Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#26 2007-11-01 16:29

Re: Svorio metimas

nu turbut tu teisus, nzn ar nuo to norisi ar ne wink

norisi labai, kai daug kardio darai..ar siaip daug sportini..  man ypac.. tada organizmas duoda signalus, kaip poreiki angliavandeniams..

Paskutinį kartą taisė Ingrida H2O (2007-11-01 16:30)

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#27 2007-11-01 16:32

Re: Svorio metimas

Logiska wink Be saldumynu ir as neisivaizduociau gyvenimo smile Man tai jie greit sunaudojami energijai, kadangi esu lb aktyvus ir niekada nestoviu vietoj big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#28 2007-11-01 16:37

Re: Svorio metimas

medziagu apykaita pas tave greita.. tad ir saldeskos kitaip organizmui..is tikruju tai atliekami tyrimai del angliavandeniu, gliukozes apykaitos ir pasisavinimo.. gali but del to, kad genetiskai kaip ir minejau greita medziagu apykaita, o gali but ir sutrikes pasisavinimas.. nzn, as tai kartais pagalvoju apie antraji varianta.. nes man jis labai tiktu, kadangi dietos, ribojimas, o po visko vel didesni kiekiai, apsivalgymai ir t.t.. labai gera destytoja siais metais desto Vizbaraite, reiks paitikslint del tu tyrimu ir atlikt sau..

Paskutinį kartą taisė Ingrida H2O (2007-11-01 16:38)

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#29 2007-11-01 16:44

Re: Svorio metimas

Aha idomu butu visokiausius tyrimus ant saves atlikt wink

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#30 2007-11-01 17:05

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O- jo,kaip tik chroma turejau omeny. Kazkaip ziurejau riebalu degintojus. Tai vieno sudety yr L-Carnitine ir chromas,masciau pabandyt,ar tai tik psich.apgaule butu.tuolab kad rusu gamybos,tai nesiryztu,paskaicius forume,kad ju gamyniai ne is geriausiu.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#31 2007-11-01 17:39

Re: Svorio metimas

Women rašė:

Ingrida H2O- jo,kaip tik chroma turejau omeny. Kazkaip ziurejau riebalu degintojus. Tai vieno sudety yr L-Carnitine ir chromas,masciau pabandyt,ar tai tik psich.apgaule butu.tuolab kad rusu gamybos,tai nesiryztu,paskaicius forume,kad ju gamyniai ne is geriausiu.

Gali bandyt drasiai nieko nenutiks, čia tik papildai, o ne vaistai kaip tu rašiai, blogiausiu atveju pinigai bus paleisti vėjais jei nesuveiks taip kaip tikėjaisi.

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#32 2007-11-01 17:46

Re: Svorio metimas

Women rašė:

Ingrida H2O- jo,kaip tik chroma turejau omeny. Kazkaip ziurejau riebalu degintojus. Tai vieno sudety yr L-Carnitine ir chromas,masciau pabandyt,ar tai tik psich.apgaule butu.tuolab kad rusu gamybos,tai nesiryztu,paskaicius forume,kad ju gamyniai ne is geriausiu.

A velnias zino.. gal kam nors tie rusiski papildai velka normaliai.. negali zinot, gal vienas ar kitas tiks tam, opvz man isvis netiks..
na nzn net.. carnitinas tai man veike.. zinoma, buvo ir dieta ir kruviai tokie, kad ir be carnitino viskas gut butu buve big_smile bet manau vis vien pagreitino siekima rezultatu.. ir zinoma, kad be mitybos ir atitinkamu kruviu, tai tas carnitinas isvis butu buves oras.. aplamai, manau nera dar israsta stebuklingo papildo, kuris tikrai be atitinkamos mitybos ir be tam tikru kruviu degintu taip riebalus.. tik kaip priedas prie viso to..pagreitint siekiamo rezultato..

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#33 2007-11-02 22:37

Re: Svorio metimas

Jo,zinau,kad be kruvio,o vien dieta tik oda suglebs,raumenukai kaip siulai taps,inkstai gali pareit i.t.t. i.t.p. Pati pries metus laikiaus apie menesiuka grieztos baltimu gausios dietos po kurios dauguma apie10kg atsikrato. Atsikraciau 8,po metu tik 4 grizo,nesportavau. Paskaiciavau,tai gaudavos 500kcal,siaubas. Bet uztat ismokau sveikiau maitintis,motyvacijos buvo.tai daba bandysiu padvigubint porcijas ir pirmin.visgi tam kad sportuot reik jegu smile o papildas bus kaip priedas. Po menesiuko jei ka atsilepsiu smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#34 2007-11-04 10:25

