Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Stanga86
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2023-12-03
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#26 2024-02-17 22:00

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

NerijusB rašė:

Stanga86 rašė:

hunterrr rašė:


kazkam gal netinka konkurencija smile

Jei apeliuoji man,tai man nei silta,nei salta. Kuri laika pats naudojau deus,tik ne tokiom kosminem kainom kaip bufroids. Ir tyrimai buvo prie kiekvieno produkto.
Dabar deus nera kazkas tokio vau,kas buvo jiems atsiradus. Yra konkurentai jiems,ir ne vienas kainos atzvilgiu,ir lygevertes kokybes. Bet tai nereiskia,jog sakau,kad deus niekam tikus. Anaiptol,ju produktas yra aukstos klases,su visais tyrimais,perkant is deus.

Tik svarbu ne iš Lietuviškos svetainės, taip? Nors ir yra oficialūs Deus produktų selleriai + skaičiuojant pristatymą ir panaudojus discount kodą gali išeiti net pigiau. Atsiųsk link kur tiesiai iš deus užsisakyt pigiau kur gaunas.

Kas man is to? Tau tai naudinga info,o man?

Neprisijungęs

 
hunterrr
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-08-11
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#27 2024-02-17 22:37

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Stanga86 rašė:

NerijusB rašė:

Stanga86 rašė:


Jei apeliuoji man,tai man nei silta,nei salta. Kuri laika pats naudojau deus,tik ne tokiom kosminem kainom kaip bufroids. Ir tyrimai buvo prie kiekvieno produkto.
Dabar deus nera kazkas tokio vau,kas buvo jiems atsiradus. Yra konkurentai jiems,ir ne vienas kainos atzvilgiu,ir lygevertes kokybes. Bet tai nereiskia,jog sakau,kad deus niekam tikus. Anaiptol,ju produktas yra aukstos klases,su visais tyrimais,perkant is deus.

Tik svarbu ne iš Lietuviškos svetainės, taip? Nors ir yra oficialūs Deus produktų selleriai + skaičiuojant pristatymą ir panaudojus discount kodą gali išeiti net pigiau. Atsiųsk link kur tiesiai iš deus užsisakyt pigiau kur gaunas.

Kas man is to? Tau tai naudinga info,o man?

Nerijus netiki tavo zodziais tiesiog smile as irgi daug galiu pripudrint ,kad ten ir ten pigiau gali buti .. bet as turiu itarimu ,kad Nerijus ir yra resseleris Lietuvoje tongue

Neprisijungęs

 
hunterrr
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-08-11
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#28 2024-02-17 22:38

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

hunterrr rašė:

Stanga86 rašė:

NerijusB rašė:


Tik svarbu ne iš Lietuviškos svetainės, taip? Nors ir yra oficialūs Deus produktų selleriai + skaičiuojant pristatymą ir panaudojus discount kodą gali išeiti net pigiau. Atsiųsk link kur tiesiai iš deus užsisakyt pigiau kur gaunas.

Kas man is to? Tau tai naudinga info,o man?

Nerijus netiki tavo zodziais tiesiog smile as irgi daug galiu pripudrint ,kad ten ir ten pigiau gali buti .. bet as turiu itarimu ,kad Nerijus ir yra resseleris Lietuvoje tongue

Officialus !!

Neprisijungęs

 
Stanga86
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2023-12-03
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#29 2024-02-17 22:42

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

hunterrr rašė:

hunterrr rašė:

Stanga86 rašė:


Kas man is to? Tau tai naudinga info,o man?

Nerijus netiki tavo zodziais tiesiog smile as irgi daug galiu pripudrint ,kad ten ir ten pigiau gali buti .. bet as turiu itarimu ,kad Nerijus ir yra resseleris Lietuvoje tongue

Officialus !!

Man tai giliai po barabanu,ka jus galvojate apie mane ir tai ka as zinau.

Neprisijungęs

 
NerijusB
Naujas dalyvis
Registravosi: 2024-01-30
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 1

#30 2024-02-18 03:08

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Kiek žinau bufroids ne tik Lietuvoj bet ir Prancūzijoj, Italijoj, USA pardavinėja. Stanga86 niekas nieko negalvoja, tiesiog galėtum pagrįst savo kalbas kuo nors, parodyt kur užsisakyt kur gaunasi pigiau. Teigi, kad Deus Medical oficialūs reselleriai už kuriuos atsako Deus Medical galimai klastoja produktus, žmogus teigiantis kokius dalykus turėtų savo žodžius kuom nors pagrįsti.

