Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#1 2014-02-21 21:13

Path to Heaven

.

Paskutinį kartą taisė Žilvinas. (2014-08-12 18:53)

Neprisijungęs

 
Stallion
Išmestas
Vietovė: Panevezys
Registravosi: 2013-03-03
Žinutės: 3399
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#2 2014-02-21 21:18

Re: Path to Heaven

kokie maxai ir ka is papildu valgai ? smile

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#3 2014-02-21 21:20

Re: Path to Heaven

sveikas, idomu bus sekti tavo loga ir labai panasi mano istorija kaip tavo, irgi buvau storas ir visa vasara meciau laju. na zodziu labai viskas panasiai. smile ir puikiai suprantu ta busena , kai stengies o viskas stovi vietoi. tavo atveju pabandyciau pakelt riebala geruju riebalu saskaita zinoma ir apmazint angliavandenius , bet pasistengt kaloriju suma islaikyt tiek pat. pats mesdamas svori paskutini menesi laikiau anglys tik 140 gr. hmm gal siek tiek pajudins rezultatus is vietos. nesimato ka veiki trenkese, bet galbut nenaudoji super setus. jei ne, tai tada pajunginek kiekvienoi treniruotei juos . na cia butu tokie mano patarimai is mano puses. smile

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4 2014-02-21 21:28

Re: Path to Heaven

iš papildų xtendą, hmb, omega, vitaminus. Max kolkas nebandau, nes baisu labai apsipažorint kai kcal minuse esu, jėgų nėra big_smile kažkada, kai lašinys buvau visiškas, štangos 75 paspaudęs esu hmm
ernestai, trefkėse tai aš iš visų jėgų stengiuos, bet jų ir taip pritrūksta, būna  suraibuoja akyse net big_smile supersetų nedarau, kartais užmetu dropsetą

šiandienos trefkė, kojos;

1.Pritūpimai 4*8*60 ( kojos- mano pati silpniausia vieta, nes 14 metų diagnozavo šlaterio sindromą, todėl teko nutraukti visus krūvius nuo kojų. Tai iš dalies įtakojo nutukimą )
2, leg press 4*8*120
3, tiesimas 4*10*10
4,lenkimas 4*10*12
5.blauzda pasistiebimai 4*20*50
6, presas kojų kėlimas 4*20

Paskutinį kartą taisė Parapapapapa (2014-04-15 13:26)

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5 2014-02-21 21:30

Re: Path to Heaven

Parapapapapa rašė:

Sveiki. Pradėsiu trumpai apie save, šiokį tokį prisistatymą, o vėliau rašysiu savo logą. Labai lauksiu jūsų visų apsilankant ir komentuojant, dalinant patarimus smile Taigi, jau 1,5 metų esu šiame forume, beveik 1 metus esu forumo narys. Daug sužinojau, na ir šiek tiek pasiekiau. Šiuo metu man 17 metų, ūgis 187 cm, svoris  87 kg. Ką aš pasiekiau per metus: lygiai prieš metus, sėdėjau prie kompo, su 108kg, skaičiau jūsų forumą, nusprendžiau pasikeisti. Kardinaliai pakeičiau savo gyvenimo būdą. Pradėjau intensyviai sportuoti, susitvarkiau mitybą hanteliai . Jau 2013m, gruodžio mėnesį svėriau 80 kg. Tačiau, po didžiųjų švenčių, diržai atsiveržė, vėliau sekė sunki liga. Po 1 mėnesio pertraukos, mano svoris, kaip ir dabar, buvo 87kg. Na kažkiek užsimečiau riebalo. bet aš tame nemačiau problemos. Tikėjausi, kad tiesiog vėl grįšiu į režimą, pabaigsiu svorio metimą, bei pradėsiu auginti masę. BET štai esmė jau mėnesis, kaip po ligos vėl intensyviai sportuoju, mityba vėl savo vėžėse, kalorijos skaičiuojamos, viskas kak nada. Tačiau viskas labai blogai, progresas nebevyksta. Apimtys nesikeičia, svoris išvis stovi įkaltas vietoje, nors anksčiau krito stabiliai po 1 kg/sav. Esu tokioje duobėje, kad baisu.. Jėgų mažėja, keliami svoriai salėje mažėja, nuovargis didėja, o progreso nėra, Visgi, aš dar nesu normaliai sportavęs pagal jėgos programą, ar auginęs masę.. O taip norėčiau tą padaryti, bet mane slegia tie riebalai. Vienu žodžiu, užsikasęs negyvai.

