Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4276 2015-04-23 21:34

Re: Sporto medikas, klauskite!

dovydase3 rašė:

Sveiki,
dėl amžiaus prasidėjusių degeneracinių procesų pažeista stuburo kremzlinė struktūra. (nesportuojanti 42 m. moteris), kokį maistą, papildus, pratimus patartumėte daryti? Dėkoju.

maistas ir papildai vargu, ar pades. O teisingi pratimai gali padeti pristabdyti procesa. As dirbu su tokiais atvejais, bet man truksta labai daug informacijos: kokio lygio pazeidimai, kokia simptomatika, kokia raumenyno bukle, kokios priezastys galejo sukelti degeneracija ir t.t. Rekomenduoju konsultacija, kurios metu atsakysime i visus siuos klausimus ir rasime geriausia sprendima.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4277 2015-04-23 21:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tex rašė:

Sveiki, medike. Susitraumavau kairį petį. Viskas prasidėjo nuo peties maudimo po treniruotės. Skaudėdavo patį raumenį, bet nedaug. Pašildydavau, ir praeidavo. Poto kažkada darant prisitraukimus lyg ir nykstelėjau petį. Kai nebebuvo jėgų, užsimetimą dariau ir kažkaip nyktelėjau. Ir atsirado toks lyg diskomforto jausmas, traškėdavo. Ir darant štangos ar hantelių spaudimą, visada kairysis petis atsijungdavo, toks jausmas, kad jam visas krūvis tekdavo. Bandydavau visaip ta techniką keist, ir maža svorį dėjau,  bet nieko. Čia prieš savaitę buvau užsidėjęs kiziologinius teipus. Tai visai atrodė pagerėjo. Tačiau vakar nusiėmus, kažkaip sustangrinau ranką ir lyg sutraškėjo petyje kažkas ir dabar skauda. Toks aštrus skausmas. Judinti galiu, tačiau kiek kitaip pakreipus skauda. Paisdariau testą    tai skaudėjo darant tą 3 pratimą, kai pačiam ranką reikia leist. Kitais atvėjais nieko. Tai dabar įdomu, ar čia koks išnyrimas menkas ar raumuo pats? Ar pečių raumuo sustiprėjo greičiau, nei kokia sausgyslė? Apšilimą visada darau gerą. Nuo galvos iki kojų. Iš pradžių prasuku visus sanarius, poto pratempiu raumenis. Pečiam dar papildoma su lengvu svoriu rotatorius apšildau. Bandysiu šiek tiek nesportuot, bet nežinau, kaip dar pagreitinti gyjimą galėčiau smile

Itarciau, kad cia gali buti ir stuburo kaklines dalies disfunkcijos pozymis, Bet cia reiktu ziureti. Pagal viską, atmesciau pirmiausia peties pazeidima, o po to ieskociau ir raumeninio disbalanso del stuburo pakitimu. Daugiau pakomentuot sunku nemacius.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4278 2015-04-23 21:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

nigarunis rašė:

Sveiki medike, galbūt galėtumėte patarimu pagelbėti, prieš ~2mėn. ant batuto iš stipraus šuolio nusileidau kreivai ant kairės pėdos, pasitempiau čiurną, patinimas atsirado, tačiau kraujosruvų nebuvo, traumotologas poliklinikoj pažiūrėjo, pamaigė sakė nieks nelūžo ir nenutrūko ir gis mėnesį, tačiau nepasakė kad reikia riboti krūvį. Kadangi krepšinį žaidžiu porą kartų į sav. eidavau į salę, koja sunkiai gijo, be skausmo bėgt niekaip, kol padariau gerą pertrauką gal 10 dienų, patinimas smarkiai sumažėjo tačiau liko. Šiuo metu jau 3 mėnuo kaip jis vis dar likęs, stengiuosi neduoti krūvio, 2 savaites buvo visai be krūvio, o praeitą savaitę išbėgau į aikštę pažiūrėt kaip jaučiasi, tai su įtvaru ir elastiniu bintu 90% pajėgumu galiu, jau ir pašokt iki lanko eina. Vaikštant paprastai skausmo nėra tačiau jeigu duodi krūvį spaudžiant kulną ir lenkiant čiurną, jaučiasi kad kažkas ne taip kaip su sveika koja, toks jausmas kad jei iš šuolio netinkamai nusileistum tempiant kulną blogai baigtųsi. ~3 sav tepu tą vietą karboseptu ir olfen, norėjau pasiteirauti ką daryti kad iki galo tinimo nebeliktų, ar būtina visiškai atsisakyti sporto? Ar krūvis ankstyvoje statidoje galėjo padaryti rimtesnių pažeidimu ko pasekoje dabar net ir ilsint koją savaitę patinimas lieka?

