Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#101 2011-08-03 12:40

Re: Moterys...

SeveloTeam rašė:

GediminasJ rašė:

Ko jus cia taip parinates, temos pavadinimas, moterys ir viskas? Juk neprasyta Moterys (kokios jos kales) ir t.t.... Manau tas isipaisytu i konteksta. kazkada drauge plaudama indus sudauze lekste, spekit ant ko pykti isliejo? Jin taip atsistojo issiriete isvepe veida ir sako: TAIP, tu del visko kaltas, nusisuko ir nuejo, gavosi taip, kad veliau teko atsiprasineti, kad suduzo lekste man.. big_smile wnx, kad ir kas bebutu atsiminkit, moteris visada teisi... big_smile

Tai tokiai ir pasipirshi?? lol

deja bet... big_smile prie visko pripratau is tikro big_smile beto visos jos tokios big_smile

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#102 2011-08-03 12:48

Re: Moterys...

Na jei man kas rektu iskart sudauzius lekste ar puoduka tokiai duris ishkart parodyciau.
Moteris turi turet kazko galvelej ir neieshkot barniu tokioj situacijoj.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#103 2011-08-03 12:50

Re: Moterys...

SeveloTeam rašė:

Na jei man kas rektu iskart sudauzius lekste ar puoduka tokiai duris ishkart parodyciau.
Moteris turi turet kazko galvelej ir neieshkot barniu tokioj situacijoj.

tai nebuvo pykcio priepolis, tiesiog ji irode, kad ji nekalta wink Po ilgo laiko ypac kaip supranti, kad tas zmogus yra tau skirtas nebematai minusu ir tokius atvejas kaip manasis tiesiog nuleidi pro pirstus smile

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#104 2011-08-03 12:53

Re: Moterys...

Aa, suprantu,lekshte gyvent nebnorejo ir nusizude. Moteris nekalta.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#105 2011-08-03 12:55

Re: Moterys...

Laaabai teisingai! smile

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#106 2011-08-03 13:24

Re: Moterys...

bet as nesuprantu kai pyksta del tokiu dalyku , kazkokia lekste utiutiu ta lekste , reikt ar pykt dar ant kazko ir ypac ant mylimo zmogaus tai ka zinau.. big_smileD

Neprisijungęs

 
Krakenas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-07-31
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 0

#107 2011-08-03 13:25

Re: Moterys...

Va nuo tokios minties  ir turėjo,mano manymu, prasidėti diskusija šioje temoje, moterys - kas tai?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#108 2011-08-03 13:31

Re: Moterys...

Krakenas rašė:

Va nuo tokios minties  ir turėjo,mano manymu, prasidėti diskusija šioje temoje, moterys - kas tai?

Kiekvienam skirtingai manau smile vieni jas vertina, kiti ne, priklauso nuo amziaus. Prakalbus apie amziu, sorry, 159159, tu per jaunas, nekomentuok, aciu, uzsuksi po keleto metu wink nepatyres nesuprasi apie ka kalba

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-03 13:32)

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#109 2011-08-03 14:05

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

SeveloTeam rašė:

Na jei man kas rektu iskart sudauzius lekste ar puoduka tokiai duris ishkart parodyciau.
Moteris turi turet kazko galvelej ir neieshkot barniu tokioj situacijoj.

tai nebuvo pykcio priepolis, tiesiog ji irode, kad ji nekalta wink Po ilgo laiko ypac kaip supranti, kad tas zmogus yra tau skirtas nebematai minusu ir tokius atvejas kaip manasis tiesiog nuleidi pro pirstus smile

Kaip leidi elgtis taip ir elgiasi. Jei duotum žinot kad tokie cirkai nepraeis, tai ir jaustų ribas. O kadangi žiūri pro pirštus tai ir išsipisinėja.

Žmogus yra tau skirtas, kai  abipusė pagarba būna, o tavo ta draugė kaip 5 metų vaikas elgiasi.