Nors pats forume daug kam patarinėju, tačiau dabar pats norėčiau sulaukti pagalbos smile nes esmė tame, kad aš jau nebenaujokas šiam reikale, tad reiktų pagalbos iš patyrusių wink

daily foodas: 2400 kcal renku šiuo metu, 220 anglių, 220 baltymo, 72 riebalo.
3k. sav splitas, 2 - 3 kartai išlekiu pabėgiot 40-60 min prie 120-130 pulso.
mano mintis yra, dėl to svorio nekritimo, kad mano apykaita kiek su*ujarinta gali būt, nes tuos 20 kg numečiau nesverdamas maisto, tik žiūrėdamas, kad būtų sveikas, O kai įsigyjau svarstykles, pasiskaičiavau, kad rinkau vos 1800-2000 max kcal. Gal pas mane variantas kaip pas mr,burbulą ? ( skaičiau pas jį loge, kad irgi suvaryta apykaita)

Ačiū, kad skaitėt mano ilgą rašinėlį big_smile tikiuos sulaukti helpo iš jūsų big_smile smile

taip pat sėkmės sporte linkiu ir jums smile

Tai visdelto,gal gali trumpai apie save? smile metai,ugis svoris,max'ai?

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#6 2014-02-21 21:33

Re: Path to Heaven

.

Paskutinį kartą taisė Žilvinas. (2014-08-12 18:53)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#7 2014-02-21 21:34

Re: Path to Heaven

ramli rašė:

Parapapapapa rašė:

Sveiki. Pradėsiu trumpai apie save, šiokį tokį prisistatymą, o vėliau rašysiu savo logą. Labai lauksiu jūsų visų apsilankant ir komentuojant, dalinant patarimus smile Taigi, jau 1,5 metų esu šiame forume, beveik 1 metus esu forumo narys. Daug sužinojau, na ir šiek tiek pasiekiau. Šiuo metu man 17 metų, ūgis 187 cm, svoris  87 kg. Ką aš pasiekiau per metus: lygiai prieš metus, sėdėjau prie kompo, su 108kg, skaičiau jūsų forumą, nusprendžiau pasikeisti. Kardinaliai pakeičiau savo gyvenimo būdą. Pradėjau intensyviai sportuoti, susitvarkiau mitybą hanteliai . Jau 2013m, gruodžio mėnesį svėriau 80 kg. Tačiau, po didžiųjų švenčių, diržai atsiveržė, vėliau sekė sunki liga. Po 1 mėnesio pertraukos, mano svoris, kaip ir dabar, buvo 87kg. Na kažkiek užsimečiau riebalo. bet aš tame nemačiau problemos. Tikėjausi, kad tiesiog vėl grįšiu į režimą, pabaigsiu svorio metimą, bei pradėsiu auginti masę. BET štai esmė jau mėnesis, kaip po ligos vėl intensyviai sportuoju, mityba vėl savo vėžėse, kalorijos skaičiuojamos, viskas kak nada. Tačiau viskas labai blogai, progresas nebevyksta. Apimtys nesikeičia, svoris išvis stovi įkaltas vietoje, nors anksčiau krito stabiliai po 1 kg/sav. Esu tokioje duobėje, kad baisu.. Jėgų mažėja, keliami svoriai salėje mažėja, nuovargis didėja, o progreso nėra, Visgi, aš dar nesu normaliai sportavęs pagal jėgos programą, ar auginęs masę.. O taip norėčiau tą padaryti, bet mane slegia tie riebalai. Vienu žodžiu, užsikasęs negyvai.

Nors pats forume daug kam patarinėju, tačiau dabar pats norėčiau sulaukti pagalbos smile nes esmė tame, kad aš jau nebenaujokas šiam reikale, tad reiktų pagalbos iš patyrusių wink

daily foodas: 2400 kcal renku šiuo metu, 220 anglių, 220 baltymo, 72 riebalo.
3k. sav splitas, 2 - 3 kartai išlekiu pabėgiot 40-60 min prie 120-130 pulso.
mano mintis yra, dėl to svorio nekritimo, kad mano apykaita kiek su*ujarinta gali būt, nes tuos 20 kg numečiau nesverdamas maisto, tik žiūrėdamas, kad būtų sveikas, O kai įsigyjau svarstykles, pasiskaičiavau, kad rinkau vos 1800-2000 max kcal. Gal pas mane variantas kaip pas mr,burbulą ? ( skaičiau pas jį loge, kad irgi suvaryta apykaita)

