Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#26 2007-11-22 19:43

Re: Motyvacija

Anti_Xemikas rašė:

As tai paziuriu koki filma su schwarcu van dammu ar stallone ir viskas big_smile

manau geriau pažiūrėt į save ir padaryt išvadas big_smile

Neprisijungęs

 
Arnius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-10-16
Žinutės: 299
Atsiliepimai: 0

#27 2007-11-22 19:52

Re: Motyvacija

as filmuku paziuriu su kulturizmu smile

Neprisijungęs

 
Qwatro
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-12-02
Žinutės: 85
Atsiliepimai: 0

#28 2007-12-11 21:50

Re: Motyvacija

.

Paskutinį kartą taisė Qwatro (2011-05-16 21:16)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#29 2007-12-12 09:17

Re: Motyvacija

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 23:00)

Neprisijungęs

 
Edva
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-06-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#30 2010-05-28 00:27

Re: Motyvacija

Motyvacinis straipsnis tiems, kam jos truksta http://www.tmuscle.com/free_online_arti … atomic_dog

Neprisijungęs

 
Edva
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-06-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#31 2010-05-28 13:29

Re: Motyvacija

exite111 rašė:

koks cia motyvacijos straipsnis , kad paziuresi kaip uzsikociojes ?

Neisizeisk, bet kvailas klausimas. Pirma ji perskaityk ir isigilink, o ne ziurek i sone esancias nuotraukas...

Neprisijungęs

 
Edva
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-06-29
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#32 2010-05-28 14:30

Re: Motyvacija

exite111 rašė:

Edva rašė:

exite111 rašė:

koks cia motyvacijos straipsnis , kad paziuresi kaip uzsikociojes ?

Neisizeisk, bet kvailas klausimas. Pirma ji perskaityk ir isigilink, o ne ziurek i sone esancias nuotraukas...

isaugau is tokio amziaus jau smile

Mda, is kokio? wink

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#33 2010-05-28 16:31

Re: Motyvacija

Edva rašė:

Motyvacinis straipsnis tiems, kam jos truksta http://www.tmuscle.com/free_online_arti … atomic_dog

Man patiko nykstys

Neprisijungęs

 
LaiM
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-02
Žinutės: 116
Atsiliepimai: 0

#34 2010-05-28 21:50

Re: Motyvacija

Vitamin_C rašė:

richis rašė:

Gerciau draugu tureciau nes db tokia mada uzplaukusi yra , negersi puskvailiu pavadins ir dar kas dar atsitiks sadsad

Žinai ką aš tau pasakysiu, kaip rodo tikra gyvenimo patirtis, gerų draugų yra vienetai, o tie su kuriais gersi liks tau tik pažįstami. Geriau turėk rimtų draugų kurie tau visada padės, o ne pijokus kuriems busi reikalingas tik tada kai tik jiems iš tavęs ko nors reikės. Aš jau virš 5 metų dar niekad nebuvau prisigeręs iki žemės graibimo, su pijokais nesusidedu, ir nesiskundžiu

va kur zmogus kalba tiesa, manau ne vienam cia apsilankiusiam reiktu is Vitamino C pasisemt isminties ir sekt jo pavyzdziu. labai gilintis nenoriu apie pijokavima,gerimus ir tt nors ir gyvenu tarpt "siuolaikinio jaunimo" kuris nuolatos gere ir slifuoja gatves treninguotais kostiumais tik norejau pasakyt kad labai lengva tapt tokiu. noreciau visiem pasakyt kurie su tuo susiduria - palikit visas tas tustybes uz nugaros ir siekit savo svajoniu ir asmeniniu tikslu tik tai jum atnes tikra laime o ne dirbtine. Peace, stay motivated.

Neprisijungęs

 
`CR`
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-27
Žinutės: 821
Atsiliepimai: 0

#35 2010-11-12 15:17

Re: Motyvacija

Kartais reikia save apgaut. Kazkox be nuotaikos sedi, lija, nu duobe biski. Ir reik eit trefkes daryt. Eina na, buna nu utiutiu, negerai tokia diena, gal geriau praleist. Tada sakai sau, nep*sk proto, eini ir, kad ir su tuscia stanga imi ir darai utiutiu. Visiek sedi, kazkox be faziu, bet pagalvoji, nu bln esme ne pats sportas, o kad prisiverti, kazkokio grafiko laikaisi, is dalies save nugali. Eini dbr greit bln, kad ir su tuscia stanga imi ir darai, svarbu atliktum ta pareiga sau, kad nepraleist. Nu ir ka, taip niekad su tuscia ir neteko pradet, bet trefkes pradedi. Kartais reik sumazint kruvi bent ~20%, buna tokiu dienu, bet pradedi ir po biski isivaziuoji, baigiasi tuom, kad padarai labai normalia treniruote. Ir jauties laimingas po to, atsigaves.

