Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kosmosas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2018-02-14 08:29

3-jų dienų programa

Sveiki, sportuoju dar tik 2-as mėn., einu 3 kart per savaitę rytais. Iki šio mano treniruotė atrodė padrikai ir per kiekvieną ją stengdavausi patreniruoti visas raumenų grupes, t.y. ateinu į treniruotę ir prasideda: darau krūtinę, bicą, tricą, pečius, presą ir kojas. Kadangi gaunasi daug pratimų, o kiek esu skaitęs, kad masę auginant nereiktų užsisisėdėti salėje ilgiau nei val, tai natūralu, kad pratimų darymas norint spėti visus yra greitas ir nekokybiškas.

Dabar beskaitydamas forumą priėjau prie tokios išvados, kad ko gero nėra reikalo per savaitę tuos pačius raumenis treniruoti 3 kart? Ar užtenka jiems ir vieno karto, kad jie augtų? Nes dabar bandau daryti pagal kažką tokio:

Pirmadienis: (krūtinė, bicas)
1. Štangos spaudimas gulint horizontaliai.
2. Štangos spaudimas kampu (arba hantelių).
3. Plėšimas
4. Bicas su štanga atsistojus
5. Bicas su kreiva štanga sėdint.
6. Kartais dar jei yra smarvės bicas su hanteliais sėdint.
7. Presas.

Trečiadienis: (Kojos- tricas)
1. Kojų tiesimas treniruoklyje sėdint (arba gulint ant pilvo)
2. Svorio spaudimas gulint.
3. Kojų sklastymas (į vidų spaudžiant ir į išorę 2 greiti pratimai).
4. Pritūpimai su svoriu staklėse.
5. Dar blauzdas reiktų įterpt????
5. Tricas.
6. Tricas.
7. Presas.

Penktadienis: (Pečiai, nugara)
1. Prisitraukimai
2. Traukimas į save horizontaliai
3. Traukimas iš viršaus prieš galvą
4. Traukimas iš viršaus už galvos
Daugiau nesugavoju kolkas big_smile...

Gal galit pakomentuoti ir duoti kažkokių patarimų, ką pakeisti, ką išmesti ar pridėti?
Jeigu tai turi reikšmės kokius pratimus ir kaip man reikai daryti tai esu 188 ir 82kg sveriu. Noriu svert 90-95 ar 100max...Ir atrodyt pasportavęs, o ne tešla.

Ir ar teisinga ta mintis, kad geriau taip treniruotis kiekveiną dieną skiriant vis kitai raumenų grupei? Ar užtenka jiems karto per savaitę augimui? Priešingai nei kočiojant kiekvieną kas antrą dieną tuos pačius?
Dabar padariau pirmadienio ir trečiadienio, tai man asmeniškai patiko labiau, nes susikoncentruoji ties vienais raumenimis ir dirbi, o ne darai bicą ir dar galvoji mintyse utiutiu kaip čia spėt dar tricą, pečius, presą ir kojas big_smile... Darau daug lėčiau ir susikoncentravęs, atiduodamas daugiau savęs. Iš kitos pusės jei gerai pavarai tai kojoms nebeturi jau nei jėgų nei noro..

Neprisijungęs

 
Nabiarov
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-17
Žinutės: 266
Atsiliepimai: 0

#2 2018-02-14 09:02

Re: 3-jų dienų programa

Nežinau kaip jums,bet man pavyzdžiui kojų diena tai yra šventas dalykas,negaliu jų daryt su kita grupe,nes vien po kojų jaučiuosi pavargęs,realiai kol dar 2 mėn tik,tai full body siūlyčiau,na arba viršutinė dalis ir apatinė,mažai bazinių pratimų,aš būdamas tada labai storas (123 kg),kai lankstumas mažai ką leisdavo darydavau tiek bazinių,o tu sveri 82kg,tad su lankstumu problemų neturi būti. Realiai imčiau push/pull/legs programą ir daryčiau.
P.S jeigu tau taip patogu daryt ir matai,kad jėga auga,masė irgi,tai pirmyn smile reik ieškoti sau tinkamo varianto,nes vienam tinka,kitam ne.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#3 2018-02-14 09:08

Re: 3-jų dienų programa

Daryk fullbody dar kokius gerus metus.

