Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1 2009-03-11 20:43

Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

....

Paskutinį kartą taisė emexas (2013-12-20 23:48)

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2 2009-03-11 20:46

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

nykstys

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#3 2009-03-12 09:45

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

"Tai vartojimo budas, leisiantis minimaliomis papildu sanaudomis pasiekti optimalu poveiki " big_smile big_smile big_smile cia vien ant papildu ir gyventu megejas kai tiek pasiulei big_smile pilnai uztenka keliu pagrindiniu papildu kad ir proteinas vitaminai ar kreatinas proteinas, geineris kreatinas, o ne pilna bankiu papildu. cia pagal poreikius daugiau reikia pasirinkti kazka, o ne viska kartu ka isvardinai. gliutaminas isvis prie stresiniu alinanciu treniruociu imti reikia, ar po ligos pradedant sportuoti ar pan. nes kaip zinom koks jo poveikis ir kaip reagavo pelytes kai dare tyrimus raumenu augininmui.
manau, semenu aliejus ir zuvu taukai reikalingi ir metant svori ir auginant zinant jo poveiki sirdziai, manoma kad ir sanariam, kraujotakos istemai ir tt.
30 min proteinui po triesos tai cia daugiau apytikslis laikas t.y. vos ne maximum, isoliatas ir whey koncentratas isisavina greitai todel kali iskart po triesos ir turi sau keliom valandom amino padavima. o gamintojai rekomenduoja iki 30 min po trieso ji isgerti.
kam gliutaminas pries treniruote zinant kad jis organizmui fizinio streso buklei reikalingas ? ir kam karnitinas po triesos- visiskai nera tikslo treniruociu dienom ji kalti po treniruotes, pinigai i bala.

pries kardio treniruote metant svori reikia isgerti karnitina,  po treniruotes amino geriau, o ne proteina.

Paskutinį kartą taisė KARL (2009-03-12 10:08)

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#4 2009-03-12 10:31

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Gliutaminas yra totalus geris, todel Karl'ai nereikia cia marazmu, jog jis naudingas tik po alinanciu treniruociu,ar ligos.Jis veikia geriau uz bet kokias kitas aminorugstis, ryskiai nesi jo isbandes big_smile pats kalu dabar jo po 20gr per diena (10gr su proteinu po treniruotes ir 10gr is ryto ant tuscios skrandzio), atsistatymas tapo fantastiskas.

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#5 2009-03-12 10:57

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Dejavu rašė:

Gliutaminas yra totalus geris, todel Karl'ai nereikia cia marazmu, jog jis naudingas tik po alinanciu treniruociu,ar ligos.Jis veikia geriau uz bet kokias kitas aminorugstis, ryskiai nesi jo isbandes big_smile pats kalu dabar jo po 20gr per diena (10gr su proteinu po treniruotes ir 10gr is ryto ant tuscios skrandzio), atsistatymas tapo fantastiskas.

big_smile o toks ir marazmas ir visiem zinomas kam gliutaminas naudojamas. masei gliutaminas tavo manymu yra labai gerai ? kitam forume yra imesti tyrimai su pelytem ir kaip gliutaminas veikia anabolizma.
o kuo tau geriau veikia nei kitos amino ? man pvz aakg augimui yra super ypac su kreatinu o ne gliutaminas big_smile

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#6 2009-03-12 10:59

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Karl'ai tu pirma man atsakyk i klausyma ar esi normaliai vartojes gliutamina, o tada jau snekesim big_smile nes jei nesi,tai ner ka cia ir sneket tongue

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#7 2009-03-12 11:03

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Kiek supratau, šitoj temoj Emexas rašys straipsnį... Apie ką čia judu diskutuojat?

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#8 2009-03-12 11:05

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

esu vartojes, ir dabar turiu jo ir zadu vartoti ir zinau kad ypac dziuvesiams jis butinas nes jie persitreniruoja o kur yra persitreniravimas ir fizinis stresas ten gliutaminas yra gerai, bet manau tikrai ne anabolizmui.taip pat dar esu vartojes cellmass ir nuo jo tikrai man jautesi greitesnis atsigavimas (ten gliutaminas su kreatinu ir angliais ir vitaminai). taigi tiek is patirties zinau kaip veikia gliutaminas tiek tyrimai su pelytem tai irode. tikrai ner ka diskutuoti, o veliau visvien mones isitikins.

Paskutinį kartą taisė KARL (2009-03-12 11:07)

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#9 2009-03-12 11:06

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Robšė rašė:

Kiek supratau, šitoj temoj Emexas rašys straipsnį... Apie ką čia judu diskutuojat?

tuose straipsniuose ir siulymuose daug netikslumu. tada reiktu tema pavadinti emexo pasiulymai derinti papildus ar pan.