Ačiū, kad skaitėt mano ilgą rašinėlį big_smile tikiuos sulaukti helpo iš jūsų big_smile smile

taip pat sėkmės sporte linkiu ir jums smile

Tai visdelto,gal gali trumpai apie save? smile metai,ugis svoris,max'ai?

biski zlybas ar ka? big_smile viskas yra surasyta, tik nera maxu, o kokie maxai gali but kai zmogus ryskina.. smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#8 2014-02-21 21:36

Re: Path to Heaven

Daskaitau,bet nepatinka tokiu ilgu tekstu skaityt,kaip ir daugeliui sitam forume.
O dabar jau aiskiau wink nykstys

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#9 2014-02-21 21:39

Re: Path to Heaven

Parapapapapa rašė:

iš papildų xtendą, hmb, omega, vitaminus. Max kolkas nebandau, nes baisu labai apsipažorint kai kcal minuse esu, jėgų nėra big_smile kažkada, kai lašinys buvau visiškas, štangos 85 paspaudęs esu hmm
ernestai, trefkėse tai aš iš visų jėgų stengiuos, bet jų ir taip pritrūksta, būna  suraibuoja akyse net big_smile supersetų nedarau, kartais užmetu dropsetą

šiandienos trefkė, kojos;

1.Pritūpimai 4*8*60 ( kojos- mano pati silpniausia vieta, nes 14 metų diagnozavo šlaterio sindromą, todėl teko nutraukti visus krūvius nuo kojų. Tai iš dalies įtakojo nutukimą )
2, leg press 4*8*120
3, tiesimas 4*10*10
4,lenkimas 4*10*12
5.blauzda pasistiebimai 4*20*50
6, presas kojų kėlimas 4*20

pabandyk su mityba pazaist kaip ir siuliau , riebala kelk 1gr/ 1kg, anglys mazink, kalorijas islaikyk tiek pat . o trenkese pajunk super setus.
koju trefkei pabadyk leg presa pvz taip. uzmeti simtuka padarai x10, tada 10 s. poilsis nenulipant ir taip mazdaug kokias 3- 5 serijas. ant pritupkiu mestelk dropseta pvz; 40x12 ir iskart svori mazini ir iskart padarai  30x15. tikrai sudeginsi nemazai kaloriju. pajunk dar SLDL , daryk su optimaliu svoriu ir pauzes daryk po 10-15 s. po to  tiesima kartu su lenkimu . poilsis po tokio dropseto 20-30s ir vel varai tiesima + lenkimas, ir taip kokias 3 serijas . presui dar koki viena pratima ir presa nuolat supersetu . atsakau busi slapias. smile

Paskutinį kartą taisė ernestukas18 (2014-02-21 21:41)

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#10 2014-02-21 21:39

Re: Path to Heaven

aš kaip tik dabar bandau ryškinimosi metu išnaudot laiką ir stengiuos labai į techniką atsižvelgt, ypač kai nedideli svoriai dabar. Bandysiu tada mažint anglis, ir kelt riebalą, žiūrėsim kaip gausis smile

manai, kad problema gali būti, nes gyme per mažai kcal sudeginu? gal, na bet keista, nes anksčiau trefkės būdavo gal net mažiau intensyvios, o riebalas krito

Paskutinį kartą taisė Parapapapapa (2014-02-21 21:41)

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#11 2014-02-21 21:46

Re: Path to Heaven

nesinori ant 4 dienu splito persimest?

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#12 2014-02-21 21:49

Re: Path to Heaven

Parapapapapa rašė:

aš kaip tik dabar bandau ryškinimosi metu išnaudot laiką ir stengiuos labai į techniką atsižvelgt, ypač kai nedideli svoriai dabar. Bandysiu tada mažint anglis, ir kelt riebalą, žiūrėsim kaip gausis smile

manai, kad problema gali būti, nes gyme per mažai kcal sudeginu? gal, na bet keista, nes anksčiau trefkės būdavo gal net mažiau intensyvios, o riebalas krito

nemanau, kad per mazai kaloriju sudegini. as tiesiog pasiuliau varianta kuris galbut isjudins tavo rezultatus is vietos. zinok organizmas pripranta prie kruvio del to gali but , kad rezai stovi vietoi. kiekviena karta turi sokiruot organizma. jei pakeisi mityba ir pakeisi treniruociu politika manau tavo organizmas gaus nebloga soka ir riebaliukas tekes smile

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#13 2014-02-21 21:49

Re: Path to Heaven

lorenzo rašė:

nesinori ant 4 dienu splito persimest?