Re: Svorio metimas

na, atsiliepsi ir manau, kad su gerom ziniom apie rezultatus smile iskart is postu matosi, kad supratima turi..
o del dietu, na tai su 500 as ir sedejus..ir prie 500kcal 0g angliu big_smile + 3 men tokioj dietoj.. tai is manes buvo nelike nieko.. net ir raumenukus, kad ir kokius, bet praradau.. ir kas del maitinimosi, kazkaip ismokt tai ismokau, bet beda ta, kad tuo paciu ir issiugde kazkokia psichologine baime.. net nzn kaip apibudint, bet kazkas tokio, kad ''negausiu maisto.. bus dieta..'' na kazkas tokio.. kaip artejant kokiam karui krauti i sankaupas big_smile

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#35 2007-11-04 14:08

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O,tai jau taip,net juokas ima,su savim pradedi kalbet mintyse per dieta,sakau sau :- palauk palauka,as is taves zmogu padarysiu ahaha.
Na as laikiaus l.grieztos dietos pritaikytos pgl.darbo val. :
6val. Kava ,
8val Kiausinis,
10val 3 dziov.vaisiai,
12val.pomidoru sultys,
14val. 100gr.virtos vistos krut,jautienos ar zuvies,
16val. Kiausinis,
18val Kefyras,
bet kava kaip ir arbata geriau su cukrum,nes kitaip negaleciau,bet rezultatui nepakenkiau. Na ir aisku daug vandens geriau ir tada dar ne sportavau. Kiekiai aisku mazi,bet uztat skrandis susitraukia. Isbandziau,rezultatai tenkino,tai daviau ja pazystamai,tai ta per 2 sav is 110kg numete 10kg. Dabar ja vel isbandysiu po metu pertraukos tik vietoj dziov vaisiu,greifruto,obuoli,ar apelsina bei po trenkes salej valgysiu liesos varskes poka su liesu jogurtu,o po kardio,stikline sulciu,nes l.nenoriu prarast raumenuku. smile o tai prisisnekejau...big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#36 2007-11-04 15:00

Re: Svorio metimas

na, as per dieta didesni kieki maisto valgydavau... ne tik baltymini, bet ir anglaivandeniu.. na ir per 4 men numeciau 17 kg,  17kg todel, kad tokie reikalavimai mano kategorijoj, kad ugis svoris atitiktu. na, bet tavo dieta ziauriai griezta.. as pries greita svorio metima.. pvz i men 10 kg.. pati taipogi ta isbandzius, bet.... daugiau nebandysiu...

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#37 2007-11-04 17:35

Re: Svorio metimas

Nesistebiu, kad numete per dvi savaites 10kg. nuo tiek maisto ir badu galima numirti smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#38 2007-11-04 18:04

Re: Svorio metimas

tai jo.. cia badas..

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#39 2007-11-04 18:22

Re: Svorio metimas

Na nesutikciau su tavim Women, po tokios dietos nesunku ir susigrazinti svori su kaupu. Man, kai mityba sudare, tai atvirksciai valgiau daugiau negu priestai, bet aisku jau maista pradejau rinktis be riebalu, ir patikek riebalai dege gan neblogai, na aisku netokiu tempu, kad 10 kg per pora savaiciu smile

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#40 2007-11-04 18:26

Re: Svorio metimas

Ingrida H2O  :
Ogo,nieko sau reikalavimai,tai kad pgl.fotkes tu ir taip kudute.cia kaip beveik manekenem reikalavimai sporte.
Ech ta zmogaus fiziologija :vyrams dazniausiai truksta svorio,o moterims noris jo atsikratyt  big_smile man noris prie savojo svorio grizt 60-61kg. smile
/ P.s. O tai jei as 178/65, kai but man, beto bliamba kaulai stambus.


Naturalas :
as juk nemiriau, sveika gyva. Na i metus viena kart pasikankint manau verta, man tai kai iskrovos diena. Nes man asmeniskai i medziagu apykaita smarkiai pagreiteja ir maisto porcijos savaime tampa mazesnes smile

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#41 2007-11-04 18:30

Re: Svorio metimas

Naturalas rašė:

Na nesutikciau su tavim Women, po tokios dietos nesunku ir susigrazinti svori su kaupu. Man, kai mityba sudare, tai atvirksciai valgiau daugiau negu priestai, bet aisku jau maista pradejau rinktis be riebalu, ir patikek riebalai dege gan neblogai, na aisku netokiu tempu, kad 10 kg per pora savaiciu smile

bet juk as gal 8 po menesio atsikracia, per metus tik 4 priaugau, buvo 69, po dietos 60-61, dabar, 65. tai kad as nieko ir nepropaguoju ir nereklamuoju, pasidalinau savo patirtim ir visiskai sutinku su nuomone, kai tai l.nesveikas svorio metimo metodas. o ten moteriskaite tai svere juk 110, tai manau 10kg, jai nukrito kaip man 3-4 butu. smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#42 2007-11-04 19:09

