daryt ar nekreipk demesio i tai. Bet jei zmogus jaucia kad tikrai blogai, ir ne vienerius metus tai tesesi negalima nekreipti demesio. As tikrai stengiuosi buti normalus, ir jei nusprendziau eiti pas psichiatra tai tikrai kazkas netaip.

Patikėk, aš esu matęs ir baisesnių atvejų. Tėvo sesuo turėjo nustatytą šizofreniją nuo jaunystės. Tėvas pasakodavo apie jos ligą,kad jau vaikystėje buvo matyt,kad kažkas ne taip su ja: vietoj to,kad darytų namų darbus, bėgdavo kažkur slėptis.  Vėliau jau buvo aišku,kad psichinė liga kažkokia yra, kai priešais esančiame bute junginėjamos kambarių šviesos jai pasirodydavo kaip kažkokie siunčiami signalai. Na, o toliau gyvenimas po psichiatrines ligonines, kalnai vaistų. Kartą buvau kartu su tėvu aplankyt vienoje iš ligoninių, baisi vieta. Rimtai, ore tarsi tvyro kažkas sunkaus, žmonės kaip zombiai. Aš ją dažnai matydavau, kai lankydavau senelę,nes ji su motina gyvendavo visada, kai tik nebūdavo psichinio gydymo įstaigose. Darbo irgi niekada neturėjo, kažkada ten sovietmečiu bandė irgi kažką. Tie kalnai vaistų, panašu, tik sulaikė nuo visiško išėjimo į kosmosą, bet normalus žmogus niekad neatrodė. Baisiausia buvo, kai per vienas kūčias paskambino, kad ji ligoninėje. Pasirodo,kad užsisuko kažkas ir šoko pro trečio aukšto langą, veidu tiesiai į grindinį. Neįsivaizduoju kaip išgyveno. Po kelių mėnesių lankyt teko, tai lyg nieko nebuvę. Vis dėlto, dar daugiau vaistų kas nuvedė prie skrandžio vėžio. Visos šitos ligos yra labai baisios, nekontroliuojamos. Turi ieškot pagalbos kol esi jaunas, dabar medicina labiau pažengus, supratimas apie tai didesnis. Viskas gali išsivystyti į žymiai didesnę tragediją.

tai del haloperidolo ir issoko, sitas neuroleptikas gali sukelti agresija ir taip toliau, ir visi neuroleptikai sukelia nerima, vidurini neramuma ir taip toliau. o vaidentis gali ir alkoholikui ir zmogui kuris nieko nevalgo. ar turintis galvos trauma. sizofrenija sunkese liga, tai ne tik haliucinacijas ir kliedesiai.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#29 2018-01-10 21:15

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Temos autorius jau sekmingai diskutuoja depresijosklube wink Ten ras jis patarimu ir uzuojautos del savo ligos ❤

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#30 2018-01-10 21:22

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Taip jis ten puse meto atgal jau buvo priregistraves, o biggie jau reklamoja neuroleptikus, be to raso visiska nesamone, tikras parazitas, sizofrenikas, kuris neismano nei medicina nei apie vaistu poveiki, jam nose tik sulauzyti ir katinui taip pat uz ju isidirbinejimus. Tai kad jis ten pririgistraves ir klausineja sizofreniku, tai jo dydsiausia klaida.

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-01-10 21:23)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#31 2018-01-10 21:34

Re: autismo/aspergerio sindromas...

neurof rašė:

Taip jis ten puse meto atgal jau buvo priregistraves, o biggie jau reklamoja neuroleptikus, be to raso visiska nesamone, tikras parazitas, sizofrenikas, kuris neismano nei medicina nei apie vaistu poveiki, jam nose tik sulauzyti ir katinui taip pat uz ju isidirbinejimus. Tai kad jis ten pririgistraves ir klausineja sizofreniku, tai jo dydsiausia klaida.