tai va, jau kurį laiką sukasi tas galvoje, bet tada reiks sportuot 6 kart savaitėj, nes splitas 4d. ir dar mažiausiai 2d. kardio. Tai recovery liks tik sekmadienis. huh nors pečius jei šeštadienį lengvai prasukčiau, gal visai nieko prasijudinimas būtų

ernestukas18 rašė:

Parapapapapa rašė:

aš kaip tik dabar bandau ryškinimosi metu išnaudot laiką ir stengiuos labai į techniką atsižvelgt, ypač kai nedideli svoriai dabar. Bandysiu tada mažint anglis, ir kelt riebalą, žiūrėsim kaip gausis smile

manai, kad problema gali būti, nes gyme per mažai kcal sudeginu? gal, na bet keista, nes anksčiau trefkės būdavo gal net mažiau intensyvios, o riebalas krito

nemanau, kad per mazai kaloriju sudegini. as tiesiog pasiuliau varianta kuris galbut isjudins tavo rezultatus is vietos. zinok organizmas pripranta prie kruvio del to gali but , kad rezai stovi vietoi. kiekviena karta turi sokiruot organizma. jei pakeisi mityba ir pakeisi treniruociu politika manau tavo organizmas gaus nebloga soka ir riebaliukas tekes smile

reikės pabandyt tada tikrai smile ir kaip tik mažiau salėj užtruksiu

Paskutinį kartą taisė Parapapapapa (2014-02-21 21:50)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#14 2014-02-21 21:51

Re: Path to Heaven

Parapapapapa rašė:

lorenzo rašė:

nesinori ant 4 dienu splito persimest?

tai va, jau kurį laiką sukasi tas galvoje, bet tada reiks sportuot 6 kart savaitėj, nes splitas 4d. ir dar mažiausiai 2d. kardio. Tai recovery liks tik sekmadienis. huh nors pečius jei šeštadienį lengvai prasukčiau, gal visai nieko prasijudinimas būtų

sestadieni tavo vietoi daryciau cardio 15 min + 4 pratimai peciams. 2 super setai. pvz :  karinis + mostai  ir  stangos trauka placiai + mostai pasilenkus. gautusi greita ir efektyvi trenke smile

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#15 2014-02-21 21:54

Re: Path to Heaven

ernestukas18 rašė:

Parapapapapa rašė:

lorenzo rašė:

nesinori ant 4 dienu splito persimest?

tai va, jau kurį laiką sukasi tas galvoje, bet tada reiks sportuot 6 kart savaitėj, nes splitas 4d. ir dar mažiausiai 2d. kardio. Tai recovery liks tik sekmadienis. huh nors pečius jei šeštadienį lengvai prasukčiau, gal visai nieko prasijudinimas būtų

sestadieni tavo vietoi daryciau cardio 15 min + 4 pratimai peciams. 2 super setai. pvz :  karinis + mostai  ir  stangos trauka placiai + mostai pasilenkus. gautusi greita ir efektyvi trenke smile

ačiū už pagalbą smile

šiaip aš dabar šį mėnesį pakeičiau kardio, nusipirkau gerus kedus, ir bėgiot pradėjau, lauke geras, gaivus oras, tiesiog gera smile nes visad varydavau ant elipsinio treniruoklio kokią valandą, bet klube ten oro nėra, pridusę, iškvėpuota, tai kiek kankindavausi. Tai irgi šioks toks pokytis organizmui

Paskutinį kartą taisė Parapapapapa (2014-02-21 21:54)

Neprisijungęs

 
Ernestas
Dietologas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-19
Žinutės: 12998
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 37

#16 2014-02-21 21:58

Re: Path to Heaven

Parapapapapa rašė:

ernestukas18 rašė:

Parapapapapa rašė:


tai va, jau kurį laiką sukasi tas galvoje, bet tada reiks sportuot 6 kart savaitėj, nes splitas 4d. ir dar mažiausiai 2d. kardio. Tai recovery liks tik sekmadienis. huh nors pečius jei šeštadienį lengvai prasukčiau, gal visai nieko prasijudinimas būtų

sestadieni tavo vietoi daryciau cardio 15 min + 4 pratimai peciams. 2 super setai. pvz :  karinis + mostai  ir  stangos trauka placiai + mostai pasilenkus. gautusi greita ir efektyvi trenke smile

ačiū už pagalbą smile

šiaip aš dabar šį mėnesį pakeičiau kardio, nusipirkau gerus kedus, ir bėgiot pradėjau, lauke geras, gaivus oras, tiesiog gera smile nes visad varydavau ant elipsinio treniruoklio kokią valandą, bet klube ten oro nėra, pridusę, iškvėpuota, tai kiek kankindavausi. Tai irgi šioks toks pokytis organizmui

na taip, kadangi lauke ir sunkiau begti big_smile as va kai karts nuo karto bunu geroi salei su tais visais ''issipisinejimais '' tai ant begimo takelio galiu laisvai 45 min begt be sustojimo big_smile buvau begiojes ir 60 ir 70 min big_smile greitis 12 km / h. nzn ar greitai ar letai cia skaitosi, bet visad greiciau uz visus kas salei bega big_smile big_smile o vat lauke prasibegt kokiu 50  min tai jau issukis, istvermes reiktu.
smile