Neprisijungęs

 
world
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-07-23
Žinutės: 662
Atsiliepimai: 1

#110 2011-08-03 14:05

Re: Moterys...

AndrewM rašė:

Krakenas rašė:

Va nuo tokios minties  ir turėjo,mano manymu, prasidėti diskusija šioje temoje, moterys - kas tai?

Kiekvienam skirtingai manau smile vieni jas vertina, kiti ne, priklauso nuo amziaus. Prakalbus apie amziu, sorry, 159159, tu per jaunas, nekomentuok, aciu, uzsuksi po keleto metu wink nepatyres nesuprasi apie ka kalba

nuo auklejimo, pacio zmogaus mentaliteto, vertybiu suvokimo manau daug daugiau priklauso

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#111 2011-08-03 14:27

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

SeveloTeam rašė:

Na jei man kas rektu iskart sudauzius lekste ar puoduka tokiai duris ishkart parodyciau.
Moteris turi turet kazko galvelej ir neieshkot barniu tokioj situacijoj.

tai nebuvo pykcio priepolis, tiesiog ji irode, kad ji nekalta wink Po ilgo laiko ypac kaip supranti, kad tas zmogus yra tau skirtas nebematai minusu ir tokius atvejas kaip manasis tiesiog nuleidi pro pirstus smile

vyras, gan nekukukliai sedi "po tapke" mano akimis big_smile

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#112 2011-08-03 14:29

Re: Moterys...

E5 rašė:

GediminasJ rašė:

SeveloTeam rašė:

Na jei man kas rektu iskart sudauzius lekste ar puoduka tokiai duris ishkart parodyciau.
Moteris turi turet kazko galvelej ir neieshkot barniu tokioj situacijoj.

tai nebuvo pykcio priepolis, tiesiog ji irode, kad ji nekalta wink Po ilgo laiko ypac kaip supranti, kad tas zmogus yra tau skirtas nebematai minusu ir tokius atvejas kaip manasis tiesiog nuleidi pro pirstus smile

vyras, gan nekukukliai sedi "po tapke" mano akimis big_smile

Tik jau nereikia tongue po tapke nesedziu, gal biski, tiek pat kiek ir jinai po manaja, esme, kad visada turi panelem nusileisti, o jei nenusileidi prasideda pykciai ir asaros... big_smile Geriausia yra, nurimti ir patyleti big_smile

Neprisijungęs

 
Calisthenics
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-15
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#113 2011-08-03 14:34

Re: Moterys...

Del to ir prasideda cirkai. Nereikia leist lipt ant galvos, nes jei karta uzlips, tai jau nebenulips.

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#114 2011-08-03 14:35

Re: Moterys...

Calisthenics rašė:

Del to ir prasideda cirkai. Nereikia leist lipt ant galvos, nes jei karta uzlips, tai jau nebenulips.

o cia jau kuria prasme paziuresi gal ne visada tai blogai.... roll

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#115 2011-08-03 14:35

Re: Moterys...

sudauzai masina  , merga sone sedincia apreki kad ji kalta kad tau uzkiso

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#116 2011-08-03 14:37

Re: Moterys...

fanis rašė:

sudauzai masina  , merga sone sedincia apreki kad ji kalta kad tau uzkiso

po tokiu bairiu, gryzus namo su kocielu speju tikrai uzkistu lol

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#117 2011-08-03 14:49

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

Ko jus cia taip parinates, temos pavadinimas, moterys ir viskas? Juk neprasyta Moterys (kokios jos kales) ir t.t.... Manau tas isipaisytu i konteksta. kazkada drauge plaudama indus sudauze lekste, spekit ant ko pykti isliejo? Zinoma ant manes... As susukau kuo as cia detas?! Jin sako jei butu tu ploves gal nebutu suduze, sakau tai cia as kaltas, kad tu sudauzei lekste? Jin taip atsistojo issiriete isvepe veida ir sako: TAIP, tu del visko kaltas, nusisuko ir nuejo, gavosi taip, kad veliau teko atsiprasineti, kad suduzo lekste man.. big_smile wnx, kad ir kas bebutu atsiminkit, moteris visada teisi... big_smile