Labas! Net jeigu ir nesportuoji, vis tiek vaikstai ir vyksta mikos traumatizacija, kas gali duoti tinima. Gali buti, kad traumos metu susidare funkcinis ciurnos blokas, kuri reiktu atstatyti ir isjudinti visa peda. Po situ dalyku seka reabilitacine programa: pratimai ant nestabiliu platformu, koordinacijos gerinimas, raumenu valdymo gerinimas ir stiprinimas ir tada gali grizti i krepsini. Profilaktiskai rekomenduoju vakarais pasaldyti koja 15-20 min. Kol kas gavai tik gydyma traumatologo, o reabilitacijos kaip ir negavai. Vat prasokai labai svarbu etapa, kuris yra butinas po tokiu traumu. Del antrinio pazeidimo (blogo sugijimo) sunku pasakyti, bet tikimybe yra. Reiktu gyvai pamatyti situacija, pradirbti peda ir suskirti normalia reabilitacija.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4279 2015-04-23 21:48

Re: Sporto medikas, klauskite!

Tex rašė:

Dar vienas klausimas. Prieš savaitę užsimečiau štangą ant krūtinės/preso (tiesiai po krutinkauliu, ant viršutinio preso raumenų, ten jau šalia kaulo). Svoris nebuvo didelis 50kg. Skausmo kaip ir nejutau, tik užemė kvapą truputi. Tačiau greit praėjo. Vakare pastebėjau, kad ištino presas ir toks lyg gumbas atsirado. PO kelių dienų jis apmažėjo, tačiau iki šiol yra šioks toks gumbas. Tai čia nieko tokio? Skaudėt neskauda, bet galvoju, kad nebūtų kas nors blogiau smile

pirmiausia rekomenduociau vis tiek nueiti pas gydytoja - atmesti vidaus organu pazeidima, nes guzas gali rodyti ir raumens plysima ir rimtesnius dalykus. Taip kad nedelsk ir nueik pas gydytoja.

Neprisijungęs

 
kudo1stas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-03-04
Žinutės: 94
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4280 2015-04-24 00:22

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, sportuoju du metus su petrauka. Padarius pora seriju pritupimu, pradeda skaudet blauzdos kaula siek tiek zemiau kelio. Anksciau nieko panasaus nera buve. Tiesa, kartais skauda viena koja, kartais abi. Tos vietos kazkodel pas mane yra gan jautrios, negaliu ant ju atsiklaupt ar isiremt. Gal turit kokiu minciu?

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4281 2015-04-24 09:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

kudo1stas rašė:

Sveiki, sportuoju du metus su petrauka. Padarius pora seriju pritupimu, pradeda skaudet blauzdos kaula siek tiek zemiau kelio. Anksciau nieko panasaus nera buve. Tiesa, kartais skauda viena koja, kartais abi. Tos vietos kazkodel pas mane yra gan jautrios, negaliu ant ju atsiklaupt ar isiremt. Gal turit kokiu minciu?

girneles raiščio uždegimas. keturgalvio raumens tempimas, apsilimas, adekvatus svoriai, po treniruotes saltis. Jei nepades, traumatologo k-ja. Sekmes!

Neprisijungęs

 
C12H16N2
Išmestas
Registravosi: 2015-04-20
Žinutės: 516
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#4282 2015-04-26 20:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, medike, aš čia gal su lempiniu tokiu nusiskundimu,bet..
Labai, LABAI baugiai traška dešinys petys pasukus. Ir šian pedirbant maust pradėjo gerokai, nors darbas lengvas, tik veiksmas kartojasi x10000 kartų ir petys įsitempinėja kas kart.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4283 2015-04-27 23:01

Re: Sporto medikas, klauskite!

C12H16N2 rašė:

Sveiki, medike, aš čia gal su lempiniu tokiu nusiskundimu,bet..
Labai, LABAI baugiai traška dešinys petys pasukus. Ir šian pedirbant maust pradėjo gerokai, nors darbas lengvas, tik veiksmas kartojasi x10000 kartų ir petys įsitempinėja kas kart.

reikia ziuret gyvai, kokie judesiai tavo. Gali buti, kad del susiformavusio raumenu disbalanso galbut padilo ir sanarys... bet reik ziuret.

