Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#401 2011-06-07 21:21

Re: Masinos pirkimas

Loading rašė:

AndrewM rašė:

Loading rašė:

gerai, faktas: bmw m6 2006 metu, sportine komplektacija, greiciu deze tik automatine arba trip tronikas. manai bmw detu mechanine i sportini auto jeigu jis turetu pranasumu? nemanau.

as tau dar karta sakau, pradek rinkt zodzius, laido riteri.

Neaiskink tik tu man
Pradzioj diskusijos buvo pasakyta, kad apie auto kuriuos matom tik ant wallpaperio, nesnekam

nu tai ka dar su tavim sneket? eik pirkt treningiuka su tim juostikem ir eik drozk ta savo chuliganke nexujarines man ir kitiem proto.

Apie automato ir mechanikos skirtumus, kaip ir snekejom, jus cia bandot irodyt, kad automatas geriau, tai prasom lol
Prie ko cia tas treningiukas, ir nuo kada e60 yra huliganke? Nelabai tu ziuriu aplinkoj gaudais big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#402 2011-06-07 21:38

Re: Masinos pirkimas

tyliu.

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#403 2011-06-07 23:09

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

unfazed rašė:

JADZE rašė:

antra masina iseiles automatas, ne draginu as smile vaziuoji sau nosi krapstai telefonu kalbi, nereik drocint to ruciago man patogu labai smile

aj cia beprasme diskusija smile cia kaip stereotipai nuo senu laiku ateje, taip lieka big_smile automatas kakutis, dyzelis kakutis. Siulau paliaubas, nes ekspertas tuoj vel uzsives ir sumaisys su zemem mus hmm/

Nu tai jo, JADZE 100% sutinku, taip ir yra, patogu, bet cia diskusija prasidejo nuo to, kad pradejo sakyt, kad AUTOMATAS GERIAU UZ MECHANINE. Tik pamirso paminet, kad visi automato pliusai yra tie, kuriuos jadze isvardino, NERA DAUGIAU PLIUSU. Mechanika lenkia ta autom keliais kartais daugiau pranasumu. As nekalbu iki smulkmenu, kad ziema lengviau su mechanika vazinet, nes automatu neimanoma issiubuoti auto, ir isvaziuot pastrigus truputi. Vien minusai automate VISKAS, apart patogumo ir paprastumo.

nusisneki su kiekviena zinute smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#404 2011-06-07 23:46

Re: Masinos pirkimas

robertass rašė:

AndrewM rašė:

unfazed rašė:


aj cia beprasme diskusija smile cia kaip stereotipai nuo senu laiku ateje, taip lieka big_smile automatas kakutis, dyzelis kakutis. Siulau paliaubas, nes ekspertas tuoj vel uzsives ir sumaisys su zemem mus hmm/

Nu tai jo, JADZE 100% sutinku, taip ir yra, patogu, bet cia diskusija prasidejo nuo to, kad pradejo sakyt, kad AUTOMATAS GERIAU UZ MECHANINE. Tik pamirso paminet, kad visi automato pliusai yra tie, kuriuos jadze isvardino, NERA DAUGIAU PLIUSU. Mechanika lenkia ta autom keliais kartais daugiau pranasumu. As nekalbu iki smulkmenu, kad ziema lengviau su mechanika vazinet, nes automatu neimanoma issiubuoti auto, ir isvaziuot pastrigus truputi. Vien minusai automate VISKAS, apart patogumo ir paprastumo.

nusisneki su kiekviena zinute smile

Debile, bandei ziema su automatu buksuot? Mechanej imeti pirma-atbula-pirma ir iswarai pusiau is inercijos. To automatine nepadarysi, medi tu. Paverkt sugebi, tu pasiremk faktais, kaip vaziuot automatu uzbuksavus, pranasiau uz mechanika?