Re: Svorio metimas

Women rašė:

Ingrida H2O  :
Ogo,nieko sau reikalavimai,tai kad pgl.fotkes tu ir taip kudute.cia kaip beveik manekenem reikalavimai sporte.
Ech ta zmogaus fiziologija :vyrams dazniausiai truksta svorio,o moterims noris jo atsikratyt  big_smile man noris prie savojo svorio grizt 60-61kg. smile
/ P.s. O tai jei as 178/65, kai but man, beto bliamba kaulai stambus.

na tai fotkes varzybines smile
reikalavimai klasikinio fitneso kategorijai, jei svoris virsija kazkiek, meta i figuros kategorija..

Neprisijungęs

 
Vėtra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#43 2007-11-04 20:26

Re: Svorio metimas

Sveikos, merginos. Prisijungiu ir as prie sios diskusijos, nes siuo metu labai aktualu man..sad Situacija mano tokia: pakankamai intensyviai sportavau (treniruokliai, kardio), laikiausi mitybos, figura buvau labai patenkinta, bet del didelio kruvio darbe sporta apleidau pavasari. kadangi maitinausi tvarkingai formos nenukentejo. Bet va i vasaros gala, ziauriai apsileidau.. susiklosciu tam tikrom aplinkybem vienintelis malonumas buvo skaniai pavalgyt, ypac vakare ant nakties. pradejau kimsti neteisinga maista, mazai judejau ir rezultatas + 12kg.., o gal dar daugiau.. Bijau net lipti ant svarstykliu, "depresija" apeme, i drabuzius nebeilendu, o jei ir isispraudziu - i veidrodi negaliu ziuret. Apatija apemus buvo, motyvacijos nulis. Dabar jauciu, kad vel pasiruosus grizt i "doros" kelia smile, bet taip atsitiko, kad uz menesio man bus svarbus ivykis - labai gerai butu nusimest balasta iki to laiko. zinau, kad tos greitos dietos blogos ir noriu pasikonsultuot ar labai pakenksiu sau menesi pasedejus ant grieztos dietos? veliau planuoju toliau tvarkingai maitintis, grizt i sale, bet bijau del organizmo.., priprates prie kaloriju deficito, po to man ju kieki padidinus prades kiaulystes man kresti. Ka daryyyt? smile

Neprisijungęs

 
Vėtra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#44 2007-11-04 20:28

Re: Svorio metimas

Women rašė:

Ingrida H2O  :
Ogo,nieko sau reikalavimai,tai kad pgl.fotkes tu ir taip kudute.cia kaip beveik manekenem reikalavimai sporte.
Ech ta zmogaus fiziologija :vyrams dazniausiai truksta svorio,o moterims noris jo atsikratyt  big_smile man noris prie savojo svorio grizt 60-61kg. smile
/ P.s. O tai jei as 178/65, kai but man, beto bliamba kaulai stambus.


Naturalas :
as juk nemiriau, sveika gyva. Na i metus viena kart pasikankint manau verta, man tai kai iskrovos diena. Nes man asmeniskai i medziagu apykaita smarkiai pagreiteja ir maisto porcijos savaime tampa mazesnes smile

Woman, bet gi su tavo ugiu 178, 65kg tikrai nera daug

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#45 2007-11-05 00:04

Re: Svorio metimas

Vetra,zinau kad ner daug, bet man noris 61kg nors tu sprog,nes toki svori turejau ir buvau l.patenkinta./o del mitybos tai cia daug siam forume parasyta bei pagrindiniam svetaines puslapy. Bet del greito ir nesveiko svorio metimo as cia jau leptelejau ir tiek. ;-)

Paskutinį kartą taisė Women (2007-11-05 00:14)

Neprisijungęs

 
Vėtra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#46 2007-11-05 10:13

Re: Svorio metimas

Women rašė:

Vetra,zinau kad ner daug, bet man noris 61kg nors tu sprog,nes toki svori turejau ir buvau l.patenkinta./o del mitybos tai cia daug siam forume parasyta bei pagrindiniam svetaines puslapy. Bet del greito ir nesveiko svorio metimo as cia jau leptelejau ir tiek. ;-)

Nu, kad jau taip stipriai norisi... big_smile
Del teisingos mitybos, tai taip as apsisvietus, bet va dabar kaip tik tokia situacija ir yra, kad reikia greitai numest. Kadangi tokios "zostkos" nesu laikiusis, bijau velesniu pasekmiu. Tu lyg ir minejai, kad baigus laikytis dietos per metus priaugai 4kg? Vadinasi grizus i iprastines vezes (prie taisyklingos, bet aisq ne tokio zemo kaloringumo mitybos) nebuvo to jo-jo efekto?