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#10 2009-03-12 11:08

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

emexas rašė:

Jei matysite netikslumu arba bus kokiu pasiulymu - rasykit. Aptarsim, padiskutuosim ir atrasim geriausia varianta.



to Robse

Paskutinį kartą taisė KARL (2009-03-12 11:09)

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#11 2009-03-12 11:09

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Robse tai istrins blevyzgas smile Jeigu rasys straipsniuka smile
Karl bandes as ta cellmass - asmeniskai man nuo jo nulis emociju smile http://bodybuilding.com/store/glutamine.html paskaityk si straipsni ir gal praregesi big_smile

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#12 2009-03-12 11:12

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

skaites as tuos straipsnius ir bb.com jei geriau paziuresi ten prie kiekvieno produkto eina toks straipsnis kaip gerai tas produktas kaip ten jis nerealiai veikia visi colemanais ir curleriais pavirsta, o jei paziuretum i tyrimus i tai ka zmones  sako ka kiti gamintojai raso pamatysi visai kitas kalbas. as liksiu prie savo nuomones ir patirties o ne prie tavo nes kiekvienas yra individualus + kaikuriue straipsniai ir tyrimai vercia suabejoti kokia itaka daro gliutaminas augimui.

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#13 2009-03-12 11:16

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Karl'ai as neabejoju, jog nesi bandes vartoti gliutamino normaliais kiekiais,tokiais kaip 20-30gr per diena smile Nes jeigu butum - tikrai suprastum ka gliutaminas gero gali padaryti smile na bet kaip ir sakei, likim kiekvienas prie savo nuomones, kiekvienas atsirenka kas jam tinka ir patinka smile

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#14 2009-03-12 11:17

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Dejavu tai tu imesk mums savo pasiekimus vartojant gliutamina su proteinu, kiek svoris pakilo prie tokiu paciu koloriju kaip ir be gliutamino, kiek darbiniai svoriai pakito, foto imestum pries ir po tada tikrai itikintum ir siustume laiska laboratorijom kad musu neklaidinti, nes praktika ant moniu rodo visai ka kita nei su pelytem.

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#15 2009-03-12 11:26

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Karl, kad man nerupi svoris smile Man siuo metu svarbiausia vizualinis vaizdas smile Kai baigsiu savo 5kg proteino, 1,1kg gliutamino, AAKG 300 kapsuliu, anabolic halo,tadum galesiu papasakot kaip su apimtim (bo esu apribojes anglius) smile Taip sakant lauk atnaujinimo uz menesio smile

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#16 2009-03-12 11:39

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Dejavu rašė:

Karl, kad man nerupi svoris smile Man siuo metu svarbiausia vizualinis vaizdas smile Kai baigsiu savo 5kg proteino, 1,1kg gliutamino, AAKG 300 kapsuliu, anabolic halo,tadum galesiu papasakot kaip su apimtim (bo esu apribojes anglius) smile Taip sakant lauk atnaujinimo uz menesio smile

su tiek augs sausa mase plius kadangi rasai " apriboti angliai " reiskia ir dieta pasidares taigi cia jau visiskai kita kalba gaunasi o ne apie gliutamina big_smile

galima butu tik prieiti prie isvadu kad derinant gliutamina su kitais papildais su butinai suderinta dieta ir intensyviu treniruociu galime gauti greitesni ir geresni rezultata


tik kam neigiai nuomone kad gliutaminas neduoda augimo... jei pats augimo nesieki... big_smile viena atsistatymas ka ir minejau apie gliutamina kita augimas ypac masei ....

Paskutinį kartą taisė KARL (2009-03-12 11:48)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#17 2009-03-12 11:42

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

KARL rašė:

Dejavu tai tu imesk mums savo pasiekimus vartojant gliutamina su proteinu, kiek svoris pakilo prie tokiu paciu koloriju kaip ir be gliutamino, kiek darbiniai svoriai pakito, foto imestum pries ir po tada tikrai itikintum ir siustume laiska laboratorijom kad musu neklaidinti, nes praktika ant moniu rodo visai ka kita nei su pelytem.

klausimas - tos pelytes stangas kilnojo? big_smile

KARL'ai, jei reiski nuomone, prasau duoti rimtus argumentus.
Kad ten kazkur kazka skaite niekam neidomu.

Yra daug faktu, del kuriu gliutaminas vertingas. Bet zinoma, jis nera butinas.
Apie tai veliau dar kazka placiau aprasysiu.

Beto tie derinukai, kur surasiau, yra sablonas to, kaip jungti papildus vienus su kitais ir kada reikia vartoti. Tai nereiskia, kad reikia vartoti tuos papildus, kurie ten pamineti. Svarbu suprasti pirncipa kaip viskas turi buti derinama.
+ veliau idesiu paaiskinimus, kad butu lengviau susigaudyti kaip kas.