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#405 2011-06-07 23:54

Re: Masinos pirkimas

http://seemslegit.com/_images/93d6445fb05ad46af6ee1db07cd113da/1293%20-%20double%20facepalm%20fail%20star_trek.jpg

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#406 2011-06-07 23:56

Re: Masinos pirkimas

http://images.paraorkut.com/img/funnypics/images/l/lol_you_fail-12821.jpg

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#407 2011-06-08 00:03

Re: Masinos pirkimas

kazin jis taip visus debilais vadina ir kitoi ekranoi pusei ar tik cia, sitam forume, toks kietas?

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#408 2011-06-08 00:09

Re: Masinos pirkimas

smile man asmeniskai isvis utiutiu tie automatai, mechanines, privalumai, trukumai, dragai ir kitos nesamones.. nes as tiesiog vaziuoju su masina ir neturiu laiko gilintis i ka man nera reikalo gilintis, bet as nesuprantu kaip zmogus gali buti toks kategoriskas ir dar taip karsciuotis del tokiu nieku big_smile o ir argumentai juokingi, toj pacioj zinutej raso SKONIO REIKALAS (butent), o kitoje vietoje raso, kad mechanine visapusiskai geriau big_smile

sakai automato privalumas tik patogumas, o tai jei man tas patogumas svarbiau, nei visokie dragai, kuro sanaudos ar galimo remonto islaidos? vat butent, cia skonio, galbut ir finansu reikalas, o kategoriskai sakyt geriau/blogiau yra nesamone. tas pats kas sakyt, kad koks nors dyzelis kakutis ir tik benzinas utiutiu, arba sakyt, kad pacios geriausios masinos yra tarkim bmw ar mb ir dar daugelis kitu stereotipu. nera pasaulis tik juoda/balta, kiekvienas dalykas priklauso nuo daugelio niuansu, todel kategoriskumas is esmes yra isvis debiliskas bruozas, kuris parodo tik zema intelekta hmm

paimi ir sakai: MAN automatas yra sudo kruvo, o mechanine laisve, dziaugsmas, laime, dziugesys big_smile tada viskas ok, tavo nuomone ir ja visi turetu gerbt, bet nereikia vaizduot teisuolio kazkokio ir irodinet vienos tiesios, kai tokios negali buti smile

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVnxCSmCQJnWV7dTd5zD6qu2VSh7QUX5jy2an-JvV6PZ5xIW4&t=1

big_smile cia siaip erzinuos..

http://picture.funnycorner.net/funny-pictures/5517/Lol.jpg

ir dar smagu ziuret, kai galvoja, jog jis vienas teisus, o aplinkui vieni durniai big_smile

Paskutinį kartą taisė SenasSportas (2011-06-08 09:52)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#409 2011-06-08 09:22

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

smile man asmeniskai isvis utiutiu tie automatai, mechanines, privalumai, trukumai, dragai ir kitos nesamones.. nes as tiesiog vaziuoju su masina ir neturiu laiko gilintis i ka man nera reikalo gilintis, bet as nesuprantu kaip zmogus gali buti toks kategoriskas ir dar taip karsciuotis del tokiu nieku big_smile o ir argumentai juokingi, toj pacioj zinutej raso SKONIO REIKALAS (butent), o kitoje vietoje raso, kad automatas visapusiskai geriau big_smile

sakai automato privalumas tik patogumas, o tai jei man tas patogumas svarbiau, nei visokie dragai, kuro sanaudos ar galimo remonto islaidos? vat butent, cia skonio, galbut ir finansu reikalas, o kategoriskai sakyt geriau/blogiau yra nesamone. tas pats kas sakyt, kad koks nors dyzelis kakutis ir tik benzinas utiutiu, arba sakyt, kad pacios geriausios masinos yra tarkim bmw ar mb ir dar daugelis kitu stereotipu. nera pasaulis tik juoda/balta, kiekvienas dalykas priklauso nuo daugelio niuansu, todel kategoriskumas is esmes yra isvis debiliskas bruozas, kuris parodo tik zema intelekta hmm

paimi ir sakai: MAN automatas yra sudo kruvo, o mechanine laisve, dziaugsmas, laime, dziugesys big_smile tada viskas ok, tavo nuomone ir ja visi turetu gerbt, bet nereikia vaizduot teisuolio kazkokio ir irodinet vienos tiesios, kai tokios negali buti smile