Biggie tai robotas, o ne zmogus. Man reikejo informacijos apie raminamus, jis taip issamiai papasakojo kiekviena smulkmena, kad jokioi knygoje tokiu issamiu dalyku neraso. Dar daugiau paskaiciau jo zinutes, jis zmogus yra genijus. Ten forume, jis garbes narys.  Pakalbu su juo internete, jis tiesiog genijus, apie medicina uz mane ir visus forumiecius sudejus turi x10000 daugiau ziniu smile))

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#32 2018-01-10 21:45

Re: autismo/aspergerio sindromas...

BritainFirst rašė:

neurof rašė:

Taip jis ten puse meto atgal jau buvo priregistraves, o biggie jau reklamoja neuroleptikus, be to raso visiska nesamone, tikras parazitas, sizofrenikas, kuris neismano nei medicina nei apie vaistu poveiki, jam nose tik sulauzyti ir katinui taip pat uz ju isidirbinejimus. Tai kad jis ten pririgistraves ir klausineja sizofreniku, tai jo dydsiausia klaida.

Biggie tai robotas, o ne zmogus. Man reikejo informacijos apie raminamus, jis taip issamiai papasakojo kiekviena smulkmena, kad jokioi knygoje tokiu issamiu dalyku neraso. Dar daugiau paskaiciau jo zinutes, jis zmogus yra genijus. Ten forume, jis garbes narys.  Pakalbu su juo internete, jis tiesiog genijus, apie medicina uz mane ir visus forumiecius sudejus turi x10000 daugiau ziniu smile))

Tu supranti kad zmogui nera jokios psochines ligos? Pas ji cia 95% kad kiausu operacijos pasiekmes. Ten tam jusu klube tuoj ji pasodins ant tableciu ir utiutiu bus. Tu nori sugadint zmogui gyvenima? Cia menki juokai.
Genijus sedi depresijosklube ir patarineja apie raminamosius? Atsipeikek.

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-01-10 21:47)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#33 2018-01-10 21:53

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Mighti rašė:

BritainFirst rašė:

neurof rašė:

Taip jis ten puse meto atgal jau buvo priregistraves, o biggie jau reklamoja neuroleptikus, be to raso visiska nesamone, tikras parazitas, sizofrenikas, kuris neismano nei medicina nei apie vaistu poveiki, jam nose tik sulauzyti ir katinui taip pat uz ju isidirbinejimus. Tai kad jis ten pririgistraves ir klausineja sizofreniku, tai jo dydsiausia klaida.

Biggie tai robotas, o ne zmogus. Man reikejo informacijos apie raminamus, jis taip issamiai papasakojo kiekviena smulkmena, kad jokioi knygoje tokiu issamiu dalyku neraso. Dar daugiau paskaiciau jo zinutes, jis zmogus yra genijus. Ten forume, jis garbes narys.  Pakalbu su juo internete, jis tiesiog genijus, apie medicina uz mane ir visus forumiecius sudejus turi x10000 daugiau ziniu smile))

Tu supranti kad zmogui nera jokios psochines ligos? Pas ji cia 95% kad kiausu operacijos pasiekmes. Ten tam jusu klube tuoj ji pasodins ant tableciu ir utiutiu bus. Tu nori sugadint zmogui gyvenima? Cia menki juokai.
Genijus sedi depresijosklube ir patarineja apie raminamosius? Atsipeikek.

As ne daktaras, nezinau kas pas jy yra. Jeigu skundziasi, kad yra autistas, tai turbut tikrai jis turi problemu. Tu ir nezinai nuo ko jam, as ir nezinau. Menki juokai darytis hormonus, reikia medikamentinio jam gydymo jei blogai jauciasi.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#34 2018-01-10 21:54

Re: autismo/aspergerio sindromas...

