Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#1 2006-09-02 21:52

German volume training

Sveiki, ka manot apie sia treniruociu sistema. As ja pastebejau pagrindiniame saito puslapyje ir susidomejau. Tai va norejau paklaust gal kas isbande ja, o jei ne tai seip koks ispudis perzvelgus ja ? Ar verta demesio smile
  Dw padiskutuokim netingekit smile    Lygtai tokios temos nebuvo tongue

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#2 2006-09-02 22:20

Re: German volume training

Dabar pradėjau šią sistemą po beveik pusmečio pertraukos sporte. Pirmi įspūdžiai - sunki ir daug susikaupimo reikalaujanmti sistema. Trečiadienį padariau krūtinę ir nugarą - krūtinę nežmoniškai dar dabar skauda, šiandien ant lygiagrečių sukandęs dantis buvau. Kojos buvo ketvirtadienį - pakirto gerai per pačią treniruotę, bet po 7 priėjimo prireikė ne 90 sek. pertraukos wink Kojos savaime aišku skauda, kaip ir blauzdos, nors nesitikėjau to. Šeip man nelabai patiko rankų treniruotė, gal dėlto kad organizmas dar šoke po pertraukos, kitą savaitę galėsiu labiau pakomentuot viską, kai praeis skausmas wink

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#3 2006-09-03 11:02

Re: German volume training

Man ji patinka. Mažai pratimų, bet darbo daug. Jau dariau 1 sav. treniruote, bet kadangi sportuot pradėjau po pertraukos, tai buvau sumažinęs setų skaičių. Rytoj darysiu kaip parašyta stanga

Neprisijungęs

 
Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#4 2006-09-03 13:22

Re: German volume training

Mini, o tai tu rankom ir blauzdom irgi po 10 setu padarei ? stanga

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#5 2006-09-03 14:26

Re: German volume training

Dariau kaip parašyta - blauzdom tik 3 setai (visus po 20 pakartojimų), o rankom pilni 10x10 wink

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#6 2006-09-03 14:39

Re: German volume training

man tiktai vienas dalykas neaiškus yra.

Antras etapas

Po šešių tokių ciklų, laikas pereiti prie kitos sistemos dalies – trijų savaičių bloko. Pagrindą sudarys 4-6 setai po 6-8 pakartojimus. Po šito etapo grįžtame prie German Volume Training metodo, darydami 10 setų po 6 pakartojimus. Šį kartą svoris toks, su kuriuo padarytumėte 12 pakartojimų per paprastą treniruotę. Pagrindinis tikslas šiame etape padaryti 10 setų po 6 pakartojimus su šiuo svoriu.

Man turuputy neaiškus tas pastorintas sakinys. Kiek suprantu reikės daryt tą pačią programą kaip ir pirmame etape,  tiktai 4-6 setais ir 6-8 pakartojimais ir 3 savaites. Vėliau reiks pradėti tą programą kuri yra duota truputį žemiau ir daryt 10 setų po 6 pakartojimus?

Neprisijungęs

 
Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#7 2006-09-03 15:25

Re: German volume training

Man rodos po sesiu ciklu tris savaites yprastu treniruociu, jei klystu pataisykit neutral
Ir dar as skaiciau apie sistema vokieciu saituose ir kitur ir ten buvo programos kad rankom ir blauzdom po 3 setus, o cia kazkaip rankom 10 bet peciam tik 6 setai, ir tai 3 is ju galinem deltom hmm Nes taigi didziausios grupes yra nugara, kojos, krutine, peciai manau jom visom po ta 10 setu reiktu skirt ir gal dar po 3 papildomus setus kokio ne bazinio pratimo. Bet tada rankas ir blauzdas is viso po 3 setus kazkaip per mazai atrodo nu nzn net dumbomroll

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#8 2006-09-03 18:36

Re: German volume training

Darant lygiagretes tricepsui nori nenori įsijungia ir pečiai ir krūtinė. Tad krūvis pečiams yra didelis, todėl manau užtenka tų po tris priėjimus. Mačiau ir tą tavo variantą, kai pečiam dešimt setų, bet manau kad tai greičiau duotų persitreniravimą wink Kaip ir siūlymas daryti pritūpimus ir leg presą 10x10.