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … W4&t=1

big_smile cia siaip erzinuos..

http://picture.funnycorner.net/funny-pi … 17/Lol.jpg

ir dar smagu ziuret, kai galvoja, jog jis vienas teisus, o aplinkui vieni durniai big_smile

alausnykstys

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#410 2011-06-08 10:48

Re: Masinos pirkimas

Tiem automatam nervina, kad ant buksyro neina uztemt. Akumas nuses, bus sakes nei pastumsi nei patrauksi.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#411 2011-06-08 11:24

Re: Masinos pirkimas

Loading rašė:

kazin jis taip visus debilais vadina ir kitoi ekranoi pusei ar tik cia, sitam forume, toks kietas?

Ka sneku cia, ta pasakyciau ir real, bent pabandyciau big_smile
Nepradek tik PUBLIC razboru kulturizmo forume, neprimesk cia rimto kacioko, jeigu turi kazka asmeniskai pries mane, parasai i AP ir pasisnekesim.
Kazkada cia kai su Makleriu susikapoje buvom, kazkoks dar asilas prisikabino, kol galu gale sako davai susitinkam, ka cia sneket per laidus. Atsakiau, kad esu Vilnietis, ir jeigu tau tinka, tada problemu kaip ir nera, jeigu nori pasisneket. Tai va, buvom susitike, atejo koks +-16-17metu baxuriukas su skiautere, ir pradejo mosikuotis ka as ten sneku smile)) Na kaip pasibaige galima nuspet nesunkiai, apie save neturiu kuo pasigirt, bet jis isvis tektonikas padziuves buvo, palieti tik ir griuna, kadangi gulinti spardyti man neleido savigarba, tai gan normaliai jam baigesi, rezultatas tas, kad sitam forume jis nebesilanko, todel neteko primint jam ir kartu kitiem apie ivykius, turbut pazistamu cia turejo, tai nicka ir paliksiu anonime, kas mate pykcius, tas atsimintu gal smile
Su tuo paciu Makleriu snekejom, kiek pamenu jis irgi Vln, bet iki susitikimo nedaejom, prisibijociau as jo pats, bet jis nedurnas, nezinodamas aplamai su kuo turi reikala, irgi nelenda, as taip pat.. Aisku, jeigu butu panorejas, butume susitike, niekas nevaizduoja supermenu, yra paciam teke begt, kad nesulauzytu kaulu, ne uz Lietuvos laisve eini kovot, o siaip for fun, tai va, jeigu tik yra norinciu paivairint kasdienybe - prasom.
Heraklio nevaizduoju, pirma su galva pamastysiu kas siulo, kur siulo, bet tokiems asmenims kaip loading, robertasss iskart sakau zalia sviesa smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#412 2011-06-08 11:24

Re: Masinos pirkimas

SenasSportas rašė:

smile man asmeniskai isvis utiutiu tie automatai, mechanines, privalumai, trukumai, dragai ir kitos nesamones.. nes as tiesiog vaziuoju su masina ir neturiu laiko gilintis i ka man nera reikalo gilintis, bet as nesuprantu kaip zmogus gali buti toks kategoriskas ir dar taip karsciuotis del tokiu nieku big_smile o ir argumentai juokingi, toj pacioj zinutej raso SKONIO REIKALAS (butent), o kitoje vietoje raso, kad mechanine visapusiskai geriau big_smile

sakai automato privalumas tik patogumas, o tai jei man tas patogumas svarbiau, nei visokie dragai, kuro sanaudos ar galimo remonto islaidos? vat butent, cia skonio, galbut ir finansu reikalas, o kategoriskai sakyt geriau/blogiau yra nesamone. tas pats kas sakyt, kad koks nors dyzelis kakutis ir tik benzinas utiutiu, arba sakyt, kad pacios geriausios masinos yra tarkim bmw ar mb ir dar daugelis kitu stereotipu. nera pasaulis tik juoda/balta, kiekvienas dalykas priklauso nuo daugelio niuansu, todel kategoriskumas is esmes yra isvis debiliskas bruozas, kuris parodo tik zema intelekta hmm

paimi ir sakai: MAN automatas yra sudo kruvo, o mechanine laisve, dziaugsmas, laime, dziugesys big_smile tada viskas ok, tavo nuomone ir ja visi turetu gerbt, bet nereikia vaizduot teisuolio kazkokio ir irodinet vienos tiesios, kai tokios negali buti smile