BritainFirst rašė:

Mighti rašė:

BritainFirst rašė:


Biggie tai robotas, o ne zmogus. Man reikejo informacijos apie raminamus, jis taip issamiai papasakojo kiekviena smulkmena, kad jokioi knygoje tokiu issamiu dalyku neraso. Dar daugiau paskaiciau jo zinutes, jis zmogus yra genijus. Ten forume, jis garbes narys.  Pakalbu su juo internete, jis tiesiog genijus, apie medicina uz mane ir visus forumiecius sudejus turi x10000 daugiau ziniu smile))

Tu supranti kad zmogui nera jokios psochines ligos? Pas ji cia 95% kad kiausu operacijos pasiekmes. Ten tam jusu klube tuoj ji pasodins ant tableciu ir utiutiu bus. Tu nori sugadint zmogui gyvenima? Cia menki juokai.
Genijus sedi depresijosklube ir patarineja apie raminamosius? Atsipeikek.

As ne daktaras, nezinau kas pas jy yra. Jeigu skundziasi, kad yra autistas, tai turbut tikrai jis turi problemu. Tu ir nezinai nuo ko jam, as ir nezinau. Menki juokai darytis hormonus, reikia medikamentinio jam gydymo jei blogai jauciasi.

Tai KAM tu jam duodi patarimus nueiti i depresijoskluba??????????????????????????

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#35 2018-01-10 21:56

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Mighti rašė:

BritainFirst rašė:

Mighti rašė:


Tu supranti kad zmogui nera jokios psochines ligos? Pas ji cia 95% kad kiausu operacijos pasiekmes. Ten tam jusu klube tuoj ji pasodins ant tableciu ir utiutiu bus. Tu nori sugadint zmogui gyvenima? Cia menki juokai.
Genijus sedi depresijosklube ir patarineja apie raminamosius? Atsipeikek.

As ne daktaras, nezinau kas pas jy yra. Jeigu skundziasi, kad yra autistas, tai turbut tikrai jis turi problemu. Tu ir nezinai nuo ko jam, as ir nezinau. Menki juokai darytis hormonus, reikia medikamentinio jam gydymo jei blogai jauciasi.

Tai KAM tu jam duodi patarimus nueiti i depresijoskluba??????????????????????????

Nes ten vienintele vieta kur jis ras pagalba, kazkas ji uzves ant reikiamo kelio.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#36 2018-01-10 23:48

Re: autismo/aspergerio sindromas...

ant kokia kelia? jus ten visi save uzvedat ant reikiama kelia jau po 10 metu, jau psichotropiniai vos veikia jums, tapot rezistentiniais, toliau tik elektrosokas, o tai galvos trauma, paskui zmones atminti prapranda ir dar daugiau problemu turi. Kur ten teisingas kelias kai jus visi vartojat visi psichiatrine rinkini kokiu tik yra tableciu, kaip kiaules. Ir ka cia sapalioji kad jis robotas o ne zmogus? Tas klounas raso visiska nesamone. Raso kad GABA kai valgai nepatenka i smegenus per barjera, idijotas tesiog. Arba kaip bobute turguje pradeda rasineti apie neuromediatorius seratoninus dopaminus kaip jie veikia, ir koks efektas bus, jis tesiog psichas kuris nieko neismano apie tai. Nuo vaisto molekules formules nebutinai priklauso poveikis, o kaip veiks i kiekviena vienas ar kitas vaista niekas nezino, o psichiatrinis sintetinis neurotropinis nuodas ir vaistais nepavadinsi. Beto ir pats turi daug komplikaciju po neuroleptiu vartojimo, neatstatomu, tu nori kad ir jis sau pazeistu nervus?

Paskutinį kartą taisė neurof (2018-01-11 00:28)

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#37 2018-01-10 23:50

Re: autismo/aspergerio sindromas...

BritainFirst rašė:

Mighti rašė:

BritainFirst rašė:


Biggie tai robotas, o ne zmogus. Man reikejo informacijos apie raminamus, jis taip issamiai papasakojo kiekviena smulkmena, kad jokioi knygoje tokiu issamiu dalyku neraso. Dar daugiau paskaiciau jo zinutes, jis zmogus yra genijus. Ten forume, jis garbes narys.  Pakalbu su juo internete, jis tiesiog genijus, apie medicina uz mane ir visus forumiecius sudejus turi x10000 daugiau ziniu smile))

Tu supranti kad zmogui nera jokios psochines ligos? Pas ji cia 95% kad kiausu operacijos pasiekmes. Ten tam jusu klube tuoj ji pasodins ant tableciu ir utiutiu bus. Tu nori sugadint zmogui gyvenima? Cia menki juokai.
Genijus sedi depresijosklube ir patarineja apie raminamosius? Atsipeikek.

