Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Makintoss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-01-27
Žinutės: 269
Atsiliepimai: 0

#2226 2020-01-29 10:14

Re: Ginekomastija

sintetik rašė:

Makintoss rašė:

0.25 i sav saudavau sociai

Tai betkokiu atveju imt tamoxa ? Nes siandien ryte atsikeliu ir toks jausmas dar vienas cini mini guziuks bet nejautrus nei ka gal is seniau nepastebejau nzn ar cia lyg su dienom. Atsiranda big_smile nesinori kad blogetu situacija

Jei prl ir e2 kontruoliuoji nepanikuok visas bus gr.po kurso dings viskas.svarbiausia kad nesaudetu paspaudus.sakau gali megint tamoxa daug kAm gelbeja

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#2227 2020-01-29 11:01

Re: Ginekomastija

Makintoss rašė:

sintetik rašė:

Makintoss rašė:

0.25 i sav saudavau sociai

Tai betkokiu atveju imt tamoxa ? Nes siandien ryte atsikeliu ir toks jausmas dar vienas cini mini guziuks bet nejautrus nei ka gal is seniau nepastebejau nzn ar cia lyg su dienom. Atsiranda big_smile nesinori kad blogetu situacija

Jei prl ir e2 kontruoliuoji nepanikuok visas bus gr.po kurso dings viskas.svarbiausia kad nesaudetu paspaudus.sakau gali megint tamoxa daug kAm gelbeja

Man tikrai padėjo tamoksifenas, bet aš jš naudojau po kurso, per PCT. Papai realiai kažkiek apsitvarkė, dingo sutankėjimai, keli gumbeliai. Bet..... bent jau per pct nežinau ar rekomenduoti naudoti. Man asmeniškai problemos žiaurios prasidėjo su kotu, net su cialiu sunkiai stovėjo ir nekokybiškai, toks pavėpęs buvo. Tad jeigu turi draugę, žmoną, meiluzę ir reguliariai santykiauji, apie tamoksą gali pamiršti. Kurso metu gal ir galima vartoti, esu matęs tokių schemų nete, gal nebus tokio baisaus pašalinio, bet čia iš interneto, tad nežinau kiek tiesos smile

Neprisijungęs

 
Makintoss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-01-27
Žinutės: 269
Atsiliepimai: 0

#2228 2020-01-29 11:27

Re: Ginekomastija

Rasiau pvz del tamoxos kai buvo ant blast ir cruise

Neprisijungęs

 
sintetik
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-03-05
Žinutės: 75
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2229 2020-01-29 14:41

Re: Ginekomastija

Makintoss rašė:

sintetik rašė:

Makintoss rašė:

0.25 i sav saudavau sociai

Tai betkokiu atveju imt tamoxa ? Nes siandien ryte atsikeliu ir toks jausmas dar vienas cini mini guziuks bet nejautrus nei ka gal is seniau nepastebejau nzn ar cia lyg su dienom. Atsiranda big_smile nesinori kad blogetu situacija

Jei prl ir e2 kontruoliuoji nepanikuok visas bus gr.po kurso dings viskas.svarbiausia kad nesaudetu paspaudus.sakau gali megint tamoxa daug kAm gelbeja

O jei skaudes  tai jau pipec ? 😁

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#2230 2020-01-29 15:15

Re: Ginekomastija

enox rašė:

Makintoss rašė:

sintetik rašė:


Tai betkokiu atveju imt tamoxa ? Nes siandien ryte atsikeliu ir toks jausmas dar vienas cini mini guziuks bet nejautrus nei ka gal is seniau nepastebejau nzn ar cia lyg su dienom. Atsiranda big_smile nesinori kad blogetu situacija

Jei prl ir e2 kontruoliuoji nepanikuok visas bus gr.po kurso dings viskas.svarbiausia kad nesaudetu paspaudus.sakau gali megint tamoxa daug kAm gelbeja

Man tikrai padėjo tamoksifenas, bet aš jš naudojau po kurso, per PCT. Papai realiai kažkiek apsitvarkė, dingo sutankėjimai, keli gumbeliai. Bet..... bent jau per pct nežinau ar rekomenduoti naudoti. Man asmeniškai problemos žiaurios prasidėjo su kotu, net su cialiu sunkiai stovėjo ir nekokybiškai, toks pavėpęs buvo. Tad jeigu turi draugę, žmoną, meiluzę ir reguliariai santykiauji, apie tamoksą gali pamiršti. Kurso metu gal ir galima vartoti, esu matęs tokių schemų nete, gal nebus tokio baisaus pašalinio, bet čia iš interneto, tad nežinau kiek tiesos smile

nu xuiznaet kaip cia jum tie kotai linksta kažka ne taip darot hebra,  niekada su tuo bedu nebuvo, ar per pct ar per kursa, ar ant treno ar ant dar ko, visada arklys pasiruošęs art vagą big_smileD