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#17 2014-02-21 22:03

Re: Path to Heaven

gal įmesiu foto ryt, pasakysit ar labai baisus vaizdas big_smile


jūs darot ryškindami refeed day, kai kcal neviršijamos, bet sumažinami iki minimumo riebalai ir baltymai, o anglys pakeliamos? tipo, kad atstatyt hormoną leptiną. Apsimoka kartą į mėnesį tokį prasukt?

Paskutinį kartą taisė Parapapapapa (2014-02-21 22:15)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#18 2014-02-21 22:45

Re: Path to Heaven

As gal tavo vietoj pabandyciau carb cyclinga

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#19 2014-02-22 09:27

Re: Path to Heaven

svoris šiandien - 85.5 kg

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#20 2014-02-22 10:13

Re: Path to Heaven

ernestukas18 rašė:

Parapapapapa rašė:

lorenzo rašė:

nesinori ant 4 dienu splito persimest?

tai va, jau kurį laiką sukasi tas galvoje, bet tada reiks sportuot 6 kart savaitėj, nes splitas 4d. ir dar mažiausiai 2d. kardio. Tai recovery liks tik sekmadienis. huh nors pečius jei šeštadienį lengvai prasukčiau, gal visai nieko prasijudinimas būtų

sestadieni tavo vietoi daryciau cardio 15 min + 4 pratimai peciams. 2 super setai. pvz :  karinis + mostai  ir  stangos trauka placiai + mostai pasilenkus. gautusi greita ir efektyvi trenke smile

o pridejus ketvirta sporto diena ir kcal numetinet nereiktu. Beto karta per men gerai anglim pasikraut

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#21 2014-02-22 10:35

Re: Path to Heaven

lorenzo rašė:

ernestukas18 rašė:

Parapapapapa rašė:


tai va, jau kurį laiką sukasi tas galvoje, bet tada reiks sportuot 6 kart savaitėj, nes splitas 4d. ir dar mažiausiai 2d. kardio. Tai recovery liks tik sekmadienis. huh nors pečius jei šeštadienį lengvai prasukčiau, gal visai nieko prasijudinimas būtų

sestadieni tavo vietoi daryciau cardio 15 min + 4 pratimai peciams. 2 super setai. pvz :  karinis + mostai  ir  stangos trauka placiai + mostai pasilenkus. gautusi greita ir efektyvi trenke smile

o pridejus ketvirta sporto diena ir kcal numetinet nereiktu. Beto karta per men gerai anglim pasikraut

tai jei as pridedu ketvirta diena, man palikt visus makro kiek buvo, ar pabandyt pakelt riebala ir numest
anglis?

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#22 2014-02-22 10:51

Re: Path to Heaven

bet tai kodėl path to heaven? rašysi gerus darbus kuriuos padarei čia?

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#23 2014-02-22 10:56

Re: Path to Heaven

athletic rašė:

bet tai kodėl path to heaven? rašysi gerus darbus kuriuos padarei čia?

ne, čia tipo kelias į rojų, rojus- tai tikslai big_smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#24 2014-02-22 10:57

Re: Path to Heaven

Parapapapapa rašė:

lorenzo rašė:

ernestukas18 rašė:


sestadieni tavo vietoi daryciau cardio 15 min + 4 pratimai peciams. 2 super setai. pvz :  karinis + mostai  ir  stangos trauka placiai + mostai pasilenkus. gautusi greita ir efektyvi trenke smile

o pridejus ketvirta sporto diena ir kcal numetinet nereiktu. Beto karta per men gerai anglim pasikraut

tai jei as pridedu ketvirta diena, man palikt visus makro kiek buvo, ar pabandyt pakelt riebala ir numest
anglis?

palik, papildoma sporto diena gal leis ir padidint makro ;D

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#25 2014-02-22 11:27

Re: Path to Heaven

šiandien jau tikrai niekur neisiu, žiauriai nuovargis jaučias..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net