As ne daktaras, nezinau kas pas jy yra. Jeigu skundziasi, kad yra autistas, tai turbut tikrai jis turi problemu. Tu ir nezinai nuo ko jam, as ir nezinau. Menki juokai darytis hormonus, reikia medikamentinio jam gydymo jei blogai jauciasi.

o hormonai tai ne medikamentai? tu klounas tylek geriau.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#38 2018-01-11 01:26

Re: autismo/aspergerio sindromas...

zoles rukyt bandei? jeigu ne tai pabandyk

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#39 2018-01-11 04:13

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Ka radau internete

Gyvenimas po sėklidžių pašalinimo

Galimas seksualinis gyvenimas po sėklidžių pašalinimo. Kai kurie pacientai dėl savo nežinojimo ir nežinojimo apie pagrindines reprodukcinės sistemos funkcijas susieja chirurginę kastraciją su erekcijos nebuvimu.

Gyvenimas po sėklidžių pašalinimo

Orchiectomy yra vienos ar abiejų sėklidžių pašalinimas. Išvežimas atliekamas su dideliu traumu, atskyrimu nuo spermatozoido virvelės, vėžinių navikų, esančių sėklidėse, virvių ar priedugliuose, su lėtiniu uždegimu, kuris sukėlė gangreną.

Andrologai nustatė ryšį tarp kastracijos ir seksualinės prigimties. Moksliniu požiūriu įrodyta, kad vyrai, kuriems atlikta operacija prieš brendimo laikotarpį, seksualinės prigimties gali nebeveikti lytinio brendimo metu. Jei chirurginė kastracija vyksta pilnametystės metu, traukos gali sumažėti, tačiau labai retai išnyksta.

    Kalbant apie erekciją, jo nebuvimas kai kuriuose stipresnės lyties atstovuose yra paaiškinamas psichologine trauma, baimė dėl seksualinio bendravimo dėl išorinių organų deformacijos, rando buvimo ant kapo arba tikėjimo jo žemesniu laipsniu.

Gyvenimas po sėklidžių pašalinimo
Fiziologiniai pokyčiai

Sėklidėse formuojasi spermatozoidai ir steroidiniai hormonai (daugiausia testosteronas). Pagal testosterono įtaką stipresnei lyčiai yra antrinės lytinės charakteristikos. Kai testosterono kiekis sumažėja ir išlieka tokio lygio gyvenime, žmogaus kūnas įgauna moteriškų savybių. Plaukai ant veido ir kūno nustoja augti ar visiškai išnykti, balsas įgauna neįprastą toną, raumenys atrofija, oda tampa įtempta. Dauguma pacientų per tam tikrą laiką sukelia ginekomastiją - šiek tiek padidėja pieno liaukos.

Po orchiectomy, svorio palaikymas lygiu yra sunkus: masė ir apimtis padidėja dėl raumenų atrofijos ir padidėjusio poodinio ir visceralinio riebalų. Vidutiniškai kūno svorio padidėjimas svyruoja nuo 4 iki 12 kg. Atsižvelgiant į hormoninius pokyčius, kaulų audinio tankis mažėja. Tai veda prie osteoporozės. Šios ligos simptomai - galūnių skausmas, pilki plaukai, patologiniai lūžiai, traukuliai, nuovargis ir nerizikingas širdies plakimas. Nedidelė dalis pacientų gali patirti moteriškos klimatikos būklės simptomus: karščio bangos, nuotaikos svyravimai, depresija, intensyvus prakaitavimas.
Vyrų psichologija