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#36 2010-11-12 15:50

Re: Motyvacija

`CR` rašė:

Kartais reikia save apgaut. Kazkox be nuotaikos sedi, lija, nu duobe biski. Ir reik eit trefkes daryt. Eina na, buna nu utiutiu, negerai tokia diena, gal geriau praleist. Tada sakai sau, nep*sk proto, eini ir, kad ir su tuscia stanga imi ir darai utiutiu. Visiek sedi, kazkox be faziu, bet pagalvoji, nu bln esme ne pats sportas, o kad prisiverti, kazkokio grafiko laikaisi, is dalies save nugali. Eini dbr greit bln, kad ir su tuscia stanga imi ir darai, svarbu atliktum ta pareiga sau, kad nepraleist. Nu ir ka, taip niekad su tuscia ir neteko pradet, bet trefkes pradedi. Kartais reik sumazint kruvi bent ~20%, buna tokiu dienu, bet pradedi ir po biski isivaziuoji, baigiasi tuom, kad padarai labai normalia treniruote. Ir jauties laimingas po to, atsigaves.

tokiu metu man muzika padeda uzsivest big_smile o tada nueini ir atidirbi kaip reikia !

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#37 2010-11-12 15:52

Re: Motyvacija

`CR` rašė:

Kartais reikia save apgaut. Kazkox be nuotaikos sedi, lija, nu duobe biski. Ir reik eit trefkes daryt. Eina na, buna nu utiutiu, negerai tokia diena, gal geriau praleist. Tada sakai sau, nep*sk proto, eini ir, kad ir su tuscia stanga imi ir darai utiutiu. Visiek sedi, kazkox be faziu, bet pagalvoji, nu bln esme ne pats sportas, o kad prisiverti, kazkokio grafiko laikaisi, is dalies save nugali. Eini dbr greit bln, kad ir su tuscia stanga imi ir darai, svarbu atliktum ta pareiga sau, kad nepraleist. Nu ir ka, taip niekad su tuscia ir neteko pradet, bet trefkes pradedi. Kartais reik sumazint kruvi bent ~20%, buna tokiu dienu, bet pradedi ir po biski isivaziuoji, baigiasi tuom, kad padarai labai normalia treniruote. Ir jauties laimingas po to, atsigaves.

Jeigu visą dieną galvosi ,kad viskas blogai, nuotaikos nėra tai taip ir bus. smile

Neprisijungęs

 
putrimas922
Naujas dalyvis
Vietovė: Pnvz
Registravosi: 2010-05-29
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#38 2011-07-01 18:47

Re: Motyvacija

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#39 2011-07-01 18:51

Re: Motyvacija

nezinau man tokie nelabai kur cia jie vos neverkia ir dar uzmeta kokius prasmingus zodzius , geriau kai rimta muzika kala ir rimti diedai stangas lauzo

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#40 2011-07-02 21:29

Re: Motyvacija

komercinis http://www.facebook.com/video/video.php … p;comments



jaunimui smile

Paskutinį kartą taisė Tylus (2011-07-02 21:30)

Neprisijungęs

 
FFttRR
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-30
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#41 2011-07-02 22:22

Re: Motyvacija

Neprisijungęs

 
Muscle Pump
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2011-05-24
Žinutės: 592
Atsiliepimai: 11

#42 2011-07-03 00:07

Re: Motyvacija

Man irgi per visa ta laika, kol sportuoju, budavo, kad kartais atrodo pavargsti nuo to viso sporto ir atrodo, del ko visa tai darai ? Ar tai nera beprasmiska .. ? Gal verta susitelkti kur kitur, ne ties sportu .. ? Tada motyvacija sportui sumazeja. As nepuolu iskarto jos dirbtinai prikelineti. Tada leidziu sau nuo visko pailseti, atsipalaiduoju, visiskai nebeprisiziuriu mitybos, valgau ka noriu ir kada noriu, atsigeriu su draugais, iseinu i koki bara, linksmai pasibunu, pailsiu nuo stangu .. Taip as apgalvoju viska vardan ko tai ? Ogi vardan pacio saves. As zinau, kad nenoriu po 10 metu atrodyti taip pat, kaip ir seniau, niekuo nepasikeites, gal net nukarusiu pilvu ir susmukusiu uzpakaliu, kaip dauguma kitu. As nenoriu buti dauguma, as noriu buti is tu , kuriu yra vienetai ir rodyti pavyzdi kitiems.. Po savaites, kitos, jau pailsejas, motyvacijos pradedu semtis is tokiu klipu kaip :


