UltraVit multivitaminų guminukai suaugusiems

Dažnai pasitaikančios treniruočių klaidos

Tas kuris padaro klaidą nėra kvailys. Kvailys yra tas, kuris klaidą pakartoja dukart – sena kiniečių patarlė.

Bendros treniruočių klaidos

1. Naudojamas per didelis svoris. Tiesa, jog raumenys auga atsakydami į perkrovas; tai yra, padaryti raumenį didesnį, tu turi palaipsniui didinti aprovimą, tol kol raumuo prisitaikys prie padidinto svorio. Kai kurie kultūristai „perlenkia lazdą“ taikydami šią taisyklę. Jie dažnai paima per didelį svorį, taip labai dažnai „nuima“ stresą nuo raumens ir „išmėto“ jį kitiems, padedantiesiems raumenims, tokiu būdu sumažindamas naudą. Pavyzdžiui štangos lenkime, kai kurie sportininkai sukčiauja užsidėdami per didelį svorį. Tai sumažina krūvį dirbančiam raumeniui (bicepsui) ir perduoda jį nugaros apačiai ar pečiams. Mažinant pasipriešinimą bicepsui, tu anuliuoji visa naudą uždėto svorio.

2. Persitreniravimas. Daug žmonių tiki, jog kūnas gali atsistatyti po intensyvių treniruočių. Kažkurie atsistatymo periodai, kaip gliklogeno papildymas gali trukti iki 48 valandų. Jeigu jūs treniruosite raumenį, kol šis nebus visiškai aprūpintas glikogenu, jūs rizikuojate pažeisti raumenį ir prarasti dalį raumens dydžio. Galima perfrazuoti seną vyno skelbimą „Niekada netreniruokite raumens, kol tam neateis laikas.“

3. Kitų asmenų treniruočių kopijavimas. Nėra dviejų vienodų žmonių, taigi ir treniruočių programos nėra tinkamos kiekvienam. Tu privalai programą suderinti pagal savo kūną. Grįžus į 70-dešimtuosius, A. Schwarzenegger’is turėjo daug treniruočių partnerių, vienintelė sąlyga buvo – treniruotis pagal tokią pačia programą kaip ir jis. Arnoldas nuolat judėjo į priekį, o jo treniruočių partneriai stovėjo vietoje. Klaida buvo ta, jog jie naudojo tą pačią programą kaip ir Arnoldas.

Krūtinės treniravimo klaidos

Dažnai pasitaikanti klaida yra ta, jog yra daroma per daug spaudimų krūtinei ant lygaus suolo. Jūs galite daryti spaudimą krūtinei ant lygaus, tačiau pažiūrėkite, kad į programą įtrauksite ir pratimus viršutinei krūtinės daliai, tokius kaip spaudimas kampu, ar plėšimas kampu.

Pečių treniravimo klaidos

Kol įvairūs tipai spaudimo pečiams padeda juos storinti, jei mažai platina pečius. Tam jums reikia daryti papildomus pratimus šoninams ir galinei daliai. Daug sportininkų nesirūpina užpakaline delta, nepilnai išvystytos pečių deltos labai blogai atrodo žiūrint iš šono ir iš galo. Vince Corner-Ford trumpai atsakė kodėl daro tik vieną spaudimą pečiams: „Kam keliauti ta pačia gatve dukart?“ Visi spaudimai pečiams daugiausia veikia priekines deltas, tai kam daryti 2 ar 3 pratimus jeigu jie visi veikia toje pačioje zonoje?

Nugaros treniravimo klaidos

Čia problema apima menkas ir nebaigtas pratimo atlikimo diapazonas. Traukimo pratimuose galima pamatyti kūno judėjimą, padedantį išjudinti svorį. Tai duoda krūvį apatinei nugaros daliai, ir tai gali baigtis rimta trauma.

Šlaunų treniravimo klaidos

Tupiant su štanga, kai kurie kultūristai leidžiasi žemyn per greitai ir tarsi „atšoka“ nuo kelių. Taip galima pažeisti kelius. Darykite pratimą lėtai, susikoncentravę į atlikimo techniką.

Rankų treniravimo klaidos

Svarbiausia rankų treniravimo klaida yra besaikis „cheatingas“ ir negalėjimas atlikti pilno veiksmo. Stenkitės atlikti pilnus pakartojimus. Treniruojant tricepsą yra svarbu tinkamai apšilti alkūnės sąnarį darant 15 ir daugiau pakartojimų, taip išvengiant traumų.


HSN Protein Pudding (baltymų pudingas) 500gHSN Protein Pudding (baltymų pudingas) 500gDidelio baltymingumo pudingas. Su išrūgų baltymais ir pieno baltymais (WPC+MPI). Mažas cukraus kiekis. Be acesulfamo K, aspartamo ir poliolių. Tinka vegetarams.Sužinok daugiau!

Komentarai Dažnai pasitaikančios treniruočių klaidos

  1. dek krutines says:

    spaudimas ant tiesaus lavina visus krutines raumenis jai dadedant spaudima kampu automatiskai atsiliks apatinis krutines raumuo ir reiks ideti spaudima zemyn galva. Praktiskas sprendimas butu daryt tiesiog spaudima ant tiesaus kad vienodai vystuitusi krutines raumenys

Parašykite komentarą