Vyrai labai jautrūs tokioms operacijoms. Ypač, kai kalbama apie vizualiai nustatytus defektus - miežių ar randų asimetrija. Toks patyrimas dažnai sukelia baimę dėl lytinių santykių, atsisakymo seksualinės veiklos ar impotencijos. Prastos psichologinės problemos padės išspręsti psichologinę problemą, taip pat galima kreiptis į psichologą. Daugelis vyrų bijo, kad po sėklidžių rezekcijos jie negalės pajusti tėvystės džiaugsmo. Su monokratija (viena gerai veikianti sėklidė), tikimybė tapti tėvu nesumažėja, tačiau jei sėklidės nėra, tai jau neįmanoma. Pacientams patartina eiti į reprodukcijos centrą, skirtą spermatozoidui prieš operaciją.
Poindilio sindromo gydymas

Pirmiau aprašyti pakeitimai yra ištaisyti vaistų terapija. Daugeliu atvejų nustatomas ilgalaikių veikimo hormonų kursas, pavyzdžiui, testanatas, sustanonas. Taip pat pateikiamas pakaitinis gydymas trumpojo veikimo androgenais. Be to, yra nustatomi hipotenziniai, širdies ir kraujagyslių, raminamieji vaistai. Pakaitinė terapija skiriama pacientams, turintiems dvišalę orchiektomiją.


Girdejau kad gali statyti silikonines jeigu vyras nori kad vizualiai atrodytu nepasikeites.

Jeigu tau tik viena pasalino, tai visa sita tau greiciausiai jokios itakos ne daro.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#40 2018-01-11 09:57

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Angliskai info ieskok, bus daugiau ir geresnes info. Neurof, o pats kokius medikamentus vartoji ? Tau reiktu kokio migdomojo,nes 4 nakties rasai yikes

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#41 2018-01-11 12:30

Re: autismo/aspergerio sindromas...

BritainFirst rašė:

Mighti rašė:

BritainFirst rašė:


As ne daktaras, nezinau kas pas jy yra. Jeigu skundziasi, kad yra autistas, tai turbut tikrai jis turi problemu. Tu ir nezinai nuo ko jam, as ir nezinau. Menki juokai darytis hormonus, reikia medikamentinio jam gydymo jei blogai jauciasi.

Tai KAM tu jam duodi patarimus nueiti i depresijoskluba??????????????????????????

Nes ten vienintele vieta kur jis ras pagalba, kazkas ji uzves ant reikiamo kelio.

Ant kokio kelio? Argumentuotai, logiškai paaiškink koks yra tas reikiamas kelias. Benzodiazepinai? Ką jie ir kaip gydo? Tu pvz kadanors galvojai iš kur nerimas atsiranda? Depresija? Kas keičiasi žmoguje, kokie fiziologiniai pokyčiai vyksta? Kodėl pvz žmonės žudosi? Kokie žmonės žudosi? Tą prasme tu pirma įjunk savo smegenis po narkotikų vartojimo padarinių, tada kažką reiškis.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#42 2018-01-11 12:39

Re: autismo/aspergerio sindromas...

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

Mighti rašė:


Tai KAM tu jam duodi patarimus nueiti i depresijoskluba??????????????????????????

Nes ten vienintele vieta kur jis ras pagalba, kazkas ji uzves ant reikiamo kelio.

Ant kokio kelio? Argumentuotai, logiškai paaiškink koks yra tas reikiamas kelias. Benzodiazepinai? Ką jie ir kaip gydo? Tu pvz kadanors galvojai iš kur nerimas atsiranda? Depresija? Kas keičiasi žmoguje, kokie fiziologiniai pokyčiai vyksta? Kodėl pvz žmonės žudosi? Kokie žmonės žudosi? Tą prasme tu pirma įjunk savo smegenis po narkotikų vartojimo padarinių, tada kažką reiškis.

Autistui reikes daugiau vaistu, benzodiazepinu neuzteks. Depresijos klube zmones jau jam patare medikamentus kokius naudoti. Tavo klausimai juokingi big_smile Kas pirmas vista ar kiausinis ? Tokio lygio klausimai big_smile Del ko zmones zudosi ? Nes suzlugo gyvenimas, numire mylimi zmones.. Zodziu, tu gal neberasyk.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#43 2018-01-11 12:49

Re: autismo/aspergerio sindromas...