Neprisijungęs

 
Makintoss
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-01-27
Žinutės: 269
Atsiliepimai: 0

#2231 2020-01-29 15:39

Re: Ginekomastija

airbee rašė:

enox rašė:

Makintoss rašė:


Jei prl ir e2 kontruoliuoji nepanikuok visas bus gr.po kurso dings viskas.svarbiausia kad nesaudetu paspaudus.sakau gali megint tamoxa daug kAm gelbeja

Man tikrai padėjo tamoksifenas, bet aš jš naudojau po kurso, per PCT. Papai realiai kažkiek apsitvarkė, dingo sutankėjimai, keli gumbeliai. Bet..... bent jau per pct nežinau ar rekomenduoti naudoti. Man asmeniškai problemos žiaurios prasidėjo su kotu, net su cialiu sunkiai stovėjo ir nekokybiškai, toks pavėpęs buvo. Tad jeigu turi draugę, žmoną, meiluzę ir reguliariai santykiauji, apie tamoksą gali pamiršti. Kurso metu gal ir galima vartoti, esu matęs tokių schemų nete, gal nebus tokio baisaus pašalinio, bet čia iš interneto, tad nežinau kiek tiesos smile

nu xuiznaet kaip cia jum tie kotai linksta kažka ne taip darot hebra,  niekada su tuo bedu nebuvo, ar per pct ar per kursa, ar ant treno ar ant dar ko, visada arklys pasiruošęs art vagą big_smileD

Lucky u.buna kas toleruoja tamoxa.kas ne tam linksta.buna kas tyrimu nedsro e2 nicrwshina ar nesuvaldo...taip ir buna

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2232 2020-01-30 08:55

Re: Ginekomastija

Paprasčiau išsioperuot kartą gyvenime, nei pastoviai sukt galvą dėl guziukų, dėl jautrių spenelių ir tamoxo grūdimo į save su mintim ar padės ar ne, o jei ir padės, tai laikinai smile

Paskutinį kartą taisė KieSas (2020-01-30 08:55)

Neprisijungęs

 
sintetik
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-03-05
Žinutės: 75
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#2233 2020-01-30 09:06

Re: Ginekomastija

KieSas rašė:

Paprasčiau išsioperuot kartą gyvenime, nei pastoviai sukt galvą dėl guziukų, dėl jautrių spenelių ir tamoxo grūdimo į save su mintim ar padės ar ne, o jei ir padės, tai laikinai smile

Ne pirmas ar antras kursas bet realiai niekada nebuvo sito dabar tik  ir mastau kad viso to kalte dianabol. Pirma kart ji bandsu kurso pradzioj ir iskart tokios nesamones.

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#2234 2020-01-30 11:11

Re: Ginekomastija

KieSas rašė:

Paprasčiau išsioperuot kartą gyvenime, nei pastoviai sukt galvą dėl guziukų, dėl jautrių spenelių ir tamoxo grūdimo į save su mintim ar padės ar ne, o jei ir padės, tai laikinai smile

Mh tai paparastai nuejai pas daktara ir sakai-pjauk  n..x  tuos  papus,negaliu kursuot normaliai.

Neprisijungęs

 
KieSas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-22
Žinutės: 221
Atsiliepimai: 0

#2235 2020-01-30 20:53

Re: Ginekomastija

intuziastas rašė:

KieSas rašė:

Paprasčiau išsioperuot kartą gyvenime, nei pastoviai sukt galvą dėl guziukų, dėl jautrių spenelių ir tamoxo grūdimo į save su mintim ar padės ar ne, o jei ir padės, tai laikinai smile

Mh tai paparastai nuejai pas daktara ir sakai-pjauk  n..x  tuos  papus,negaliu kursuot normaliai.