3F -> principas ir pratimai tokie pat kaip ir buvo, tik priėjimų skaičius ir pakartojimų skaičius kitoks, prie to ir atitinkamas svoris.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#9 2006-09-03 18:54

Re: German volume training

Beje Alone - jeigu turi kokios informacijos išvertes dėk čia, tikrai bus įdomu praplėst žinias wink

Neprisijungęs

 
varovas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-04-23
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#10 2006-09-03 20:38

Re: German volume training

bet su sia sistema nepriaugsi norimus kilogramus . Tai kam cia kankint ?! gal kas paaiskintumet ?

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#11 2006-09-03 21:52

Re: German volume training

varovas rašė:

bet su sia sistema nepriaugsi norimus kilogramus . Tai kam cia kankint ?! gal kas paaiskintumet ?

Išbandei kad taip teigi?

Neprisijungęs

 
varovas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-04-23
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#12 2006-09-04 09:01

Re: German volume training

mano manymu jau viska pasako 10x10 . ...cituoju :
1.   Pasakyti, jog ši programa labai lengvai „augina“ masę, būtų tiesiog per švelnu. Užauginti 5 kilogramus ar daugiau per 6 savaites yra reta net ir patyrusiems atletams.
2.  Vokietijoje dešimties setų metodas buvo naudojamas nesezono metu sunkiaatlečiams auginat liesą raumenų masę. Tai buvo taip efektyvu, jog atletai perkopdavo į kitą svorio kategoriją per 12 savaičių.

  As manau jog si sistema naudinga powerlifting'o megejams o ne bodybuilder'iams.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#13 2006-09-04 15:31

Re: German volume training

varovas rašė:

2.  ...Tai buvo taip efektyvu, jog atletai perkopdavo į kitą svorio kategoriją per 12 savaičių....

Paskaityk antrą savo teiginį ir dar kartą pagalvok...

Neprisijungęs

 
Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#14 2006-09-05 08:07

Re: German volume training

As paskaitinejau uzsienio forumus ir apie German Volume Training tik geri atsiliepimai,hmm o jei sneket apie mase kiek jos priaugsi, kad ir nelabai daug bet tai bus lieso raumens mase, todel dabar greitu metu zadu ja bandyt rock

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#15 2006-09-05 08:25

Re: German volume training

Alone rašė:

As paskaitinejau uzsienio forumus ir apie German Volume Training tik geri atsiliepimai,hmm o jei sneket apie mase kiek jos priaugsi, kad ir nelabai daug bet tai bus lieso raumens mase, todel dabar greitu metu zadu ja bandyt rock

Prieš pradedant siūlau padaryti savaitės-dviejų pertrauką sporte wink

Neprisijungęs

 
Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#16 2006-09-05 08:26

Re: German volume training

minis rašė:

Darant lygiagretes tricepsui nori nenori įsijungia ir pečiai ir krūtinė. Tad krūvis pečiams yra didelis, todėl manau užtenka tų po tris priėjimus. Mačiau ir tą tavo variantą, kai pečiam dešimt setų, bet manau kad tai greičiau duotų persitreniravimą wink Kaip ir siūlymas daryti pritūpimus ir leg presą 10x10.

3F -> principas ir pratimai tokie pat kaip ir buvo, tik priėjimų skaičius ir pakartojimų skaičius kitoks, prie to ir atitinkamas svoris.

Del tu peciu tai as nzn, gal kaip tu sakai ir yra tiesos, gal ir perdaug, bet tas 3 setai deltoms tai man tikrai per mazas apkrovimas atrodo. As isis buvau sumastes peciam kaip ir nugarai ir krutinei 13 setu padaryt ir dar 3 galinem stangayikes nes pecius man patinka daryt, o be to dydziu jie ne ka atsilieka nuo krutines, o dar paziurejus kad rankom po pilnus 10 tai peciu 3 atrodo juokingi nu nzn vis dar mastau roll
P.S. Maciau kelis neblogus straipsnius, bet juos versti stipriai tingisi, todel....ausines

Paskutinį kartą taisė Alone (2006-09-05 08:30)

Neprisijungęs

 
Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#17 2006-09-05 08:40

Re: German volume training

minis rašė:

Alone rašė:

As paskaitinejau uzsienio forumus ir apie German Volume Training tik geri atsiliepimai,hmm o jei sneket apie mase kiek jos priaugsi, kad ir nelabai daug bet tai bus lieso raumens mase, todel dabar greitu metu zadu ja bandyt rock

