Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#126 2010-03-13 12:55

Re: depiliacija

Shvedas rašė:

?uess rašė:

nu siaip cia zm norejo info pradzioje taip ir buvo bet paskui prasidejo stumimai.  Siaip dar nesidepiliavau niekur  isskyrus pazastis ir zemiau siek tiek, bet noreciau krutine ir pilva nusidepiliuti ir kzkp utiutiu tas kad dar daug tokiu kurie galvoja kad tai gejiska. Nes tikrai negrziai atrodo o kacialines kad raumenu biski turetum bet kai jie atrodo kaip pusbrolis titas is adamsu tai utiutiu big_smile del koju tai mano irgi apzelusios tik ju nesidepiliuociau manau mano mastymo ribos apsiriboja krutines ir pilvo depiliacija(nors dar nesidepiliavau,bet noreciau) utiutiu visokiem tezam kurie apie sporta ir apie normalu kuna nieko nzn ir jiem neidomu tai jiem ir nezelia bet tas kas nori tureti normalesni isvaizda utiutiu plaukai auga ten kur nereikia.

nu tai pagal tave iseina,kad kojas depiliuotis gejiska vis del to o krutine depiliuotis jau nebegejiska? lollollol mano nuomone situo klausimu kategoriska, pazastys,kirksnys, tos vietos kur labiau prakaituoja patrumpinti plaukus normaliai, tiesiog vien tik del higieniniu sumetimu, bet skusti subine kojas ir krutine tai bb dejau, tik viena toki atveji toleruoju kai zmogus lipa ant scenos tepasi rudais kremais ir t.t. grynai pasirodymui, varzyboms, visi kiti atvejai utiutiu ismislai, beje depiliacija man irgi nepriimtinas dalykas, yra spec masineles kuno plaukams trumpinti, specialiai vyrams, tai apsitrumpini kad nebutu kaip shervudo giria ir neparakaituotu taip ir viskas, tavrkingai ir estetiskai ir nh negejiskai wink

taip viskas turi buti lygu kaip gerai apgenetos tujos nykstys del paneliu reikia pasistengti

Neprisijungęs

 
komiles
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-10-19
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#127 2017-10-29 23:44

Re: depiliacija

epiliatoriai labai gera priemone jei jau norit visas kojas depiluot (Y)

Neprisijungęs

 
esstogai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2022-12-17
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#128 2023-01-22 19:09

Re: depiliacija

DEPILIACIJOS ELEKTROEPILIACIJOS PASLAUGOS VILNIUJE

Naudoju kokybiškas depiliacijos priemones ir efektyvią elektroepiliacijos iranga – DECTRO. Įprastai depiliacija asocijuojasi su skausmu ir stresu, įkvėpk giliai ir atsipalaiduok, o aš pasistengsiu procedūrą atlikti kuo švelniau ir efektyviau.
Stengiamės pasiūlyti geriausią aptarnavimą ir profesionalią paslaugą, užtikrindami savo klientų diskretiškumą.

https://plaukeliusalinimas.lt/

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net