Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pasakorius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-25
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#1 2015-01-25 23:38

Nenaujokas, bet Naujas forumo dalyvis - Pasakorius

Sveiki, esu Mantas, man 23m, esu Vilnietis, sportuoju Savicko sporto klube justiniškėse:)

kad nesidubliuoti pridėsiu citatą su daliniu prisistatymu programų kritikos temoje, tikiuosi laikui bėgant pasidalinti ir nuotraukomis !

Sėkmės visiems!

Sveiki visi, turiu nemažą sporto stažą, tačiau jis su pertraukomis, pakilimais ir nuopoliais, paskutiniu metu pasidariau sėslesnis, turiu galimybę pastoviai sportuoti, jaučiu jog, būtent treniruočių atžvilgiu mano žinios gali būti metodiškai pasenę, norėčiau kad pasidalintumėte savo įžvalgomis, ir padėtumėt tobulėti drauge.

Paskutiniu metu sėsliai sportuoju ~5mėn, stengiuosi priaugti 1,5-2kg masės į menėsi (~0,5kg į savaitę), į sportą visuomet atsinešu užrašus, seku progresą, stengiuosi kaskart pridėti bent po mažą blynelį arba padaryti papildomą pakartojimą ar panašiai. mityba sutvarkyta, nedidelis kalorijų perteklius, kalorijų kilmė, standartinė, gal daugiau dėmesio kreiupiant į angliawandenius, bet baltymų pakankamai.

Kūno kompozicija:
175cm
81kg
BF ~15-17prc.
23m

Per didelės rankos, pakritęs į priekį pečių lankas(sėdimas darbas), silpna nugros apačia, nugaros platieji raumenys platūs, bet ne ilgi (liemens atžvilgiu ), nugara daugiau plati nei ''gili'', mažoka krūtinė, labiausiai atsilikusi kūno dalis - Blauzdos.

Treniruotės A ir B. Dar vis laikau save atsistatymo / pradenčiojo fazėj, nes mano kūno svoris standartinėj formoj siekdavo 84-85kg.

suaršysiu ir svorius, nesunku kai po ranka;
Pratimus mėgstu atlikt lėčiau, kad pajausti tą grupę kurią darau

A (nugara,krūtinė, Tricepsas, Blauzda)

Prisitraukimai 4xMax
bloko trauka prie krūtinės 4x12 (2/57kg 2/47kg)
Štangos trauka pasilenkus 4x10 35kg (arba hantelio trauka prie šono 4x12 15kg)
Krūtinė lygus 3x9 70kg
Tricepsas Prancuziškas SS ta pačia stanga siaurai 3x11 ~25kg
Trauka 5x11 50kg
Blauzda du trneiruokliai ratu maži pailsėjimai iki negalėjimo.

B diena ( Kojos, pečiai , bicepsas)

tiesimas 5x12 60kg kartu su lenkimu sėdint 35kg
Hack 4x13 55kg
Pritūpimai 4x12 70kg
Leg press 4x14 120kg
Pečiai su štanga sėdint prieš save 3x11 38kg
Mostai į šalis 3x max ~5-6kg
Bicepsas Bazė 3x10 + 2 serijos atsilošus arba plaktukas ~10kg hanteliu.
Presas Kojų kėlimas + lenta tiesiai + lenkimas staklėse ratu



Kolkas didinsiu svorius dar kelias savaites o tuomet teks keisti programą, padidinu nedaug bazėse ~3-5kg , izo pratimuose arba pakartojimą papildomą padarau, arba mažą plytelę damaunu, bet du kart iš eilės to paites svorio nejudinu.

Ka manote ? kokias pastabas duotumėte ateičiai?(planuoju pasidėlioti naują grafiką vasario antrai savaitei).

Paskutinį kartą taisė Pasakorius (2015-01-25 23:41)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net