Prieš pradedant siūlau padaryti savaitės-dviejų pertrauką sporte wink

As jau taip puse metu ilsejaus, dabar dar padarysiu savaitele ar pora apsilima tik po to German mastysiu pradet smile

Neprisijungęs

 
varovas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-04-23
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#18 2006-09-05 13:25

Re: German volume training

man idomu kox efektas butu jeigu sportuotum pagal German prgrm. ir vartotum anabolinius steroidus. Ar tai butu:                                                                           Kaip jus manot ?
1. Ryskus jegos padidejimas
2. Mases padidejimas
3. per menesi vos 5 kg grynos mases priaugis.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#19 2006-09-05 13:44

Re: German volume training

varovas rašė:

man idomu kox efektas butu jeigu sportuotum pagal German prgrm. ir vartotum anabolinius steroidus. Ar tai butu:                                                                           Kaip jus manot ?
1. Ryskus jegos padidejimas
2. Mases padidejimas
3. per menesi vos 5 kg grynos mases priaugis.

Manau būtų visi trys punktai, tik sakyti "vos 5 kg grynos mases priaugis", o tai yra liesos raumenų masės, manau nėra teisinga. Nes 5 kg, tai yra tikrai daug!

Neprisijungęs

 
Alone
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-09-01
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#20 2006-09-05 22:32

Re: German volume training

As irgi sutinku su Miniu, kad visi trys punktai pasiteisintu, ir kad 5 kg lieso raumens yra nemazai.smile
Bet su chemija man rodos geriau butu pasirinkti kitokia, turincia izoliuojanciu pratimu, nes iseitu graziau raumenis isdirbt, nes man rodos su chimke gerai augs ir be jokiu German Volume big_smile
Bet aisq cia tik mano nuomone neutral

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#21 2006-09-06 06:58

Re: German volume training

Alone rašė:

As irgi sutinku su Miniu, kad visi trys punktai pasiteisintu, ir kad 5 kg lieso raumens yra nemazai.smile
Bet su chemija man rodos geriau butu pasirinkti kitokia, turincia izoliuojanciu pratimu, nes iseitu graziau raumenis isdirbt, nes man rodos su chimke gerai augs ir be jokiu German Volume big_smile
Bet aisq cia tik mano nuomone neutral

Chemijau užtenka ir trenioruočių, kai daroma po du raumenis per dieną po du kart per savaitę, nes organizmas jaučiasi visai kitaip. Beto, galim sakyt, kad su chemija bet kokia programa veiksminga.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#22 2006-09-07 16:29

Re: German volume training

Šiandien buvo rankos - pečiai. Padariau keletą pakeitimų ir jie man tiko ir patiko wink
- Štangos spaudimas siaurai 10x10
- Bicepsas su hanteliais sėdint 10x10
Superserija (visi pratimai be pertraukos sutuo pačiu svoriu, spaudimą su hanteliais dariau lėtai, kad nuo antro pakartojimo degintų raumenį)
- Mostai pasilenkus + mostai į šonus + hantelių spaudimas 3x15

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#23 2006-09-07 17:28

Re: German volume training

minis rašė:

Šiandien buvo rankos - pečiai. Padariau keletą pakeitimų ir jie man tiko ir patiko wink
- Štangos spaudimas siaurai 10x10
- Bicepsas su hanteliais sėdint 10x10
Superserija (visi pratimai be pertraukos sutuo pačiu svoriu, spaudimą su hanteliais dariau lėtai, kad nuo antro pakartojimo degintų raumenį)
- Mostai pasilenkus + mostai į šonus + hantelių spaudimas 3x15

as siandien irgi dariau treniruote, tai dariau taip:
Ranku tiesimas gulint
Bicepsas su hant.
ir pratimai peciams kaip parasyta.

Nzn kaip bus po sitos treniruotes, bet po pirmu 2 dienu tai raumenis gerai skauda, apie kojas net nekalbu...smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#24 2006-09-07 18:09

Re: German volume training

3F rašė:

Nzn kaip bus po sitos treniruotes, bet po pirmu 2 dienu tai raumenis gerai skauda, apie kojas net nekalbu...smile

koks džiaugsmas, kad skauda raumenis....raumenų skausmas nėra geros treniruotės požymis.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#25 2006-09-07 18:27

Re: German volume training

Po pirmos savaitės kad skauda, tai natūralus dalykas. Po kitų treniruočių turi būti vos juntamas skaumas ir raumens nuovargis wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net