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

Nes ten vienintele vieta kur jis ras pagalba, kazkas ji uzves ant reikiamo kelio.

Ant kokio kelio? Argumentuotai, logiškai paaiškink koks yra tas reikiamas kelias. Benzodiazepinai? Ką jie ir kaip gydo? Tu pvz kadanors galvojai iš kur nerimas atsiranda? Depresija? Kas keičiasi žmoguje, kokie fiziologiniai pokyčiai vyksta? Kodėl pvz žmonės žudosi? Kokie žmonės žudosi? Tą prasme tu pirma įjunk savo smegenis po narkotikų vartojimo padarinių, tada kažką reiškis.

Autistui reikes daugiau vaistu, benzodiazepinu neuzteks. Depresijos klube zmones jau jam patare medikamentus kokius naudoti. Tavo klausimai juokingi big_smile Kas pirmas vista ar kiausinis ? Tokio lygio klausimai big_smile Del ko zmones zudosi ? Nes suzlugo gyvenimas, numire mylimi zmones.. Zodziu, tu gal neberasyk.

.

Paskutinį kartą taisė Mighti (2018-01-11 12:57)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#44 2018-01-11 12:51

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Adminai, duokit jam pailset uz tokius zodzius.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#45 2018-01-11 12:57

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Mamai dar pasiskusk big_smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#46 2018-01-11 13:00

Re: autismo/aspergerio sindromas...

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

Nes ten vienintele vieta kur jis ras pagalba, kazkas ji uzves ant reikiamo kelio.

Ant kokio kelio? Argumentuotai, logiškai paaiškink koks yra tas reikiamas kelias. Benzodiazepinai? Ką jie ir kaip gydo? Tu pvz kadanors galvojai iš kur nerimas atsiranda? Depresija? Kas keičiasi žmoguje, kokie fiziologiniai pokyčiai vyksta? Kodėl pvz žmonės žudosi? Kokie žmonės žudosi? Tą prasme tu pirma įjunk savo smegenis po narkotikų vartojimo padarinių, tada kažką reiškis.

Autistui reikes daugiau vaistu, benzodiazepinu neuzteks. Depresijos klube zmones jau jam patare medikamentus kokius naudoti. Tavo klausimai juokingi big_smile Kas pirmas vista ar kiausinis ? Tokio lygio klausimai big_smile Del ko zmones zudosi ? Nes suzlugo gyvenimas, numire mylimi zmones.. Zodziu, tu gal neberasyk.

Uždaviau klausimą, nesugebi atsakyt? Tai apie ką mes kalbam jei nesupranti ką pats rašai. Aš sakau apie viena tu šauni pievas kažkokias. Jei nemoki naudotis google - padėsiu. Žudosi vidutinio amžiaus vyrai, kodėl? Todėl kad skolo? Kad žūsta artimieji? Tu gal utiutiu? Čia kas antras žudytųsi tada, ir jaunas ir senas. Todėl kad būtent tuo metu hormonai yra nestabilus, jų psichologinė būklė yra prasta, prasideda androgenų kritimas, vyras nebetenka savo vyriško charakterio (turėtum pats jaust tą su savo kelioliką nmol testo), o jei dar alkohlis ir gyvenimo būdas netinkamas, tada ir turime potencialų savižudį, kuris gavus vos šiek tiek daugiau streso savo gyvenime gali neatlaikyti jo.

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2018-01-11 13:02)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#47 2018-01-11 13:07

Re: autismo/aspergerio sindromas...

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:


Ant kokio kelio? Argumentuotai, logiškai paaiškink koks yra tas reikiamas kelias. Benzodiazepinai? Ką jie ir kaip gydo? Tu pvz kadanors galvojai iš kur nerimas atsiranda? Depresija? Kas keičiasi žmoguje, kokie fiziologiniai pokyčiai vyksta? Kodėl pvz žmonės žudosi? Kokie žmonės žudosi? Tą prasme tu pirma įjunk savo smegenis po narkotikų vartojimo padarinių, tada kažką reiškis.

