UltraVit Vitaminas C 60 kaps.

Blauzdų treniruotės programa genetiškai neapdovanotiems

 

Arba tu esi gimęs su blauzdomis arba visai be jų. Jeigu tu nesi genetiškai apdovanotas kaip kiti, yra šansų, kad niekada nepriversi savo blauzdų augti. Štai tokių kalbų aš klausiausi visus tuos metus bandydamas ištreniruoti savo blauzdas.

Niekada nepamiršiu savo draugo, visiškai nenusimanančio apie kultūrizmą, pasakytų skaudžių žodžių:„Kodėl tavo blauzdos yra tokios plonos palyginus su likusiu kūnu?“

Aš esu įsitikinęs, kad tokie žodžiai kaip šie, neskamba gražiai savimi nepasitikinčiam kultūristui. Nors ir šis žmogus buvo susijęs su kultūrizmu taip pat, kaip kad Paris Hilton yra susijusi su bankininkyste, tokie jo žodžiai pastūmėjo mane pradėti skausmingas bei sunkias blauzdų treniruotes.

Augimo formulė

Prieš 7 metus, kol aš dar visai nesitreniravau, visada buvau liesas vaikinas su plonomis blauzdomis bei čiurnomis, kurios labiau tiko ne treniruočių batams, o moteriškiems aukštakulniams. Tačiau ilgai studijavęs kultūrizmo meną bei sudėjęs visus treniravimosi principus į vieną vietą, aš pagaliau radau būdą blauzdoms augti.

Simetrija visada buvo pagrindinis tikslas mano treniruotėse ir aš sąžiningai skyriau dėmesį savo silpniesiems taškams treniruotės pradžioje, kai turėdavau daugiausia jėgų. Visa tai dariau tam, kad išvystyčiau nepriekaištingą fizinę būklę.

Aš buvau kultūrizmo teisėjas trejus metus, taigi žinojau, kad patyręs ir nešališkas teisėjas visada turi sutelkti dėmesį ne į stipriąsias kultūristo vietas, tačiau į silpnąsias.

Netrukau pastebėti, kad mano blauzdos buvo tokios pat užsispyrusios kaip problematiškas vaikas. Su šia mintimi aš „žudžiau“ savo blauzdas įvairiausiais būdais: super serijomis, serijomis su daug pakartojimų, serijomis su mažai pakartojimų ir taip toliau. Treniravau jas vieną kartą per savaitę, treniravau jas kiekvieną dieną. Aš išbandžiau viską, tačiau veltui. Buvau pasmerktas turėti manekenės blauzdas.

James ‘Flex’ Lewis

Staiga, laikantis iš paskutiniųjų už savo svajonės bei nenorėjimo vilkėti ilgas kelnes visą likusį gyvenimą, aš atradau didelį laimėjimą,- Džeimso Liuviso (“Flex„) pavyzdį.

Po senų Džeimso nuotraukų išstudijavimo aš pastebėjau, kad prieš keletą metų jis turėjo vidutinio dydžio blauzdas palyginus su tokiomis, kokias jis turi šiandien. Su šia mintimi aš ištyriau jo treniravimo ritualus šiems užsispyrusiems raumenims – blauzdoms.

Aš pastebėjau dalyką, kurį jis visada darydavo bei kurio aš pats niekada neatlikdavau. Tai blauzdos užpumpavimo serija su savo svoriu iki negalėjimo po kiekvienos normalios serijos su svoriais. Po blauzdos pratimo serijos sėdint, stovint, darant „asilus“ ar kito blauzdos judesio, Flex‘as nedelsiant tęsia tuos pačius judesius, tačiau šįkart tik su savo svoriu, tol, kol nebegali atlikti nei vieno pakartojimo. Šis procesas skirtam tam, kad pripildytų visą blauzdą krauju, kuri po tokio šoko žymiai lengviau pasisavina visas maistines medžiagas. Toks procesas taip pat pratampo jungiamojo audinio plėvę, suteikiančią raumeniui daugiau vietos augti.

Pastebima reakcija

Per 6 savaites atliekant šią rutiną 2 kartus per savaitę mano blauzdos pastebimai pradėjo reaguoti į tokį jų kankinimą. Prieš tai kai jos akyse pradėjo augti aš pastebėjau padidėjusį gyslotumą. Prieš pradėdamas šią rutiną mano blauzdos nebuvo gyslotos visiškai, netgi dietos laikotarpiu prieš varžybas. Gyslotumo priežastis tapo padidėjęs kraujo tekėjimas, kurį sukėlė užpumpavimo serijos. Maisto medžiagos pradėjo absorbuotis į blauzdas žymiai greičiau ir geriau tam, kad raumuo galėtų atsigauti. Visa tai leidžia blauzdoms augti.