Myliu savo panele labai, bet visada taip elgtis ir nusileidinet kaip liurbiui kazkokiam esanciam po padu- ne.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#118 2011-08-03 14:53

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

E5 rašė:

GediminasJ rašė:


tai nebuvo pykcio priepolis, tiesiog ji irode, kad ji nekalta wink Po ilgo laiko ypac kaip supranti, kad tas zmogus yra tau skirtas nebematai minusu ir tokius atvejas kaip manasis tiesiog nuleidi pro pirstus smile

vyras, gan nekukukliai sedi "po tapke" mano akimis big_smile

Tik jau nereikia tongue po tapke nesedziu, gal biski, tiek pat kiek ir jinai po manaja, esme, kad visada turi panelem nusileisti, o jei nenusileidi prasideda pykciai ir asaros... big_smile Geriausia yra, nurimti ir patyleti big_smile

NENUSISNEKEK !!! smile Cia tik tavo atveju taip, uzjauciu.

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#119 2011-08-03 15:04

Re: Moterys...

duglas rašė:

GediminasJ rašė:

E5 rašė:


vyras, gan nekukukliai sedi "po tapke" mano akimis big_smile

Tik jau nereikia tongue po tapke nesedziu, gal biski, tiek pat kiek ir jinai po manaja, esme, kad visada turi panelem nusileisti, o jei nenusileidi prasideda pykciai ir asaros... big_smile Geriausia yra, nurimti ir patyleti big_smile

NENUSISNEKEK !!! smile Cia tik tavo atveju taip, uzjauciu.

manes nereik uzjausti, man viskas fine! smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#120 2011-08-03 15:40

Re: Moterys...

Nieko, kaip kas moka/tinka taip tas gyvena, kaip siuo atveju su Gediminu, jei jam gerai taip kaip yra, tai kodel gi ne. Man asmeniskai panele niekad taip nepadarytu, kad sudauzo lekste ir gaunas taip, kad dar pats ir atsiprasyt turi. Na, aisku padaryt gal ir padarytu, bet mano atsiprasymo tikrai nesulauktu, greiciau pati ta padarytu. O jei realiai tai nieks uz tokias nesamones nesipyksta, ne karo metas, yra tu leksciu. Ir siaip nusileist manau apskritai nera gerai, nebutinai panelem (nors kartais to is tikruju reikia) kaip Calisthenics ir sake, karta ant galvos uzlips ir nebenulips, reik valdyt situacija paciam, juolabiau, kad esam vyrai smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#121 2011-08-03 15:56

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

<3 fitness rašė:

Bardo rašė:


Internete lieki anonimu, daug lengviau kalbėt negu RL

Man uztenka ir su draugais prie alaus bokalo apie tokius dalykus pakalbet. Ir daug smagiau kalbet akis i aki as manau smile

O as manau, jei kalbi prie alaus su draugais kaip tu mergai liepei ciulpt arba i sikna duoti taij dar slyksciau nei cia... Cia jau totalus pasityciomias paneles tongue P.S. Papildau: tavo draugai zino, tavo panele, tad susitike tikrai negalvoja, kad ji angelelis ir dar uz akiu apkalbines ir dar draugu draugams pranes... O cia anonmiskumas tokiu ir liks. Gali nerimautik tik sirdyje del tokiu posakiu... As pats nesakau, kad sutinku su andrew nuomone, kad pana reikia tik turmpam ir t.t. As jau oirmuosiuose postuose ta priestaravau, bet negalit peikti taip zmogaus uz tema, kurioje issirutuliojo tokie pasisakymai smile

Pamaciau,kad nusisneki tai net visko neskaiciau. Tiek to nera ka cia diskutuot

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#122 2011-08-03 15:58

Re: Moterys...