Neprisijungęs

 
Women
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-10-25
Žinutės: 121
Atsiliepimai: 0

#47 2007-11-05 10:24

Re: Svorio metimas

Vetra,tai kai skrandis susitrauke,as pradejau galvot ka i lekste dedu,negrizau prie ankstesnio maisto,o pradejau valgyt mazo riebumo maista,daugiau salotu(spinatu,kopustu,morku,burokeliu),vaisiu kurie virskinima skatina (greifrutai,kiviai,ananasai) pradejau valgyt bei pieno produktus,mazo rieb.arba liesus. Tai ir buvau formoj ir jo-jo efekto nebuvo. Cia vasara daugiau isvyku i gamta,baliuku i.t.t i.p.n. vat is cia ir 4 kg.

Paskutinį kartą taisė Women (2007-11-05 10:32)

Neprisijungęs

 
Vėtra
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#48 2007-11-05 11:56

Re: Svorio metimas

Supratau, dekui, ramiau pasidare big_smile. Nu ka, bandau greit kūdintis..

Neprisijungęs

 
vega
MELAGĖLĖ
Registravosi: 2007-08-01
Žinutės: 100
Atsiliepimai: 0

#49 2007-11-05 15:10

Re: Svorio metimas

Vėtra rašė:

Sveikos, merginos. Prisijungiu ir as prie sios diskusijos, nes siuo metu labai aktualu man..sad Situacija mano tokia: pakankamai intensyviai sportavau (treniruokliai, kardio), laikiausi mitybos, figura buvau labai patenkinta, bet del didelio kruvio darbe sporta apleidau pavasari. kadangi maitinausi tvarkingai formos nenukentejo. Bet va i vasaros gala, ziauriai apsileidau.. susiklosciu tam tikrom aplinkybem vienintelis malonumas buvo skaniai pavalgyt, ypac vakare ant nakties. pradejau kimsti neteisinga maista, mazai judejau ir rezultatas + 12kg.., o gal dar daugiau.. Bijau net lipti ant svarstykliu, "depresija" apeme, i drabuzius nebeilendu, o jei ir isispraudziu - i veidrodi negaliu ziuret. Apatija apemus buvo, motyvacijos nulis. Dabar jauciu, kad vel pasiruosus grizt i "doros" kelia smile, bet taip atsitiko, kad uz menesio man bus svarbus ivykis - labai gerai butu nusimest balasta iki to laiko. zinau, kad tos greitos dietos blogos ir noriu pasikonsultuot ar labai pakenksiu sau menesi pasedejus ant grieztos dietos? veliau planuoju toliau tvarkingai maitintis, grizt i sale, bet bijau del organizmo.., priprates prie kaloriju deficito, po to man ju kieki padidinus prades kiaulystes man kresti. Ka daryyyt? smile

greitu dietu yra ir priemoniu tam yra ir jai tikrai to nori ir pasakysiu ir patarsiu bet pries tai darant turi zinoti :
1. greitos dietos turi JOJO refleksa, svoris grista ir su kaupu. irtai ne melas o tikra tiesa, net jai ir poto tvarkingai maitinsies padidejas koloriju kiekis eis i riebala.
2. nuo tokios dietos organizmas uzsirakina, ir bet koks maistas eina i riebala. jis galvoja kad tai paskutinis kartas kada tu ji maitini ir jis tiesiog pradeda kaupti atsargas, o tas atsargas dar sunkiau numesti.
3. nuo itin intensyvios dietos ant neparuosto kuno plius treniruotes tau gali sutrikti moteriskas ciklas, to paskemes iti blogos, sugadinsi moteriska eiga, gali butipasekmiu nestumo metu,skaudanti galva, kraujo pablogejimas, raudonuju kraujo kuneliu pagausejimas, gliukozes kraujye pagausejimas.
4. pagrindiniai salutiniai efektai: galvos skausmas, nuovargis, nemigas, pastovus salcio jutimas, drebulys, depresija, apsesija.

kad ir kokia stipri esi, pagalvok ar tas ivikis tikrai toks stiprus kad jam ruostis reikia tokiomis priemonemis. as abejoju......O antra po tokios dietos tu vos kojas pavilksi iki to savo renginio

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#50 2007-11-05 15:27

Re: Svorio metimas

Va, aiskiau negu aisku.. wink nykstys nekeisiu nuomones.. esu PRIES greita svorio metima!

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net