Neprisijungęs

 
Stanga86
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2023-12-03
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#31 2024-02-18 04:36

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Zmogus,keliantis tokia info i foruma tiesiogiai,nezinant daugelio sio forumo peripetiju,turi buti galva pasales.
Ir as ne bananų respublikoj gyvenu,taip kad man seniai neidomu kas ten parduodama

Paskutinį kartą taisė Stanga86 (2024-02-18 04:37)

Neprisijungęs

 
Stanga86
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2023-12-03
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#32 2024-02-18 04:45

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Net pas pati deuschem yra pigiau nei bufroids. Cia tau biski centu duodu,kad ataustum 😉
Pasikartosiu,seniai man balalaika ta deus. As gaunu testinta jonashik labe farma zenkliai pigiau.

Paskutinį kartą taisė Stanga86 (2024-02-18 04:46)

Neprisijungęs

 
Stanga86
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2023-12-03
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#33 2024-02-18 04:52

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Ir dar,boryga,pirk akinius,nes nematau nei vienam poste,kur teigiu tiesiogiai,jog oficialus deus platintojai padirbineja farma. As sakiau,jog apskritai ja padirbineja. O hilma,kaip pavyzdy pateikiau,jog ir officialus gali padirbineti. Chill boy 🙊

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#34 2024-02-18 14:51

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Stanga86 rašė:

Ir dar,boryga,pirk akinius,nes nematau nei vienam poste,kur teigiu tiesiogiai,jog oficialus deus platintojai padirbineja farma. As sakiau,jog apskritai ja padirbineja. O hilma,kaip pavyzdy pateikiau,jog ir officialus gali padirbineti. Chill boy 🙊

O ko sias laikais nepadirbineja is ko eina išspausti rubliu ta ir daro nieko cia nuostabaus

Neprisijungęs

 
NerijusB
Naujas dalyvis
Registravosi: 2024-01-30
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 1

#35 2024-02-18 16:34

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Stanga86 rašė:

Net pas pati deuschem yra pigiau nei bufroids. Cia tau biski centu duodu,kad ataustum 😉
Pasikartosiu,seniai man balalaika ta deus. As gaunu testinta jonashik labe farma zenkliai pigiau.

deuschem taip pat yra reselleris. O buffroids kaina su kodu testo 31,50 o deuschem 30 bet nepamiršk, kad deuschem už pristatymą moki 20, o ne 10, gaunasi taip jei perki už mažiau nei 198 buffroids moki mažiau. Tai čia apie tavo "kosmines kainas".

Kitas dalykas. Manau pats puikiai supranti, kad visi Deus asocijuotieji nariai nukenčia nuo tokių nesąmoningų teigimų kaip tavo ir visi dirba bendrai, kad užkirstų tam kelią. Eini į bufroids tam tikrą valandą tikrint kainas ir esi pirkes deuschem ar kitoj deus parduotuvėj su tuo pačiu digital inprint, kur logika?

Neprisijungęs

 
Stanga86
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2023-12-03
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 0

#36 2024-02-18 18:53

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

NerijusB rašė:

Stanga86 rašė:

Net pas pati deuschem yra pigiau nei bufroids. Cia tau biski centu duodu,kad ataustum 😉
Pasikartosiu,seniai man balalaika ta deus. As gaunu testinta jonashik labe farma zenkliai pigiau.

deuschem taip pat yra reselleris. O buffroids kaina su kodu testo 31,50 o deuschem 30 bet nepamiršk, kad deuschem už pristatymą moki 20, o ne 10, gaunasi taip jei perki už mažiau nei 198 buffroids moki mažiau. Tai čia apie tavo "kosmines kainas".

Kitas dalykas. Manau pats puikiai supranti, kad visi Deus asocijuotieji nariai nukenčia nuo tokių nesąmoningų teigimų kaip tavo ir visi dirba bendrai, kad užkirstų tam kelią. Eini į bufroids tam tikrą valandą tikrint kainas ir esi pirkes deuschem ar kitoj deus parduotuvėj su tuo pačiu digital inprint, kur logika?

As tau tik viena tiekeja parodziau. Sunku tau su teksto supratimu

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 670
Atsiliepimai: 0

#37 2024-04-23 13:40

Re: Atsiliepimai apie lt.Buffroids.com

Geras ar ne gali sužinoti tik pabandes ir pasidaręs tyrimus o ten tie bajeriai kad tikrinti pagal  kodus ten visokius tai gryniausi vejei cia mano nuomone.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net