Neprisijungęs

 
As_niekas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-12-07
Žinutės: 209
Atsiliepimai: 0

#4 2018-02-14 09:19

Re: 3-jų dienų programa

ką žinau visur rašo, kad naujokui bet kokia programa tinka, viskas augs ir taip, bet kad išgaut iš to "newbie gains" maksimalią naudą pataria raumenį apdirbt 3 ar bent 2 kart per savaitę. Aš daryčiau dabar upper/lower tavo vietoj, su baziniais pratimais, arba dar fullbody kelis mėnesius, po to upper/lower

Paskutinį kartą taisė As_niekas (2018-02-14 09:23)

Neprisijungęs

 
kosmosas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#5 2018-02-14 09:38

Re: 3-jų dienų programa

Aš noriu daug skirt dėmesio kojoms, nes jos pas mane kūdos kaip šakaliai. Dabar iki šiol darant tą full body, tai kojoms tenka labai mažas apkrovimas, nes nespėju, o ir jėgų nebelieka nuoširdžiai su kojom padirbėti, tai padarydavau atmestinai tik, kad tipo check'ą užsidėti atceit dariau.

Gal tada dar patobulint reikia savo programą, pasiskaitinėsiu forumą. Jeigu kas netingit būčiau dėkingas jeigu mano parašytą programą pakoreguotumėt kaip ji +- turėtų atrodyti mano atveju.

Kas dėl progreso, tai manau, kad yra, nes svorrius jau didinu, vaizdas kas liečia krūtinę ir bicą lyg ir irgi minimalus atsiranda, o gal tai tik pačiam atrodo big_smile. Na bent jau po treniruotės kai užsipompuoji atrodo geriau nei buvo big_smile.

Paskutinį kartą taisė kosmosas55 (2018-02-14 09:44)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#6 2018-02-14 09:59

Re: 3-jų dienų programa

imk sudaryta programa.

Neprisijungęs

 
aurimas413
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-09-10
Žinutės: 620
Atsiliepimai: 0

#7 2018-02-14 10:27

Re: 3-jų dienų programa

kosmosas55 rašė:

Aš noriu daug skirt dėmesio kojoms, nes jos pas mane kūdos kaip šakaliai. Dabar iki šiol darant tą full body, tai kojoms tenka labai mažas apkrovimas, nes nespėju, o ir jėgų nebelieka nuoširdžiai su kojom padirbėti, tai padarydavau atmestinai tik, kad tipo check'ą užsidėti atceit dariau.

Gal tada dar patobulint reikia savo programą, pasiskaitinėsiu forumą. Jeigu kas netingit būčiau dėkingas jeigu mano parašytą programą pakoreguotumėt kaip ji +- turėtų atrodyti mano atveju.

Kas dėl progreso, tai manau, kad yra, nes svorrius jau didinu, vaizdas kas liečia krūtinę ir bicą lyg ir irgi minimalus atsiranda, o gal tai tik pačiam atrodo big_smile. Na bent jau po treniruotės kai užsipompuoji atrodo geriau nei buvo big_smile.

ICF 5x5 pabandyk, tupkes kiekviena trenke ir baze visa, man viska ant jegos pramuse per 3 men. Nieko rimto daugumai cia esanciu forumieciu, bet man tai viskas labai pakilo su ta programa

Paskutinį kartą taisė aurimas413 (2018-02-14 10:30)

Neprisijungęs

 
kosmosas55
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-10-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#8 2018-02-21 09:38

Re: 3-jų dienų programa

Gerai, visgi nusprendžiau kol esu newbis daryti 3 per savaitę full body programą. Susiradau dabar tokia:
https://www.bodybuilding.com/content/th … utine.html

Gal turite kokių komentarų, gal kažką patobulinti galima?

Ką aš pats galiu apie ją pasakyti, tai kad ganėtinai alinanti viršutinę kūno dalį pasirodė pirmą kartą. Turiu omeny, kad pvz priėjus prie 7-o pratimo (bicui), padariau su mažesniu svoriu nei iki šiol darydavau ir tai vos išstenėjau paskutinius reps'us. Rankos jau buvo atsijungę.

Aš galvoju gal man kojoms daugiau daryti? Vakar pradėjau žymėtis savo progresą, rašausi savo svorį, keliamus svorius bei pasifotkinau, kad po kokio mėnesio galėčiau palyginti ar kažkur einu big_smile. Tai pamatęs nuotraukas supratau, kad negaliu su kojom žaisti, reikia sunkiai dirbti. Atrodo kaip sasyskos big_smile

EDIT: dar vieną dalyką pastebėjau po šios treniruotės. Kai darydavau ankstesnes labiau koncentruotas tam tikriems raumenims, pvz bicui kokius 3 pratimus, visą dieną vaikščiodamas jaučiau kaip įsitempę bicai. Dabar kelioms val praėjus po treniruotės jaučiuosi kaip niekur nieko. Tai gerai ar blogai? Dabar pradėjau gert gainerį, BCAA, gal nejaučiu raumens, nes nuo visko jis greičiau atsistato? Ar neištreniruoju su šia programa kaip reikiant?

Paskutinį kartą taisė kosmosas55 (2018-02-21 11:57)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net