Po kelerių mėnesių blauzdos pradėjo augti tokiu greičiu, kad daugiau niekada nebereikėjo jų akcentuoti bei laikyti silpnąja vieta. Tai yra šis tas, ko nesugebėjau padaryti per paskutinius 7 treniravimosi metus. Dabar gaunu nemažai komplimentų dėl mano greitai pasikeitusių blauzdų.

Rekomendacijos

1) Lėtai bei apgalvotai Atlikdamas bet kokį blauzdos judesį stenkis atlikti jį lėtai ir apgalvotai, kad išvengtum bet kokio sausgyslės patempimo ar per didelio krūvio. Achilo sausgyslė, einanti nuo užpakalinės čiurnos dalies, yra pakankamai stipri, todėl ji sugers visą spaudimą jeigu judesys bus atliktas per greitai. Tokiu atveju raumuo gali plyšti.

Pakanka 2 sekundžių nusileisti žemyn (negatyviam judesiui) ir 1-2 sekundžių pakilti (pozityviam judesiui).

2) Užpumpuok Po tradicinio blauzdų spaudimo stovint tęsk užpumpavimo seriją ant grindų tol, kol nebegalėsite. Po blauzdų spaudimo sėdint atsistok ant grindų dar kartą, sulenk kelius tarsi darytum tą patį spaudimą treniruoklyje, susirask ką nors už ko laikytis ir daryk toliau užpumpavimo pakartojimus.

3) Svorio centras Stenkis sukoncentruoti savo svorį taip, kad jis eitų tiesiai į blauzdos raumenis. Pasuk pirštus į išorę jeigu nori akcentuoti vidinę blauzdos pusę. Norint akcentuoti išorinę blauzdos pusę reikia pasukti kojos pirštus į vidų.

Blauzdų treniravimo rutina

Blauzdas reikia treniruoti 2 kartus per savaitę

Pirmoji treniruotė:
– Blauzdų spaudimas stovint 4×12-16 (iki negalėjimo)
Užpumpavimo pakartojimai po kiekvienos serijos (iki negalėjimo)
– Blauzdų spaudimas sėdint 4×20-25 (iki negalėjimo)
Užpumpavimo pakartojimai po kiekvienos serijos (iki negalėjimo)

Antroji treniruotė:
– Blauzdų spaudimas leg preso staklėse 4×12-16 (iki negalėjimo)
Užpumpavimo pakartojimai po kiekvienos serijos (iki negalėjimo)
– „Asilai“ 4×20-25 (iki negalėjimo)
Užpumpavimo pakartojimai po kiekvienos serijos (iki negalėjimo)

* Patartina atlikti 5-10 minučių apšilimą prieš blauzdų treniruotę.
** Mažiausiai 2 apšilimo serijos turi būti atliktos prieš pradedant daryti sunkiąsias serijas.


Evolite Ultraiso (išrūgų izoliatas CFM)Evolite Ultraiso (išrūgų izoliatas CFM)Evolite Ultraiso išrūgų izoliatas CFM pasižymi viena didžiausių grynų baltymų koncentracija rinkoje - net 91,2% baltymų sausoje medžiagoje!Sužinok daugiau!

Komentarai Blauzdų treniruotės programa genetiškai neapdovanotiems

 1. vaidas says:

  veikia gyslotumas jau yra ko nebuvo isvis nieko ,tikiuos tolimesnis rezultatas bus panasus :)

 2. Laurynas says:

  Pas mane irgi gyslotumas žiauriai padidėja,geras užpumpavimas,o kitą dieną labai skauda blauzdas.Tikiu,kad šita sistema pramuša ant augimo.

 3. pradedantysis says:

  Blauzdų spaudimas sėdint, Blauzdų spaudimas stovint kaip daryti siuos pratimus?

 4. del rezultatu says:

  sveiki,jau nemazai laiko praejo ,bet jokiu atsiliepimu apie sia programa..gal kas isbandet ilgesni laika? atsiliepimai ;

 5. zyza says:

  As dariau palei save keturias dienas per savaite pasistiebimai su viena koja ir is kart uzpumpavimas iki negalejimo toliau daryt tada tempimo pratimas kita diena atsisedus ir vel atsistojus uzpumpavimas iki negalejimo tada vel tempimo pratimas taip padidinau nuo 35cm iki 43cm blauzda per kokius 6menesius kazkur.

  • Asta says:

   O kaip daryt ta uzpumpavima????

Parašykite komentarą