Na aš prieš metus išsipjoviau, tai tikrai kalnų verst nereikėjo smile Svarbiausiai prisiruošt ir normalią šeimos gydytoją turėt, nevyniot į vatą, nezyst nuėjas, kad čia man guziukas, čia pabrinke, čia dar kažką, sakai noriu išsioperuoti ginekomastija, nei echoskopijos nereikėjo daryt, iškart siuntimas pas chirurgą. Vaistai tai tik laikina, aš off cycle buvau tada ir man pradėjo progresuot, nors E2 ir PRL normose buvo, bet jau dzin buvo big_smile Laiku pašalinau ir ramu, patarimas čia iš asmeninės patirties, kad jei norit gražaus vaizdo, tai vienintelė išeitis čia.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#2236 2020-01-30 22:35

Re: Ginekomastija

O siaip tie guzeliai kokia nors neigiama sveikatai itaka gali padaryt? Delfi kazkada maciau straipsni apie kruties vezi vyrams smile rimtai!

Neprisijungęs

 
Nezinomas26
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2019-12-16
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#2237 2020-02-06 15:02

Re: Ginekomastija

uzsivedes rašė:

O siaip tie guzeliai kokia nors neigiama sveikatai itaka gali padaryt? Delfi kazkada maciau straipsni apie kruties vezi vyrams smile rimtai!

maziau skaityk delfius ir visus dienrascius praktiskai viska ka ten raso yra hujo majo, daktarelis buvo pasakojas kad nera jokios itakos tavo kunui ir kenkia tik psichologiskai

Neprisijungęs

 
Linas skucas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2238 2020-03-10 18:42

Re: Ginekomastija

Sveiki mielieji, turiu sustanono ir boldos  8 savaitem  susta po 500.i sav boldos 600.i.savaite  , ka kurso metu paimt nuo.ginekomastijos, turiu aromasin , atsistatymui.chlomido.turiu, kaip reiktu viska svariai.teisingai atlikt aciu uz supratima

Neprisijungęs

 
Linas skucas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-03-10
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#2239 2020-03-10 18:43

Re: Ginekomastija

Gal reiktu ka nors dar nusipirkt

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4100
Atsiliepimai: 37

#2240 2020-03-10 19:18

Re: Ginekomastija

Linas skucas rašė:

Gal reiktu ka nors dar nusipirkt

Reiktu. Reiktu nusipirkt dar test ir boldos ir pratest iki 16sav, kitaip tavo kursas nieko vertas:)
Aromasino jei gera bolda greiciausiai nereiks. Hcg nusipirkt. O pct pradet kazkur po 6sav nuo paskutines boldos injekcijos.

Prisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2241 2020-03-10 20:53

Re: Ginekomastija

Bolda laikyt 16sav test e 20sav ir pct pradet 3-4sav po paskutinio test e suvio as taip daryciau jauciu ir testa sumazinciau nutraukus bolda,kad greiciau pct galeciau pradet nes 500mg trigubiai ilgiau iseidines nei 150mg test e

Neprisijungęs

 
Ernest1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-05-20
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#2242 2020-05-20 06:53

Re: Ginekomastija

Sveiki, ką galit patart pasidarė guziukai krūtinėj dešinėja didesnis iki pusės cm didžio o kairėje mažesnis, trijų mėn kursą kalu jau link pabaigos jis, soviau trena 8 sav, sustajet ir trenaject 12 sav, vinstrolis 10sav, xturimo tabletės 10sav, nesenai pradėjau gert caberbol ir anastrotabs. Atsiststymui turiu proviron, clomid ir pregnyli. Įdomu ar po kurso išnyks man tie guzeliai?

Paskutinį kartą taisė Ernest1s (2020-05-20 07:05)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4100
Atsiliepimai: 37

#2243 2020-05-20 07:17

Re: Ginekomastija

Su tokiu PCT susistatymu ne tik kad neisnyks bet dar turesi problemu ir su atsistatymu:) neseniai tai kiek tas neseniai?
/

Prisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#2244 2020-05-20 07:48

Re: Ginekomastija

Ernest1s rašė:

Sveiki, ką galit patart pasidarė guziukai krūtinėj dešinėja didesnis iki pusės cm didžio o kairėje mažesnis, trijų mėn kursą kalu jau link pabaigos jis, soviau trena 8 sav, sustajet ir trenaject 12 sav, vinstrolis 10sav, xturimo tabletės 10sav, nesenai pradėjau gert caberbol ir anastrotabs. Atsiststymui turiu proviron, clomid ir pregnyli. Įdomu ar po kurso išnyks man tie guzeliai?