GediminasJ rašė:

E5 rašė:

GediminasJ rašė:


tai nebuvo pykcio priepolis, tiesiog ji irode, kad ji nekalta wink Po ilgo laiko ypac kaip supranti, kad tas zmogus yra tau skirtas nebematai minusu ir tokius atvejas kaip manasis tiesiog nuleidi pro pirstus smile

vyras, gan nekukukliai sedi "po tapke" mano akimis big_smile

Tik jau nereikia tongue po tapke nesedziu, gal biski, tiek pat kiek ir jinai po manaja, esme, kad visada turi panelem nusileisti, o jei nenusileidi prasideda pykciai ir asaros... big_smile Geriausia yra, nurimti ir patyleti big_smile

Susirask merga protingesne

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#123 2011-08-03 16:16

Re: Moterys...

<3 fitness rašė:

GediminasJ rašė:

E5 rašė:


vyras, gan nekukukliai sedi "po tapke" mano akimis big_smile

Tik jau nereikia tongue po tapke nesedziu, gal biski, tiek pat kiek ir jinai po manaja, esme, kad visada turi panelem nusileisti, o jei nenusileidi prasideda pykciai ir asaros... big_smile Geriausia yra, nurimti ir patyleti big_smile

Susirask merga protingesne

Zaidziant geima per valanda 3 kartus blowjoba su happy ending kai padaro, tai gal galima istvert tada lol

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#124 2011-08-03 16:20

Re: Moterys...

duglas rašė:

<3 fitness rašė:

GediminasJ rašė:

Tik jau nereikia tongue po tapke nesedziu, gal biski, tiek pat kiek ir jinai po manaja, esme, kad visada turi panelem nusileisti, o jei nenusileidi prasideda pykciai ir asaros... big_smile Geriausia yra, nurimti ir patyleti big_smile

Susirask merga protingesne

Zaidziant geima per valanda 3 kartus blowjoba su happy ending kai padaro, tai gal galima istvert tada lol

blembaa, gera burna turi, jeigu vien su ja per valanda 3 happy endus padaro, kazkaip sunkiai tai isivaizduoju big_smile vieni linke nusileist merginai kai ji pyksta, kiti ne, nereik cia iskart aiskint, kad po padu ar panasiai.. kaip kam patinka, tas taip elgias, gal jam kvailai atrodo, kad jus pykstates del smulkmenu nenusileisdami

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-08-03 16:21)

Neprisijungęs

 
GediminasJ
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Manchester
Registravosi: 2011-05-21
Žinutės: 2263
Atsiliepimai: 2

#125 2011-08-03 17:04

Re: Moterys...

AndrewM rašė:

duglas rašė:

<3 fitness rašė:

Susirask merga protingesne

Zaidziant geima per valanda 3 kartus blowjoba su happy ending kai padaro, tai gal galima istvert tada lol

blembaa, gera burna turi, jeigu vien su ja per valanda 3 happy endus padaro, kazkaip sunkiai tai isivaizduoju big_smile vieni linke nusileist merginai kai ji pyksta, kiti ne, nereik cia iskart aiskint, kad po padu ar panasiai.. kaip kam patinka, tas taip elgias, gal jam kvailai atrodo, kad jus pykstates del smulkmenu nenusileisdami

Is pradziu ir man sunkiai pareidavo, bet sakau cosmopolitan ir praktika jai tikrai padejo big_smile kazkas ten sake susirasti protingesne, Univera 3kursa cielu 10 baige wink uzteks cia apie manaja, gal kas apie savo paneles blogas idas norit papasakoti, o gal ji gera kaip angelas? smile

Paskutinį kartą taisė GediminasJ (2011-08-03 17:07)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net