Pamazu vel isivaziuoju i sportini ritma ir toliau siekiu rezultatu. Kadangi bunu pailsejas tiek psichologiskai tiek fiziskai, tai rezultatu progresavimu nesiskundziu .. smile O siaip, kiekvienas iesko motyvacijos sportui pagal save pati .. Man asmeniskai visas sportas, sunkios treniruotes, griezta mityba suteikia malonuma, nes jauciu ir matau, kad kazko siekiu, skirtingai nei dauguma kitu beprasmiskai leidzianciu laika savo gyvenime.. Nesakau, kad visi taip daro, bet tokiu yra .. Ir po 10 metu sutike sena drauga ar siaip pazystama, nesistebekit, kad jis jusu nepazins is gerosios puses, o jus ji iskarto pamatysit ir pagalvosit : Kaip gerai, kad as nestoviu vietoje, o judu tik pirmyn..!

Paskutinį kartą taisė Muscle Pump (2011-07-03 00:10)

Neprisijungęs

 
aDze
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-07-15
Žinutės: 597
Atsiliepimai: 1

#43 2011-08-11 19:07

Re: Motyvacija

Neprisijungęs

 
tyrant
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-19
Žinutės: 436
Atsiliepimai: 2

#44 2011-08-11 20:53

Re: Motyvacija

Muscle Pump rašė:

Man irgi per visa ta laika, kol sportuoju, budavo, kad kartais atrodo pavargsti nuo to viso sporto ir atrodo, del ko visa tai darai ? Ar tai nera beprasmiska .. ? Gal verta susitelkti kur kitur, ne ties sportu .. ? Tada motyvacija sportui sumazeja. As nepuolu iskarto jos dirbtinai prikelineti. Tada leidziu sau nuo visko pailseti, atsipalaiduoju, visiskai nebeprisiziuriu mitybos, valgau ka noriu ir kada noriu, atsigeriu su draugais, iseinu i koki bara, linksmai pasibunu, pailsiu nuo stangu .. Taip as apgalvoju viska vardan ko tai ? Ogi vardan pacio saves. As zinau, kad nenoriu po 10 metu atrodyti taip pat, kaip ir seniau, niekuo nepasikeites, gal net nukarusiu pilvu ir susmukusiu uzpakaliu, kaip dauguma kitu. As nenoriu buti dauguma, as noriu buti is tu , kuriu yra vienetai ir rodyti pavyzdi kitiems.. Po savaites, kitos, jau pailsejas, motyvacijos pradedu semtis is tokiu klipu kaip :


Pamazu vel isivaziuoju i sportini ritma ir toliau siekiu rezultatu. Kadangi bunu pailsejas tiek psichologiskai tiek fiziskai, tai rezultatu progresavimu nesiskundziu .. smile O siaip, kiekvienas iesko motyvacijos sportui pagal save pati .. Man asmeniskai visas sportas, sunkios treniruotes, griezta mityba suteikia malonuma, nes jauciu ir matau, kad kazko siekiu, skirtingai nei dauguma kitu beprasmiskai leidzianciu laika savo gyvenime.. Nesakau, kad visi taip daro, bet tokiu yra .. Ir po 10 metu sutike sena drauga ar siaip pazystama, nesistebekit, kad jis jusu nepazins is gerosios puses, o jus ji iskarto pamatysit ir pagalvosit : Kaip gerai, kad as nestoviu vietoje, o judu tik pirmyn..!

istrige kazkokios dainos zodziai: Nebuk elitas, buk pavyzdys! ir jis tinka visame kame smile

Paskutinį kartą taisė tyrant (2011-08-11 20:53)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#45 2011-08-11 21:35