Solo testa palaikyk. Man praejo o tau gal reiks pjaut big_smile

Neprisijungęs

 
Ernest1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-05-20
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#2245 2020-05-20 07:50

Re: Ginekomastija

bender rašė:

Su tokiu PCT susistatymu ne tik kad neisnyks bet dar turesi problemu ir su atsistatymu:) neseniai tai kiek tas neseniai?
/

Prieš 2 sav kokias, caber viena visa tab išgėriau o paskiau kas 5 dienas po pusę beto caber tik 2 tab geriau, o anastrazol geriau kas 3 diena po vieną, tai nežinau ką daryt.. Ar nutraukt kursą? Buvo speneliai jautresni dabar jautrumą truputi nuėmė bet guziukai nesumažėja

Paskutinį kartą taisė Ernest1s (2020-05-20 07:53)

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4100
Atsiliepimai: 37

#2246 2020-05-20 08:02

Re: Ginekomastija

Ernest1s rašė:

bender rašė:

Su tokiu PCT susistatymu ne tik kad neisnyks bet dar turesi problemu ir su atsistatymu:) neseniai tai kiek tas neseniai?
/

Prieš 2 sav kokias, caber viena visa tab išgėriau o paskiau kas 5 dienas po pusę beto caber tik 2 tab geriau, o anastrazol geriau kas 3 diena po vieną, tai nežinau ką daryt.. Ar nutraukt kursą? Buvo speneliai jautresni dabar jautrumą truputi nuėmė bet guziukai nesumažėja

Su trenu jau taip yra, jei nuo jo lenda gyno, o e2 ir PRL vietoje, tai geriausia butu nutraukt ji. Ir susitvarkyk PCT, nes tavo suplanuotas ar ibruktas kazkokio trenerio cempiono pct protokolas yra visiska nesamone, nebent surasysi kaip tu ten planuoji viska isdelioti gal ir butu logikos tuomet.

Prisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#2247 2020-05-20 08:09

Re: Ginekomastija

Nu jei nebus jokiu tiltu ir panasiai tai provirona mest i sona, pregnylis tik ant kurso..jokiu budu po, tai realiai tik clomidas lieka,kitiem nolva siaip labiau limpa,arba tiek nolva tiek clomida kramto vienu metu

Neprisijungęs

 
Ernest1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-05-20
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#2248 2020-05-20 08:30

Re: Ginekomastija

bender rašė:

Ernest1s rašė:

bender rašė:

Su tokiu PCT susistatymu ne tik kad neisnyks bet dar turesi problemu ir su atsistatymu:) neseniai tai kiek tas neseniai?
/

Prieš 2 sav kokias, caber viena visa tab išgėriau o paskiau kas 5 dienas po pusę beto caber tik 2 tab geriau, o anastrazol geriau kas 3 diena po vieną, tai nežinau ką daryt.. Ar nutraukt kursą? Buvo speneliai jautresni dabar jautrumą truputi nuėmė bet guziukai nesumažėja

Su trenu jau taip yra, jei nuo jo lenda gyno, o e2 ir PRL vietoje, tai geriausia butu nutraukt ji. Ir susitvarkyk PCT, nes tavo suplanuotas ar ibruktas kazkokio trenerio cempiono pct protokolas yra visiska nesamone, nebent surasysi kaip tu ten planuoji viska isdelioti gal ir butu logikos tuomet.

Tai trena aš jau visa susoviau prieš 2 sav nebeturiu jo liko tik sustajet su trenaject 3 ampulės ir viskas ir kursas baigtas

Neprisijungęs

 
Ernest1s
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-05-20
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#2249 2020-05-20 08:31

Re: Ginekomastija

Lukasb94 rašė:

Nu jei nebus jokiu tiltu ir panasiai tai provirona mest i sona, pregnylis tik ant kurso..jokiu budu po, tai realiai tik clomidas lieka,kitiem nolva siaip labiau limpa,arba tiek nolva tiek clomida kramto vienu metu

O tai pregnylis ne atsiststymui po kurso? Tai kada pregnyli saut ir provirona?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#2250 2020-05-20 09:03

Re: Ginekomastija

Ernest1s rašė:

Sveiki, ką galit patart pasidarė guziukai krūtinėj dešinėja didesnis iki pusės cm didžio o kairėje mažesnis, trijų mėn kursą kalu jau link pabaigos jis, soviau trena 8 sav, sustajet ir trenaject 12 sav, vinstrolis 10sav, xturimo tabletės 10sav, nesenai pradėjau gert caberbol ir anastrotabs. Atsiststymui turiu proviron, clomid ir pregnyli. Įdomu ar po kurso išnyks man tie guzeliai?

Pregnyli iki kurso galo sunaudok,pct clomid ir pajung 20mg tamoxa turetu sutvarkyt guziukus

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net