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … W4&t=1

big_smile cia siaip erzinuos..

http://picture.funnycorner.net/funny-pi … 17/Lol.jpg

ir dar smagu ziuret, kai galvoja, jog jis vienas teisus, o aplinkui vieni durniai big_smile

Labas, SenasSeneli, vel tu cia huh
Tai palauk, jeigu tau nerupi tie automobiliai, tu ji naudoji nuvaziuoti is tasko A i B, nesidomi apie juos, tai kam tu cia sneki ir nusisneki?? Niekas cia nesikarsciuoja, gal tau ten pyktis ima, kad neismanai daug ko, faktai kertasi su tavo mastymu? Taip, pasirinkimo laisve yra skonio reikalas, bet kadangi vaikinukai pradejo aiskinti, jog automatas pranasesne uz mechanine, tada ir uzvire diskusija, nes taip nera. Mechanika yra laisve, automatas tik, kad patogu, pasirinkimas skonio reikalas. Bet fakte, kad mechanika privalumu turi keleta kart daugiau, isskyrus ta patoguma.

Taip taip, tu teisus, cia priklauso nuo zmogaus, as jau tai sakiau, bet tu nenori perskaityt. Jeigu zmogus pasirenka transmisija ant vairo, tai nereiskia, kad ji geriau, jam taip reikia. Tas pats ir su automatu, tau patinka tu renkiesi. Bet faktas tas, kad mechanika yra geriausias pasirinkimas, daugiausiai laisves, ir net nesilygina su automatu, nes jis nusileidzia stipriai. Bet ko zmogui reikia, ta ir ima. Gal gabumu truksta ivaldyt ta mechanke, gal dar kas, cia jau kita tema KODEL ima skirtingas transmisijas..

Na velgi, SS, cia tavo MEGA FAIL v2, sakai, kad stereotipai, jog MB, BMW, LEXUS ir pn., yra geriausios masinos. TU GALVA TURI? Ar uzsidubasines su energetikais, kai neispirko is taves? Benzas/dyzelis cia pagal poreikius, apytiksliai tai yra lygus variantai, nera ka sneket. Bet automobilio markes...
Ne veltui naujo pegeoto kaina ~60tukst. lt., naujo bmw kaina 160tukst. lt. Cia ne lietuviu ismislas, bmw visam pasaulyje yra bmw. Tu gal paprasyk ko nors, leisti isesti i prabangu automobili, ir suprasti kas yra komfortas, vairavimo malonumas, patikimas auto, saugus ir t.t.. Tu palygink mp3 grojancia bmw auto, kur jautiesi kaip klube su super aparatura, ir kokioj GONDOJ kur tarska barska visos plastmases labiau negu tas subvuferis. Kur tu girdi daina, ir kartu tave lenkiancia masina. Kad ir paemus nisana, sedi kaip geldoj, ranku ner kur padet, gan siaura sedet, komfortiniu, TIKRU komfortiniu sedyniu ten net negali pasiulyt gamintojas, vaziuoji, 3k+ apsuku keli, visa net drebet pradeda. Tu nuvaziuok i autostrada su kokiu pegeotu, 140km/h jausmas, kad ratai gali nulekt, purtosi net visa, jausmas, lyg trauktu savo paskutines jegas. Tu sesk i bmw, ties 140km/h tik perjungsi i sesta pavara, ir kaip nauju kvepavimu kopsi drasiai link 200km/h, komfortas NEITIKETINAS. Tu nesedejas prabangiose masinose, negali suprasti, kuo jos skiriasi. Tu su tom geldom vaziuoji, bmw/mb/lexus, jie PLAUKIA tiesiog keliu smile butent taip ir buvo, draugas isedo po savo hondos i bmw, sako hey, wtf, tu cia plauki gal? big_smile Poto kalbant apie elektronika, kokios sistemos, kokie absai, praslydino sistemos, kai tu vaziuoji 100km/h ziema ir susimetai, tu graziai susitabdai, kai su honda nurautum tris stulpus jau, bmw ekranas mirksi kaip kaledine eglute su sistemu isijungimais, isikisimais, ne tik stabdo, o ir gazo paleidzia, kad tik islaikyt stabiluma. NUOSTABUS saugumas. Apie patikimuma taip pat, nissanas pralekes 80 000km, jau bilda visas, pakaba traska, vairas barska, o bmw ties dvigubu 160 tukst km, dar atidarius kapota atrodo apynaujis, jokie remontai, jokiu problemu, pakaba idealioj buklej viskas gerai, cia jos dar gyvenimo pradzia, kai 200tukst., mirsta jau tos geldos. Audine ties 300tukst km., pradeda pilnai mirti, kai bmw tokiu kilometrazu dar tik atvaro i lietuva, pradet vazinet. Palygink kainas detaliu, bmw detale brangesne kokius 5 kartus, NE VELTUI. Kad ir pats zibintas, nissan ~700lt, bmw 7 000lt (!), jau tingiu pasakot apie sistemas net zibintuose..
Sorry, SS, bet tu parodei savo nulini intelekta apie automobilius, tu nesigaudai aplinkoj, nevairaves skirtingu masinu, prabangus automobilis ir afrikoj prabangus, prezidentai, verslo magnatai neperka kazkokiu ferrariu ar pan kelionems, vazineja tais paciais bmw/mb nes ten yra TOBULOS masinytes, nesulyginamos su kitom. Ju kainos tikrai tikrai ne veltui tokios, patikek manim, bet tu nevazinejas jom, manau vistiek nesuprasi, tebunie bent trumpa apzvalga is savo mazos patirties pravedziau, vis daeisi is nulinio, i zema intelekta smile