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#4284 2015-04-27 23:27

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu jums tokį klausimą. Po kojų treniruotės (penktdienį) pradėjau jausti maudimą/galbūt impulsinį nestiprų skausmą kirkšnyje, pats skausmo taškas šiek tiek virš jos, bet tik vienoje pusėje. Pratimai pagrinde buvo spaudimas kojom, keli izoliaciniai ir pora variantų pritraukimų sėdint (kurie manau galėjo turėt įtakos).Po savaitgalio buvau šiek tiek skausmą primiršęs, bet šiandien po paprastos treniruotės vakare vėl pradėjau jaust tą patį. Skausmas kartais užeina, kartais praeina. Jokio guziuko lyg neužčiuopiu. Prieš kokią savaitę ~ dariausi bendrus kraujo tyrimus, viskas +- normose. Ar galėčiau būt kažką patempęs kiršknies srityje, kažkas su limsmazgiais, ar gali tą vietą skaudėti dėl nugaros problemų ar čia kažkas kitas galėtų būti? Pridedu nuotrauką su skausmo sritim. Pagrinde jaučiamas ties apskirtimu ir galbūt ir aplink juo, bet taip pat kartais ir toje vietoje kur raudonas brukšnys.
http://s29.postimg.org/v7jchg1k7/9000.jpg

Neprisijungęs

 
Vartotojas258
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 1211
Atsiliepimai: 1

#4285 2015-04-29 21:33

Re: Sporto medikas, klauskite!

Darant pečiams tiesimą į priekį, skleidimą į šalis arba šiaip kilnojant rankas į šonus traška pečių sąnariai, ypač kairės rankos. Net negaliu kas ten tiksliai traška, bet jausmas toks, lyg kas užtringa ir vėl atsistato į savo vietas. Čia kažkas rimto? Kas čia galėtų būti?

18 metų.

Neprisijungęs

 
derype
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-06-17
Žinutės: 35
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4286 2015-05-02 22:34

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, kokius pratimus turėčiau atlikti su svoriais norėdamas pakoreguoti lordozę? Buvau susirades paprastas mankštas tačiau jos efektyvumą turi įtariu nebent moterims, nes man jos nieko nepadeda, sakau gal su svoriais pavyktų išjudinti šitą reikalą?

Paskutinį kartą taisė derype (2015-05-02 22:35)

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4287 2015-05-03 20:57

Re: Sporto medikas, klauskite!

Cost rašė:

Sveiki, turiu jums tokį klausimą. Po kojų treniruotės (penktdienį) pradėjau jausti maudimą/galbūt impulsinį nestiprų skausmą kirkšnyje, pats skausmo taškas šiek tiek virš jos, bet tik vienoje pusėje. Pratimai pagrinde buvo spaudimas kojom, keli izoliaciniai ir pora variantų pritraukimų sėdint (kurie manau galėjo turėt įtakos).Po savaitgalio buvau šiek tiek skausmą primiršęs, bet šiandien po paprastos treniruotės vakare vėl pradėjau jaust tą patį. Skausmas kartais užeina, kartais praeina. Jokio guziuko lyg neužčiuopiu. Prieš kokią savaitę ~ dariausi bendrus kraujo tyrimus, viskas +- normose. Ar galėčiau būt kažką patempęs kiršknies srityje, kažkas su limsmazgiais, ar gali tą vietą skaudėti dėl nugaros problemų ar čia kažkas kitas galėtų būti? Pridedu nuotrauką su skausmo sritim. Pagrinde jaučiamas ties apskirtimu ir galbūt ir aplink juo, bet taip pat kartais ir toje vietoje kur raudonas brukšnys.
http://s29.postimg.org/v7jchg1k7/9000.jpg

cia gali buti kirksnies besiformuojancios isvarzos simptomai. Rekomenduociau pasikonsultuoti su pilvo chirurgu .sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4288 2015-05-03 20:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vartotojas258 rašė:

Darant pečiams tiesimą į priekį, skleidimą į šalis arba šiaip kilnojant rankas į šonus traška pečių sąnariai, ypač kairės rankos. Net negaliu kas ten tiksliai traška, bet jausmas toks, lyg kas užtringa ir vėl atsistato į savo vietas. Čia kažkas rimto? Kas čia galėtų būti?

18 metų.