Zodziu, viskas dar tik pirmineje stadijoje wink

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#18 2009-03-12 11:48

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

KARL neaugs man ta mase,svarbu apribojus anglius raumens nepamest man smile Ir jeigu po dietos sversiu 87kg ir veidrodis sypsosi,tai bus pasaka big_smile
Emex'ai jis ziurejo ta ezio reklama, kur peliukas prisitraukimus daro big_smile

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#19 2009-03-12 11:57

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

Dejavu rašė:

KARL neaugs man ta mase,svarbu apribojus anglius raumens nepamest man smile Ir jeigu po dietos sversiu 87kg ir veidrodis sypsosi,tai bus pasaka big_smile
Emex'ai jis ziurejo ta ezio reklama, kur peliukas prisitraukimus daro big_smile

cia is ezio reklamos :

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=5607091
...

http://www.t-nation.com/free_online_art … _1&cr=

http://www.t-nation.com/free_online_art … _2&cr=



eziuku reklamos zmoniu atsiliepimai:
Gliutaminas 5-10g po treniruotes. Su siuo papildu tik ekspermentuoju ir pabaiges banke (kuria isiule SenasSportas ) daugiau nebevartosiu. Nors ir yrodyta, kad gliutaminas tiesiogiai neveikia nei raumenu sintezes nei imunines sistemos, radau info kad tai gali teigiamai veikti virskinimo sistema, taciau as to nepastebejau. Galbut pastebesiu nutraukes vartojima

taigi kaip bebutu bet eziuku reklamos visai ka kita kalba...

taigi dejavu teks tau paglvoti dar karta del gliutamino itakos augimui big_smile

Paskutinį kartą taisė KARL (2009-03-16 15:01)

Neprisijungęs

 
Dejavu
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-25
Žinutės: 401
Atsiliepimai: 0

#20 2009-03-12 12:06

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

KARL'ai cia tiesiog viena is hipoteziu, zinai kaip yra sakoma "Teisybiu yra daug, bet tiesa yra viena" smile Daug yra teke skaityt straipsniu, jog ir creatinas zudo smile

Neprisijungęs

 
kamankaka
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-02-09
Žinutės: 79
Atsiliepimai: 0

#21 2009-03-12 13:50

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

man idomu, kodel pas mane ant geinerio bankes parasyta geriausiai wartot 45-30min iki treniruotes (kaip emexas ir sake) o po treniruotes praejus 1wal antrra porcija (o emexas sako, jog reikia praejus jau pusei wal po treniruotes)

Neprisijungęs

 
KARL
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-09
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#22 2009-03-12 16:39

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

kamankaka rašė:

man idomu, kodel pas mane ant geinerio bankes parasyta geriausiai wartot 45-30min iki treniruotes (kaip emexas ir sake) o po treniruotes praejus 1wal antrra porcija (o emexas sako, jog reikia praejus jau pusei wal po treniruotes)

yra tyrimai padaryti kad geriausiai veikia kai geri po triesos 0 min - 30 min - 60 min su angliais tiek amino tiek proteinus ir tt.... geineriai ir pan.

jei tau raso 30-45 min pries tai gal ten yra ilgo veikimo baltymu ir po treniruotes praejus valandai kaip tik reikia dar gerti kad toliau palaikyti amino rugsciu kieki organizme.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#23 2009-03-12 18:44

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

jei po treniruotes nevartojamos aminkes ir kreatinas, tada reikia iskarto vartoti proteina arba geineri.
arba galima BCAA + proteinas arba geineris iskart po treniruotes.

bet jeigu eina derinys BCAA arba EAA + kreatinas + galbut gliutaminas, tada geriau proteina arba geineri suvartoti siek tiek veliau - po 20-30min.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#24 2009-03-13 12:55

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

na va, si ta jau aprasiau.. veliau bus daugiau visko smile
taigi reikskit nuomone, jei matot kokiu klaidu ar netikslumu.. tik zinoma, argumentuotai wink

Neprisijungęs

 
kiesa22
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-10
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#25 2009-03-17 12:34

Re: Papildu vartojimas ir derinimas tarpusavuje

exemai...
zinai, analizuoju papildu derinima svorio auginimui..bandua juos susidelioti bet dar iki galo negaliu suprasti kaip.. as keliuosi 5.40 ryto kad jau 6:30 buti sport salei. gal gali man padeti su siuo derinuku?
Derinukas: Proteinas arba geineris / BCAA / Kompleksines amino r. / Gliukoze

Treniruociu diena

30-40 min pries treniruote:
• BCAA

-=Treniruote=-

Iskart po treniruotes:
• BCAA
• Kompleksines amino r.
• Gliukoze

20-30 min po treniruotes:
• Proteinas arba geineris

Netreniruociu diena
Ryte ant tuscio skrandzio:
• Proteinas arba geineris

ar teisingai padarysiu jei pries treniruote isgersiu bcaa su gliukoze. Ja dar vartosiu treniruotes metu o  Iskart po treniruotes:
• BCAA
• Kompleksines amino r. ir aisku po 20-30 min proteinas.???? ar toks variantas butu tinkamiausias?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net