Grystam prie transmisiju vel, taip SS, MAN mechanika yra laime, komfortas, dziugesys ir kas ten dar sakei. Bet tai yra ir visiems, kas sugeba valdyti mechanika, tiems, kas vaziuoja tiesiog GYVAS smile

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#413 2011-06-08 11:32

Re: Masinos pirkimas

Nu rimtai automobiliu ekspertas.....rock

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#414 2011-06-08 11:38

Re: Masinos pirkimas

yra zmones kuriem masina yra tik priemone nuvaziuot ir vsio , yra zmoniu kurie tas masinas myli ir jos jom ne tik daiktas big_smile (man ir ) ir yra zmones kurie neturi pinigu islaikyt ta pati bmw ar lexusa ar audi , todel iesko analogisku variantu , taciau jie neprilygsta tai klasei vistiek  , zodziu cia diskusija begalo ir manau reiktu diskutuot apie kazka kita o ne automatas ar mechanine ?

beje noriu  paklaust AndrewM jei nepaslaptis kokia masina vairuoji ?

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#415 2011-06-08 11:41

Re: Masinos pirkimas

cia man suprast kaip grasinima dabar? big_smile kiec karys esi, matosi iskarto big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#416 2011-06-08 11:50

Re: Masinos pirkimas

Loading rašė:

cia man suprast kaip grasinima dabar? big_smile kiec karys esi, matosi iskarto big_smile

Tu paklausei ar as laido riteris, as atsakiau, kad galim susitikt pasneket. Nesiuliau nei mustis, nei kazka, tiesiog atsakiau, kad galimybe yra ne per interneta sneket. Esu susitikes kitam forume su baxuru, bet viskas pasibaige pokalbiu. Ko cia sokinet, dauzytis? Ne visada to reikia. Bet draugui yra teke nueit 1x1 pasneket, sako ateina is toli, ziuri uz namo tycharina dar 5 baxurai lol bet cia tokie prikolai labiau is elektroninio sporto atstovu puses, manau cia normali chebra

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#417 2011-06-08 11:54

Re: Masinos pirkimas

fanis rašė:

yra zmones kuriem masina yra tik priemone nuvaziuot ir vsio , yra zmoniu kurie tas masinas myli ir jos jom ne tik daiktas big_smile (man ir ) ir yra zmones kurie neturi pinigu islaikyt ta pati bmw ar lexusa ar audi , todel iesko analogisku variantu , taciau jie neprilygsta tai klasei vistiek  , zodziu cia diskusija begalo ir manau reiktu diskutuot apie kazka kita o ne automatas ar mechanine ?

beje noriu  paklaust AndrewM jei nepaslaptis kokia masina vairuoji ?