Autistui reikes daugiau vaistu, benzodiazepinu neuzteks. Depresijos klube zmones jau jam patare medikamentus kokius naudoti. Tavo klausimai juokingi big_smile Kas pirmas vista ar kiausinis ? Tokio lygio klausimai big_smile Del ko zmones zudosi ? Nes suzlugo gyvenimas, numire mylimi zmones.. Zodziu, tu gal neberasyk.

Uždaviau klausimą, nesugebi atsakyt? Tai apie ką mes kalbam jei nesupranti ką pats rašai. Aš sakau apie viena tu šauni pievas kažkokias. Jei nemoki naudotis google - padėsiu. Žudosi vidutinio amžiaus vyrai, kodėl? Todėl kad skolo? Kad žūsta artimieji? Tu gal utiutiu? Čia kas antras žudytųsi tada, ir jaunas ir senas. Todėl kad būtent tuo metu hormonai yra nestabilus, jų psichologinė būklė yra prasta, prasideda androgenų kritimas, vyras nebetenka savo vyriško charakterio (turėtum pats jaust tą su savo kelioliką nmol testo), o jei dar alkohlis ir gyvenimo būdas netinkamas, tada ir turime potencialų savižudį, kuris gavus vos šiek tiek daugiau streso savo gyvenime gali neatlaikyti jo.

Viskas gyvenime del hormonu. Kai tavo domejimosi sritis apsiriboja ties hormonais, tau atrodo viskas vyksta del hormonu.

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#48 2018-01-11 13:10

Re: autismo/aspergerio sindromas...

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:


Ant kokio kelio? Argumentuotai, logiškai paaiškink koks yra tas reikiamas kelias. Benzodiazepinai? Ką jie ir kaip gydo? Tu pvz kadanors galvojai iš kur nerimas atsiranda? Depresija? Kas keičiasi žmoguje, kokie fiziologiniai pokyčiai vyksta? Kodėl pvz žmonės žudosi? Kokie žmonės žudosi? Tą prasme tu pirma įjunk savo smegenis po narkotikų vartojimo padarinių, tada kažką reiškis.

Autistui reikes daugiau vaistu, benzodiazepinu neuzteks. Depresijos klube zmones jau jam patare medikamentus kokius naudoti. Tavo klausimai juokingi big_smile Kas pirmas vista ar kiausinis ? Tokio lygio klausimai big_smile Del ko zmones zudosi ? Nes suzlugo gyvenimas, numire mylimi zmones.. Zodziu, tu gal neberasyk.

Uždaviau klausimą, nesugebi atsakyt? Tai apie ką mes kalbam jei nesupranti ką pats rašai. Aš sakau apie viena tu šauni pievas kažkokias. Jei nemoki naudotis google - padėsiu. Žudosi vidutinio amžiaus vyrai, kodėl? Todėl kad skolo? Kad žūsta artimieji? Tu gal utiutiu? Čia kas antras žudytųsi tada, ir jaunas ir senas. Todėl kad būtent tuo metu hormonai yra nestabilus, jų psichologinė būklė yra prasta, prasideda androgenų kritimas, vyras nebetenka savo vyriško charakterio (turėtum pats jaust tą su savo kelioliką nmol testo), o jei dar alkohlis ir gyvenimo būdas netinkamas, tada ir turime potencialų savižudį, kuris gavus vos šiek tiek daugiau streso savo gyvenime gali neatlaikyti jo.

Jis nesupranta elemtariu dalyku. Su juo beviltiska kalbeti. Jam sakai viena jis apie kita. Uzejau dabar i ta kluba  ir supratau kode ljis toks. Ten skubiai reikia uzdarineti ta puslapi, sodinti jo ikurejus ir dalyvus i kalejima, nes ten tikra sekta, kuri zlugdo zmoniu gyvenimus. Mokyklinio amziaus zmones ten jau sedi ant antidepresantu ..........

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#49 2018-01-11 13:17

Re: autismo/aspergerio sindromas...

