UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Bazinių pratimų nauda

Nori pakelti savo natūralų testosterono kiekį ir pasiekti aukštesnį savo medžiagų apykaitos lygį? Įsitikink, kad tavo treniruotėje būtų šie trys baziniai pratimai: spaudimas nuo krūtinės, mirties trauka ir pritūpimai.

Baziniai pratimai

Daug atletų nedaro vieno ar dviejų iš šių pagrindinių pratimų pateikdami nepriimtinus pasiteisinimus: „pritūpimai ir mirties trauka yra pritaikyti tik užkietėjusiems (hardcore) kultūristams“ arba „mirties trauka gali pakenkti stuburui“. Taip, mirties trauka tikrai gali pakenkti stuburui, bet tik jeigu bus atliekama neteisingai.

Jeigu tu nori užpildyti gamtos tau duotus „rėmus“ tu tiesiog negali ignoruoti šių trijų pratimų. Tai lemiamas judesių mišinys, kuris stiprina daugumą tavo kūno raumenų grupių, o to padarinys – optimalus raumenų augimas.

Vienas svarbiausių hormonų – testosteronas, sėkmingai išskiriamas kaskart darant pritupimus, mirties trauką ir spaudimą nuo krūtinės. Jo išsiskiria daugiau nei darant bet kuriuos kitus pratimus.

Tavo kūnas tiesiog verčiamas išskirti daugiau testosterono atliekant daug pastangų reikalaujančius judesius, kaip šis trio.

Nepakartojama bazinių pratimų nauda

Norėdamas pajusti visus dinamiškos svorių treniruotės privalumus, nedaryk daugiau negu 3-6 priėjimų vienai raumenų grupei, o tarp priėjimų daryk 2-4 minučių pertraukas. Svarbu žinoti kada tu esi pasiruošęs kitam setui, o tai būna, kai tavo širdies plakimas vėl pasidaro normalus. Sakydamas „normalus“ turiu omenyje tokį širdies ritmą koks būna tiesiog lengvai judant, vaikštant.

Treniruojantis nesunku pajusti visus bazinių pratimų privalumus:

 • Tavo kūnas išskiria daugiau testosterono ir augimo hormonų, todėl greičiau auga raumenys
 • Tavo medžiagų apykaita pagreitėja, paversdama tavo kūną pajėgesniu deginti riebalus ir auginti raumenis
 • Ryškai padidėja jėga
 • Tavo kūnas pagerina deguonies pasisavinimą

Pabaigai noriu pakartoti, kad bazinpratimų: spaudimo nuo krūtinės, pritūpimų ir mirties traukos yra būtinas pergalingiems pasiekimams auginant jėgą ir masę.


Scitec 100% Whey Isolate (išrūgų baltymų izoliatas)Scitec 100% Whey Isolate (išrūgų baltymų izoliatas)Scitec 100% Whey Isolate išrūgų baltymų izoliatas pasižyminti itin mažu angliavandenių, riebalų ir laktozės kiekiu spartesniam atsigavimui po intensyvios treniruotės.Sužinok daugiau!

Komentarai Bazinių pratimų nauda

 1. Tadas says:

  mirties trauka neseipsau priskiriama, „uzkietejusiems“ kulturistams, mirties trauka stipriai rekomenduojama pradeti daryti tada kai svoris nemazesnis paties atleto, iki tol yra nemazai alternatyviu pratimu, saugiu treniruokliu, skirtu nugaros tvirtinimui. Testosteronas organizme puikus dalykas, bet nebetkokia kaina.

  • Stichas says:

   Norejai sakyti, kai jau mases truputi daugiau yra, nei kmi(kuno mases indeksas)tiksliau, kai virsija ji? ir nepamirstam, kad tai ne vien nugaros pratimas. uz ji sunkesnis tik stangos traukimas pasilenkus.

 2. ramas says:

  mirties trauka labai tinka absilimui su nedideliais svoriais pvz iki 50kg

Parašykite komentarą