Gal tiesiog nestabilus peties sanarys... reiktu ziureti pirmiausia, ar nera sanario pazeidimo. Jei traumos nebuvo, reikia ziuret, kaip peties stabilizatoriai dirba.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4289 2015-05-03 20:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

derype rašė:

Sveiki, kokius pratimus turėčiau atlikti su svoriais norėdamas pakoreguoti lordozę? Buvau susirades paprastas mankštas tačiau jos efektyvumą turi įtariu nebent moterims, nes man jos nieko nepadeda, sakau gal su svoriais pavyktų išjudinti šitą reikalą?

kokia lordoze ir kodel nori koreguoti?

Neprisijungęs

 
Povilasx3
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-04-24
Žinutės: 142
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4290 2015-05-05 21:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas , dar kartą norėjau paklausti kaip dėl sportavimo vakare? kitiem žinau , kad po sporto vakare labai lengva užmigt , o vat man kartais nors užmušk neina užmigti , ką daryti tokiu atvėju ? smile ir kodėl nesuprantu darant pritūpimus su štanga kai bandau užsidėt tą štangą man gaunasi , kad kreivai įsistatau , nes palyginu ties kur pečiai ir štanga , o šiaip iš bendro vaizdo atrodo , kad tiesiai užsidėjau ant abėjų pečių... ką daryt ?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#4291 2015-05-06 02:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

derype rašė:

Sveiki, kokius pratimus turėčiau atlikti su svoriais norėdamas pakoreguoti lordozę? Buvau susirades paprastas mankštas tačiau jos efektyvumą turi įtariu nebent moterims, nes man jos nieko nepadeda, sakau gal su svoriais pavyktų išjudinti šitą reikalą?

kokia lordoze ir kodel nori koreguoti?

o yra pliusu sportui kai lordoze nekoreguojama?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#4292 2015-05-06 02:19

Re: Sporto medikas, klauskite!

.

Paskutinį kartą taisė elijus (2015-05-06 02:35)

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4293 2015-05-06 23:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

Povilasx3 rašė:

Sveikas , dar kartą norėjau paklausti kaip dėl sportavimo vakare? kitiem žinau , kad po sporto vakare labai lengva užmigt , o vat man kartais nors užmušk neina užmigti , ką daryti tokiu atvėju ? smile ir kodėl nesuprantu darant pritūpimus su štanga kai bandau užsidėt tą štangą man gaunasi , kad kreivai įsistatau , nes palyginu ties kur pečiai ir štanga , o šiaip iš bendro vaizdo atrodo , kad tiesiai užsidėjau ant abėjų pečių... ką daryt ?

prieš miegą nerekomenduojama sportuoti. Jei kruvis buna intensyvesnis, dar labiau susiaktyvina organizmas. Rekomenduociau ankstinti treniruote. Del stangos sunku pasakyti. Gal svori labiau laikai ant vienos kojos....kitos minties neturiu...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4294 2015-05-06 23:12

Re: Sporto medikas, klauskite!

elijus rašė:

sportomedikas rašė:

derype rašė:

Sveiki, kokius pratimus turėčiau atlikti su svoriais norėdamas pakoreguoti lordozę? Buvau susirades paprastas mankštas tačiau jos efektyvumą turi įtariu nebent moterims, nes man jos nieko nepadeda, sakau gal su svoriais pavyktų išjudinti šitą reikalą?

kokia lordoze ir kodel nori koreguoti?

o yra pliusu sportui kai lordoze nekoreguojama?

tiesiog jei yra kazkas biomechanikoj netvarkinga, dideja traumos rizika...

Neprisijungęs

 
Eimukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#4295 2015-05-12 11:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki susidūriau su spuogų broblema. Kuo toliau vis labiau daugėja spuogų ant veido truputį nugaros ir krūtinės gal patartūmėte kaip apmažinti jų atsiradimą? Bėje man 20 metų ir tas jau spuogų "bumas" kaip ir buvo.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#4296 2015-05-12 23:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Eimukas rašė:

Sveiki susidūriau su spuogų broblema. Kuo toliau vis labiau daugėja spuogų ant veido truputį nugaros ir krūtinės gal patartūmėte kaip apmažinti jų atsiradimą? Bėje man 20 metų ir tas jau spuogų "bumas" kaip ir buvo.

geriausia nueiti pas dermatologą ar kosmetologą, kad atliktu gilumini odos valyma ir pakonsultuotu tiksliau. Ziurek maista... venk saldumynu ir cukraus, labai riebiu produktu (ypatingai grietinė), neperdozuok baltymu. Sekmes!