BritainFirst rašė:

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:


Autistui reikes daugiau vaistu, benzodiazepinu neuzteks. Depresijos klube zmones jau jam patare medikamentus kokius naudoti. Tavo klausimai juokingi big_smile Kas pirmas vista ar kiausinis ? Tokio lygio klausimai big_smile Del ko zmones zudosi ? Nes suzlugo gyvenimas, numire mylimi zmones.. Zodziu, tu gal neberasyk.

Uždaviau klausimą, nesugebi atsakyt? Tai apie ką mes kalbam jei nesupranti ką pats rašai. Aš sakau apie viena tu šauni pievas kažkokias. Jei nemoki naudotis google - padėsiu. Žudosi vidutinio amžiaus vyrai, kodėl? Todėl kad skolo? Kad žūsta artimieji? Tu gal utiutiu? Čia kas antras žudytųsi tada, ir jaunas ir senas. Todėl kad būtent tuo metu hormonai yra nestabilus, jų psichologinė būklė yra prasta, prasideda androgenų kritimas, vyras nebetenka savo vyriško charakterio (turėtum pats jaust tą su savo kelioliką nmol testo), o jei dar alkohlis ir gyvenimo būdas netinkamas, tada ir turime potencialų savižudį, kuris gavus vos šiek tiek daugiau streso savo gyvenime gali neatlaikyti jo.

Viskas gyvenime del hormonu. Kai tavo domejimosi sritis apsiriboja ties hormonais, tau atrodo viskas vyksta del hormonu.

Taip, viskas vyksta dėl hormonų, absolučiai. Net tavo žemas IQ dėl hormonų. Nuėjai pasportuot, jautiesi geriau, atsipalaidavęs, kas vyksta? Xanaxo buvo proteino kokteilyje? Ar sumažėjo streso hormonų po fizinio krūvio?

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#50 2018-01-11 13:20

Re: autismo/aspergerio sindromas...

Mighti rašė:

nenugalimas rašė:

BritainFirst rašė:


Autistui reikes daugiau vaistu, benzodiazepinu neuzteks. Depresijos klube zmones jau jam patare medikamentus kokius naudoti. Tavo klausimai juokingi big_smile Kas pirmas vista ar kiausinis ? Tokio lygio klausimai big_smile Del ko zmones zudosi ? Nes suzlugo gyvenimas, numire mylimi zmones.. Zodziu, tu gal neberasyk.

Uždaviau klausimą, nesugebi atsakyt? Tai apie ką mes kalbam jei nesupranti ką pats rašai. Aš sakau apie viena tu šauni pievas kažkokias. Jei nemoki naudotis google - padėsiu. Žudosi vidutinio amžiaus vyrai, kodėl? Todėl kad skolo? Kad žūsta artimieji? Tu gal utiutiu? Čia kas antras žudytųsi tada, ir jaunas ir senas. Todėl kad būtent tuo metu hormonai yra nestabilus, jų psichologinė būklė yra prasta, prasideda androgenų kritimas, vyras nebetenka savo vyriško charakterio (turėtum pats jaust tą su savo kelioliką nmol testo), o jei dar alkohlis ir gyvenimo būdas netinkamas, tada ir turime potencialų savižudį, kuris gavus vos šiek tiek daugiau streso savo gyvenime gali neatlaikyti jo.

Jis nesupranta elemtariu dalyku. Su juo beviltiska kalbeti. Jam sakai viena jis apie kita. Uzejau dabar i ta kluba  ir supratau kode ljis toks. Ten skubiai reikia uzdarineti ta puslapi, sodinti jo ikurejus ir dalyvus i kalejima, nes ten tikra sekta, kuri zlugdo zmoniu gyvenimus. Mokyklinio amziaus zmones ten jau sedi ant antidepresantu ..........

Kad jis pats balvonas tai čia jo bėdos, bet matai ateina kiti žmonės, pasiskaito tokių pievų ir gauna dezinformacijos. Paskui sėdi depresijos forume ant legalių narkotikų...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net