Taip, pvz SS, jam masina is tasko A i B, daugiau nieko nereik. Tai kam jis kisa savo leva nuomone, lamerio nuomone, kad masinos visos lygios? Kam kist nuomone, kad automatas yra ne blogiau uz mechanika, jeigu is technines ir praktines puses taip nera? Tik patogumas automate.
Taip bmw islaikyt dar brangiau negu ja nusipirkt, tu teisus, kiti automobiliai bmw/mb/lex klasei neprilygsta, bet matai, ne visi tai supranta. Cia diskusija jau nukrypo kazkur, ji baigiasi, nes kaip matai, ka kalbet apie transmisijas, kai jiem mercedes ir pegeot tas pats. NU CIA VIRSUNE lol dumbom

Auksciau esu rases, kokias asmeniskai turejau, kokias vairavau, pasikartosiu, siuo metu vazineju bmw e60

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-08 11:58)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#418 2011-06-08 11:58

Re: Masinos pirkimas

Ponas Andrew. tu nepyk, bet vel ka tu lygini? sena nudrozta peugeot su savo tarkim gerai islaikytu, kad ir nenauju bmw? gerai tai nesulyginamos masinos, tiek kainos tiek traukos srityje.Taciau pabresiu, salono medziagu kokybe prancuzai tikrai niekuo nenusileidzia, net ekspertai( ne Lietuvos) giria peugeot ir citroen komforta sedint ir vaziuojant..Poto sakai, kad ,,Tu nuvaziuok i autostrada su kokiu pegeotu, 140km/h jausmas, kad ratai gali nulekt, purtosi net visa, jausmas, lyg trauktu savo paskutines jegas." Tai atsakysiu- su kokia gelda vaziavai? kur pakaba skaiciuoja paskutines dienas gal, arba variklis irgi jau uzdroztas ir visas uzia baubia trata? Vaziuoju autostrada nuolatos 130-150 jokiu purtymu, ratai nekliba, variklis nekaukia, nesiubiuoja( gal del to kad tevas mechanikas ir masina sutvarkyta iki krupstumo? ).Sakysi kad nesu sedejes bmw ar merse.Bmw neteko vairuot, sedejes esu, apart isibegejimo ir saugumo komforte didelio skirtumo nejutau, bmw kietesne pakaba, i duobe ipuoli sukrato kaip reikiant(7 seriju nzn), o mersa darbe vairuodavau, ir nesena.Komfortas puikus, vaziuoja lengvai ir duobiu nerenka. O kad tu nusistates taip peugeot citroen renault gavno tai mastysenos ir nepakeisi.Jos pigios ne del to kad komforto neturi ar dar kas, o kad vardo neissikovojusios, nes pripazistu su elektronika pas juos ciudu yra.Nelyginsiu su anglu ir italu masinomis taciau didelis minusas.Del automatu tai irgi smarkiai perdedi.Nesakau kad jis pranasesnis pries mechanine, bet tas mazas skirtumas isibegejimo toks menkas kasdieniniam vaziavime, dar sakai kad trasoj aplenktum ir spetum dar kokteili isgert.paieskok internete, yra kazkur dvi audi a6 lenktyniavo apie 4,8km ilgio trasoj,viena automatas kita mechanine, litrazas identiskas.Nepatikesi, bet rato pabaigoj skirtumas buvo viso labo 2,4 s automato nenaudai.