Neprisijungęs

 
Eimukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-13
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#4297 2015-05-13 15:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

Eimukas rašė:

Sveiki susidūriau su spuogų broblema. Kuo toliau vis labiau daugėja spuogų ant veido truputį nugaros ir krūtinės gal patartūmėte kaip apmažinti jų atsiradimą? Bėje man 20 metų ir tas jau spuogų "bumas" kaip ir buvo.

geriausia nueiti pas dermatologą ar kosmetologą, kad atliktu gilumini odos valyma ir pakonsultuotu tiksliau. Ziurek maista... venk saldumynu ir cukraus, labai riebiu produktu (ypatingai grietinė), neperdozuok baltymu. Sekmes!

saldumynų, cukraus esu atsisakes tik viena diena ju truputi uzkremtu smile o del baltymu gali but, tad reiks kreiptis kazkur. Aciu uz atsakyma smile

Neprisijungęs

 
Vyatutaspe
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-10
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#4298 2015-05-16 17:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,

Norejau truputi pasikonsultuoti del koju. Trumpai, pradejau begioti mazdaug spalio menesi, per pirmas 2 savaites stipriai padidinau distancija nuo 1 iki 5km~ ir tada prasidejo skausmas blauzdu priekinese dalyse ( nuotraukoj mazdaug pazymejau..big_smile ). nubegus 1 - 3km tiesiog sutraukia tas vietas, atrodo uzstinksta ir issipucia ir nemazas skausmas kuris privercia sustoti ir nustojus begti per kelias minutes praeina. Is pradziu buvau padares pertrauka, galvojau praeis. Po pertraukos vel greitai atsinaujino skausmai taciau keliu menesiu begyje buvo visiskai praeje. Dabar buvau padares vel beveik 2 men pertrauka ir skausmas gryzo.. Kazkaip nesinori vel kelis menesius kentet, kad praeitu. Daug panasiu temu neteko rast, o ir nuomoniu labai daug ivairiu, nuo tepimu ivairiais vaistais iki avalynes, begimo technikos keitimo ar is viso nieko nedarymo. Daugiausiai begu ant begimo takelio. Noreciau isgirsti profesionalo nuomones (Jeigu keisti avalyne i ka atkreipti demesi renkantis ar pan..). Dekui.

http://i61.tinypic.com/2pq0zk1.jpg

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#4299 2015-05-16 19:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

Eimukas rašė:

sportomedikas rašė:

Eimukas rašė:

Sveiki susidūriau su spuogų broblema. Kuo toliau vis labiau daugėja spuogų ant veido truputį nugaros ir krūtinės gal patartūmėte kaip apmažinti jų atsiradimą? Bėje man 20 metų ir tas jau spuogų "bumas" kaip ir buvo.

geriausia nueiti pas dermatologą ar kosmetologą, kad atliktu gilumini odos valyma ir pakonsultuotu tiksliau. Ziurek maista... venk saldumynu ir cukraus, labai riebiu produktu (ypatingai grietinė), neperdozuok baltymu. Sekmes!

saldumynų, cukraus esu atsisakes tik viena diena ju truputi uzkremtu smile o del baltymu gali but, tad reiks kreiptis kazkur. Aciu uz atsakyma smile

Atsakymas i tavo klausyma - keto dieta. Jokiu saldumynu, NIEKAD, jokiu greitu angliu, jokiu kebabau, jokiu picu, LABAI ribot anglis ir pieno produktus. 99,9% kad per pora menesiu prades nykt akne.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5070
Atsiliepimai: 6

#4300 2015-05-16 21:07

Re: Sporto medikas, klauskite!

nenugalimas rašė:

Eimukas rašė:

sportomedikas rašė:


geriausia nueiti pas dermatologą ar kosmetologą, kad atliktu gilumini odos valyma ir pakonsultuotu tiksliau. Ziurek maista... venk saldumynu ir cukraus, labai riebiu produktu (ypatingai grietinė), neperdozuok baltymu. Sekmes!

saldumynų, cukraus esu atsisakes tik viena diena ju truputi uzkremtu smile o del baltymu gali but, tad reiks kreiptis kazkur. Aciu uz atsakyma smile

Atsakymas i tavo klausyma - keto dieta. Jokiu saldumynu, NIEKAD, jokiu greitu angliu, jokiu kebabau, jokiu picu, LABAI ribot anglis ir pieno produktus. 99,9% kad per pora menesiu prades nykt akne.

big_smile
tegu isvis nieko nevalgo

Prisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net