Re: Motyvacija

Daug tiesos cia perskaiciau ir nemazai parasytu budu motyvacijai pakelt naudoju ir pats. Manau motyvacija kazkokia turi but visada, tik man kazkodel jau senai nebera kaip kazkam cia is pirmo puslapio, kad lija, sedi susigruzines ir nenori niekur eit, kai man taip buna man kaip tik viennintelis issigelbejimas ir buna sale, nuejes "islisieju", padarau tai kas paciam patinka ir po viso to tikrai geriau jauciuos psichologiskai. Pats visada stengiuos islaikyt tokia vidine motyvacija, kad treniruociu as ne vengciau, o laukciau. Butent dabar taip ir yra, ir jau ilga laika, todel kai tik ta motyvacija bent kiek sumazeja iskart isijungiu youtuba ir pasiziuriu bent kelis motivacinius video arba ziuriu iki tol, kol ikvepia (mane video labai daznai ikvepia), jei neziuri video, tai ateini i foruma, paskaitai siaip kokiu straipsniu apie kulturizmas,  pasiziuri savo megstamiausiu BB nuotrauku ar filmu ir viskas pamazu atsistato. Betkuriuo atveju turbut geriausia motyvacija yra tada, kai matai savo pacio progresa siame sporte t.y. didesni darbiniai svoriai, dailesnes kuno linijos ir pns... Dar viena is geresniu motyvaciju yra, kai tave kazkas pagiria, tai gali buti padaryta net neasmeniskai, o kad ir tau uz nugaros salej. O kad gautum nors viena is pastaruju motyvaciju, turi nemalt sudo salej, prisiziuret ka kisi i burna ir ilsetis tiek, kiek reikia, o ne kiek nori.

Kad ir kaip cia bebutu turiu du dalykus galvoj, kurie kalbant apie si sporta mane demotyvuoja, bet ju  cia nerasysiu, nes temos pavadinimas visai ne toks smile

Beje, kam visdar truksta motyvacijos ir nematet "Pumping Iron" filmo, butinai turit paziuret.

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#46 2011-08-11 22:49

Re: Motyvacija

man kaip tik motyvacija sukyla kai buna blogas oras salta lietus , nes tada nueni salei ir duodies isvisu jegu  , ir seip geriausias motyvacijos pakelimas tai kai gauni del sporto pagyrimu kazkokiu tai is draugu va tada tai motyvacija buna..

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#47 2011-08-12 16:02

Re: Motyvacija

Hantelis rašė:

man buna taip ... kartais varai varai ir karta nuejes i sporto sale suvoki kad nebezinai ko nori ir ar verta ka nors daryt? praranda prasme pats treniravimasisi. tada vakare buna sunkiausia . visa vakara neina apie nieka kita galvot tik kas, kodel, kiek ir kaip? ir visgi prisiverciu galvoti kad bus geriau negu yra , busiu stipresnis , grazesnis ir t.t. po poros dienu motyvacija kazkaip grizta tik didesne. siaip keik pastebejau kai prarandi motivacija reikia gerai padukt , pakelt nuotaika ir TIk tada apgalvot ko nori. lengviau kazkaip isena viskas. bent jau man. keik pamenu motivacija buvo dingusi taip rimtai tik karta, buvo net minciu "kam man to reikai is viso? "... nu ir nieko, "pasveikau" man asmeniskai padeda saves itikinimas kad tai yra gerai, naudinga(gal big_smile ), zodziu visomis prasmemis liuks. nu vat parasiau savo motivazijos grazinimo plana.

NU JO big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#48 2011-08-13 10:34

Re: Motyvacija

sitas klipas mano motyvacijos bomba, visada pramusa, kaip ir daugelis kartais skaitau straipsnius, aisku ziuriu video:)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#49 2011-08-13 14:00

Re: Motyvacija

nezinau kaip keliu motivacija,bet klipu neziuriu,tiesiog jy yra nuo mazumes ir tiek,kazkokiu tai ypatingu budu neturiu:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
RawLifting
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-08-08
Žinutės: 199
Atsiliepimai: 0

#50 2011-08-13 15:04

Re: Motyvacija

Man nereikia taip pat ziuret kazkokiu filmuku,nuotrauku..turiu uzsibrezta tiksla,nera motyvacijos...kylu vistiek i sale,o nuejus nebelieka minciu apie tai- kaip tau nera motyvacijos smile Atsistoji pries veidrodi pasakai sau,kad reikia padaryt tai ka reikia, ikvepi ir lyg koks bulius i raudona nudriskusi skurli aklai ziuredamas varai kelnot ta gelezi big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net