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#419 2011-06-08 11:59

Re: Masinos pirkimas

e60 yra geris smile , pats svajoju kada nors tokia nusipirkt , manau ir nusipirksiu laikui atejus big_smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#420 2011-06-08 12:08

Re: Masinos pirkimas

wopper rašė:

Ponas Andrew. tu nepyk, bet vel ka tu lygini? sena nudrozta peugeot su savo tarkim gerai islaikytu, kad ir nenauju bmw? gerai tai nesulyginamos masinos, tiek kainos tiek traukos srityje.Taciau pabresiu, salono medziagu kokybe prancuzai tikrai niekuo nenusileidzia, net ekspertai( ne Lietuvos) giria peugeot ir citroen komforta sedint ir vaziuojant..Poto sakai, kad ,,Tu nuvaziuok i autostrada su kokiu pegeotu, 140km/h jausmas, kad ratai gali nulekt, purtosi net visa, jausmas, lyg trauktu savo paskutines jegas." Tai atsakysiu- su kokia gelda vaziavai? kur pakaba skaiciuoja paskutines dienas gal, arba variklis irgi jau uzdroztas ir visas uzia baubia trata? Vaziuoju autostrada nuolatos 130-150 jokiu purtymu, ratai nekliba, variklis nekaukia, nesiubiuoja( gal del to kad tevas mechanikas ir masina sutvarkyta iki krupstumo? ).Sakysi kad nesu sedejes bmw ar merse.Bmw neteko vairuot, sedejes esu, apart isibegejimo ir saugumo komforte didelio skirtumo nejutau, bmw kietesne pakaba, i duobe ipuoli sukrato kaip reikiant(7 seriju nzn), o mersa darbe vairuodavau, ir nesena.Komfortas puikus, vaziuoja lengvai ir duobiu nerenka. O kad tu nusistates taip peugeot citroen renault gavno tai mastysenos ir nepakeisi.Jos pigios ne del to kad komforto neturi ar dar kas, o kad vardo neissikovojusios, nes pripazistu su elektronika pas juos ciudu yra.Nelyginsiu su anglu ir italu masinomis taciau didelis minusas.Del automatu tai irgi smarkiai perdedi.Nesakau kad jis pranasesnis pries mechanine, bet tas mazas skirtumas isibegejimo toks menkas kasdieniniam vaziavime, dar sakai kad trasoj aplenktum ir spetum dar kokteili isgert.paieskok internete, yra kazkur dvi audi a6 lenktyniavo apie 4,8km ilgio trasoj,viena automatas kita mechanine, litrazas identiskas.Nepatikesi, bet rato pabaigoj skirtumas buvo viso labo 2,4 s automato nenaudai.

Eik pasidomek savo naujausio pegeot salonu, ir bmw salonais nenaujausiais, kur su atmintim, reguliuojasi per kelias vietas, ir svarbiausia ventiliuojamos, funkciju ant tu sedyniu yra tiek, kiek ant tablo tavo tam pegeote.. Ir naujausios auto, nera net arti tu funkciju, ka gali pasiulyt bmw/mb +-2005m. smile Supranti, kai neesi vairaves tikro, prabangaus automobilio, tau viskas yra gerai, as irgi, kol sedejau nissane, man buvo gerai, ir autostrada laksciau, ir visur kitur, kai persedau i bmw, poto trumpam i nissana, nesupratau kur papuoliau smile Bmw vaziuokle minksta dar ir kaip, priklauso nuo ratu, amortiku ir pn.. Priklauso kelintu metu audinem testas darytas, cia jeigu is naujesniu, tai gali but, mes nekalbam apie wallpaperines masinas kaip A8 ar pn.. Bet nebukit juokingi, bent parduotuvej pasedet ilipkit i naujausia pegeota, o poto mersa, liksit nustebe smile
Zema klase yra zema, jom atitinkamos kainos, kokybe ir t.t.. prabangi klase yra prabangi, auksciausia kokybe, aukstos kainos, ir afrikoj jos turi savo verte, NE VELTUI.
Gerai yra tol, kol nesi bandes geriau. Kai pasedesit AUKSTOS klases automobilyje, pavairuosite ji bent keleta menesiu, tada reikskit nuomone apie automobiliu lygumus, tik poto nerekaukit po forumus, kad Opel tai dviratis su varikliu ir kebulu smile

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-08 12:13)

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#421 2011-06-08 12:15

Re: Masinos pirkimas

darbo mersas e320 2005m.man jau jis pakankamai komfortiskas ir naujas.audi buvo 2004m smile o as del tu visokiu funkciju nesiginciju.ju bmw ir tas pats mersas dafiengi su biskiu turiu.tik va per 4 menesius darbo su tuo mersu as nei puses net nespejau paziuret  big_smile isijungi kondiske, susiregulioji sedynes jei reikia dar ka ir viskas, sedi ir vairuoji o ne zaidi su mygtukais smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#422 2011-06-08 12:19

Re: Masinos pirkimas

wopper rašė:

darbo mersas e320 2005m.man jau jis pakankamai komfortiskas ir naujas.audi buvo 2004m smile o as del tu visokiu funkciju nesiginciju.ju bmw ir tas pats mersas dafiengi su biskiu turiu.tik va per 4 menesius darbo su tuo mersu as nei puses net nespejau paziuret  big_smile isijungi kondiske, susiregulioji sedynes jei reikia dar ka ir viskas, sedi ir vairuoji o ne zaidi su mygtukais smile

Nu mersas tas normalus visai, audi nezinau kokia, bet metai normalus. Nu va, funkcijom sutinki, kad nepalyginamos masinos, nematomom funkcijom, kurios veikia automatiskai, skirtos komfortui, saugumui, taip pat nepalyginamos. Ir manau sutiksi, kad mersas, ar ta audi, nesulyginamai skiriasi nuo nissano pegeoto opelio ar kito brudo.. Gal taip sunku sulygint, bet pusdieni pravazinejus miestu su viena, pusdieni su kita, ojojoj smile

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2011-06-08 12:20)

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#423 2011-06-08 12:22

Re: Masinos pirkimas

tai taip ir yra ir jos nesulyginamos cia vel prabyla pinigu klausimas , kiek tas pezas ar citroneas koks 2006 uz kokius ~25k litu gali paimt jau laisvai , o tu paziurek audi bmw mb , maziausiai 40tukst , vos ne dvigubai brangesne , nes aukstesne klase marke viskas zodziu , kaip sakoma MERSAS IR AFRIKOJ MERSAS smile

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#424 2011-06-08 12:24

Re: Masinos pirkimas

fanis rašė:

tai taip ir yra ir jos nesulyginamos cia vel prabyla pinigu klausimas , kiek tas pezas ar citroneas koks 2006 uz kokius ~25k litu gali paimt jau laisvai , o tu paziurek audi bmw mb , maziausiai 40tukst , vos ne dvigubai brangesne , nes aukstesne klase marke viskas zodziu , kaip sakoma MERSAS IR AFRIKOJ MERSAS smile

Pegeota tokiu metu dar pigiau galima paimt, bet bmw nepaimsi ir uz tu 40 tukst GERO stovio smile Kainos mazdaug tris kart skirtumas. Bet matai, ne visiem tai suprantama, pasak SenoSporto, cia tik musu stereotipai, istikruju masinos visos vienodos lol ....

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#425 2011-06-08 12:27

Re: Masinos pirkimas

AndrewM rašė:

Loading rašė:

cia man suprast kaip grasinima dabar? big_smile kiec karys esi, matosi iskarto big_smile

Tu paklausei ar as laido riteris, as atsakiau, kad galim susitikt pasneket. Nesiuliau nei mustis, nei kazka, tiesiog atsakiau, kad galimybe yra ne per interneta sneket. Esu susitikes kitam forume su baxuru, bet viskas pasibaige pokalbiu. Ko cia sokinet, dauzytis? Ne visada to reikia. Bet draugui yra teke nueit 1x1 pasneket, sako ateina is toli, ziuri uz namo tycharina dar 5 baxurai lol bet cia tokie prikolai labiau is elektroninio sporto atstovu puses, manau cia normali chebra

butumem is to pacio miesto, kodel gi ne. bet mustis del kazkokiu nesamoniu internete... zemas lygis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net